Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GosiaczekS

Zimowe starania o dzidzie Kobiety ŁĄCZMY SIĘ...NAPEWNO SIĘ NAM UDA!

Polecane posty

nie przejumj się Czarna!!!mnie to czeka za ok tydzień-wiem że @ przyjdzie,bo staranka były raczej nieudane:( a pomyśl sobie że Ty wtedy będziesz z nową energią i optymizmem wchodzić w kolejny cykl starań:)i pamiętaj-sponatan i optymizm:) agapa-nie wiem czy już Ci gratulowałam,chyba tak,ale tak straszliwie Ci zazdroszczę i gratuluję,że muszę to napisać jeszcze raz:) GRATULACJE!!! Ja mam niestety obsesję-wchodzę ciągle na topiki albo blogi ciężarnych i czytam,przeglądam zdjęcia,to chyba nie jest najlepsze w czasie strań,ale jakoś nie mogę się opanować:( w każdym razie życzę optymizmu:) i powodzenia:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieknie sie temat rozwija- i co rusz ktoras zachodzi w ciaze- przynajmniej jedna na miesiac! Czyli w koncu na kazda z nas przyjdzie pora! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki, naprawde jesteście super, ale jak to pisze to lzy mi same do oczu lecą, jestem strasznie emocjonalną osobą i takie niepowodzenia raczej pogarszają sprawe niż mi pomagaja. Ale będe się starać wyluzowywać i myśleć pozytywnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zrobilam tescik i wyszedl negatywny :-( a @ pewnie jutro dostane bo po tescie zaczal mnie brzuch bolec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co kobitki,ale mam kiepski humor płacze bez powodu to napewno ta@przyjdzie do mnie. A co do kiepskiego humoru to wynika on również z tego, że wczoraj spotkałam sie z promotorem i nieźle mnie pojechał i moją pracę.Dlaczeg ow życiu tak jest, że jak się nie udaje to prawie wszystko, żadnej iskierki pocieszenia. Kłopoty z pisaniem pracy,kłopoty z zajciem w ciąże i jednocześnie szukam i szukam pracy - no może nie tak intensywnie jak powinnam, bo ta praca mgr przeszkadza mi w tym!!!:(słoneczko świeci a ja taki podły nastrój mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec ja dostalam dzis @ i wypisuje sie z tabelki, koniec staran na sile :-) jak bedzie to bedzie :-) wszystkim starajacym sie zycze powodzenia i owocnych staran a tym ktore sie juz postaraly zycze przyjemnej i bez dolegliwosci ciazy oraz lagodnego porodu i slodkiego dzidziusia :D:D:D STARAJĄCE SIĘ O DZIDZIUSIA NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.........Kasia ....25 .......Pszczyna ..kiedyś w przyszłości..??? 2. duchessa.....Asia......28........Sosnowiec..........0 ........... ??? 3. kijanka.......Gosia.....29.......Kraków............7........... 20.02.06 5. aga1979......Agnieszka..26.....NIemcy.............3............19.03 6. ulijanka.......Ula.......23......Kraków..............3..........??? 7.Iskierka Nadziei...Basia..24..Siedlce............1.............06.01.06 co u ciebie? 8.joanka27......Asia.....27....Łódź...............3..........ok.10.03.06 9. Kalineczka...Inka......30....Ostrów...........6.........24.01.06 co u ciebie? 10.Zabajona.....Sylwia.....29....Olsztyn...........8.........05-07.03.06 11. Moluś.........Asia.......29....Koło..............7...........1-3.03.06 12. yogazone....Asia........27...Warszawa.......3...........16.03.06 13.Ew-ka..........Ewka......29.....Krynica.........3...........24.02.06 14.karina_77.....Dorota....28......Słupsk...........4..........18.02.06 15.J_A_N_A......Joanna.....23.....Zielona Góra....5...........24.02.06 16.Kika76.........Krysia.......30.. ...Opole..........4...........01.03.06 17.jula75..........Agnieszka....31.....Elblag.........6............22.02.06 18. reniol..........Renia........22.....Katowice.....3-4........05.03.06??? 19.gosiaczek76..gośka...30......Morąg........7.............03.03.2006 r 20.Luiza...........Karolina.....28.....Chrzanów.......2..........????????? 