Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malinka czerwona

Duphaston- za czy przeciw!

Polecane posty

Gość Kikaa...
Pajka nie zafasolkowałam :( niestety dostałam @ w zeszłym tyg a raczej to to było takie większe plamienie :( bo na @ to to nie wyglądało ale było i przyszło samo tak więc się pocieszam że sama przyszła bez żadnych wspomagaczy. W tym miesiącu się bede starać może się w końcu uda ;) dzisiaj zaczynam hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajkaa
Kikaa ja dzisiaj pierwszy raz sie cieszylam ze dostałam @ bo spozniała się 18 dni, ale jak sie okazuje choroba moze nawet o tyle dni spoznic @ no a jajeczko z tego cylku sie przeterminowalo jak ja to mowie bo pecherzyk najwidoczniej pekz za pozno :P ale ciesze sie ze mam miesiaczke :) bo sie balam , ze znowu cos powazniejszego sie dzieje ze i sie poprzestawialo wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupsiak
kurrr.... zrobilam test i nie dosc ze pod wieczor to tydzien przed @ i i odwrotna strona zanurzylam pasek:( o matko :( myslalam zeby jutro rano powtorzyc test bo ten wyszedl tak rozmazany ze nie wiem ale wydaje mi sie ze jedna krecha wiec lipa a taka mialam nadzieje:(( tak mi smutno teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupsiak
jeszcze tydzien do okresu i mam nadzieje ze przyjdzie, wlasnie sie dowiedzialam zze moj chlopak z ktorym jestem 6 lat mnie robi w chuuja, placze choc nie chce z nim byc ale to tak mi wszystko zrujnowalo nie wiem co robic nie wybacze a moze kiedys poznam kogos godnego mojego dziecka i z innym sie uda, chyba juz nie napisze wiecej na tym forum bo nie bedzie okazji a Was dziewczyny pozdrawiam cieplutko i mam andzieje ze w koncu chociaz Wam sie uda zycze tego z calego serduszka bo czego wiecej moze kazda z nas pragnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajkaa
pupsiak trzymaj się i nie łam będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, proszę napiszcie mi czy to normalne że po duphastonie mam jeszcze większe krwawienia??? lekarz mówił, że jak po 3 dniach przestanę krwawić to mam zmniejszyć dawkę, a tymczasem ja po pięciu dniach mam jeszcze gorzej, bardzo się boję!!! nie wiem co robić a wizyta u gina dopiero za dwa dni!!! pomóżcie, wspomnę że jestem w 4tym tygodniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna tu
lepiej idz do gina jutro zanim cos bedzie nie tak albo zadzwon jutro i powiedz co sie dzieje i ze sie boisz bardzo i najlepiej jak skonsultujesz to jeszczez innym lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajkaa
pstranka - nie bardzo rozumiem jesteś w 4-tym tygodniu ciąży czy jak? bo nibardzo rozumiem Twoje ostatnie zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajkaa
dziewczyno idz natychmiast do lekarza krwawienia podczas ciazy sa bardzo niebezpieczne. ja bym nie czkeala nawet pieciu minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikaa...
Pstranka w takiej sytuacji to pwnni cie przyjac od razu a nie zapisywac za dwa dni!! To jakas kpina jest albo nie smaczny zart biegnij do lekarza za nim bedzie za pozno a nie czekaj te dwa dni bo przez to czekanie to sie mozesz doczekac ale najgorszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajkaa
Kikaa a jak tam u Ciebie? widze, że rzadko tutaj zagladasz :) nie ma z kim pogadac czasami :))jak tam starania i efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikaa...
no ostatnio cos zaniedbuje nasze forum heh no ja sie staram codziennie hihihi ;) a efekty hmmm jeszcze nie wiem mierze rano tmperaturke tak wiec narazie nic ciekawego mi nie pokazala. Ale wybieram sie do mojego gina juz sie zapisalam na 21 tak wiec z nim pogadam sobie troche i go troche podpytam :) a jak tam u ciebie Pajka Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ DZIEWCZYNY- JESTEM NOWA!! biorę ten lek od 6 m-cy i nic, nie mogę zajść, źle się czuję i mam dosyć bo dzisiaj dostałam okres, ważę tylę że szkoda gadac. Biorę go od 16-27 dnia i oprócz tych dolegliwości co pisałam nie dzieje sie nic. pomóżcie, ile to świństwo jeszcze mam brać? z pierwszym dizeckiem miałam podobnie ale po 3 m-cach już zaszłam i brałam ten lk jeszcze 1 m-c bo miałam krwawienie. Pomóżcie, ile zasu go brałyście? i czy też w tych dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreffka
