Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy 800 zł na jedzenie

czy 800 zł na jedzenie na 2 osoby to dużo?

Polecane posty

Gość czy 800 zł na jedzenie

powiedzmy że 100 idzie na paliwo i jedzenie dla psów, czyli zostaje 700 - dla mnie to strasznie mało ale inni uważją że to jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ./...
na samo jedzenie 700zł to jest ok, nawet dużo.. ilez można jesc..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie mało
??????? chyba żartujesz my mamy 768zł z czego: 56zł net 50zł komórki żarcie dla dwóch kotów i musi starczyć, bo nie ma więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1600
Dla mnie to mało ja wydaję na 3 osoby 1600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy 800 zł na jedzenie
6 zł dziennie na sniadanie w pracy *20=120 zostaje 580.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie mało
po 533zł na jedzenie................ to grozi nadwagą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1600
wszyscy chudzi jak szczapy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 888
Jeśli gotuje się w domu, to wystarczy ( o ile oczywiście jakieś święta, czy imprezki nie wypadną po drodze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie mało
No to pomyśl jakie z nas muszą być chodzące zwłoki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooo
mamy 700 zł[ po odliczeniu stałych rachunków] na 4 osoby w tym dwoje dzieci .pampersy tez z tego ida i jakos starcza,wiec pomysl czy to duzo 800 na 2 osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy 800 zł na jedzenie
własnie jak słysz a wlaściwie czytam takie wypowiedzi to mi ręce opadają..... jak Wy to robicie? ja wydaje dużo więcej.... i niepotrafie się ograniczyć a nie kupuje polędwicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale te 700 złotych to macie na samo jedzenie, czy na wszystko? Bo jak na samo jedzenie, to nie widzę problemu. Chyba, że przywykliście do kawioru, ostryg i jadania w restauracjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy od tego,co jesz.Nie wiem,ile wydaje na jedzenie,mieszkam sama.Głupia kawa to chyba z 80 na miesiąc.Nie oszczędzam,ale też nie wybieram najdroższych rzeczy.jeszcze 2,5 roku temu na 2 osoby miesiecznie na samo jedzenie miałam 600 zł i było całkiem znosnie.teraz mój pies przeżera 250 na miesiąc.Plus gryzaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy 800 zł na jedzenie
w zasadzie to z tego tzreba kupić duperele np. worki do smieci odkurzacza i takie tam ale tego nie jest dużo, a gdzie wyjście na piwko? to jakieś licząc lekko 50 zł....... heeh a jestem anlitykiem finansowym a budrzetu nie potrafie zaplnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy 800 zł na jedzenie
kawy i petów nie palimy, pic nie pijemy tylko woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psiak
ja wydaje 2000/miesiac w tym rachunki, net, komorka to jest 900zl wec na zycie mam 1100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy 800 zł na jedzenie
a paliwo styknie 100 bo mam blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moja
koleżanka jak była jeszcze ze swoim jeb.....m mężem to dostawała od niego 50 zł na tydzień na jedzenie ( do tego ona jeszcze paliła)! Dobrze że gnojek dawał jej jeszcze na rachunki. Dodam tylko że ona nie pracowała a on tak i w domu chciał być panem i władcą! Tfu... Nie wiem jakim cudem jej starczało na wszystko ale podziwiam ją za to! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak przez jakiś czas chciało mi się zapisywać wydatki, to na jedzenie wydawałam około 250 złotych miesięcznie. Ale ja należę do osób, które jak mają w domu dużego brokuła, suchą bułkę, dwa jogurty, kilo jabłek i ćwiartkę masła to mają żarcie na dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dwie osoby mamy ok 2 tys. Z tego płacimy: mieszkanie 280zł, net + telefony 170zł, kredyt 300zł, rata 180 to jest prawie 1000zł, no i co 2 mies prad. Reszta na jedzenie, rzeczy domowe i piwko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1600
Ja jak napisałam wydaję 1600 na trzy osoby gotując w domu.Jesteśmy bardzo chudzi. Odżywianie rodziny jest dla mnie priorytetem. Na to muszą być pieniądze,na inne rzeczy może nie starczyć.Kupuję tylko najlepsze produkty,najwyższej jakości. Nie kupuję w supermarketach.Jestem bardzo oszczędna,nic się nie marnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nić Ariadny
My mamy na miesiąc (na 2 osoby) 3 900 zł, z tego 850 zł idzie na kredyt, 700 zł na paliwo (dojazd do pracy 75 km), 500 zł na opłaty, 200 zł na angielski, 150 zł rata z kasy zapomogowo-pożyczkowej w pracy, 100 zł daję bratanicy - zostaje 1400 zł, jeśli nie kupuję ubrań, ekstra rzeczy do domu, nie idę do dentysty, to 300 zł odkładam - na jedzenie (w tym artykuły chemiczne, kosmetyki itd) idzie ok 1 100 zł. Nie piejmy, nie palimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy 800 zł na jedzenie
postaram się nie chodzić do sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlemle
Nam zostaje po opłaceniu rachunków jakieś 1000 złotych,rodzina 4 osobowa dzieci 10 i 12 lat,z tego musi jeszcze starczyć na bieżace wydatki,jak szoła,kosmetyki,czasem buty(dzieci rosną),jakiś ciuch .Dodam ,że jest jeszcze pies.A leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy 800 zł na jedzenie
nie wiem;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakula
mle mle my mamy calkiem podobnie, po oplaceniu rachunkow zostaje ok.900-1000 zl na 4 osoby, dzieci w wieku 14 i 11 lat, musi to starczyć na gaz/ auto na gaz/, zywnośc, ubrania, gazety, a przede wszystkim na dzieci i ich szkołę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlemle
czyli starcza ale bez ekstrawagancji,kupujemy zywność w sklepach typu lidl,a ubrania najczęsciej w szmateksie.Ja potrafię zlecieć pół miasta bo tam jest taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×