Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anioIeczek

Najlepszą książkę pisze życie...

Polecane posty

Hmm :-o Niestety nie mam dostepu do zadnych cwiczen na siloni typu aerobik... Chodze na taka silownei ktora znajduje sie w bloku obok i trzeba tam samemu sobie wymyslac cwiczenia ( a ze jest za darmo to wlasnie z niej korzystam :)) No z tymi kaloriami to sie nie katuje i rzeczywiscie chialabym zrzucic ok 5 kg- najwzniejsze by pozbyc sie tej oponki na brzuchu i juz bede szczesliwsza... Trzymajcie dalej kciuki :D oj bedzie ciezko :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyne co ci moge powiedziec, to cwicz nie od razu tak zeby sie zajechac, jedynie seriami tak po 10 - 20 powtorzen i krociutki odpoczynek. najlepiej przejrzyj sobie w internecie i wpisz w wyszukiwarce ćwiczenia na siłowni lub cos podobnego i wyskoczy ci wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Aniszcza jestes WIELKA :D hehe :D:D:D:D jeszcze pamietam sie tak po polskiemu gada ;) :D Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniszcza oto moj raport :) Ta stronka jest swietna, wydrukowalam sobie zestawy cwiczen i musze przyznac ze sa na tyle urozmaicone i ciekawe ze zadna grupa miesni na dluzsza mete sie nie meczy. Jeszcze raz wielkie dzieki :) Pozdrawiam i dobrej nocy zycze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej cześć dziewczyny widzę że tu szaleństwo odchudzania panuje ;) A propos odchudzania wysłałam wam najnowsze zdjęcia. Mam też wiadomość od Kati_wit- za niecały miesiąc urodzi córeczkę :D będzie miała na imię Adusia :D Ja jak zwykle zabiegana, właśnie zakładam firmę na siebie, ale praktycznie to tylko odszczep firmy męża, żeby zejść z kosztów. Będę na ryczałcie więc jak będzie ryzyko dużych dochodów to ja będę wystawiać f-ry na 5% podatku. Tyle tylko, że papierów mi przybędzie :( Narka zajrzę jak trochę się ten młynek uspokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Blondi, dzieki za wiadomosci od Kate wit szkoda ze sie nie odzywa na kafe. Mam nadzieje ze az tak duzo pracy nie przybedzie ci w zwiazku z firma a nawet jesli tak to napewno sobie dasz rade. Ja odliczam czas do urlopu wiec Aniszcza nie tylko ty jedna ;-) Trzymajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Moj synus konczy dzis poltora roku.Matko jak to zlecialo !Szok. Blondi alez szchudlas,wow!!!Efekt super :) Tylko zdradz nam jak tego dokonalas? ;) Makijaz tez super.A ile on sie na twarzy utrzymuje? Maz pewnie zachwycony zonką :) Alku,Aniszcza ja tam mowie,ze najpiekniejszy czas,kiedy sie czeka i odlicza-wtedy co prawda czas sie wlecze,ale to juz niedlugo ;) Fajnie,ze Kate-wit sie odezwala , czemu tu juz nie zaglada??? Kasiulena a z czego ty masz schudnac??Juz nie przesadzaj,oki? Fajnie,ze tu jeszcze zagladacie,chociaz nie w komplecie calkowitym .MAm przynajmniej co poczytac,jak mam chwilke dla siebie.😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komplet calkowity herhehe :D,wybaczcie,ale dzis zasypiam na stojaco,Przemek ostatnio nie sypia dobrze,wiec ja z nim. :P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika 100 lat dla Twojego synusia :D - wiem ze to nie urodziny, ale zawsze znajdzie sie powod do swietowania, zwlaszcza gdy pociechy rosna zdrowo jak na drozdzach. Serdecznie pozdarwiam Ps Zrzucic musze pare zbednych kilo bo sie zapuscilam i patrzec nie moge :-o aniu- ja zadnych zdjec nie dostalam- przeslij mi jeszcze raz na poczte na hotmaila :) Calusy 😘🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veronika czas niesamowicie leci, niedawno byłaś w ciązy a teraz z Przemusia juz dorosly chlopak ;-) Ja mam juz 5 kg na plusie ale wszyscy mowia ze tego nie widac, poszlo w