Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GosiaczekS

Zimowe starania o dzidzie Kobiety ŁĄCZMY SIĘ...NAPEWNO SIĘ NAM UDA!

Polecane posty

Gość gosiaczek76
Zabajona idę znowu w niedzielę ale będę próbować dalej bo to moje pierwsze monitorowanie . Pęcherzyk we wtorek był 20mm iw czwartek tyle samo . po prostu zatrzymał się na tym etapie. A ty ile razy w ciągu cyklu masz USG? Mój ginekolog powiedział że musi mieć co najmniej 24mm żeby pękł a co Ty o tym sadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek, ja miałam w tym cyklu tylko 2 razy usg, pierwszy raz w 9 dniu cyklu i mój pęcherzyk miał juz prawie 25 mm, najparwdopodobniej 10 dc pękł, co potwierdziło usg w 11 dc. Już go tam nie było a pozostała tylko nieregularna forma, z widocznym płynem i miejscem po pęknięciu. Więc na ten cykl już spokój. Kolejne usg po @, w nowym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIDZIUSIA NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.........Kasia ....25 .......Pszczyna ..kiedyś w przyszłości..??? 2. duchessa.....Asia......28........Sosnowiec..........0 ........... ??? 3. kijanka.......Gosia.....29.......Kraków............7........... 20.02.06 5. aga1979......Agnieszka..26.....NIemcy.............3............14.04 6. ulijanka.......Ula.......23......Kraków..............3..........??? 7.Iskierka Nadziei...Basia..24..Siedlce............1.............06.01.06 co u ciebie? 8.joanka27......Asia.....27....Łódź...............3..........ok.10.03.06 9. Kalineczka...Inka......30....Ostrów...........6.........24.01.06 co u ciebie? 10.Zabajona.....Sylwia.....29....Olsztyn...........9..........01.04.06 11. Moluś.........Asia.......29....Koło........7..STARANIA ZAWIESZONE 12. yogazone....Asia........27...Warszawa.......3...........16.03.06 13.Ew-ka..........Ewka......29.....Krynica.........3...........24.02.06 14.karina_77.....Dorota....28......Słupsk...........4..........18.02.06 15.Kika76.........Krysia.......30.. ...Opole..........4...........01.03.06 16.jula75..........Agnieszka....31.....Elblag.........6............22.02.06 17. reniol..........Renia........22.....Katowice......4..........08.04.06 18.gosiaczek76..gośka...30......Morąg..............8.......28.03.2006 r 19.Luiza...........Karolina.....28.....Chrzanów.......3.......3-9.04.2006 20.Czarna31 .....Beata .....31 .....N.Sącz ........8.........22.03.2006r 21.asiulka25......Asia.........25.....Jelenia Góra....5........31.03.2006 22.busia_24.......Martka.....24...Zielona Góra.....2.......27.02.06 23. emilcia26.....Emila......26....Elbląg............2............13.02.2006 24.Peppetti.......Sylwia.....30...Bełchatów......5............16.03.06 25.Misia23........Dominika...23....Poznan..........1............15.02.06 OCZEKUJĄCE DZIDZIUSIA NICK.........IMIĘ .....WIEK ....MIASTO....CYKL STARAŃ ..TERMIN PORODU 1.misia.......monika.....25.......Kalisz.............4........... ????? 2.Ewiczek.....Ewa.........27......Elbląg............3...........20.09.2006 3.gosiaczekS...gosia....24...Częstochowa...oj b.długo..13.08.2006 4.agapa..........emi......22....płock.......3..........listopad 5.J_A_N_A.....Joanna....23....Zielona Góra.......6..........listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Zabajona to wcześnie miałaś tą owulację, nawet bardzo wcześnie w porównaniu ze mną. Ja idę dzisiaj już ostatni raz trzeci i mam nadzieję usłyszeć dobre wieści Jakie masz cykle przy tak szybciej owu? Obserwujesz sobie szyjkę przy monitorowaniu czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula75