21.Czarna31 .....Beata .....31 .....N.Sącz ........7.........26.02.2006r 22.asiulka25......Asia.........25.....Jelenia Góra....4........1.03.2006 23.busia_24.......Martka.....24...Zielona Góra.....2.......27.02.06 24. emilcia26.....Emila......26....Elbląg............2............13.02.2006 25.Peppetti.......Sylwia.....30...Bełchatów......5............16.03.06 26.Misia23........Dominika...23....Poznan..........1............15.02.06 OCZEKUJĄCE DZIDZIUSIA NICK.........IMIĘ .....WIEK ....MIASTO....CYKL STARAŃ ..TERMIN PORODU 1.misia.......monika.....25.......Kalisz.............4........... ????? 2.Ewiczek.....Ewa.........27......Elbląg............3...........20.09.2006 3.gosiaczekS...gosia....24...Częstochowa...oj b.długo..13.08.2006 4.agapa..........emi......22....okolce wawy.......3..........???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecałam pokazywac się czasem więc witam sie z wami. Brednie - a dlaczego się wypisujesz, hej, no coś ty???? nigdy nie jest tak beznadziejnie, żeby się dołować. Dopóki jest ceiń szansy, trzeba walczyć. Ja na chwilę straciłam siłę i chęci, ale zaraz po @ zaczynam walkę. Popijam tez zioła ojca kLimuszki i wierzę, że mi pomogą. U mnie kończy się 8 cykl, a zacznie 9 starań. I choć też mam doły, to ciągle nadzieję mam (z wiarą jest gorzej, a to jakby nieodłączne z nadzieją). Nie bądź taka i zostań w tabelce. :) Będzie dobrze, rzuć tylko na spontan, nie licz dni, a tabelkę aktualizuj sobie kiedy chcesz. Zobacz - ja zaktualizowałam po chyba 2 miechach nieobecności tutaj, ale zostałam wezwana niejako do tego i nielanie byłoby nie odpowiedziec na to wezwanie. No, brednie, zoooostań ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypisalam sie bo wyprowadzam sie na inne mieszkanko i tam nie ma netu wiec zadko kiedy bym pisala :-) poza tym postanowilam pojsc do pracy bo z jednej pensji ciezko sie zyje :-) synek do przedszkola pojdzie od wrzesnia wie c ja szukam pracy :-) i nie staram sie juz drugi cykl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, to nie powód :) w końcu gdzieś kiedyś dopadniesz kompa i co jakiś czas chociaz napiszesz, co? nie zostawiaj topiku ... nio ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj dostałam okres i w ramach pocieszania kupiłam sobie litr lodów smietankowych z bakaliami, mniam , mniam .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Hej zabajona jak mi miło że się odezwałaś . T przezemnie zostałaś chyba do yego zmuszona bo to ja napisałam w tabelce odezwij się. To super że w końcu odpowiedziałaś. Mam do ciebie prośbę o to abyś opisała mi jak było w klinice bo ja 7 kwietnia się tam wybieram. a co do zachęcania dziewczyn do forum to zgadzam się z Tobą bo razem jest an pewno raxniej niż samemu . Czekam na wiadomości od Ciebie. czyrtałam żę nasienie męża badali? Jak w ogóle było jak się czułaś czy robili Ci jakieś badania i zapisali na następną wizytę/ POZDRAWIAM WSZYSTKIE DZIEWQCZYNY!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny znalazłam inforamcję o kwasie foliowym: Folik kosztuje za 30tabletek ok7,00zł a kwas foliowy \"puritans pride\" za 250tabletek ok.14,70. A czasami okres przygotowania jest dłuższy wiec mozna zaoszczędzić. Tylko z tym kwasem foliowym \"puritans pride jest problem bo apteki nie mają go w stałych asortymencie ,bo wydaje mi sie ze jest dka nich za malo opłacalny za tani Tu strona kwasu foliowego http://www.holbex.pl/inde...id=23&Itemid=23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gdzie się podziałyście? asiulka25 -nie martw się będzie lepiej! I w szkole i w ciążę też zajdziesz! Ja ostatnio tez miałam taki dołek - zawaliłam WSZYSTKIE egzaminy. Ale poprawiłam i jest ok. A czemu uczepił się Twojej pracy? Całokształtu czy jakieś błędy? 