Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominisia

Klub Mamuś z kujawsko-pomorskiego

Polecane posty

Jeszcze się do was odezwę ,teraz lece na spacer .jest tak pięknie szkoda dnia na siedzenie w domu,a pozatym Szymek (mój synek) zaczyna dobierać się do komputera.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dotek
a mi jest smutno jak chodze z Małą na spacerek i nie mam z kim pogadulić... :-) a tak by sie chciało........ no chyba, ze moja siostrzyczka ma chwilkę i zadzwoni... ale to też nie to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! Wysłałam małą z tatusiem na grila do dziadków, a sama \"odpoczywam\", czyli nadrabiam zaległości z tygodnia w praniu i sprzataniu :) Pogoda w Tucholi piękna, buzie mamy już opalone od codziennych spacerów, Natka wcina lody każdego dnia i zalicza eskapady z tatą. Jak to pawdziwy trzylatek, mała nie usiedzi w miejscu i czasem aż cieszę się, że po weekendzie mogę się wyrwać do pracy :D Dominisiu-skąd jesteś? Ja w Tucholi mieszkam dopiero 4 miesiące i nie bardzo znam okolice. Pozdrawiam Was słonecznie i ciepło. Papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedawno wrucilam ze spaceru, nie mam siły już siedzieć.Nawet moje dziecko które nie ma zwyczaju sypiać w dzień zasnął poraz drugi.Jestem naprawde w szoku. Dobrze że się tak ciepło zrobiło nie trzeba w domu siedziec.My spędziliśmy dziś cały dzień (z przerwą na obiad) na powietrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z wieczorka ale sie dzis zmeczyłam miała pracowity dzien cały czas z mala na dworzu , zakupy , gotowanie, sprzatanie istna kura domowa !!! hehe zrobiłam troche jedzonka na zapas i juz padam z nóg dopiero odeszłam od kuchni Dotko mi tez jest smutno czasami wychodze z mała i szukam ludzi i mysle moze kogos psotkam co sobie pogadam ale rzadko sie o zdarza no a siostry nie mam :/ uciekam do spacia:) jutro jedziemy do meza babci, pokazac mała nieźle co po pieciu miesiacach, ale z moim przewrazliwonym mezem nie da sie nigdzie jechac zaproponowałam mu bysmy w czerwcu wzieli domek na wsi nad jeziorkiem ale wysmiał mnie ze to nie warunki dla naszego dziecka a tam jest naprawde ok i spokojnie mogłabym sobie z mała siedziec no ale cóz wiec dominisiu chetnie bym sie u Ciebie na grillu pobawiła ale chyba musimy poczekac jak moja mała podrosnie wtedy moze męża przekonam zycze pokolorowanych snów buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzis jedziemy z meżem do jego babci wiec nie bedzie mnie prawie cały dzien oby tego było mało mala ma katar uzywamy wody morskiej i gruszki ale moze znacie jakies kropelki, a moze powinnismy odpuscic sobie ta wizyte? ... hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje ci NASIVIN soft ,dla niemowląt .Naprawde dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nas dużo...🌻 dla wszystkich nowo przybyłych:) Aniu, była tu Brednie z Bydzi, ale nie ma neta czasowo..moja teściówka jest;) Asiulek!!!!!!!!!!!!!Miałam pisać na maila, ale zrobię to publicznie:) WIELKIE DZIĘKI ZA DOBRE SERCE!!!!!!!!!!!!Strasznie się ucieszyłam przeglądając paczuszkę od Ciebie, przecież tam jest prawie cała wyprawka jeśli chodzi o ubranka...Udało nam sie skombinować wózek, są szanse na łóżeczko...qrcze, tak mi jakoś radośnie, ze tylu ludzi dobrej woli jest i chce pomagać obcej osobie, nawet nie mając pewnosci, czy to nie ściema. Tym bardziej dziękuję Ci za zaufanie, czekam jeszcze na resztę rzeczy (bo odzew był spory) i w przyszłym tygodniu wszystko powędruje do nowej właścicielki. Sama chciałabym czegoś o tej dziewczynie się dowiedzieć, jak tylko spotkam tego znajomego, wypytam go dokładnie i bedę męczyć o zdjęcie maluszka i mamusi za pare tygodni;) Jeszcze