Cześć dziewczyny! Coś czuje, że w tym miesiącu znów nic z fasolki. Mam już objawy typowe dla @. Bolą mnie piersi tydzień przed. Chyba z mężem za często się przytulaliśmy. Przeczytałam, że im częściej nie znaczy, że będzie większe prawdopodobieństwo. Dlatego postanowiłam, że kupię sobie test owulacyjny i od następnego miesiąca będziemy bazować tylko na nim. Może to pomoże. Dziewczyny co sądzicie o tych testach, czy ktoś sobie robił i z jakim rezultatem? Odpowiedzcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Już wróciłam z wizyty u teściów. Na temat testów owulacyjnych niestety nic nie wiem.... Co do śluzu w ciąży, to w okresie spodziewanej @ miałam śluz ciągnący jak w dni płodne o nieokreślonym kolorze, a potem aż do teraz jak w dni niepłodne, tzn. nieciągnący mleczno biały. W środe przypada mi kolejna @. Musze byc czujna.. jula75 - piersi w ciąży przecież też bolą. I z początku objawy na ciążę są takie same jak na @. U mnie tak było... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek - kiedyś badałam szyję, a teraz tylko raz to zrobiłam, w łasnie w dniu kiedy robione miałam usg pierwsze w tym cyklu i była ona nisko, miekka i otwarta. Potem sobie podarowałam. Odnośnie długości cyklu, to mam teraz 25-26 dniowe i są one prawidłowe, bo jeśli owulacje mam 10 dnia cyklu (tak wynika z ostatniego usg, pęcherzyk pękł mi RACZEJ 10 dnia cyklu), to doliczając 14 dni prawdidłowej fazy lutealnej, to cykl mam prawidłowy. Brałam jednak duphaston przez 4 czy 5 cykli (nie pamiętam już), bo miałam cykle troszke przykrótkie - 24 dniowe. Teraz jest ok. Owulacja w 10 dc tez przyjmowana jest za w miarę normalną, bo to minimalna granica dolna długości I fazy cyklu. Ale znane są przypadki ciązy z 5 dnia cyklu !!! :) Takie cuda się zdarzają, więc nie nalezy się sugerować cyklami innej kobietki. Każda z nas ma inne. Poza tym nie pamiętam, czy wspominałam , ale piję Miszankę Nr 1 Ojca Klimuszki na stablizację układu rozrodczego, pracę jajników, przeciwzrostową. No i czytałam, że przy tych ziołach owulacja może wsytąpić szybciej, właśnie tak przed 10 dniem cyklu nawet. Ginka stweirdziła, że pęcherzyk był piekny i prawidłowy, kształtem, wzgórkiem owulacyjnym - nazwała go książkowym. DOdam, że poprzedni cykl był pusty, zero pracy jajników, pęcherzyki max. 8 mm, czyli nijakie. A ja jak na odbytą owulację czuję się ... inaczej, piersi może nieco się powiększyły, ale prawie nie zauważam, wcale mnie nie bolą. Myślę, że te zioła dodatkowo stabolizują hormonki, które powodują te bolesności. Zobaczymy, czy tak jak w poprzednim cyklu, będą późniejsze plamienia. Na forum bociana jakaś kobietka pisała, że po tych ziołach zmniejszyły jej się plamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Zabajona a jak twoja ginka zareagowała po tym kiedy stwierdziła brak owu w tamtym cyklu. kazała czekać? Bo ja byłam wczoraj na USG i pęcherzyk nie pękł czyli "atrezja" i juz od następnego biorę coś na stymulecję czyli od razu leczenie. Chociaż nie wiadomo jak zareaguje drugi jajnik. Wiem jedno; ciszę się że wreszcie poszłam do normalnego lekarza i już coś wiem bo tak to człowiek żyje w nieświadomości mysli że wszystko ok a tu guzik . Miała wszystkie objawy owu. szyjkę, śluz i tempkę wszystko książkowo a jednak pęcherzyk nie pękł więc polecam wszystkim dziewczynom aby zrobiły monitoring, to na prawdę jest dopiero pewność czy wszystko jest ok/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! wyobraźcie sobie, że mi w sobote rano wyszły 2 piękne krechy:)...ale na tescie owulacyjnym:)tak więc staranka byly... ale jak pisze gosiaczek niczego nie mozna byc pewnym jak sie nie zobaczy więc w przyszłym miesiącu wybieram sie na monitornig. Zawsze myślałam, że owulacje mam wcześniej,a tu dopiero w 15 dniu pojawiły się 2 krechy!!idzie wiosna a z nią nowa nadzieja......