Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominisia

Klub Mamuś z kujawsko-pomorskiego

Polecane posty

Witajcie dziewczyny :-) Mojemu synkowi chyba wychodzi kolejny ząbek (górna lewa dwójka). Niestety nie pozwala zajrzeć sobie do buzi, żebym stwierdziła to na 100%. Ale znajdę na niego sposób :-D A tak poza tym to mam okropnego nerwa, jeszcze nie dostałam okresu :-( To nie jest dobry moment na kolejne dziecko. Chciałabym zajść w ciążę najwcześniej lipiec-sierpień. Kurczę no :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Tynka_78> mój Mały ma już 1 rok i 3,5 miesiąca - \"duży\" chłop z niego:) U nas wczoraj gorączka zmniejszyła się do 37,8 a dzisiaj tylko 2 kreseczki więcej, poczekam, jeśli to trzydniówka to może niedługo wysypki jakiejś dostanie:( A co do ząbka to prawie już się przebił - może od tego tak gorączka. Najważniesze, że już jej nie ma:) swobinka> robiłaś już test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam swobinka rozumiem twoj niepokoj, ja juz tez raz przezywalam taka sytuacje. Tez nie jestem jeszcze gotowa na kolejne dziecko. A ole dni juz Ci sie spoznia okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka czasami przy zębach pojawia sie gorączka. U nas przy zabkowaniu bywalo roznie, jak Patiemu wychodzily dolne zabki to przchodzil to bezobjawowo, natomiast przy gornych to bylo gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Testu jeszcze nie robiłam, bo cały mam nadzieję, że jednak dostanę. Poczekam z tym jeszcze trochę. Spóźnia mi się parę dni, ale się denerwuję, bo miałam zawsze regularnie. No zobaczymy jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i podnosze Swobinka teraz to Ci pozostaje tylko czekac. Zycie pisze rozne scenariusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Masz rację Tynka, tylko że trochę inaczej to sobie poukładałam. Druga dzidzia miała się pojawić w brzuszku dopiero lipiec-sierpień-wrzesień przyszłego roku. A tu na razie lipa z moich planów :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swobinka> życie płata nam figle, wydaje się że wszystkie plany schodzą na później ale nieraz okazuje się że jest to \"coś\" najlepszego co mogło nas spotkać. Będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :-) U mnie w piątek było święto. Całe szczęście, że nie robiłam testu, bo byłyby to utopione pieniądze :-) Dostałam okres! :-) Hura :-) Ale prawdę mówiąc niezłego miałam stracha. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło :-) Dziękuję wam za duchowe wsparcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Swobinka, to na pewno poczulas duza ulge. Ja zastanawiam sie czy nie wrocic do tabletek, bo tez zawsze przed okresem troche sie stresuje. Ale jakos brakuje mi zawsze czasu zeby pojsc po recepte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To była ogromna ulga :-) Ja też myślałam o powrocie do tabletek, ale stwierdziłam, że mi się nie opłaca. Jeśli w lipcu-sierpniu-wrześniu następnego roku chciałabym zajść w ciążę to wyszło by na to, że pigułki brałabym przez ok. 4 miesiące. Jak sama widzisz średnio opłacalne. Cóż pozostają mi inne środki antykoncepcyjne. A przede wszystkim muszę bardziej uważać. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Coś tu pustką powiało :-( Moje dziecię w końcu zaczęło poruszać się na kolanach do przodu (dotychczas wychodziło mu to tylko do tyłu). Niestety tym samym zagrożone są rzeczy leżące na najniższych półkach. Filipek jest bardzo ciekawski :-) Bardzo interesują go płyty CD :-) Piszcie kobitki co tam u was 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Swobinka, ja jakos wczoraj nie mial weny na pisanie. W weekend pojechalismy w odwiedziny do mojej rodzinki, w ciagu dwoch dni przejechalismy 800 km i bylam wypompowana. Nawet kompa mi sie nie chcialo wlaczac, pozatym nazbieralo mi sie troche domowych obowiazkow. To widze ze kolejny etap rozwoju juz opanowany. Takie drobiazgi zawsze sprawaiaja duzo radosci. Mam juz w koncu