raz dziękuję w jej imieniu 🌻, nawet pewnie nie wiesz, jak wiele dobrego jej uczyniłaś👄 dla Ciebie Zmykam pisać, buuu😭, dzis cały dzień na majówce, a praca leży..powoli zegnam się z myślą o obronie w lipcu buuuuuuuuuuuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z Bydgoszczy:) jakby co to pytaj. Moja mała terrorystka nie chce zasnac juz od kilku h. Masakra a mi sie oczy same zamykaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ciesze sie że mogłam pomóc pszczółko jak cos jeszcze znajde to napewno dosle chciałam włozyc jedna paczke johsona chusteczek ale wiem że one uczulaja i niechciałam robic niedzwiedziej przysługi wizyta jak to wizyta jakos sie udała pomijając fakt że martynki prababcia kupiła jej snikersa i twixa oaz dwa lizaki , a jednego z nich odwineła i wcisneła jej do buzi- troche we mnie sie wtedy zagotowało....szkoda że czekoladka jej nie poczęstowała ... mała ma katar i kupiłam juz te krople ale zastanawiam sie czy nie lepiej isc do lekarza by ją osłuchał :/ mam nadzieje ze na katarze sie to tylko skonczy mam nadzieje na spokojna no ale całkiem prawopodobne ze ten katar bedzie ja budził acha zapomniałabym kupiłam jej wczoraj z aventu kubek niekapek i jestesmy w trakcie nauki picia z niego idzie nam całkiem dobrze... Dominisiu ja pamietam o tym Twoim mleczku pamietam🌻 a gdzie jest Jestin i Brednie ? stęskniłam sie za wami Pozdrawiam wszytkie nowe mamy pappa ide zaraz spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wczoraj zasnela mała o 20 do 3 spała nastepnie karmienie i spała do 6.30 ale było zdziwienie bo zawsze o 5 nas zrywała. chcemy przejsc sie do lekarza niechja osłucha moze to zwykły katarek ale wole sie upewnic. z pierwsza drzemka wielkie wrzaski nie chciała mi zansąc choc strasznie zmeczona była. pozdrawiam miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wszystkie mamusie :D asiulek miło ze zatęskniłaś za mną ;) widzę że doszło sporo mamuś , jedna z Tucholi , wczoraj przejeżdzałam wracając od mamy , fajnie było niema jak to domek na wsi , dzieci całe dnie na podwórku jakby ich wogóle nie było a tu siedzą w tym bloku wygonić ich na siłę się na dwór nie da , marzy mi się domek i własne podwórko nawet nie wie3cie jak bardzo , będziemy robili wszystko żeby to marzenie prędzej czy później się spełniło :) pozdrawiam :) aha wielke gratulacje pszczółko , Tobiaszek będzie miał rodzeństwo to super , ja też nieraz żałuję ze między pierwszym a kolejnym dzieckiem jest taka duża różnica a tak wychowają się razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide powlutku spac ale mam pytanko co uzywacie do fałdek przy szyi raczkach by nie było odparzen bo mojej małej na szyjce sie takie cos przyplatało, bardzo trudno jest jej szyjke wytrzec do sucha a sypałam zasypka i sie odparzyło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, nie syp! raczej natłuszczaj, u nas doskonale się sprawdza maść cholesterolowa z apteki, chyba na receptę, ale każdy lekarz zapisze... tania i skuteczna, polecana też przy AZS... a z tego, co czytałam, to też macie skłonność do alergii :o, więc tym bardziej polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi chwilke mnie nie było a tu tyle natworzone,normalnie to niespodzianke mi zrobilista dziewuchy(w koncu cos do poczytania) :)) dzionek minał nam spokojnie ale bardzo ciepła wrecz upalnie(az za) dobra wiadomosc - chyba bedzie 3ząbalek zła wiadomosc - Krzysiaczek przestał ssać pierś :( nawet nie ma mowy o braniu do buzi ,bo zaras jest ryk i koniec witaj Aniu 8czerwca🌻,jak zdróweczko,widze ze juz niedługo zostaniesz szczesliwa mamusia ;) Agnes_Bdg mam nadzieje🌻 ze i ty do nas dołaczysz-pozdrawiam asiulek❤️ serducho ty moje ciesze