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek - są kobietki, które mają w roku ileś cykli bezowulacyjnych, nie wiem czy i ile miałam wcześniej takowych, bo nie robiłam monitoringu przez cykl. Dopiero teraz robiłam przed i po owulacji. A ginka zareagowała normalnie. CO do objawów - w poprzednim cyklu tez miałam śluz i ból, co o niczym nie świadczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Zabajona dzięki za szybką odp. a czy Twoja ginka nie chciała Ci dać coś od razu czy powiedziała że poczekacie? Bo mój gin jak ci napisałam od razu zabrał się do rzeczy. mam iść w czwartek na USG i potem od trzeciego dnia@ na leki. A objawy na owu są masz rację nawet jak ijej nie ma to się niestety zgadza. Bo gdybym ich nie miała to nawet bym myslała wczesniej że coś jest nie tak a tak to dopiero teraz ale lepiej późno niż wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek - ja póki co nie leczę się, bo moja ginka sama skierowała mnie do poradni ds leczenia niepłodności. Tam narazie jestem po wstępnym wywiadzie i zaleceniach zrobienia badania nasienia i monitoringu. W piatek jadę ponownie już z wszystkimi wynikami i zobaczymy co dalej. Najprawdopodobniej będe miała robione hsg, bo mąż ma niezłe wyniki (zawsze mogłyby byc lepsze, ale i tak są niezłe), ja mam owulację, prolaktyna, fsh i lh w miarę w normie. Ginka w moim mieście mnie nie leczy, ona tylko robi usg, cytologię, to czego potrzebuję w poradni. A leczenie przede mną. Póki co - nie wiem jakie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Na początek gratulacje dla J_A_N_A!!! Bardzo się cieszę... ale Ci nie zazdroszczę.... Za przykładem innych dziewczyn zrobiłam luz, jeśli chodzi o staranka. Przestałam czytać strony, gazetki i książki o bezpłodności, macierzyństwie itp. Po raz pierwszy od wielu miesięcy, kochałam się z mężem, dlatego że chciałam, a nie dlatego, że miałam dni płodne. No i w dni, kiedy powinnam mieć owulację, wyjechałam na szkolenie (3 dni). Kochaliśmy się dzień przed szkoleniem i dwa dni po powrocie. Więc na ciążę teoretycznie żadnych szans...... 16 03 2006 miałam dostać okres. Nie dostałam go!!!!!!!! Wczoraj robiłam test - są DWIE KRESKI!!!! Jestem w ciąży. Jestem bardzo szczęśliwa. Objawy zupełnie inne niż przy pierwszej ciąży. Wtedy, tak jak większość z Was (tych w ciąży) miałam ciągnięcie w podbrzuszu. Teraz nic nie czuję. Tylko ból piersi i straszna senność. Przesyłam Wam ciążowe fluidki. Trzymam za Was kciuki, aby udało się wszystkim dziewczynom. A Wy trzymajcie kciuki za mnie i inne przyszłe mamusie, aby nam się udało urodzić zdrowe i śliczne maleństwo. Buziaki Sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i oczywiście tabelka. Trochę ją zmodyfikowałam, aby była bardziej czytelna. Mam nadzieję, że nie będziecie miały mi tego za złe. Bardzo mi miło, że zmieniam \"miejsce zamieszkania\" PLANUJĄCE DZIDZIUSIA W PRZYSZŁOŚCI (ZAWIESZONE STARANIA) :) NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.........Kasia ....25 .......Pszczyna ..kiedyś w przyszłości..??? 2.Iskierka Nadziei...Basia..24..Siedlce.............1..........06.01.06 co u ciebie? 3. Kalineczka...Inka......30....Ostrów.............6.......24.01.06 co u ciebie? 4. Moluś.........Asia.......29....Koło........7..STARANIA ZAWIESZONE STARAJĄCE SIĘ O DZIDZIUSIA :) :) NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. duchessa.....Asia......28........Sosnowiec.......0 ........... ??? 2. kijanka.......Gosia.....29.......Kraków...........7......... 20.02.06 3. aga1979......Agnieszka..26.....NIemcy..........3.........14.04 4. ulijanka.......Ula.......23......Kraków............3..........??? 5.joanka27......Asia.....27....