brzuszek, choc jeszcze jest niewielki i w biust - w tym przypadku kazdy mowi ze urosl, no i troche w uda ale to widze tylko ja :-P Eh byle do weekendu, potem jeszcze tydzien i urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny dziekuje za zdjecia, Ania faktycznie fajny ten make-up permanentny no i jak ty dziewczyno wygladasz kwitnaco :) a z tymi papierami to ja ci wspolczuje :( i uwazaj na przekroczenie kwoty 10 000 EUR w roku podatkowym bo bedziesz musiala dodatkowo do ryczaltu przejsc na VAT :( no chyba ze od razu zarejestrowalas sie jako VAT-owiec. Kasiulena jak tam treningi. Aha jeszcze jedna wazna rzecz. Nie przecwicz sie tzn nie cwicz codziennie bo miesnie puchna i ma sie wrazenie ze sie tyje, a czasem nawet wagi przybywa :( wiem sprawdzilam na sobie. Wystarczy regularnie :) i nie przecwicz miesni bo zakwasy gotowe :( a jak sie za bardzo wczujesz np na stepie (jezeli w silowni go masz) to mozesz ponaciagac sciegna i miesnie na lydkach. Potem lydki sa gorace i bola przy chodzeniu :) takze tak jak mowilam rob po kilka powtorzen i przerwa :) Szkoda ze nie masz aerobica bo tam rozgrzewa sie wszystkie miesnie i nie ma szans ich naciagnac, bo trenerka zmienia szybko miesnie do cwiczen. Kardio sie za to poprawia i wydolnosc pluc :) super sprawa jak przy plywaniu :) Alku ciekawa jestem jak ty teraz z brzusiem wygladasz i czy duzo juz widac :) ale to musi byc fajnie :) cos juz kupujesz jakies wozki, ciuchy itp itd czy czekasz do 8 miesiaca :) Wera usciski dla Przema. Chlop jak dzwon. 1,5 roku to juz kawaler ;) a w sumie to dziwie sie czemu nie spi bo ja przy takich biorytmach jakie sa obecnie (burzowe pogody) to padam jakby mnie kto ocmil palka i nawet nie wiem kiedy zasypiam. I tak maja u mnie w domu wszyscy :) nawet teraz japa mi sie drze i ziewam :P:P:P:P Katie-wit pozdrawiam i trzymam kciukory za szybki porod. No swoja droga tez sie ciekawie co tam u Anuli, Majeny i innych dziewczyn. Wysylalam ostatnio maila do Majeny ale skrzynke ma przeladowana :( i nie dochodzi. Pozdrawiam i odliczaam dalej :P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniszcza treningi ida calkiem calkiem- nie boj sie nie przecwicze sie poniewaz stoduje ten 4 tyg trening, ktory znalzalam na stronie ktora mi podalas. Na kazdy dzien tygodnia przeznaczony jest inny zestaw cwiczen. No I raz w tyg mozna sie zrelaksowac. I tak np w tym tyg dzisiejszy dzien przeznaczony jest na odpoczynek co sie sweitnie sklada boweim dzisiaj obchodzimy 4 rocznice slubu io zapowiada sie jakas przyjemna kolacja :) . Ok Musze zmykac pracowac. Serdecznie pozdrawiam I do napisania :) ahas i gratulacje dla Kate Wit 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo Kasiu wysłałam ci jeszcze raz na onet bo nie mam tego hotmaila-najwyżej wyślij mi pustego maila to zapisze i wyśle na właściwy. Veronica ten makijaż utrzymuje się ok 5 lat w zależności od skóry tzn. osobistych skłonności do złuszczania naskórka. A mąż zadowolony oczywiście :) Schudłam głownie dzięki Meridii, ale basen i dieta przez ostatnie 8 miesięcy też zrobiły swoje. Katie_wit napisała do mnie maila w odpowiedzi na zdjęcia, a nie zagląda, bo jak to ujęła głupio jej po tak długim czasie. Napisałam, że i wszyscy za nia tesknią i że to wcale nie głupio. Mam nadzieję, że się jednak odezwie. Aniszcza dziękuję za komplement ;) z tymi papierami to niestety zdaję sobie sprawę w co się pakuję, co do Vatu to wystarczy, że 2 faktury wystawie i już wejde na Vat, ale zrobie to dopiero jak przekroczę. Eh a ja jeszcze od października do szkoły wracam-kurde aż się boję, że znów czasu dla dzieci nie będę miała :( Alku ja żyję nadzieją, że jakoś to wszystko pogodzę ;) eh uciekam spać bo