🌻 Na razie nia mam @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jana za każdym razem o coś innego mu chodzi a to połączenia pomiedzy poszczególnymi inf. się nie zgadzaja,a tu wymyśla jakies nowe rozdziały, ech... ale dzis to wogóle nie mogę się skupić nad niczym, bo powinnam dostać okres (mam jak w zegarku co 28 dni)a to nie mam żadnych objawów, poza strasznie wrazliwymi sutkami!temke zmierzylam i mialam 37,3 - tylko, że jestem troszke przeziębiona!!!no ale czekam z niecierpliwością na jutrzejszy dzionek!:)nie ciesze się bo jestem niedowiarkiem, co ma być to będzie....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz! Dzidzia już w drodze :) To czekamy na @ razem. Ja mam tylko 37.1 i nawet mnie nie bolą sutki, tylko brzuch nieraz ciągnie... Dlatego też nie wierzę... A niektórzy profesorowie to tacy są niestety :( Nie przeskoczy się tego. To nie Twoja wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie testuje, bo się boje ze wyjdzie mi pozytywny test i krótko potem dostanę @... Tak było ostatnio. Dzis 35 dzień cyklu. Jak nie dostanę @ do poniedziałku to zatestuje - bo w poniedziałek mam wizytę u ginekologa - wyniki cytologii. A Ty kiedy będziesz testować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nepweno poczekam z tydzien zanim zaczne testowac apteke omijam szerokim łukiem:)naszczescie nie mam testu w domciu i mnie nie kusi:) tez sie boję, że jak zrobie test to potem dostanę okres i nici z radości. Mężuś mi mówi że napewno mi się opóźni przez stresy:)ale on tez z pewnością ma nadzieję na 2 krechy tylko się nie przyznaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! gosiaczek76 - już ci odpowiadam na twoje pytanie o poradnie ds niepłodności. Otóż pierwsza wizyta to rozmowa. I powiem ci, że dobrze by było jakbyś miała komplet aktualnych badań, bo pytają. Ja zostałam skierowana tam bez badań, pojechałam zielona, a lekarz się wkurzył, pytał o cytologię, monitoring i badanie nasienia. Nic nie miałam, więc dał mi tylko skierownanie do nich na usg, żeby sprawdzić owu, ale to jedno usg to mało. Na następną wizytę musiałam zapisywać się sama na dole, w ogóle jak tak pojedziesz to idź do rejestracji i załóż kartę i z tą idź dopiero na górę. Ja następną wiytę mam 24 marca u doktora W. Radzę zrobić na własną rękę badanie nasienia (bo bez tego leczenie nie pojdzie za daleko bo i tak będa kazali robić), cytologię i monitoring cyklu (stwierdzenie, ze masz owulację). Ja mam już te badania, monitoring prowadzę. No i mam zapisane w karcie, że mam mieć hsg. To narazie wszystko. No i zanim pojadę do nich to jeszcze sama zrobię badania hormonów. Wtedy mam nadzieję coś pójdzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kwasu foliowego puritans pride-stosuję,faktycznie w aptece trudno go dostać,mój mąż zjeździł pół miasta,ale mamy taki sklep \"zdrówko\" ze zdrową żywnościa,i tam go mają dużo,więc sprawdźcie może u was tez coś podobnego jest:) J_A_N_A,asilka,serdecznie za was trzymam kciuki!!!UDA SIę!!! ja mam jutro wizytę u giny,tak żeby pogadać,nic nowego pewnie nie powie,ale jakoś mam nadzieję.... do następnej @ pewnie tydzień,myślę,że przyjdzie... pzodrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny trzymam kciuki za wasze pozytywne testowanie! gdyby jednak nasza znienawidzona kolezanka @ przyszła to zrobimy 21 marca zamiast topienia marzanny topienie @, najlepiej w jakims bardzo głebokim jeziorze czy stawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
