Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zochaaaaa

swędzi mnie macica...POMOCY!!!

Polecane posty

Gość nie do wiary w takie dzieci
nie rozumiem was dlaczego sie smiejecie z tej bidulki... no nie mowcie ze was nigdy przenigdy macica nie swedziala.... mnie tez kiedys macica tak strrrasznieee swedziala ze szok.....uff, ale mam na to sposob: do 0,5l wodki wlej 2 szklanki octu, potem 3 wygniecione cytryny, potem dodaj pieprzu i duuuzo soli do smaku, dolej 1 lyzke sosu tabasko, wszystko pomieszaj i za pomoca takiej duzej strzykawki wstrzykuj sobie i staraj sie trzymac to jak naj dluzej :Dtaka mikstura wystarczy ci na dlugo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy no to jest bardzo trudny przypadek ale jesteś kopnięta w sam łeb weź dziewczyno sie opanuj macice masz w środku idiotki jak to czytam aż mi sie coś robi:D:D:D buhahahaha:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w3naa
hahhahahahahahahah nie no weszlam tu zupelnie przez przypadek bo kolezanka miala w opisie "wyjątkowy problem kto pomoze? Ps.Smiechu warte" se pomyslam aa co mi tam wejde i prezeczytalam to wszytsko poczolam sie jak bym byla w ukrytej kamerze mialaam tak spieprzony dzien a tu nagle ttttaaaaaka dawka humru ;P To chyba na zarty bylo z ta macica no nie?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmm..
Jeny, nie chciałam wchodzić na ten temat, ale irytuje mnie jak tylko widzę tytuł "swędzi mnie macica...POMOCY!!! Dziewczyno Ty najpier poucz się anatomii, zapisz się na jakieś lekcje np. "WDŻ" a potem zacznij uprawaić seks, bo to jest żałosne. WEJśCIE DO POCHWY jeśli już.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kókółka
Ludzie ja nie moge :) Ale ubaw - na poczatku, ale teraz to juz jest zalosne! I nie wiem co bardziej - czy 20-letnia niekonsekwentna Zocha ktora najpierw twierdzi ze chlopak lize jej dzyndzle i macice a potem udaje ze nie wie co ja gniotło w jego spodniach na disco - czy wy moi drodzy, ktorzy niezmordowanie probujecie Zoche oswiecic i przekonac o tym ze sie myli. Stwierdzam ze najwiekszy ubaw musi miec Zocha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zochaaa wymiata
ciekawe czemu zocha już sie nie odzywa?. momentami ze śmiechu nie wytzrymywałam te jej powiedzonka i ten blog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimka xD
A może ona ma wszy w macicy xD omg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj Zosieńko...
Kocham Zochę która widzi swoją macicę!!! Ja pierd... takiej beki nie miałem jak żyję, nie chodzi tu o problem Zochy ale o podpowiedzi zainteresowanych tematem. A może ona miała owulację??? Bo w tych dniach macica się opuszcza i leci z niej inny śluz niż w pozostałych dniach, ale chyba nie na tyle żeby ją widzieć... chociaż z drugiej strony jak się włoży paluszka to się wyczuję macicę, wtedy pojawia się inne pytanie - Zochaaa jakie Ty masz wielgachne wargi???!!! że jak je rozchylasz to widzisz macicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiszki
jak cię swędzi macica to idź do lekarza chyba się nie boisz swojej cipki!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beztroska
A ja noszę stringi z samolizem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zochaaaaa
jestem pojebana i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swedzaca macica p
ooo... lol ja pierdole juz dawno takiego ubawu nie mialam jak dzisiaj czytajac to zochaaaa sproboj wiciora to dziala mowie Ci. mnie tez swedziala macica to przepchalam wiciorem... to sprawdzony sposob... dziala jak Boga kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zochaaaa gdzie jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaufana
zochaaa miałam kiedys taki sam problem tylko miałam doczynienia z pochwa a nie z macica! macica to taki nażad którego nie ujrzysz miedzy płatkami róz;) najlepiej bedzie jak pójdziesz do ginekologa!!! i wybierzesz sie na korepetycje:) bo naprawde masz stare encyklopedie!!! uwierz bo tez zdaje biologie na maturze!!!!!! powodzenia:) PS ALE PISZE CI TO BO JEST MI CIE ŻAL A NIE ZE Z CIEBIE SZYDZE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to ja i juz
buehehheh dobre dobre xD ja pierdziele nie mów zocha ze masz 18 lat bo w życiu nie uwierze buehehe powiem jedno gratuluje glupoty xD jezeli chcialas sobie pozartowac to fajnie masz xD udalo ci sie rozbarajjace sa wypowedzi takie zajebiaszcze ze szok xD pzdr ambitnych xD a no i zoche co wpadla na ten genialny temat ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOOCHA WHERE ARE UUU
buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ni ma :(:(:(:(:(: ojojoj nie fajnie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem...ostatnio mam taką jakby ropę między płatkami róż...ale juz sie przywyczaiłam..chłopa nie mam, nikt mi tam nie zaglonda to nie musze nic z tym robic....uff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAM POMYSł
przez tydzień smaruj się benzyną a po 7 dniach podpal KAKE..zapewniam Cię ze nie będzie Cię juz nic swędzić między dzyndzlami ani na nich a MACICA to już w ogóle! Daj znac o efektach -czekam z niecierpliwością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 660136039tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jakis desperat/ka
z tym numerem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warto przypomnieć
najlepszy topick 2005 roku hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andygda
A może to swędzenie to po prostu syndrom niedopchnięcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinka -
ja tez mam taki problem, namaczam sobie codziennie majtki w rumianku,solidnie je wyciskam tak aby z nich nie kapało, nasepnie wsuwam je na pupeczke i obwijam folią aby mi sie nie pomoczyły spodnie które akurat zakładam. znam ta rade od mojej babci, ona zawsze ma racje, mi pomogło tobie też napewno pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Exar Kun
silnik, ale od Zastawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fellow_trawel
Głowa do góry! Jestem ginekologiem i mogę Ci pomóc. Zrób zdjęcie macicy i wrzuć na nasza-klasa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MACICA
Drap mnie draaaaaap! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Exar Kun
Ja słyszałem też, że najlepsze są okłady z kiszonej kapusty i budyniu oraz kąpiel w gorącym wosku i naftalinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kędzior
Gdy mnie coś swędzi obkładam to budyniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×