Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ela b

zdrada męża

Polecane posty

Gość ciebie też kiedyś dla kogoś
"nie będzie" ! nie masz żadnych uczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam powiem
mam uczucia i nie mam ochoty drążyć już tego tematu.Jesteście beznadziejne pewnie dla tego wasi mężowie szukają sobie kochanek i daj bożże aby od was odeszli i poszli do kochanek ,wtedy na pewno będą szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama jesteś beznadziejna
i daj boże,zeby twój przydupas zaczł cię zdradzać i kopnął mocno w dupę, może ci się trochę we łbie poprzestawia :p mam nadzieję,że spotka cię ten sam ból , jaki przeżywa jego żona! może wtedy będziesz miała uczucia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strach w oczach
mam jak czytam wypowiedzi niektorych pan, choc bardziej pasuje do nich okreslenie "pan lekkich obyczajow". Sama jestem mloda i w tej chwili obserwuje rozstanie i nieuchronnie zblizajacy sie rozwod moich rodzicow. Klasycza sytuacja wymieniana przez wiekszosc z Was: klamstwa, kilkuletnie oszukiwanie a w domku nadal cieply obiad i kapcie. Bo badzmy szczerzy - jesli facet nie kocha swojej zony to jesli chodzi o wyglad zona (zazwyczaj w wieku zblizonym do faceta) nie ma wiekszych szans w konfrontacji z 25latka. No i moja mama powiedziala DOŚĆ i zrobila to, co chyba wiekszosc zdradzonych zon mialaby ochote zrobic - poinformowala meza tamtej pani.W pelni popieram. Nie chce zyczyc nikomu takich sytuacji i mam nadzieje, ze takie panie uswiadomia sobie ile zlego narobily nim je same to spotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ELI ...
Piszesz, że chcesz żeby srodowisko tej kobiety dowiedziało się co ona za jedna. Dziewczyno, zejdź na ziemię, na co ty liczysz i nie rób sobie wstydu. Chcesz to powiem tobie co środowisko tej kobiety na to powie ... Sprawy rodzinne złlatwia się w domu, nie on pierwszy i nie ostatni, który zdradza żonę, widocznie w ich małżeństwie ( waszym) cos jest nie tak, wina jest zawsze po dwóch stronach - taka mniej więcej bedzie reakcja, zobaczysz i obyś się nie musiala przekonać na własnej skórze. Rodzina twojego męża tez powie, że wina tego co się stalo jest po 2-ch stronach i bedą wyszukiwac wszystkie twoje minisy ... Tyle to tobie da. Zastanow się i posłuchaj tutaj osób, które tobie dobrze radzą, równiez w oparciu o własne doświaczenia, weź to pod uwagę dziewczyno, pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proponuje wrócić do tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu wracać
kobieta cierpi, a kochanice się nabijają ........dopóki ich samych to nie spotka, albo kochanek nie kopnie w dupę !tak jest na wszytkich topikach . Nie sądziłam,ze kobiety potrafią być tak wyrachowane , perfidne i bez skrupułów :o śmięją się .... ale do czasu . Faceci mają racje-kobiety są bardziej okrutne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale myslę
że ela zastanowi się i zrozumie jaki chce popełnic błąd, że jak pójdzie do tej baby to nic jej to nie da. Może jedynie powiedzieć jej mężowi jaką ma żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Eli
daj znać co tam u ciebie,czy zdobyłaś jakieś informacje? Trzymaj się ciepło i się nie poddawaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychoza
Do " a ja Wam powiem" czy jakoś tak.... Myślisz ,że masz uczucia?? :D:D ....hmmm...jednak nie chcę cię martwić..:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO a ja wam powiem
Czy ty wogóle jesteś kobietą??? Mogę zrozumieć,że nie obchodzi cię los byłej żony, można przyjąć że po prostu do siebie nie pasowali i w tobie znalazł tą przysłowiową drugą połowę, ale DZIECKO???? Piszesz,że jego los cię nie obchodzi, siedząc na plaży nie martwisz się tym,że ono pozostało bez środków do życia.Jak możesz?????? A co ono tobie zawiniło,czy prosiło się na świat? Dzieci najbardziej cierpią przez ludzką głupotę,a to dziecko dodatkowo przez twój podły egoizm i brak uczuć wyższych.Napewno nie jesteś matką,bo inaczej powinnaś to zrozumieć jak wielką wyrządzasz krzywdę tym którzy nijak na to nie zasługują. Przychylam się do powyższych wypowiedzi,że i ciebie to kiedyś spotka,a wtedy może zrozumiesz, choć po czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no w końcu mnie ktoś poparł
