Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominisia

Klub Mamuś z kujawsko-pomorskiego

Polecane posty

swobinko nie martw sie wszystko bedzie dobrze dzindzus na pewno szybko sie przyzwyczai do wychowawczyn za złobka no i do dzieci,głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylismy dzisiaj u szczepienia,było oki Krzysiaczek szybko zapomniał o bólu,wazy 9530,mierzy 76 cm-ach ten mój mały mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dominisia, bardziej niż pobytem Filipka w żłobku martwię się moim mężem, który ma dziś o 11:00 operacje :-( Jestem normalnie kłębkiem nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grypa nic a nic nie przechodzi,nawet nikt nie zjawił sie by mnie pocieszyc.Teraz pije piwko na ta chorobe moze pomoze. Dobranoc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maly juz spi tak od 2 godzin. Maz pomaga bratu bo w sobote jego slub i jak zwykle przy takiej okazji zawsze jest cos do roboty. A ja mam troche wolnego to siadlam do kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominisia cos mi klawiatura szwankuje i wolno mi idzie pisanie. Im dziecko jest starsze tym wolniej przybiera na wadze i pozniej te roznice w miesiacach sie wyrownuja. czasami jak siade przy kompie to dostaje jakiejs zawieszki i nawet nie wiem kiedy robi sie pozno a w domu nic nie zrobione, nawet teraz w przedpokoju stoja nierozpakowane zakupy, bo pierwsze co jak wrocilam ze spaceru, to kapiel, karmienie. Maly juz spi a wszystko lezy bo siadlam tutaj napisalam pare maili, wrzucilam zdjecia do kompa, nawt dodalam kilka nowych na bobasach. musze sie w koncu ruszyci zrobic porzadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Mój Filipek wczoraj skończył 8 miesięcy i waży 8515 g. Mały klopsiu z niego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Jestem zmeczona bo kładłam mala spac chyba z pięc razy, ja jestem poddenerwowana gdyz rozstrzyga sie kawałek naszego zycia hmmm prawdopodobnie od października bede sama z mała bo mąz wyjeżdza do Anglii dzis rezerwuje bilet uuufff jak było daleko to wydawało sie tak łatwo a teraz ....mam wiele mysli i wogóle w nowym roku mnie tam sciagnie ale boje sie jakos wszytskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tynko, mój mąż miał coś podobnego do kaszaka na plecach (wcześniej miał coś takiego na szyi tylko malutkie). Ale strasznie to urosło. Poszedł do lekarza, żeby to wycięli (ostatnie jak mu wycinali to od przy znieczuleni miejscowym i tego samego dnia wychodził). Jednak to okazało się za wielkie, więc musiał mieć operację przy znieczuleniu ogólnym w Centrum Onkologicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj byłam u niego. Czuje się już dobrze. Można powiedzieć, że bardzo dobrze, bo cały czas mówił, że zjadłby sobie hamburgera (po narkozie przez dobę nie można jeść ani pić). Dziś też jadę do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jest teraz czekanie na wyniki :-( Mam nadzieję, że to nie będzie nic poważnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek moze to dziwne co teraz napisze ale zazdroszcze ci ze twoj maz wyjezdza do Anglii,bo moj stara sie juz od roku o jakakolwiek prace za granica i niestety nie udaje mu sie to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nie miałam zbytnio czasu by pisac a poza tym niedługo mój mąż odjezdza wiec ak najwiecej czasu chce spedzic z nim :) mala tez juz coraz wiecej czasu zajmuje wiec czasu ogólnie jak na lekarstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziś mam dobry humor :-) Mój mąż wychodzi dziś ze szpitala :-) Bardzo się cieszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swobinka ciesze sie najlepiej jak jest sie razem :) i w pełni zdrowia kurcze juz niedługo ja bede z dzidzia sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×