Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mychka

Dla zniecierpliwionych - sposoby na przyspieszenie porodu

Polecane posty

Tak sobie czekam aż synuś zdecyduje się wreszcie wyjść na świat... :) Jakie znacie sposoby na przyspieszenie - wywołanie porodu?? ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kangurek spokojnie :) Przecież nie będę Małego na siłę wyganiać :) Pytam dla zabawy... okien i tak nie zamierzam myć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbatka z liści malin
skurcze gwarantowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie próbuj różnych sposobów takich jak powyżej o lisciach malin. Dziecko może przyjść nawet do dwóch tygodni po wyznaczonym terminie. A jak Cię niepokoi to zgłos się do szpitala. Nie eksperymentuj na sobie i dziecku bo możesz żałować, a różne złote rady schowaj w kieszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki oki... bo widze ze nie trafiłam z tematem... albo trafiłam ---tylko w zbyt przewrażliwione towarzystwo ;) Wiecie ze jeszcze niewiele ponad 100 lat temu na laktację po porodzie piło sie wywar z myszy?? Do dziś funkcjonuje cała masa podobnych \"zabobonów\"... wlącznie z herbatką z malin.... ;);) Nie mniej dziękuję za odzew ;) I nadal pozostaję ciekawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mychka bo przyspieszenie porodu podkreślam jest dla mnie głupota.Przyjdzie ten dzień że się samo zacznie. Wiadomo że zakładając ten topik możesz trafić na różne wypowiedzi-nawet takie jak moje. To tak samo jak nie mieć kasy,połamac się a nóż dostane odszkodowanie-też głupota.Prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez odradzam różne przyspieszacze...nawet wywolywanie przez lekarza w dniu terminu,lub kilka dni po (chyba,ze sa jakies medyczne wskazania) jesli nie bylo jeszcze oznak zblizajacego porodu.Do 2 tyg, po terminie wszystko jest OK,a dziecko samo najlepiej wie,kiedy wyjść na świat:) aha niektórym parom udalo sie wywolac poród poprzez sex-zawarte w nasieniu prostagladyny pobudzaja macice do skurczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×