;) bo już mnie szlag trafiał jak czytałam te bzdety " a ja wam powiem " .Czy niektóre baby nie są bardziej perfidne od facetów? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co Wy sie tak rzucacie
na ta "a ja Wam powiem" - przeciez to widacz ze agresja pomaga sobie przetrwac w swojej wlasnej niepewnosci, nawet dzieciak jest jej wrogiem...niska samoocena i takie tam inne nia kieruja dlatego tak pisze, w skrocie...w sumie dziewczyna sie meczy dlatego atakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychoza
I właśnie to mnie przeraża, że kobiety ,jeśli można je tak nazwać stają się coraz gorsze niż mężczyźni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co Wy sie tak rzucacie
...zawsze byly Psychoza (nie wszystkie, ogolnie pisze) - pod plaszczykiem "kobiecosci" kryja sie pazury...tylko ze to wszystko nie jest takie proste jak sie wydaje...zacznijmy moze jakimi schamtami wychowywane sa dziewczynki i chlopcy...no wlasnie, ale to dlugi temat i nie na "temat" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychoza
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się z Tobą psychozo
faceci to sk........ ale aby nazwać niektóre babsztyle, to aż po prostu brak mi słów :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damski krawiec
Elu B! Zrób go na cacy. Agencja Detektywistyczna! Najpierw ustal sama wszystko co możesz, a potem - wyślij za nim specjalistów (często... specjalistki. Będziesz mała wszystko co potrzebne - żdjęcia, nagrania i zeznania dtektywów do użycia w sądzie. W którym motelu byli, w którym pokoju, efekty akustyczne... W międzyczasie - tak jak ci radzili udawaj że to olewasz, że jego zdrady ci wiszą, umawiaj sie ze znajomymi, wychodź o różnych porach. Jak będziesz miała wszystko co potrzeba - postaw warunki. Albo kosztowny rozwód ze względu na niewierność małżonka, albo koniec z kochanicą. I jeszcze powiedz mu, że jak będzie kombinował, to te same dowody może dostać jej mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purcheryja
damski...w zupelnosci sie z toba zgadzam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja z DAMSKIM ...
się nie zgadzam, to nie jest warunek tylko szantaż. Zmuszanie kogos do czegoś nic nie da uważasz, że wtenczas bedą szczęśliwi kiedy bedą razem na siłę ? Pozdrawiam Miła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żalutek
a mnie w ogóle zastanawia cała ta sytuacja - porozmawwiac z mężem, powiedzieć mu co się wie, postawić swoje warunki rozwiązania tej sytuacji i zobaczyć. Jak mu zależy, zrobi co trzeba - jak nie, to nad czym tu się zastanawiać? No chyba że ktoś chce mieć faceta, któremu nie ufa, ale trzyma się go bo.. no własnie, co może tłumaczyć bycie z kimś takim? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pracuję
ja pracuję w telefonach ...Era ale kochana podawanie komuś namiarów to złamanie zasad... wiesz co to sa kochana dane osobowe i ochrona ich??? musisz szukać w inny sposób ...żaden pracownik sieci nie poda Ci tych danych no chyba że nie zależy mu na pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeju Jola
toz to kurwisko straszne!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeju Jola
toz to kurwisko straszne!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeju Jola
toz to kurwisko straszne!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak po
prostu wysyła obcemu facetowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola z Poznania
nie wiem "czy obcemu", ale już kilka razy wpadłam na tego typu maile lub smsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cos Ty
nawet jak zlokalizujesz te kochanke to masz pewnośc że nie znajdzie nowej??? Napewno tak kochanka jest skutkiem czegos zlego w waszym związku a przyczyne musisz znależc sama ale nie ustalając personaliji tej kobiety bo to niczego nie zmieni dla ciebie oczywiście bo dla Twego ,ęża i owszem znowu bedzie nowa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie pora
chyba przyjrzeć się mężowi, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×