Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łukasz...

Czy jest jakiś sposób,żeby odzyskać dziewczynę którą kocham?

Polecane posty

to nie ma sensu ze czuje sie zduszona ze potrzebuje wiecej swobody ze nie ejst miedzy nami jak dawniej i ze nie wie co czuje do mnie;- czuje to ze spotykała sie z flegma a nie z facetem... Nie chce cie obrazac ale po zachowaniu twoim mozna wywnioskowac to ze niestety panna miała dosyc infantylych zagrywek i sztuczek które jej serowałes...po prostu sie znudziła tymi płatkami,swieczkami i spacerkami... miala po prostu zapotrzebowanie na faceta z którym bedzie mogła wypic i zapalic.A tym bardziej twoja ciapowatosc po rozstaniu jeszcze bardziej ja utwierdziła w podjetym kroku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w podobnej sutuacji
nie obraze sie bo po to jest ten temat zeby wymieniac sie zdaniami... mysle ze nie znudzila sie tym bo nie robilem tych spraw tak czesto jak myslisz raz na jkis dluzszy czas wymyslalem cos zeby poczula sie inaczej niz zwykle... a z tym facetem co moze sie z nim bawic i palici robic co chce to masz racje tylko problem polegal na tym ze mowila mi zupelnie cos innego tak jakby mysla ze zrobi zle kiedy powie co naprawde meysli... mowila o spolnych chiwlach zdala od wszystkich i wszytkiego wspolnych wyjazdach itp... czasem nawet wciagla mnie w temat pobrania sie... mysle ze moze wten sposob chcial mnie sprawdzic a ja nie zaliczylem tego egzaminu bo zle wyczulem jej prawdzwe zamiary... co do ufnosci to zdarza sie tak ze moze cie laska wyjebac w maslo nawet z najleprzym kumplem ale jesli sie nie ufa to nie uchrnisz od tego wyjdzie jesze bardziej w odwrotna strone... "to co zakazane i chronione smakuje lepiej" poprostu tak musi byc.. a jezeli kumpl wywina takigo wla to wierz mi wiecej winy w tym jest jej ze dopuscila do tego jak mawiaja pies nie wiezmie jak suka nie da.. kumpel nataomiast powinien sie zachowac jak facet i przyjsc z tym od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej23-23
ale z tym piciem i paleniem i swobodnym zachowaniem to tez trzeba uwazac bo mnie przez to zaczela traktowac bardziej jak kumpla niz chlopaka :) poprostu najlepiej wszystkiego po trochu bo zbyt duza romantycznosc tez po jakims czasie sie nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem polegal na tym ze mowila mi zupelnie cos innego tak jakby mysla ze zrobi zle kiedy powie co naprawde meysli... mowila o spolnych chiwlach zdala od wszystkich i wszytkiego wspolnych wyjazdach itp... a no własnie... mówiła ci i wmawiała ci takie bzdury pewnie na potrzebe chwili,poznała cie i nie chciała cie stracic za wszelka cene ...nawet kosztem wyrzeczenia sie od fajek...kłamała ze nie pali bo nie chciala cie utracic,palac przy tobie wiedziała ze bedziesz zły na nia, a to mogło by zburzyc w jakims tam stopniu wasze dobre relacje? o czym swiadczy ten przykład ? a no mianowicie o tym ze prawdopodobnie nie czuła sie przy tobie soba i nie czuła sie swobodnie w relacjach z toba. Dziewczyny czesto tak maja ze nie zachowuja sie naturalnie tylko zachowuja sie pod wpływem...np kolegi,chłopaka czy tez kolezanek. która to lub który to ceni je własnie za podobne poglady czy tez zachowania jakie sam preferuje .... reasumujac moje wypociny:P powiem tak.... ze lepiej czasami dac jej klapsa niz kwiatka ....który to klaps wzbudzi w niej wieksze emocje niz np setny nudny kwiatek :P "kumpel nataomiast powinien sie zachowac jak facet i przyjsc z tym od ciebie" prawdziwy kumpel czy tez przyjaciel wysłał by ja na kopach w pizdu....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w podobnej sytuacji
