Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dlaczegooooo

dlaczego facet który nie chce uczestniczyc w porodzie jest niedojrzały?

Polecane posty

szczerze znasz plec dziecka?Ja ma dziewczynke i druga tez ma byc dziewczynka. Moj maz jest bardzo szczesliwy ze to dziewuszki ja zreszta tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z Krosna i tez bede rodzić w Krosnie .Sczerze mowiac milo wspominam pobyt w szpitalu po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do cos mi tu nie gra .To twoje pierwsze dziecko? i czy bedziesz miala porod rodzinny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie wiem..ale wszyscy chcą dziewczynkę..mama teściowa i mąż też..i czuję troszkę presję otoczenia..w tym tyg. ide na USG wiec mam nadzieje ze sie dowiem wkońcu..bo przedtem nie byłam pewna czy chce wiedziec co bedzie i mi lekarze nie powiedzieli..ale ważne żeby było zdrowe..Ty Viki masz już jeden poród za sobą to przynajmniej masz jakąś orientację kiedy sie zaczynai wogóle a ja jak na razie panikuję bo boję się że nie bede wiedzieć że to już a szpital w którym chce rodzić jest strasznie daleko..ponad 60km..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś mi tu nie gra
no ja to sie właśnie boje tego szpitala. Mam niefajne wspomnienia z dzieciństwa, już się nabyłam w szpitalach i białe fartuchy napawają mnie lękiem. A z tego co się orinetuję to najbezpieczniej teraz jest rodzić w szpitalu (niestety wciąż jeszcze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś mi tu nie gra
Pierwsze i miał byc poród rodzinny. Ale po tych gęgach na forum zaczynam się zastanawiać. Muszę dkładnie przepytać męża czy on chce. Bo może nie chce, ale nie mówi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze- ja za pierwszym razem czulam sie lepiej przed porodem niz teraz bo nie wiedzialam co mnie czeka, czyli nie znalam tego bolu.Teraz sie troche boje bo wiem jak to boli ale posiesza mnie fakt ze moj maz bedzie przy mnie i znow pomoze mi przez to przejsc.Wszystko da sie zniesc.A o to ze niezdazysz bo zanimzaczna sie skurcze a urodzisz to minie wiele godzin napewno zajedziesz do szpitala !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze- ja za pierwszym razem czulam sie lepiej przed porodem niz teraz bo nie wiedzialam co mnie czeka, czyli nie znalam tego bolu.Teraz sie troche boje bo wiem jak to boli ale posiesza mnie fakt ze moj maz bedzie przy mnie i znow pomoze mi przez to przejsc.Wszystko da sie zniesc.A o to ze niezdazysz bo zanimzaczna sie skurcze a urodzisz to minie wiele godzin napewno zajedziesz do szpitala !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś mi tu nie gra
VIKI a nie myślałaś o znieczuleniu? Każdy ma inny próg odczuwania bólu i może jesteś bardziej podatna. Przeciez skoro można mniej cierpiec, to chyba warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pytaj
a gdzie sie podzial nasz bohater? Może omawia teraz z kumplami wazne aspekty unikania porodów? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczegooo
a jestem i spoglądam - lecz temat zboczyl z torów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczegooo
poruszyłem ten temat u starszyzny z wydziału i wiesz co? panowie postukali się tylko w głowe, dajac mi potwierdzenie że nie chcieli by uczestniczyć. Stwierdzili że teraz panowie są bardziej podatni na opinie publiczną i decyduja się dlatego by nie mówiono o nich źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietypowa
a ja chyba jakaś inna jestem bo nie chciałam za żadne skarby męża przy porodzie........... nie wyobrażam sobie abym, jeszcz oprócz bóli musiała znosić czyjeś pytania np............. takie " jak się czujesz".......... mimo, że z troski, może doprowadzić do szłu w ciężkiej sytuacji czy niedług pewnie dojdzie do tego, że na operację powiedzmy serca również będzie się rodzinę zapraszać? ja tego nie rozumiem i oboje z mężem się zgadzamy, że to zupełnie zbędne......... to uczestnictwo faceta w porodzie............ i wcale mój mąż, nie jest przez to mniej dojrzały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pytaj