Łódź..................3......ok.10.03.06 6.Zabajona.....Sylwia.....29....Olsztyn...........9..........01.04.06 7. yogazone....Asia........27...Warszawa.......3...........16.03.06 8.Ew-ka..........Ewka......29.....Krynica.........3...........24.02.06 9.karina_77.....Dorota....28......Słupsk...........4..........18.02.06 10.Kika76.........Krysia.......30.. ...Opole..........4...........01.03.06 11.jula75..........Agnieszka....31.....Elblag.........6............22.02.06 12. reniol..........Renia........22.....Katowice......4..........08.04.06 13.gosiaczek76..gośka...30......Morąg..............8.......28.03.2006 r 14.Luiza..........Karolina.....28.....Chrzanów.......3.......3-9.04.2006 15.Czarna31 .....Beata .....31 .....N.Sącz ........8.........22.03.2006r 16.asiulka25......Asia.........25.....Jelenia Góra....5........31.03.2006 17.busia_24.......Martka.....24...Zielona Góra.....2.......27.02.06 18. emilcia26.....Emila......26....Elbląg............2............13.02.2006 19.Misia23........Dominika...23....Poznan..........1............15.02.06 OCZEKUJĄCE DZIDZIUSIA :) :) :) NICK........IMIĘ .....WIEK ....MIASTO....CYKL STARAŃ ..TERMIN PORODU 1.misia.......monika.....25.......Kalisz.............4........... ????? 2.Ewiczek.....Ewa.........27......Elbląg............3...........20.09.2006 3.gosiaczekS...gosia....24...Częstochowa...oj b.długo..13.08.2006 4.agapa..........emi......22....płock.......3..........listopad 5.J_A_N_A.....Joanna....23....Zielona Góra.......6..........listopad 6.Peppetti.......Sylwia.....30...Bełchatów......5............listopad Jeśli kogoś umieściłam w złej tabelce, to proszę się nie gniewać, tylko poprawić dane. Najlepiej jakbyście wszystkie znalazły się w trzeciej tabelce. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i oczywiście tabelka. Trochę ją zmodyfikowałam, aby była bardziej czytelna. Mam nadzieję, że nie będziecie miały mi tego za złe. Bardzo mi miło, że zmieniam \"miejsce zamieszkania\" PLANUJĄCE DZIDZIUSIA W PRZYSZŁOŚCI (ZAWIESZONE STARANIA) :) NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.........Kasia ....25 .......Pszczyna ..kiedyś w przyszłości..??? 2.Iskierka Nadziei...Basia..24..Siedlce.............1..........06.01.06 co u ciebie? 3. Kalineczka...Inka......30....Ostrów.............6.......24.01.06 co u ciebie? 4. Moluś.........Asia.......29....Koło........7..STARANIA ZAWIESZONE STARAJĄCE SIĘ O DZIDZIUSIA :) :) NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. duchessa.....Asia......28........Sosnowiec.......0 ........... ??? 2. kijanka.......Gosia.....29.......Kraków...........7......... 20.02.06 3. aga1979......Agnieszka..26.....NIemcy..........3.........14.04 4. ulijanka.......Ula.......23......Kraków............3..........??? 5.joanka27......Asia.....27....Łódź..................3......ok.10.03.06 6.Zabajona.....Sylwia.....29....Olsztyn...........9..........01.04.06 7. yogazone....Asia........27...Warszawa.......3...........16.03.06 8.Ew-ka..........Ewka......29.....Krynica.........3...........24.02.06 9.karina_77.....Dorota....28......Słupsk...........4..........18.02.06 10.Kika76.........Krysia.......30.. ...Opole..........4...........01.03.06 11.jula75..........Agnieszka....31.....Elblag.........6............22.02.06 12. reniol..........Renia........22.....Katowice......4..........08.04.06 13.gosiaczek76..gośka...30......Morąg..............8.......28.03.2006 r 14.Luiza..........Karolina.....28.....Chrzanów.......3.......3-9.04.2006 15.Czarna31 .....Beata .....31 .....N.Sącz ........8.........22.03.2006r 16.asiulka25......Asia.........25.....Jelenia Góra....5........31.03.2006 17.busia_24.......Martka.....24...Zielona Góra.....2.......27.02.06 18. emilcia26.....Emila......26....Elbląg............2............13.02.2006 19.Misia23........Dominika...23....Poznan..........1............15.02.06 OCZEKUJĄCE DZIDZIUSIA :) :) :) NICK........IMIĘ .....WIEK ....MIASTO....CYKL STARAŃ ..TERMIN PORODU 1.misia.......monika.....25.......Kalisz.............4........... ????? 