widze ze wreszcie sie zrozumielismy.... dokladnie tak bylo bo kiedy skonczylem z tym zakazywaniem i nie zwracalem jej uwgai juz o te palenie i inne pierdoly a wrecz nawet sam czasem wybralem sie z nia na jednego kopciucha i jakiegos drinka to czula sie szczesliwa... co do tego przyjaciela to masz racje prawdziwy przyjacie odleslalby ja z kwitkiem... podsumowujac nie ma zlotego srodka na odzyskanie 2 osoby... sam borykam sie z tym i najlepiej jest dac sbie troszke czasu jesli kocha to napewno sie mozna dogadac i wyjasnic sobie wsyztko... ale nie znaczy to ze tak musi byc... niestety w niewielu przypadkach to sie sprawdza... szczesliwym przypadkiem jest rpzypadek mojego brata mial podobna sytuacje... malo tego wszystko co robil dla niej potem nie robilo na niej zadnego wrazenia... po jakims czasie postanowil troskzu sobie odpusicc i staral sie znia spotykac na zasadzie kolega kolezanka wciaz majac nadzieje ze sie odbuduje wszystko, lecz pod zadnym pozorem nie prubowal znia rozmwaic o powrotach i podobnych sprawach pewnego dnia dziewczyna zrozumiala ze naprawde go kocha i ze to co robila bylo tylko na zlosc bala sie ze skoro ona sie swieteni bawi to i on tez moze i ze ktoregos dnia bedzie mial inna i da jej to wsyztko co dal jej................ a dzis? dzis jest moja rpzyszla szwagrowa:) po tym zdarzeniu minal chyba jeszce rok i postanowili sie zareczyc... sa bardzo szczesliwi i sa w trakcie ukladania sobie wspolnego zycia:) przypominam jednak ze niesteyt to nie wkazdym przypadku sie sprawdza takze pozostaje nadzieja lub rezygnacja a decyzje trzeba podjac samemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati174
Hej. Ojjj widze Kolezanka z kafeterii zabalowala i to mocno :):P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mati :) Ojjj tak, bylo wspaniale, balowalam do rana, ale za to nastepnego dnia czyli wczoraj wiesz jakie samopoczucie :P sproboj tanczyc cala nac w szpilkach popijajac drinki ;) hehe no ale dzis juz dobrze ..... a co u Ciebie ? jak sprawy sercowe ? no i ogolnie jak sie trzymasz ? :) Milej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati174
Hej. Rozumiem:) hehe wiem jak to jest ale bez tych szpilek :):P A wiesz wczoraj akurta bylem na wykladach w tamtym miescie gdzie ona studiuje i ... wspomnienia :/ no i tak sobota mi troche gorzej minela:/ heheh aa pozatym to wszystko stoi w miejscu, swiat do przodu a ja troche w tyle:p . Przychodzi moment ze naprawe brakuje mi jej ale oko jakos sobie radze... Dziekuje i nawzajem:) wiec do wieczorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati174
Hej. Hehe ale dziwne zahcowanie albo sposob:p niewiem jak to nazwac hehe. Ok mowie o co mi chodzi, dodalem sobie nowe fotki na NK, nom i tam ktos zostawial mi komentrarze itp moja EX ktora miala stare fotki nagle pach i nowe, i z niewiadomych wzgeldow wiem ze ona nigdy nie ujawnai tego typu ze widac jak ona wchodzi na kogos to zawsze ukryta ,poporstu jej niewidac, przez te pare dni patrze a ona dzien w dzien u mnie hehe na widocznym,odwiedz moj profil, a wiem ze kiedy bylismy razem i po tym jak zerwala ze mna nigdy niewchodzila na widocznym :p a tera nagle sie obudzila . Dzisja to chyba byla ze 4 razy , niewiem moze dltego ze u mnie komentarze pojawily sie od innych lasek,fakt ja odpisuje i to samo co one ze fajnie i takie tam :p slaby podryw hehe , a ona pach tez sobie fotki dodala nowe i wbija do mnie niemam pojecia o co jej chodzi ,moze wydaje sie to dla was smieszne ale wiem jaka ona jest a wczesniej nigdy tego nie robila nigdy sie nieujawniala a tym bardziej u mnie a u innych to wykluczone wiem o tym na bank, zdzwilo mnie to bardzo niewiem jak to odebrac, co o tym myslec. Ale podkreslam ze ja sobie tu nierobie nadzieji oraz niepodniecam sie tym nie nie :) tylko chce wiedziec co wy o tym sadzicie bo mnie to zdziwilo, a jak pisalem to nigdy tak nierobila never:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati - gdyby nie tesknila, to by nie \"szukala\" Ciebie :) Wklej ladne fotki, niech sie dziewczyna napatrzy co stracila i oby komentarze byly cudowne pod Twoim adresem, to bedzie dodatkowy \"dopalacz\" :P Oj cos czuje, ze ona wymieka, ale za cholere sie nie przyzna :) Widze, ze mam \"cos\" z nia wspolnego w tej kwestii :P Jak na to nie patrzec, to dobry znak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati174
