Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość malinka czerwona

Duphaston- za czy przeciw!

Polecane posty

Gość Kikaa...
ja chodze prywatnie bo uwazam ze jak bym poszla z NFZ to dopiero by mnie zbyl...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiai
Idz prywatnie ja chodzila 6 lat państwowo i było wszystko ok jak poszłam prywatnie to dopiero sie dowiedziałam dlaczego nie moge zajść w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajka
asiai - mam nadzieje, że to nic poważnego i dąło się zaradzić :) Kikaa- a jak tam u Ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikaa...
Pajka ja tez tak kiedys mialam po Luteinie ze mialam @ dwa trzy dni i to bardzo skapa pojechalam do mojego gina bo mnie to tez troche zmartwilo i powiedzial mi ze nie mam sie czym przyjmowac bo pomijajac fakt ze byla skapa ale byla..;/ ty ja przynajmniej dostalas nie to co ja ponad drugi tydzien mi sie spoznia ...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikaa...
Ale co tam czekam dalej wytrwale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajka
Wiesz co ja bym to raczej plamieniem nazwała ( parogodzinnym) no, ale cóż używamy wolności od @ z mężem nadal :P a co bedę czekała. Wytrwała jesteś w tym czekaniu z testem :) podziwiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikaa...
Pajka a moze ty zafasolkowalas :) hehe wiesz co do tego testu to nawet o nim w ogole nie mysle hehe co sie bede stresowac a potem rozczarowywac zobacze co bedzie dalej a potem moze go w koncu zrobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajka
szczególnie, że one tak naprawdę nie są 100% pewne, a sytuacje o których słyszałam z testami jeszcze bardziej mnie przekonują, że szkoda kasy. Nie sądzę, chociaż mój mąż twierdzi, że sutki mi siępowiększyły hehe. Ide do lekarza w poniedziałek niech mnie przebada i zobaczymy. A powiedz mi Kikaa czy Ty miałaś robione przez zapisanie duphastonu monitoring cylku? bo podobno to jest wskazane przez przepisaniem duph. oczywiscie na zajscie w ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikaa...
nie nie mialam monitorowanego cyklu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajka
bo właśnie czytałam, że przepianie duph. powinno byc poprzedzone monitorowaniem cylku, aby nie doszło do sytuacji, ze bierze się go przed owulacją - szkoda ze nie poszperałam na necie wczesniej zanim zaczelam brac go :) No, ale cóż chęć fasolki była wtedy wieksza od zainteresowania sie tym lekiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi230
Witam, to straszne co mi sie przytafilo, moja dzidzia obumarla w 8 tygodniu ciazy-serduszko przestalo jej bic:(((( mysle ze to moja wina bo kiedys zrobilam test przy pierwszej ciazy i wyszly dwie kreski bylam przerazona bo nie chcialam ciazy i wzielam postinor a teraz zaluje-2 lata staralam sie o ciaze tak az zabolalo ze druga dzidzia odeszla, nie wiem czy to wina tego postinoru ale bralam go w 99roku a teraz dbalam o ta druga ciaze-jestem zalamana, jedna lekarka zapisala duphaston a drugi lekarz powiedzial ze mam nic nie brac az do 3 go miesiaca a najlepiej wcale teraz zaluje ze tego nie wzielam choc wyniki byly bardzo dobre,powiedzieli mi ze o druga dzidzie moge sie starac dopiero za pol roku ale ja chce wczesniej, co mam zrobic nie moge przebolec utraty dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajka
Kikaa- ja właśnie byłam u jednego lekarza i on mi powiedzial zeby odstawic duph. ze on napewno nie wspomaga zajscia w ciążę, że pomaga, ale owszem na podtrzymanie - szczerze zgłupiałam :) a jak tam u Ciebie? u mnie sie też spóźnia masakra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikaa...
no u mnie bez zmian :) dalej nic moze jutro kupie juz ten test w koncu i go zrobie hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajka
ja dzisiaj rozmawiałam z innym lekarzem tez powiedzial ze odradza branie duph. na zajscie w ciaze. powiedział ze problem jest wtedy gry sie ok. 1,5 roku stara o dziecko bez efektow to robi sie badania na droznosc jajnikow bada sie faceta :) a potem dopiero hormony. ja sie z nim zgadzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajka
