Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GosiaczekS

Zimowe starania o dzidzie Kobiety ŁĄCZMY SIĘ...NAPEWNO SIĘ NAM UDA!

Polecane posty

Ewiczek bardz się cieszę że wszystko wporządku.Trzymaj się ciepło Busia_24 bardzo miło znowu Cię witać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jana--oby to była implantacja:),ale cos mi to wygląda na owulacje;) ..bo kłuje mnie z lewej strony na dole....a dzień temu wydostał sie ze mnie taki czop sluzu gęstego ,przezroczystego wyglądał na owulacjyjny...ostatni cykl miałam 34 dniowy wiec moze jak mam takie długie cykle to dopiero 23,24 dnia cyklu mam owu?/ sama juz nie wiem..???? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapa, ja mam też cykle 34 dniowe, ale owu mam ok. 19 dnia, więc jeżeli tez tak masz to chyba na implantację za wcześnie, bo przeważnie jest po 7 dniach, ale kto wie !!! :) ale może doszło do zapłodnienia? Życzę Ci tego z całego serca i oczy całej reszcie przyszłych mamuś!!! A jeżeli chodzi o kłucie to mnie zaczęło kłuć z prawej strony tak po tyg. od owu i trwało do terminu miesiączki, teraz wiem, że to było zapłodnienie :) Okaże się niedługo... trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewiczek--jejku fajnie by było jak by mi sie udało...;) ale ne cieszę sie za wczasu..;)..a cykle mam rózne ,po odstawieniu tabsó miałąm najpierw 29 dni potem 34 ..a teraz sama nie wie ile dni..??? zobaczymy..;)..buziaki😘,a miałas przy tym jakis sluz ???bo ja mam taki pzrezroczysty i nieraz troszkę białawy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.......Kasia ....25 .......Pszczyna ...kiedyś w przyszłości...??? 2. duchessa...Asia......28........Sosnowiec..........0 ........... ??? 3. kijanka.....Gosia.....29....... Kraków............7........... 20.02.06 4. brednie....Monika.....24......Bydgoszcz.........3...........27.02.06 5. misia.......monika.....25.......Kalisz...............4...........24.01.UDANE 6. aga1979....Agnieszka..26.....NIemcy.............1............19.02 7. ulijanka...... Ula.......23......Kraków..............3..........??? 8.Iskierka Nadziei...Basia..24..Siedlce............1.............06.01.06 co u ciebie? 9.joanka27........Asia.....27....Łódź...............3..........ok.10.03.06 10 Kalineczka.....Inka......30....Ostrów...........6.........24.01.06 co u ciebie? 11.Zabajona.....Sylwia.....29....Olsztyn...........7.........07.02.06-ODEZWIJ SIĘ !!!! 12. Moluś.........Asia.......29....Koło..............7...........1-3.03.06 13. yogazone...Asia........27...Warszawa.......2...........14.02.06 14.Ew-ka.........Ewka......29.....Krynica.........3...........24.02.06 15.karina_77...Dorota....28......Słupsk...........4..........18.02.06 16.J_A_N_A.....Joanna.....22.....Zielona Góra....5...........24.02.06 17.Ewiczek.....Ewa.........27......Elbląg............3...........09.01.06-UDANE 18.Kika76......Krysia.......30.. ...Opole............4...........01.03.06 19.jula75.....Agnieszka....31.....Elblag............6............22.02.06 20. reniol......Renia........22.....Katowice.....3-4...........10.02.06??? 21.gosiaczek76..gośka...30......Morąg........7.............05.03.2006 r 22.Luiza.......Karolina.....28.....Chrzanów.......2..........????????? 23.Czarna31 ..Beata .....31 .....N.Sącz ..........7.........25.02.2006r 24.asiulka25..Asia.........25.....Jelenia Góra....4............1.03.2006 25.agapa....emi............22....okolce wawy......3...........12-16.02.06r 26.busia_24....Martka.....24...Zielona Góra.....2...........27.02.06 Cześc dziewczynki! Witam Was serdecznie!Chcialabym żeby Zabajona odezwała się wreszcie bo ja mam kłopot z zarejestrowaniem się do tej kliniki gdzie ona miała wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek76 weszłam niedawno na jakieś forum i były tam wpisy Zabajonej.Z tego co przeczytałam to narazie nie będzie pisać przez pewien czas.Nie wiem czemu bo nie czytałam dokładnie.Jeżeli znajdę to forum to na nim dziewczyny pisały adresy swoich e-mail.Jeżeli znajdę to Ci go napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatm Wszystki kobitki we wtorkowy poranek;) zyzce miłego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ULIJANKA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN.SPEŁNIENIA MARZEŃ,KASY i CHYBA NAJWAŻNIEJSZE --DZIDZI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyn! jak milopoczytać ze nastepna z nas zostanie mamusia!ciesze sie bardzo i prosze o fluidy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek76 nie mogę znaleść tego e-mail bo zabajona była na paru forum.Wejdż na forum-Czy są wśród nas kobietki,które chcą zostać mamami cz.4 tam była bardzo często i któraś z dziewczyn napewno poda Ci jak z kontaktować się z nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne Emilcia dopisuj sie szybciutko czym nas bedzie wiecej tym szybciej zaciazymy:)Zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