Tak myslisz.. albo poprostu chce pokazac ze niejest taka straszna,bojac sie napisac albo cos poprostu pokazuje mi ze jendka jest ciekawa co u mnie ... Ciekawe,ciekawe ale mysle ze ona wkeljila te nowe foty poniewaz czekala czy ja cos od siebie napisze albo jej powiem. A co myslisz o tym abym wkleil foto z jakas kumpela :p hehe wiesz to bedzie troche chamskie ale wsumie ja niejestem z nia,nic nas nielaczy ,to co jej do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati174
Albo ona teraz chce zwrocic uwage na siebie ... Niemam pojecia. A jeszcze cos jakso tak wyszlo ze w korys dzien rozmawailem z nia ale przypadkowo to wyslo naprawde ani nie z mojej strony ani z mojej, poporstu umawailsmy sie kiedys na kregle po rozstaniu i z nikad temat poruszony zostal czy to aktualne jest, ja powiedzlame ze spoko z moeje okej a ona ze pierw nie a ja do niej prosto czemu ? to znow byla cisza ja wtedy poweidzlame ze jesli jej chodzi znowu o to co jaj mam w glowie to niech sie niemartwi powiedzlame ze ja jej nic niechce znow pokazywac ani udowadniac:p a ona no okej ze na piatek zebym sie jeszcze odezwal. Wiec odezwalem sie dzien wczesniej a ona mi napisla ze jest jej przykro bo cos jej wypadlo i niemoze ze kiedy indzej , a ja ok spoko. Potem mi na gadu zostawaila widaomosc ze ma nadzieje ze sie nieobrazilem i ze napewno sie wybierzemy na te kregle a ja jej na to ze ja juz niebede pisal i sie prosil czy cos w tym stylu tylko napislem ze wiesz ze z mjej storny rowniez jest to aktualne ale czekam teraz na twoj znka ze to ona napisze jesli bedzie miec wolny czas itp a ona ze to niew jej stylu jak dobrze wiem ale jesli bedzie okazja ,aha powiedzlala rowniez wczesnieje ze przy najblizszej okazj:p dygresja:p no ze napewno przy najblizeszj okazji i jej (checi) raczje sie odezwie , slowo ''checi'' ujela w nawias:p hehe a ja juz potem nic nieodp. wiem ze chodzi jej o to kiedy bedize znow usiebie w domu ,zobaczymy pozyjemy ale naprawde ja teraz niewiem czy chce sie z nia widziec ,bo raczje chce o niej zapomniec ,skonczyc juz z tym , niewiem czy jej krok wogule bedzie czy ona napisze ,ja postawnoilem ze wyjde jak zawsze z glowa na[pisze sms na swieta z zyczeniam a na sylwka to beder czekal na jej sms czy telefon jesli nie napisze to psss splynie to pomnie :p chyba:P sry ze wczesnije tego nie napislem :(.. ale chyba z tego zadnych wnioskow nieywcigac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati - zdjecie z kumpela super posuniecie by bylo, troche wzbudzenia zazdrosci nie zaszkodzi :P Jesli wchodzi na Twoj profil tzn. ze wciaz ja interesujesz, bo jesli ma sie kogos w czterech literach to nie chcialoby sie kogos ogladac, widocznie nie jest taka oziebla za jaka chce uchodzic ;) Te zdjecia wklej zanim wroci do domu, zeby zdazyla zobaczyc, ale tak jak juz kiedys pisalam, jesli ona jest taka, ze teskni a i tak nie wykona zadnego ruchu chocby ja skrecalo, to marnie to widze - wiem to po sobie, bo tez taka jestem :o Nie wiem jak to dokladnie ujac slowami, taka troche \"ksiezniczka\" = \"chcesz byc ze mna to sie staraj\" :P wiem, ze to glupie, ale jakies wady trzeba miec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati174
