Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominisia

Klub Mamuś z kujawsko-pomorskiego

Polecane posty

jestin wciaz czekam na zdjecia :)) wiem my jej własnie nie sadzamy tylko sama sie podnosi jak siedzie i mam ja na kolanach kurcze wkoncu 20 strona ta 19 to była wiecznosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek nie mogę Ci wysłac zdięc bo jakiś błąd się pojawia , niewiem oc o chodzi :( musi mąż tam luknąć i obadać co jest grane ale obiecuję ze jak wszystko będzie ok to wyslę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok nie ma sprawy mam jeszcez pytanko odnosnie tej Pani dr Nowak a od której do której ona przyjmuje i jakis kontakt tel co?? bo my 10 jedziemy z mała do dr Helenki na Wiązowa i bysmy zaraz zajechali i tam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek udało mi się wysłać :D z swoją drogą Ty to sie najeżdzisz po tych lekarzach , ja zresztą też często odwiedzam doktorków :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko w Toruniu jest super ale jak bym miała sie przeprowadzić to tylko do Poznania :)) Właśnie czego pierwszy rozdział zaczełaś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek ,a mogłabyś mi napisać jak twoja teściowa leczyła to przewianie,bo mnie nic nie przechodzi :(( :(( :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telefon do dermatologa 56 6500408, nie pamiętam w jakich godzinach przyjmuje, ale jak zadzwonisz to się dowiesz:) No dziewczyny, jak to czego pierwszy rozdział??Oczywista ze pracy magisterskiej!!!O ile Asiulkowi wybaczyć mogę, to Ty Dominisia powinnaś wiedzieć:P jestin, ja dostałam zdjecia, Twoja córeczka podobna jest do Ciebie bardzo:) zmykam, buziaki na dobranoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak pszczółko całkiem mi z głowy wyleciało-wybacz ??!! Asiulek odpisz mi szybko jak to sie leczy,ide dzisiaj do lekarza ,bo juz nie moge z bolu wytrzymac no i sie ruszac :(( :(( :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wiem ze poszła do neurologa i dostała jakies tabletki musiała siedziec w domu i unikac wiatrów w kazdym razie chronic głowe znowu moja kuzynka tez to miała ale ona dostała 30 zastrzyków moja tescówka miała dosc mocno az jej twarz wykręciło i przychodziła babka i masowała ja ona też sama w domu sie masowała ale teraz juz zeszło moze kacik ust został troche w dół, kuzynce nic nie zostało idz do lekarz to napewno Ci pomoze acha dostałam zdjecia jestein co Ty gadasz ze źle wychodzisz takie ładne te zdjątka no i musze powiedziec że nie myslałam że tak wyglada matka 4 dzieci jestem pod wrażeniem kurcze gratulacje ja czasami nie mam czasu sie rano pomalowac jak mam ta moja jedna mała a tu taka laska i cudowne dzieciaczki wydaje mi sie że ten chłopczyk po lewej tzn na zdjeciu po twojej prawej mocno do Ciebie podobny zwłaszcza oczy ślicznie wyglądaasz!!!! @----->------ dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam sie zapytac a jaki temat tej pracy magisterskiej?? ja juz po swojej he ale z checia chciałabym sie gdziesz juz uczyc jak mała podrosnie napewno cos znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek, praca moja dotyczy wpływu relacji w rodzinie na kształt życia seksualnego młodzieży albo ludzi dorosłych, jeszcze sie nie zdecydowałam. Pisze sie ją bardzo przyjemnie, gdyby nie ten poganiający oddech czasu na karku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawy temat ja swoja pisałam na teamt: uwarunkowania i formy przemocy seksualnej w srodowiskach rodzinnych i poza rodzinnych a naTwój temat ... och bym mogła sie rozwodzic ... moja rodzinka nie była całkiem prawidłowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Dzięki za miłe słówka na mój temat 👄 jestem mamą czwórki dzieci ale jakoś się jeszcze trzymam ;) a najlepsze jest to ze znajomi mówią że po kazdej ciązy coraz lepiej wygladam hihihih ;) Dominisia wyślę Tobie jak dostane Twoje :D ale dziś zimno , chyba nie wyjdę z dziećmi bo wzięłam się za porządki świąteczne , mieszkanie duże to sprzątania mam sporawo :O pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestin wysle ci jutro z ranka moje zdjatka,a jakbys chciała mnie obejrzec to zapraszam na bobasy: www.krzysiaczek.bobasy.pl miłej nocki mamulki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry niestety jeszcze nie czuje sie nic lepiej-raczej gorzej,nie wiem juz co mam robic na dworze szarówka,dobrze ze nie pada z Krzysiaczka jest dzisiaj straszna maruda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde nieiwem co Ci poradzic moze smaruj amolem ale własciwie cos Cie boli konkretnie czy ogolnie tak sie czujesz?? mala ledwo co zasnela myslalam że sie wykoncze- chodzi mi o teraz drzemke po sniadanku chciała spac ale jakos nie mogła, moze była za bardzo zmeczona bo wczoraj skonczyła 4 miesiace i zauwazyłam na jej ramieniu pierwszy pieprzyk :) mama z tata są strasznie opieprzykowani wiec i córke to czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestin, czy pytałas może męża o tą naprawę wózków? My szukamy bezskutecznie, za dwa tygodnie mam jechac na Mazury i nie chcę sie ciągnać z tym wielofunkcyjnym, bo prawdopodobnie jeadę sama, maż dojedzie na weekend. Przydałby sie lżejszy wózek, a stoi w kacie, więc jak byś coś wiedziałą, to daj proszę znać, ok? Dziewczynom wszystkim buzka i dobrego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety pszczoła pytałam męża i nie wiem gdzie coś takiego można kupić czy naprawić , bardzo mi przykro :( pozdrawiam mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam od rana byłam sie dowiedziec o prace ale chyba nici.... ale wiecie co w głebi duszy czuje sie ok bo bede mogła zostac z mała a to dla niej lepsze niz babcia czy niania hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie reszta mamuś ?? topik pomału umiera.... taka szkoda :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niee no co wy, nie umiera:) Dzień dobry wszystkim! Słońca brak, chatę trza sprzątać, magisterka leży odłogiem, a mi sie nic nie chce....ale ide na spacer, musze załatwiac różne różności. Słaby mam nastrój ostatnimi czasy...może słońce wyjdzie niedługo i coś drgnie:D Pozdrawiam i dobrego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×