gosiaczek76 - już ci odpowiadam na twoje pytanie o poradnie ds niepłodności. Otóż pierwsza wizyta to rozmowa. I powiem ci, że dobrze by było jakbyś miała komplet aktualnych badań, bo pytają. Ja zostałam skierowana tam bez badań, pojechałam zielona, a lekarz się wkurzył, pytał o cytologię, monitoring i badanie nasienia. Nic nie miałam, więc dał mi tylko skierownanie do nich na usg, żeby sprawdzić owu, ale to jedno usg to mało. Na następną wizytę musiałam zapisywać się sama na dole, w ogóle jak tak pojedziesz to idź do rejestracji i załóż kartę i z tą idź dopiero na górę. Ja następną wiytę mam 24 marca u doktora W. Radzę zrobić na własną rękę badanie nasienia (bo bez tego leczenie nie pojdzie za daleko bo i tak będa kazali robić), cytologię i monitoring cyklu (stwierdzenie, ze masz owulację). Ja mam już te badania, monitoring prowadzę. No i mam zapisane w karcie, że mam mieć hsg. To narazie wszystko. No i zanim pojadę do nich to jeszcze sama zrobię badania hormonów. Wtedy mam nadzieję coś pójdzie dalej. 12:10 reniol co do kwasu foliowego puritans pride-stosuję,faktycznie w aptece trudno go dostać,mój mąż zjeździł pół miasta,ale mamy taki sklep "zdrówko" ze zdrową żywnościa,i tam go mają dużo,więc sprawdźcie może u was tez coś podobnego jest J_A_N_A,asilka,serdecznie za was trzymam kciuki!!!UDA SIę!!! ja mam jutro wizytę u giny,tak żeby pogadać,nic nowego pewnie nie powie,ale jakoś mam nadzieję.... do następnej @ pewnie tydzień,myślę,że przyjdzie... pzodrawiam Hej Reniol dzieki bardzo ale ja się zastanawiam nad badaniami bo u mnie w mieście to jest niemożliwe a moja lekarka nawet nie chciałza mi zrobić monitoringu takkże jestem w kropce co mam zrobić żeby lekarz się na mnie nie wkurzył/ [

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Sorry to miało być do zabajonej a nie do reniol.Ale isę zakręciłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
STARAJĄCE SIĘ O DZIDZIUSIA NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.........Kasia ....25 .......Pszczyna ..kiedyś w przyszłości..??? 2. duchessa.....Asia......28........Sosnowiec..........0 ........... ??? 3. kijanka.......Gosia.....29.......Kraków............7........... 20.02.06 5. aga1979......Agnieszka..26.....NIemcy.............3............19.03 6. ulijanka.......Ula.......23......Kraków..............3..........??? 7.Iskierka Nadziei...Basia..24..Siedlce............1.............06.01.06 co u ciebie? 8.joanka27......Asia.....27....Łódź...............3..........ok.10.03.06 9. Kalineczka...Inka......30....Ostrów...........6.........24.01.06 co u ciebie? 10.Zabajona.....Sylwia.....29....Olsztyn...........8.........05-07.03.06 11. Moluś.........Asia.......29....Koło..............7...........1-3.03.06 12. yogazone....Asia........27...Warszawa.......3...........16.03.06 13.Ew-ka..........Ewka......29.....Krynica.........3...........24.02.06 14.karina_77.....Dorota....28......Słupsk...........4..........18.02.06 15.J_A_N_A......Joanna.....23.....Zielona Góra....5...........24.02.06 16.Kika76.........Krysia.......30.. ...Opole..........4...........01.03.06 17.jula75..........Agnieszka....31.....Elblag.........6............22.02.06 18. reniol..........Renia........22.....Katowice.....3-4........05.03.06??? 19.gosiaczek76..gośka...30......Morąg..............8.......28.03.2006 r 20.Luiza...........Karolina.....28.....Chrzanów.......2..........????????? 21.Czarna31 .....Beata .....31 .....N.Sącz ........7.........26.02.2006r 22.asiulka25......Asia.........25.....Jelenia Góra....4........1.03.2006 23.busia_24.......Martka.....24...Zielona Góra.....2.......27.02.06 24. emilcia26.....Emila......26....Elbląg............2............13.02.2006 25.Peppetti.......Sylwia.....30...Bełchatów......5............16.03.06 26.Misia23........Dominika...23....Poznan..........1............15.02.06 OCZEKUJĄCE DZIDZIUSIA NICK.........IMIĘ .....WIEK ....MIASTO....CYKL STARAŃ ..TERMIN PORODU 1.misia.......monika.....25.......Kalisz.............4........... ????? 2.Ewiczek.....Ewa.........27......Elbląg............3...........20.09.2006 3.gosiaczekS...gosia....24...Częstochowa...oj b.długo..13.08.2006 4.agapa..........emi......22....okolce wawy.......3..........??????? Poprawiam tabelkę bo ta małpa @ przyszła duuuuuuuużo za wcześnie i mnie rozzłościła na maxa. I znowu cykl od nowa ale nawet teraz to już nie przeżywałam tego tak strasznie. Gorzej było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIDZIUSIA NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.........Kasia ....25 .......Pszczyna ..kiedyś w przyszłości..??? 