Aha. wiec ja juz jutro cos kombinuje:P:)ale jesli bym jej pokazal sibie z innej storny z tej super jakiej ona mnie zna,tylko musze pomyslec jak to zrobic:p ale naprawde uderzyc w to co ona lubi w jej gust ,czy to by byl dobry pomysl ,ale wiesz rozumiem co masz na mysli''ksiezniczke'':P ale sluchja mowila ze sie do mnie nie odezwie nie napisze ze sie niespotakmy a inaczej wszytko wyszlo wiec moze w tym wypadku rowniez bedzie inaczej ,rowniez patrze na to z tej perspektywy :P aby uderzyc w jej slaby punkt to co lubi itp, ale jak myslisz moze wszytko do czasu moze sie uda i odezwie, choc mi obiecla ze jesli tak sie stanie to mi napisze albo cos ale w to tym bardziej watpie wszytko inne by zrobila ale nie to ze napisze i tesknie rowniez by zrobila to inaczej ,a co myslisz o tym co napislem o tej naszje rozmowy i niby spotkaniu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem ona Cie testuje - na ile moze sobie pozwolic, na ile moze sie posunac i ile Ty wytrzmasz i zniesiesz. I tutaj w tym miejscu powinienes byc TWARDY, zeby udowodnic jej, ze nie igra sie z miloscia ;) Nie chce isc na kregle to nie namawiasz, pisze Ci, ze cos jej wypadlo to Ty odpisujsze,ze nic sie nie stalo, bo tez masz inne plany, wiesz, takie troche ignorowanie.....to druga strone troche wkurza i wysyla sygnal do mozgu, ze juz kroku dalej nie ma co robic by pokazac wieksza obojetnosc, bo straci sie osobe, ktora sie kocha bezpowrotnie... Dzialaj na NK, wklej fotki z imprez z kumplami, moze gdzies byles na wypadzie za miastem, to bedzie znaczylo, ze ODZYLES po rozstaniu a wierz mi, nic bardziej nie wkurza niz widok bylego ODRODZONEGO :P hehe Do jutra mati, dobranoc .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati174
AHa:) No papa dojuterka, dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafles
Witam, po tygdniowej przerwie. Myślałem, ze wyjazd, pozowili mi trochę zapomnieć i odetchnąć! Nic z tych rzeczy! Jest jeszcze gorzej:) ale cóż. Dziewczyna wraca za tydz, ja od momentu z prezentem dla szefa milczę, co prawda napisała mi smsa, że przeprasza, że to było nie na miejscu, ale co z tego. Może, rzeczywiście chciała się spotkać, ale mogła mi to powiedzieć. A jak tylko chodziło o prezent to baba ma tupet! Kurde czasami myślę, żę 6 lat to tak za mało żeby ją zrozumieć! Jak ktoś napisał wcześniej nie igra się z miłości. No nic czekam do przyszłego weekendu, zobaczymy czy coś się wyjaśni! Jak się nie odezwię to defynitywnie kończę z nią znajmość i z jej rodziną, z którą przez 6 lat się bardzo związałem! O co tym babom chodzi! Bo ja już nic nie wiem, czy możę za bardzo się starałem, pomagałem nie wiem... Korci mnie żeby do niej napisać że tęsknie i czekam, ale trzeba być twardym bo to chyba tak nie pomoże! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfd
rafles...nauczyłem sie jednego po stracie mojej : im bardziej człowiek sie stara być dobry i nie stwarza żadnych problemów partnerce tym wiekszego kopa w dupe później dostaje...a znam związki w których chłopak oszukuje i ma wyj...ne na partnerke a w zamian dostaje.....jeszcze większa miłość.. naprawde świat oszalał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati174
Hej. Dfd wiesz ja tez tak uwazam . bez kitu i to chyba wlasnie sie sprawdza:/ trzeba byc chamem albo jakims wieprzem zeby Cie docenila a tym bardzij pokochoal haha, laski niedoceniaj tego co my Ci pozytywni kuluralni kolesie im dajemy , moze sie kiedy przekonaja jak beda miec doczynien wlasnie z takim dupkiem . Dziewczyna z kafeterii No sluchja plan wykonany :P:) wrzucilem takie foty ze powiem Ci ze az sam jestem z nich zajebiscie zadowolony :P hehe ale doszedlem do wniosku ze jesli komentarze sie pojawia to wystarczy bo z ta kumpela to chyba troche bedzie nie tak :p choc niezaprzeczam ze moze poznije jak naprawde cos mi sie odwidzi:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mati :) no