2.Ewiczek.....Ewa.........27......Elbląg............3...........20.09.2006 3.gosiaczekS...gosia....24...Częstochowa...oj b.długo..13.08.2006 4.agapa..........emi......22....płock.......3..........listopad 5.J_A_N_A.....Joanna....23....Zielona Góra.......6..........listopad 6.Peppetti.......Sylwia.....30...Bełchatów......5............listopad Jeśli kogoś umieściłam w złej tabelce, to proszę się nie gniewać, tylko poprawić dane. Najlepiej jakbyście wszystkie znalazły się w trzeciej tabelce. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A już zaglądałam na wątek listopad 2006, muszę się troszkę rozeznać i poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje Peppeti jesteś najlepszym przykładem na to, że trzeba się na maxa wyluzowac i zapomieć, że się bardzo chce mieć dzidzie, a napewno się uda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppeti gratulacje z calego serca:):):):) Ja chyba też pójdę za Twoim przykladem i wyluzuje się totalnie. Koniec z mierzeniem tempki i czytanie o różnych problemach z plodnościa. Moze się uda. Jeszcze raz gratulacje i dbaj teraz o siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
gosiaczek - ja póki co nie leczę się, bo moja ginka sama skierowała mnie do poradni ds leczenia niepłodności. Tam narazie jestem po wstępnym wywiadzie i zaleceniach zrobienia badania nasienia i monitoringu. W piatek jadę ponownie już z wszystkimi wynikami i zobaczymy co dalej. Najprawdopodobniej będe miała robione hsg, bo mąż ma niezłe wyniki (zawsze mogłyby byc lepsze, ale i tak są niezłe), ja mam owulację, prolaktyna, fsh i lh w miarę w normie. Ginka w moim mieście mnie nie leczy, ona tylko robi usg, cytologię, to czego potrzebuję w poradni. A leczenie przede mną. Póki co - nie wiem jakie. ------------------------------------------------------------------?????????? Hej Zabajona a skąd Ty właściwie jesteś bio piszesz że jedziesz do poradni myslałam że mieszkasz w Olsztynie/ A co to są za badania prolaktyny, fsh i lh? ile za nie zapłaciłaś? Ile czekałaś na wizytę w poradni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek - nie chcę pisac na forum skąd jestem, ale powiem ci, ze do Olsztyna mam blisko, skierowanie dostałam jeszcze pod koniec 2005 roku, zapisałam się w grudniu i termin pierwszej witzyty miałam na 5 lutego, kolejna - 24 marca (takie kolejki do tego lekarza, do którego ja chodzę). Tak więc widzisz, że czeka sie sporo. No ale to przecież państwowo, więc co się dziwić. Odnośnie prolaktyny - to jest hormon, który produkowany jest przez przysadkę mózgową, jego zbyt wysoki poziom może zablokować owulację, uniemożliwić pęknięcie pęcherzyka i podobne problemy. Dlatego powinnaś sobie zbadać ten hormon. Ja płaciłam za badanie 18 zł. Powinno się to badanie robić dwa razy, drugi raz po obciążeniu metroclopamidem (czy jakoś tak, nazwa leku jest trudna, wiec pewnie zamotałam). Po tym leku stężenie hormonu powinno wzrosnąć max. 5 x od wyniku robionego bez obciążenia. Jesli przekroczy tę ilość, to znaczy, ze trzeba zbijać prolaktynkę (zazwyczaj bromergonem). Ja robiłam ten hormon bez obciążenia, gdyby okazało się, że w tym cyklu nie było owulacji, to zrobiłabym z obciążeniem, żeby wyjaśnić, czy czasem prolaktyna nie powoduje \"zdychania\" pęcherzyka. Sporo kobietek ma ten problem nie wiedząc nawet. A ta tabletka wywołuje \"sztuczny stres\" w twoim organiźmie (bo ten hormon produkowany jest także pod