jutro znów dzień pełen obowiązków :( papa i miłego odliczania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulena wszystkiego naj z okazji rocznicy. Zycze Wam jeszcze wielu wielu wielu takich rocznic 🌻 Jak dobrze ze dzisiaj piatek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) o maj gaddddddddddddddddd Kasiulena normalnie nie doczytalam uwaznie twojego posta :) a ty 4 rocznice slubu masz :) wszystkiego najlepszego :) i tak jak Alku mowi, wielu takich rocznic jeszcze wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulena wszystkiego najlepszego i ❤️❤️❤️duzo duzo milosci zycze z okazji 4 rocznicy slubu(szybko zlecialo,no nie?)🌻🌻🌻 Mam nadzieje,ze ta okazja zostala porzadnie uczczona ;) :P Dziekuje.wydawalo mi sie,ze sobie takie powiedzenie jest,ze dzieci szybko rosna jak na drozdzach.teraz wiem,ze to prawda! Blondi ja mysle,ze dieta i basen wystarczylyby,nie musialas truc sie meridia;)Ale efekt super!zTak trzymac! Alku waga sie nie przejmuj,wczuwam sie,by wreszcie poczuc kopniaczka w brzuszku-super uczucie ;) Przemek zasnal,wiec lece cos porobic,poki mam warunki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alku wczuwac sie Ty mozesz,bo ja na razie nie ;) Obiad zrobiony,teraz czekam na kolezanke ze studiow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoooo Kasiu wszystkiego naj naj naj z okazji 4 rocznicy 🌻 🌻 🌻 oby jeszcze wiele takich rocznic przed Wami-tego Wam życzę Ja też nie dość dokładnie czytałam twojego posta, że przegapiłam tę informację. Weronica gdyby basen i dieta pomagały to bym się nie zdecydowała na Meridię, ale jak 10 miesięcy po urodzeniu Kuby waga ani drgnęła to już się podłamałam. Miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za zyczenia i mile slowa :) A powiem po krotce tylko tyle ze wieczor udal sie superowo- dostalam od mojego mezczyzny bukiet czerwonych roz i zestaw bizuterii (kolczyki i lancuszek) - sa przesliczne, musial sie neizle wykosztowac i to zupelnie niepotrzebnie bo przeceiz wystarczylyby mi kwiatki albo sama jego obecnosc :D W kazdym badz razie bylo super :) No i rzeczywiscei czas leci piorunem :) Zrobilo nam sie melancholijnie i poogladalismy sobie NAsze slubne zdjecia :) SUperowo :) Jak chcecie w weekend podesle Wam zdjecia mojego bukietu i bizuterii ? :D ----- Aniu wyslalam ci meila na op i wp mam nadzieje ze teraz jak mi wyslesz zdjecia to dojda :) Serdecznie pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka w poniedzialek :) witam po weekendzie. Na razie musze cosik tu \"wyprognozowac\" wiec wracam do pracy. A odliczanie trwa jeszcze tylko 21 dni :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Aniszcza ja na szczescie za tydzien bede leniuchowac, coprawda nie w takim pieknym miejscu jak ty ale poprostu chce odpoczac nawet pogoda mnie nie interesuje jaka bedzie. Milego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhu :) Alku tobie to dobrze, ale ja tez sie doczekam :) Dziekuje za zdjecia :) dzieciaczkow Weroniczki i Ani , bo nie wiem czy podziekowalam wczesniej :) A ja dalej odliczam :P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej dziewczyny co to sie dzieje?Juz jesien przyszla? Nie za wczesnie??? Ja marzne normalnie.... i mysle czy wylazic z domu czy siedziec na tylku.Wczoraj poszlam do sklepu i wrocilam lodowata.tego to chyba nie bylo w sierpniu! A my mamy nowego czlonka w rodzinie(jeszcze nie widzialam,ale juz wkrotce)Otoz bratowa meza powila drugiego synka,wazyl 3900 mierzyl chyba 57cm.Teraz maja trojke dzieci i sa przeszczesliwi :) Przemus ma mlodszego brata ciotecznego,nie jest rodzynkiem ;) To tyle,musze uciekac,bo brzdac lazi po stole😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×