Kikaa daj znac jak tam tescik trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikaa...
jak narazie to nie mam czasu go kupic ;( ale teraz tak sobie mysle ze moze najpierw wezme duphaston bo go sie tez bierze na @ a jak nie przyjdzie to zrobie ten test...:( kurcze tak strasznie boje sie rozczarowania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikaa...
kupilam dzisiaj test...buuu jutro rano go zrobie...i kolejne rozczarowanie mnie czeka..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikaa...
oczywiscie jedna wstretna krechaaa :( a @ dalej brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajka
Kikaa- nie przejmuj się mnie też odiwuedziła @ :) mowił mi lekarz, że po odstawieniu duphastonu może przez jakis czas byc wstrzymana owulacja jeżeli miało to miejsce podczas brania go :) ja sie nie przejmuje i sie staram dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikaa...
i co z tych starań jak owulacji brak...mam juz tego serdecznie dosc...:( i jeszcze ta glupia @ nie chce przyjsc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black cloud
Dziewczyny? Psuje się Wam po tym gównie cera? Ja biorę od półtorej miesiąca i całe czoło mam w jakiejś koszmarnej kaszce... jakby potówki. Jakieś syfki i krostki na buzi i dekolcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajka
Black cloud - nie przejmuj sie ja miałam tak samo dopiero teraz po miesiacu jak tego nie biore powoli schodzi. Kikaa - nie stresuj się tak bo dopiero z tego nic nie wyjdzie.Ja zaczelam mierzyc temperature i na spokojnie zaczynamy sie starac. Moze bedziesz miala tak jak ja - jak wczesniej bralam hormony i przestalam to cykl miałam prawie 60-dniowya sytuacja stresowa tym bardziej moze wpływac ze nie masz @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikaa...
co do tych syfkow to racja mi tez poznikaly jak przestalam jesc duph.. teraz jem ale tylko 1 tab dziennie na wywolanie @...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajka
Kikaa i jak tam? dostałaś @ mnie na szczescie przyszła tylko 4 dni później niz teoretycznie była planowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikaa...
nie mam jem dalej ten duph.. ale jak narazie to żadnych objawów na nadchodzącą @ nie mam jeszcze 5 tabl. mi zostało.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajka
Kikaa moim zdaniem troszke zle zrobilas ze wrocilas do duphastonu bo moze Twoj organizm potrzebował czasu na to, zeby nadeszla @ jak ja powiedzialam lekarzowi ze spoznia mi sie @ 2 dni to mi powiedzial ze niekoniecznie bo wczesniej @ była dyktowana hormonami i wcale nie musiala wystapic w tym czasie :) dlatego na spokojnie poczekalam i przyszla dzien po wizycie - to juz wiedzialam z temperatuty ze przyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikaa...
no ale jak juz zaczelam to teraz musze skaczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikaa...
no ale jak juz zaczelam to teraz musze skaczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikaa...
Pajka przypuszczam ze jak bym nie wziela tego duph.. teraz to bym @ nie miala z dobrych pare miesiec a tak to jest jakas nadzieja ze przyjdzie jak skacze to jesc ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajka
Kikaa to powiem Ci ze faktycznie masz nieregularne@ ja sobie ostatnio tak usiadłam i pomyslalam ze moja to nawet nie miala sie kiedy uregulowac bo od praktycznie po pol roku od pierwszej @ byłam na hormonach przez 9 lat wiec lekarz moj obecny sie zalamal i powiedzial dajemy organizmowi odpoczac od hormonow bo mam juz ich zbyt duzo w sobie:) a wszystkie @ miałam sztucznie regulowane. a teraz jak wszystko odstawilam cykl mialam 32 dniowy wiec nie jest najgorzej :) zobaczymy jak bedzie teraz mierze temperaturke a i pamietasz rozmowe na temat śluzu to na jego polepszenie bardzo dobre są kapsułki z wiesiołka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×