to ciekawe czy nadal bedzie wchodzila na Twoj profil tak by bylo ja widac.......hmmmm pierwszy raz moze tak, ale nastepnych wejsc juz nie powinienes widziec a to bedzie oznaczalo, ze zabolalo :P Troche to perfidne, ale przeciez wszystkie chwyty dozwolone i trzeba sie chwytac wszystkich mozliwosci az do wyczerpania pomyslow ;) A kto nam zabroni ? no nie ???? :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mati :) no to ciekawe czy nadal bedzie wchodzila na Twoj profil tak by bylo ja widac.......hmmmm pierwszy raz moze tak, ale nastepnych wejsc juz nie powinienes widziec a to bedzie oznaczalo, ze zabolalo :P Troche to perfidne, ale przeciez wszystkie chwyty dozwolone i trzeba sie chwytac wszystkich mozliwosci az do wyczerpania pomyslow ;) A kto nam zabroni ? no nie ???? :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati174
Dzisiaj cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati174
cos sie posty dlugo wygrywaja:/ Napewno jestem o tym przekonany:P:) a wiesz co zrobila juz widzialem jak nigdy rowniez nie pisala do swoich kuzynek to teraz nagle sie pojawily:P hehe napewno luka ale juz sie nie pokaze :) ja jej udowodnie co mogla miec a co stracila:p.. No wsumie masz racje ale narazie moz nie , ja za to niechce wysc na takiego wiesz :p hehe babiarz:P choc troche nim jestem ale jesli mam kobiete to tylko ona :p tylko jeszcze muszxe jakis fajny opisik zrobic :p juz jeden zrobilem napislem w nim jak to takie tam kochac a byc kochanym i jak to bylo kiedy ostatni raz sie z nia widzielm doslownie jak do niej bieglem :/ bo tak bylo bieglem a wmyslach coraz szybcije jak by to byl wlasnie ten ostatnie raz... a tak naprawde to wlasnie byl ten ostatni raz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati174
aaa jeszcze jest to ze poswiecilem troche czasu na stare znajomosci z naprawde fajnymi kumpelami o ktorych ona niewiedziala :p wiec mi ich przybywa troche hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie niedlugo ona bedzie eksponowala swoje nowe fotki na NK, zeby zrobic na zlosc, zeby wzbudzic zazdrosc, bo to tak troche na zasadzie przekory ;) ......no, ale cel jest taki, zeby z tego cos wyszlo.......masz w planach jeszcze do niej zagadac? teraz pedze do garazu i do pracy....ale mi sie nie chce :o echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati174
Tak bedzie :P heheh Nie narazie nie nic sie nieodzywam bo jak pisalem teraz ja czekam na jej krok nawet w sprawie tych kregli,jak sama podkreslila jesli bedze miala checi a wiem ze okazja bedzie :/ wiec ja raczje nic tylko wysle na swieta sms z zyczeniam a takto nic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati174
Dziewczyna z kafeterii No hej sluchaj moze trpoche podzialalo:p kiedys dostalem od niej pasek na urdzoiny :) bardzo mi sie podobal,ale niedawno kupilem sobie nowy a dzis dostalem komentarz od niej cytuje ''fajny paasek'' hehe wychodzi mi teraz ze ja jej prezent mam w dupie i nie szanuje , wali mi tu jakies niewiem foch czy tekst :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati174
Lub druga opcja ze wlasnie szuka pretekstu bo widzi cos sie dzieje i jak ja sie zmienialem ... niewiem co Ty o tym myslisz, wsumie jak by miala mnie w 4 literach to po co jakies wiadosmoc a tym bardziej komentarze jak wczesniej pisalas a tu znowu mi pisze jakies kurwa i juz sam niewiem co myslec co napisac:P hehe czemu my przez was tracimy glowy :/ moglo juz mi wielka milosc przejsc i ja bym mial wszytko w 4 literach :Pale niezapowiada sie jak narazie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati174
A Ty Bracie co rowniez o tym sadzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati174
A Ty Bracie co rowniez o tym sadzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×