2. duchessa.....Asia......28........Sosnowiec..........0 ........... ??? 3. kijanka.......Gosia.....29.......Kraków............7........... 20.02.06 5. aga1979......Agnieszka..26.....NIemcy.............3............19.03 6. ulijanka.......Ula.......23......Kraków..............3..........??? 7.Iskierka Nadziei...Basia..24..Siedlce............1.............06.01.06 co u ciebie? 8.joanka27......Asia.....27....Łódź...............3..........ok.10.03.06 9. Kalineczka...Inka......30....Ostrów...........6.........24.01.06 co u ciebie? 10.Zabajona.....Sylwia.....29....Olsztyn...........8.........05-07.03.06 11. Moluś.........Asia.......29....Koło..............7...........1-3.03.06 12. yogazone....Asia........27...Warszawa.......3...........16.03.06 13.Ew-ka..........Ewka......29.....Krynica.........3...........24.02.06 14.karina_77.....Dorota....28......Słupsk...........4..........18.02.06 15.J_A_N_A......Joanna.....23.....Zielona Góra....5...........24.02.06 16.Kika76.........Krysia.......30.. ...Opole..........4...........01.03.06 17.jula75..........Agnieszka....31.....Elblag.........6............22.02.06 18. reniol..........Renia........22.....Katowice.....3-4........05.03.06??? 19.gosiaczek76..gośka...30......Morąg..............8.......28.03.2006 r 20.Luiza...........Karolina.....28.....Chrzanów.......2..........????????? 21.Czarna31 .....Beata .....31 .....N.Sącz ........8.........22.03.2006r 22.asiulka25......Asia.........25.....Jelenia Góra....4........1.03.2006 23.busia_24.......Martka.....24...Zielona Góra.....2.......27.02.06 24. emilcia26.....Emila......26....Elbląg............2............13.02.2006 25.Peppetti.......Sylwia.....30...Bełchatów......5............16.03.06 26.Misia23........Dominika...23....Poznan..........1............15.02.06 OCZEKUJĄCE DZIDZIUSIA NICK.........IMIĘ .....WIEK ....MIASTO....CYKL STARAŃ ..TERMIN PORODU 1.misia.......monika.....25.......Kalisz.............4........... ????? 2.Ewiczek.....Ewa.........27......Elbląg............3...........20.09.2006 3.gosiaczekS...gosia....24...Częstochowa...oj b.długo..13.08.2006 4.agapa..........emi......22....okolce wawy.......3..........??????? Poprawiam tabelke i mam dola:( Kiedy się uda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna nie dołuj się, bo to nic nie daje, mi temka dzis spadła do 37,1 wiec napewno jutro albo w sobote dostane okres. Jestem zła, bo zawsze miałam regularnie okres i wtych samych dniach owulacje, a tu wystarczył mały stres i wszystko się poplątało. Nie powiem wczoraj miałm małą nadzieje, nawet zauważyłam uśmieszek na twarzy meża, a tu tepka spada i @ czycha za rogiem:( ale sądze że to kiedy zostaniemy mamai jest gdzieś zapisane i nie zależy tylko od nas, ale również od tego, który jest na górze i czuwa nad nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem julka masz rację i wiem ze nasze organizmy same wiedza kiedy jest ten najlepszy czas, jak się stresujemy to organizm nie chce nosić maleństwa bo wie ze to dla niego zle:):) Przesylam wszystkim pylek ciazowy :):):D:D:D:D ..................................................... .......................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka25 ale przecież 37.1 to dalej podwyższona temperatura więc nic straconego! Nie martw się na zapas - jeszcze się mile rozczarujesz brakiem @!!!! U mnie 36 dzień cyklu , dalej brak @ i też 37.1 czyli bez zmian. Mimo to boję się mieć nadzieję... Lece do biblioteki bo okropnie chce mi się czytać. Przez sesje nie mogłam sobie na to pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×