wiesz na czym polega twoja niedojrzałość? Ze pytasz wszystkich wokół o odpowiedź, którą powinieneś znaleźć w sobie. To nie kumple czy osoby z wydziału rodzą twoje dziecko tylko twoja zona. I to jej zapytaj o zdanie oraz siebie. Nie patrz na to, co mowia lub sadzą o tym inni. Ty chyba jesteś z gatunku ludzi "CO LUDZIE POWIEDZĄ" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczegooo
niepytaj już z 2 razy napisałem co o tym myśle no ale.... nie oczekujmy cudów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w stadzie zwłaszcza w męskim
gronie panuje pewien rodzaj pawianizmu czasem :D żaden sie nie przyzna że chciałby być przy porodzie żeby go inni nie wyśmiali, bo nie wierzę żeby wszyscy moi znajomi którym rodziły sie dzieci byli tacy zakłamani i aż tak udawali że im na obecności przy żonach zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pytaj
wiesz na czym polega twoja niedojrzałość? Ze pytasz wszystkich wokół o odpowiedź, którą powinieneś znaleźć w sobie. To nie kumple czy osoby z wydziału rodzą twoje dziecko tylko twoja zona. I to jej zapytaj o zdanie oraz siebie. Nie patrz na to, co mowia lub sadzą o tym inni. Ty chyba jesteś z gatunku ludzi "CO LUDZIE POWIEDZĄ" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pytaj
to po co drążysz ten temat? kurde balans, szkoda mi czasu na ciebie i twoje dumania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczo
Ja nie mam zamiaru isc i zupelnie nie obchodzi mnie co mowia na to inni. To jakas bzdetna moda wymyslona w niewiadomo jakim celu. Na swoja operacje tez bym nie zaprosil bliskich i nie chcialbym zeby to ogladali. Wpolczesne kobiety to maja glupie pomysly. Nic dziwnego ze faceci teraz ich unikaja i nie chca sie z nimi zenic. Zenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietypowa
nie pytaj>>>>>>>. zgadzam się ale tak z drugiej strony............. chyba, żona też powinna zapytać......... co mąż o tym sądzi, nie? dojrzałe małżeństwo WYMIENIA poglągy........... i chodzi na KOMPROMISY.......... a nie tylko realizuje potrzeby tylko jednej strony............. w tym wypadku żony w ciąży uważam, że stkro mąż nie chce to nie powinien uczsetniczyć w porodzie, chodźby niewiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do maczo
miałeś kiedyś zabieg chirurgiczny bez znieczulenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu pojawili sie mężczyźni którzy uważają że kobieta która prosi mężą żeby był przy niej przy porodzie jest nienormalna..jak ktoś nie chce to przeciez nie musi być to jego sprawa i to żonie może mieć do niego ewentualnie żal zę musiała to przeżywać sama ale przecież jest masa facetów którzy sami sie pchają na porodówkę zeby być przy żonie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punkt widzeniaaaaa
Popaprańcy jacyś jesteście panowie jeśli poród i operacje traktujecie w tych samych kategoriach. Przed operacją cię usypiają, przez poród trzeba przejść na żywca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punkt widzeniaaaaa
Kobieta która musi, siłą rzeczy zmierzyć się z tą sytuacją i stanąć na wysokości zadania i urodzić to wspólne dziecko, bez względu na to czy ty jako delikatny facet odmówisz jej wsparcia, czy nie zasługuje chyba na odrobine zrozumienia? Bo każdy facet powinien zrozumieć dlaczego partnerka go próbuje zaciągnąć na porodówkę : bo razem łatwiej, bo jak ktoś bliski jest blisko, to wszystko będzie dobrze. Więc nie traktujcie kobiet jak nienormalnych tylko dlatego, że chcą zabrać ze sobą na porodówkę obstawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pytaj
punkt widzenia - he he dobrze powiedziane. Dziwne, ze niektorym głąbom trzeba to tak tłumaczyć, łopatologia normalnie, a i tak zaparte to zadnimi łapami.... szkoda gadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podła
no i gdzie sie podziali ci tchorze i esteci? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhjgfh
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhjgfh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×