ten kubek z aveta, faktycznie nie cieknie z niego, ale moj Patryk nie chce a raczej nie umie z niego pic. Po prostu nie potrafi z niego ciagnac. Widzialam na allegro ze mozna dokupic do niego miękkie ustniki, moze wtedy mu będzie latwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam Filipkowi ustnik do butelki (miękki) i nie dość że mu nie idzie picie z niego, to jeszcze upodobał sobie gryzienie ustnika (to wręcz uwielbia) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Ja dopiero wczoraj wróciłam z \"weekendu\", troche przedłużonego:) Swobinka ciesze się że już po stresie. Tynka_78 ustniki do kubków Awent można kupić w marketach, ja ostatnio kupowałam twardy w Tesco. Mój Mały ostatnio ciągle zakłada czapke, idzie w strone drzwi mówi \"pa pa\" i jest strasznie rozżalony że drzwi zamknięte:), strasznie rozumny się ostatnio robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam Ja wlasnie chce sprobowac z tym miekkim bo akurat mam kubek z twardym i moj Pati nie potrafi zalapac ze musi ciagnac tylko go gryzie zebami. Moze z miekkim sobie poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Widzę Tynka, że masz ten sam problem z gryzieniem ustnika. Ja chyba też kupię miekki. Może wtedy Filipek się nauczy :-) A tak w ogóle to mój skarb jest przeziębiony :-( Ma okropny katar i zaczyna mieć kaszel (bo wszystko mu spływa do gardła). Na razie na szczęście nie ma gorączki (tfu tfu - odpukać). Mam pytanie: jaki jest dobry syrop na kaszel (niedrogi i bez recepty) dla malucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mi kiedys pediatra przepisala syrop prawoślazowy, jest tani kosztuje okolo 2-3 zł, ostatnio go uzywalam bo maly mial lekki kaszelek. I dodatkow uzywalam tantum verde, ale to juz kosztuje ponad 20 zł. Swobinka, ja wlasnie mam nadzieje ze jak kupie miekki ustnik to on wreszczie zajarzy jak sie pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wreszcie zaczął mi się weekend. Jak ten czas szybko leci. Jeszcze dwa tygodnie u moj maluszek bedzie mial roczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zmienilam Patrykowi ustnik w tym kubku niekapku na miekki i potrafi z niego juz pic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Już po weekendzie. Ode mnie dzisiaj odjechali goście i dlatego nie miałam czasu tu zaglądać. Teraz też nie moge za długo siedzieć przy komputerze bo zaraz trzeba Małego iść kąpać. Tynka widzisz jaki jaki Twój Patryk pojęty, z twardego ustnika też sie niedługo nauczy pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Olka, wydaje mi sie ze to kwestia czasu i zalapie tez z twardego. Wazne zeby opanowal technike picia. Moj weekened wlasnie sie konczy, jutro do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Moje dziecię tydzień temu zaczęło raczkować (już o tym pisałam). Sam jeszcze nie wstawał, ale podciągnięty za rączki owszem i bardzo lubił stać (tylko stać). W sobotę trzymany za rączki zrobił pierwsze kroki :-) Teraz z mężem nie mamy już spokoju :-D bo młody chce cały czas chodzić. A w niedzielę stanął sam w łóżeczku. Normalnie nie nadążam za jego rozwojem :-D Przecież tak niedawno (raptem tydzień temu) zaczął raczkować, a tu już chce chodzić. Normalny szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swobinka To fakt dzieci szybko sie ucza. U mnie jest troche inaczej, moj Patryk pierwszy raz wstal w lozeczku jak mial dokladnie 8 miesiecy, a potem zaczal raczkowac. teraz z kolei opanowal raczkowanie do perfekcji ze wszedzie na czworaka dotrze, nawet sam wejdzie na wersalke, ale za to nie spieszy mu sie do chodzenia. Oczywiscie przy meblach chodzi sam, ale jak ma do pokonania wiekszy dystans to myk i na czworakach zasuwa. Wygodniś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już kolejna strona, Dominisia powinna być zadowolona że jej topik nie zaginął. Ciekawe kiedy Ona do nas wróci? Co do rozwoju pociech to ja się nie raz dziwie skąd ma takie pomysły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×