im więcej tym ciekawiej, i mam nadzieje ze fasolek będzie przybywac!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ 1. glinka.......Kasia ....25 .......Pszczyna ...kiedyś w przyszłości...??? 2. duchessa...Asia......28........Sosnowiec..........0 ........... ??? 3. kijanka.....Gosia.....29....... Kraków............7........... 20.02.06 4. brednie....Monika.....24......Bydgoszcz.........3...........27.02.06 5. misia.......monika.....25.......Kalisz...............4...........24.01.UDANE 6. aga1979....Agnieszka..26.....NIemcy.............1............19.02 7. ulijanka...... Ula.......23......Kraków..............3..........??? 8.Iskierka Nadziei...Basia..24..Siedlce............1.............06.01.06 co u ciebie? 9.joanka27........Asia.....27....Łódź...............3..........ok.10.03.06 10 Kalineczka.....Inka......30....Ostrów...........6.........24.01.06 co u ciebie? 11.Zabajona.....Sylwia.....29....Olsztyn...........7.........07.02.06-ODEZWIJ SIĘ !!!! 12. Moluś.........Asia.......29....Koło..............7...........1-3.03.06 13. yogazone...Asia........27...Warszawa.......2...........14.02.06 14.Ew-ka.........Ewka......29.....Krynica.........3...........24.02.06 15.karina_77...Dorota....28......Słupsk...........4..........18.02.06 16.J_A_N_A.....Joanna.....22.....Zielona Góra....5...........24.02.06 17.Ewiczek.....Ewa.........27......Elbląg............3...........09.01.06-UDANE 18.Kika76......Krysia.......30.. ...Opole............4...........01.03.06 19.jula75.....Agnieszka....31.....Elblag............6............22.02.06 20. reniol......Renia........22.....Katowice.....3-4...........10.02.06??? 21.gosiaczek76..gośka...30......Morąg........7.............05.03.2006 r 22.Luiza.......Karolina.....28.....Chrzanów.......2..........????????? 23.Czarna31 ..Beata .....31 .....N.Sącz ..........7.........25.02.2006r 24.asiulka25..Asia.........25.....Jelenia Góra....4............1.03.2006 25.agapa....emi............22....okolce wawy......3...........12-16.02.06r 26.busia_24....Martka.....24...Zielona Góra.....2...........27.02.06 27. emilcia26...Emila......26....Elbląg..............2............13.02.2006r tak więc dopisałam się mam nadzieję że nie będziemy długo czekać na nasze fasolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!! No i czeeeeeekaaaaam na owulacjeeee, matko kochana przeciez niedługo mnie powiozą. Każdy dzień się tak cholernie wleczeeee. No to zaczęłam od smęcenia na poczatke :) Soryy, ale siedze w domu i mam mase roboty, ale jakoś sie wygrzebać ze szlafroka dziś nie mogę. Miłego dzionka!! Witaj Emilcia :) fajnie, że nie jestem jedyną nowicjuszką na topiku :) No i oczywiście świeta prawda JOANKO, im więcej tym ciekawiej :) A może i szybciej bedziemy zafasolkowywać? Buziaczki i jeszcze sie odezwę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robię testowanie w Walentynki oczywiście jesli nie dostanę @ wcześniej trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki. Ja to mam jazdę dzisiaj. 6 dzień cyklu a tu wychodzi,ze owulacje mialam!!!! Wczoraj byl sluz, i ból jajnika a dzisiaj skok tempki. Co wy na to. Nie za bardzo wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
działać działać nawet dla samej przyjemności a oby i nie tylko!!!!!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Organizm płata Ci figla,dlatego nie mierzę temp. jedynie patrzę na śluz ale i też się nie raz zastanawiam czy to możliwe aby mieć owulację dwa razy,bo tak mi nie raz wychodzi.Więc nie zwracaj na to uwagi .Nie raz uważam że za bardzo jesteśmy jakąś zmianą przewrażliwione.Nie wiesz co robić-dalej uprawiać seksik A może to jest oznaka że dopiero będzie owulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra bede działać, jak tylko meżulek wróci z pracy to bedzie musial ciężko popracować:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Luiza dzięki za zainteresowanie moją prośbą! A teraz dziewczynki chciałam Was zapytać o to która z Was ma już dzieci i ile mają lat. I jak było w Waszym przypadku z tamtymi ciążami(tzn z zajściem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 dzień cyklu to trochę szybko ale możliwe :) Ja mam 12 dzień cyklu i jeszcze nie miałam owulacji - ani śluzu ani skoku tempki, więc czekam cierpliwie... I zmuszam się do nauki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek w maju skończy 4 latka.Urodził się 9 miesięcy i 5 dni po ślubie.z zajściem nie miałam problemu,w dniu ślubu powiedzieliśmy sobie że staramy się o dzidzię a że był to nasz miesiąc miodowy więc...Byliśmy bardzo zaskoczeni że udało nam się za pierwszym razem ale i bardzo szczęśliwi.Z drugą ciążą zaszłam też szybko,bo za drugim razem.Teraz nie wiem jak będzie,7 stycznia mineły te 3 miesiące które musieliśmy odczekać.Więc teraz czekamy co nam los przyniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
No to Luiza na prawdę to był ewenement!!!! Ja też bym tak chciał/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tak uwazam,@ dostałam dzień po ślubie,stwierdziłam że to dobry znak i rzeczywiście tak było. Dziewczyny a ile jesteście po ślubie,albo jak długo ze swoim narzeczonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem cztery miesiące i tyle też sie staramy, na razie nici ze staranek, ale na pewno się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×