sie bardzo ze pamietasz :)) Jestin z twojego postu wynika ze marzymy o tym samym,i wiesz co moje marzenia czasem sie spełniaja,wystarczy tylko uwierzyc i mocno zapragnac:)) pszczółko,gruby misiu-pozdrowionka ide prasowac jak na matke polke przystało,samo sie nie zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam od rana 🌻 mała jeszcze spi kurka jak boli mnie gardło a nie mam nic w domu od bólu wiec czym predzej wyjade na spacerek by móc sobie cos kupic pozdrawiam miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej i ja tez sie dolaczam ale nie w staraniach o rodzenstwo dla malej ;) szczerze to bym chciala i gratuluje tym z Was, ktore sie zdecydowaly! Urodzilam niecale 3 tyg temu i wszytsko mam tak swieze tzn wspomnienie bolu ze nie wiem, czy w ogole bede chciala miec jeszcze dzieci. Tzn chciec na pewno bede ale czy podołam. Poki co walcze z okrutnymi zaparciami, codziennie mały porodzik mam w wc:( Poza tym mieszkamy w 3 w 1 pokoju i musimy ostro sie zabrac, tak zeby Julka za rok, poltora miala swoj pokoik... Mi tez sie marzy domek z ogrodem a nie ciasne mieszkanie w oblesnym bloku ale co tam! Asiulek - mało jest naszych rówiesniczek, ktore maja dzieci. U mnie wiekszosc kumpelek to szalone single. i tak na serio to tez mi brakuje takiej pary ale w szpitalu poznalam mame i tate tez Julki i tez z tego samego dnia i lezac razem na sali jakos sie po;ubilismy, nasi mezowie tez wiec po civhu licze ze moze jakos bedziemy w kontakcie:) A ja bym chyba tez nie zostala mama tak szybko bo o dzieciach w ogole nie myslalam, ale my wpadlismy po 3 mies bycia razem ( sami nie wiemy jak, bo uwazalismy )i jest super!!! 29 kwietnia byla rocznica jak sie poznalismy a mała juz była z nami:) ale sie rozpisalam, nic biore sie za porzadki, poki mala spi papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede dzisiaj w Bydgoszczy jakby ktoras chciala sie spotkac to walcie smiało na komore 880534425 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ale sie rozpisałyście dzisiaj,normalnie to chyba nie nadaze czytac?? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała zasneła a ja troche musze w sieci pobuszowac przygotowuje dla mojego meza mały prezencik tak bez okazji bo mam taki kaprys ciagle boli mnie gardło:( bylismy wczoraj z mała u lekarza i jest wszytsko ok osłuchał ja i powiedział że katarek powinien sam minąc :) wczoraj mała była strasznie marudna chce chce czesto jesc a ja pokarmu mam tak akurat i jak zje nadprogramowo to jej póxniej zbraknie i wtedy jest krzyk uciekam bo musze jeszcze troche ogarnąc jesli chcecie moge wysłac Wam na poczte ten prezencik dla mojego meza - mysle ze ciekawy jest :) papapa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek dawaj bom ciekawa co wymyśliłaś dla swojego kochania :) coś malutko zaglądacie dziewczynki ,albo pisać się Wam nie chce :P pogoda ładna odliczam dni do końca roku szkolnego , wyjeżdzam wtedy do mamusi i dłuuugo do Was nie zajżę no ale to jeszcze dobry miesiąc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz śle na zyczenie:) uciekam sie ogarnąc i zbieramy sie na sapcer z mała jak sie wyspi bo jeszcze drzemie pewno cały spacer nie bedzie mi chciała spac papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam gdzie jestescie sprawdzam juz którys raz z kolei i nic nikt nic nie napisze ??? my juz wrócilismy ze spacerku kupiłam małej czapke miala byc ciensza ale w sumie chyba prawie taka sama kupiłam jak ma :) i teraz mi płacze w łożeczku bo strasznie zmeczona i spiąca ale zanąc nie chce i jak jestin podoba Ci sie ?? wiem że to moze nie jest nic szczególnego ale tak bez okazji chciałam mu podarowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×