wpływem stresu, czy wysiłku fizycznego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze LH - jest to hormon, którego nagły wzrost we krwi powoduje pękanie jajeczka, jeśli poziom tego hormonu jest zaburzony może nie dojśc do owulacji. Tez warto zbadać. Najlepiej 2 razy w I fazie, to znaczy tak w 3 dniu cyklu i potem bliżej dnia owulacji (co powie ci lekarz jak obejrzy sobie twoje rosnące pęcherzyki na usg), ale skoro u ciebie cykle sa około 28 dniowe, to drugi raz mozesz zbadać ten hormon około 10-11 dnia cyklu. Na kazdym wyniku powinny być podane normy dla poszczególnych faz. Zaraz na początku cyklu jest faza folikularna (wzrastanie pęcherzyków), potem okołoowulacyjna (czyli bliżej środka), no i lutealna (po owulacji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja byłam wczoraj prywatnie u lekarza i musze powiedziec ze jest zupełnie inne podejscie do pacjenta niz w państwowej przychodni do której chodziłam. I wyszło ze mam problem. Na usg wyszedł obraz policystycznych jajników i teraz dostałam skierowanie na wykonanie badań hormonalnych- cała długa liste. Musze też miez zastzryk z progesteronu na wywołanie miesiaczki. Czyli duze problemy sie u mnie zapowiadaja i chyba musze sie uzbroić w cierpliwość anielską.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixmenka
joanka - wejdź na forum bociana - tam dziewczyny pisały, że przy pcos, po laparoskopiach itp. pijąc ziółka Klimuszki i Soroki pozachodziły w ciążę. fakt, że jest to duży problem, ale nie oznacza niemożliwości zajścia w ciążę. jedynie potrwa to dłużej. powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Hej zabajona widzę żę jesteś w tym wszystkim obcykana. A co powiedziałabyś mi jeśli u mnie tak jak już pisałam pęcherzyk nie rośnie tylko zanika jakie twoim zdaniem powinnam zrobić badania hormonów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Joanka to potwierdza to o czym pisałam wczoraj, że najlepiej jak nic nie wychodzi od razu się zbadać i się wie już co jest nie tak a nie czekać tak jak to było w moim przypadku i domniemywać co jest nie tak. Ty widzę próbujesz 3 cykl to jeszcze nie długo ale teraz masz już wiedzę i możesz się leczyć ja czekałam za długo bo u mnie to już 8 cykl. Nie potrzebnie tyle czekałam Pozdrawiam wszystkie dziewczyny z forum szczegolnie te zafasolkowane. PA! Zabajona odiosz, please!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,dużo nie stracilam,coś pisanie słabo wam idzie Peppetti moje gratulacje!!!!!!!! J_a_n_a ja porannych mdłości nie miałam ale koleżanka tak,pomogły jej z samego rana zaraz po przebudzeniu picie soku z cytryny,pomarańcza,albo grejfruta(możesz wybrać )mam nadzieję że Tobie też pomo)że

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!! przeczytałam tylko 6 stron topiku, no i ostatnią stronę, na której padają fachowe terminy... aż się przeraziłam. Ja tez bym już chciała... Tzn. z jednej strony to bym chciała, a zdrugiej strony sie boję. Mąż wolałby poczekać jeszcze, wiadomo jak jest \"najpierw coś tam a potem dziecko\", ale już sie nie zabezpieczamy:) Mam takie niewienne \"nibybóle\" w podbrzuszu od tyg, okres za 5 dnima być.. zobaczymy. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za gratulacje! Dziewczyny odłóżcie termometry, testy, wyjedźcie na super weekend, albo przynajmniej zróbcie to z mężem w samochodzie, w kuchni na stole itp. Teraz wiem, że nie można się stresować i w kółko o tym myśleć. Teraz muszę bardzo dbać o siebie. Wiele przeżyłam podczas pierwszej ciąży. Moja ciąża była poważnie zagrożona no i teraz to wszystko może się powtórzyć. Pozdrawiam Was Sylwia PS. No i piszcie częściej i więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×