Ciesze sie ze tu zajrzalam! pocieszyla mnie szczegolnie wypowiedz "tak tak tak" poronilam rok temu. dzisiaj robilam test i sa dwie kreski:D:D:D:D wlasnie przed chwilka wzielam pierwsza dawke leku.. i mam nadzieje ze mi tez pomoze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajkaa
Kikaa ty wiesz, że zbyt częste codzienne staranie wpływa na niekorzyść ? zalecają co drugi dzień bo facet musi zregenerować swoje plemniczki w siłę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikaa...
no slyszalam o tym hihi ale jakos tak wychodzi hehe teraz zrobimy przerwe hehe ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajkaa
ja sie do tego prawie stosuje:P co dwa dni :P ale czasami ktos nie wytrzymuje:P ale mam nadzieje ze kiedys sie uda chociaz zbytnio nie staramuy sie zeby wyszlo - wyjdzie to wyjdzie nie to bedzxiemy sie starac dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikaa...
Pajkaa widze ze zaczelas do tego podchodzic na luzie :) i bardzo dobrze ja juz tez az tak o tym nie mysle i nie przejmuje sie jak przychodzi @ ;) ale mam inny problem bo zaczelam plamic ;| i nie wiem o co tu chodzi bo przeciez @ mialam dwa tyg temu a raczej cos w przyblizeniu do niej a teraz to plamienie ;| juz nie wiem o co tu chodzi ale za tydzien wybieram sie do mojego doktorka to sie zapytam moze on mi odpowie co to ma byc :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajkaa
Kikaa wiesz co gdzies czytałam, że takie plamienia to mogą być jako takie plamienie śródcykliczne i wtedy kobiety najczęściej mają dni płodne. Ale podobno to występuje przy długich cyklach. Ma to niby odpowiadać @ ale nią nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikaa...
bez sensu ;| i jak sie przy takim czyms bzykac buu przeciez sie nie da ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajkaa
no tez o tym samym myslałam jak to czytałam, przeciez to taki dyskomfort:) ale też tak jest, że podczas @ sa dni płodne i też to jest dziwne. Ja narazie mierze temperaturke i zobaczymy co z tego wyniknie na razie biore sobie to wszystko na spokojnie. Poza tym jak sie zbytnio nakrecalam na dzidzie to moja druga polowka wrcz przeciwnie a to sie tak samemu nie da zrobic :P jak ktos nie chce albo ma jakies wahania to tez nie wyjdzie :) a teraz oboje chcemy i na spokojnie i zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikaa...
...i znowu same na forum zostalysmy hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajkaa
no chyba tak najbardziej wytrwałe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikaa...
noo najbardziej ...reszta polegla hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajkaa
ja to myślę, że fajnie jest poklikać z kims kto ma podobne problemy /chęci :Pale nie wiem czy bardziej mnie te starania nie wykoncza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Jestem tu pierwszy raz,jestem ciekawa waszych doświadczeń z duphatsonem.Ja godostałam aby pomógł mi zajśc w ciąże i mam go stosowac od 14-25dn.Mam nadzieje że jest skuteczny i pomoże.Wczesniej brałam luteine i udało się za pierwszym razem ale niestety w szóstym tygodniu poroniłam Pozdrawiam wszystkie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikaa...
margolciatoja ---> poczytaj sobie wczesniejsze posty to sie dowiesz jakie sa np moje doswiadcznia z duphastonem i Pajki dokladnie zesmy wszystko opisywaly ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga19888
a ja chcialam zapytac o ten lek ale w innej kwestii, czy jesli go biore to czy to normalne ze mam zmiany nastroju , zauwazylam ze gdy go biore to czasem mam tak ze doslownie z minuty na minute jestem nie do zniesienia, mam dobry humor a zachwile staje sie nerwowa wystarczy byle co wszytsko mnie denerwuje i musze sie wyrzyc, czy to moze byc objaw brania leku czy to ze mna dzieje sie cos nie tak, jesli ktos zna odp to prosze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×