Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość N.O.D.I. 19

czy henna jest trwalsza od farby?

Polecane posty

Gość Marcinkowa86
Moja fryzjerka mi hną nie farbowała ( a jedynie mi ją poleciła - opowiadała mi na przykładzie swojej córki która stosowała jej żeby wzmocnić słabe włosy), ja postanowiłam wypróbować zabiegu z chną i farbuję sobie sama w domu sporadycznie co jakiś czas żeby odświeżyć kolor. Podaję link do hny której używam http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=23670, tam są też opinie innych osób które jej używały, jak widać są różne. Moja jest pozytywna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimigimigimi
DZIĘKI ZA LINK ALE JA WOLE NATURALNA HENNE, KUPUJE KHADI ALBO LUSH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghsnna
Delia to nie jest henna niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hughcvusdgvucds
Czy gdy na naturalne włosy, które nigdy nie widziały farby nałożę hennę to czy ona wypłucze się po pewnym czasie całkowiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniiiia
mam wlosy naturalny blond ogolnie kiedys farbowalam, rozjasnialam na bardzo jasny blond ale zrobilam 1,5 roku przerwy i zafarbowalam sobie henna ciemny blond odcien wyszedl idealny taki jak powinien .. w tym problem ze henna wcale nie utrzymuje sie dlugo na wlosach chyba ze ktos myje wlosy raz na tydzien .. ja myje co 2 dzien i po tygodniu henna schodzi . conajmniej raz na 2 tyg koloruje wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msiwwowoo
Ja również chcę spróbować farbowania henną. Mam włosy bardzo ciemny blond, jednak przechodzą na końcach do blondu - wszyscy myślą, że mam ombre, to są jednak moje naturalne (mam bardzo podatne włosy na słońce, wodę, z każdym latem są jaśniejsze, dodatkowo płuczę rumiankiem, bo mi na skórę głowy dobrze działa) i zastanawiam się, czy nie walnąć sobie czerwonej henny pomieszanej z amlą czy czymś tam jeszcze aby uzyskać rudość. Nigdy nie farbowałam ani nie rozjaśniałam niczym chemicznym czy też niechemicznym. Mam włosy dosyć cienkie, delikatne, no i bardzo podatne na czynniki zewnętrzne. Mam więc pytanie czy po 1 farbowaniu prawdziwą henną (swati, khadi itp.) kolor całkowicie wypłucze się po jakimś czasie? Nie chciałabym zostać ruda, gdyby coś mi się jednak nie spodobało :D Jak to jest z tą trwałością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Farbowanie włosów henną jest zdecydowanie mniejszą ingerencją w całą strukturę włosa niżeli farba,która poprzez silny pigment niszczy bardzo włosy. Ciekawe artykuł na ten temat tutaj ->http://roznos(...)-henna/- wlosy-henna/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×