Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ANITA------25

Pierwszy taniec weselny - przeczytajcie !!

Polecane posty

Gość goska2186
"Rozmowę z aniołem" Magdy Femme potrzebuje tej piosenki . z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia...........
kto spiewa piosenke Forever tonight???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agunia i Marcin
Wychodze za maz za 2 tgodnie i wybralismy przepiekna piosenke Natalii Kukulskiej ,, Zakochani" Polecam bo warto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona...123
PIOSENKA ALBANO I ROMINA POWER "CI SARA" PRZEROBIONA NA JEZYK POLSKI JEST TYPOWA DLA ZAKOCHANYCH LUDZI I NA ŚLUB. POLECAM>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik_de
Hej! Bardzo proszę o piosenkę : Ślubowanie. Z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze o przesłanie na maila piosenek \"Ślubowanie\" i \"Czas wszystko zmienia\" pozdrawiam-Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta20
Bardzo wszystkich prosze o pzesłanie mi ma e-malil edyta.szendera@wp.pl paru piosenek na pierwszy taniec.Ponieszaż mam wesele 15 wrześnie a nie mam jeszcze zadnej piosenki.Za przesłanie piosenek z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja też prosze o przesłanie mi fajnych utworów na pierwszy taniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba z Mielca
14 sierpnia 2007 to za 7 dni żenię się a jako pierwszy taniec na wesele wybralismy SEWERYNA KRAJEWSKIEGO - MIĘTOWE POCAŁUNKI polecam kazdemu . ja jestem facet ale jak wyobrażam sobie to ze we wtorek staniemy przed soba i zaczniemy tanczyc to mnie juz dreszcze przechodzą . ta piosenka jest czyms innym a nie oklepana jak wszystkie pozostałe ...krawczyk itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatianaa
mam problem: nie umiemy tańczyć z narzeczonym , nie ma czasu na kurs taneczny...poradzcię piosenkę która nie wymaga dużych umiejętności...walca nie zdązymy się nauczyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatianaa
a tańczył ktoś Bajm "Ta sama chwila"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marietta81
A ja uważam, że najpiękniejsze jest Weselne preludium Krawczyka.Nikt mnie nie przekona, że jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik_de
Cześć wszystkim. Piszę do Was 2 raz z tą samą prośbą:( Bardzo zależy mi na tej piosence (ślubowanie). Nigdy jej nie słyszałam ale spodobał mi się jej tekst. Jeżeli znajdzie się na tym forum osoba tak uprzejma i mi ją prześle to będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LenaW
Bardzo bym prosila o walca z "Nocy i dni"... jesli ktos go ma to prosze o przeslanie, a moze ktos ma lepsze propozycje na pierwszy taniec??? Ale walca chce mimo wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! Bardzo proszę Was o przesłanie mi poisenek: -oczarowanie -walc z nocy i dni -czerwone gitary wielka miłość najbardziej mi zależy na tym oczarowaniu bo nigdy tego nie slyszalam a tekst jest całkiem całkiem:-) chyba ze ktoś ma jakieś inne piosenki to jakby mógł to by mnie mocno poratował... Z góry z serca dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeszka85
Witam!! Czy ktoś może mi przesłać piosenkę Ślubowanie?? Z góry dziękuję bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my zatańczymy do piosenki \"Pozwolił nam los\" Natalii Kukulskiej i Piaska...Słowa tej piosenki mówią wszystko o nas i jest ona z nami cały czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fatina
proszę o przesłanie piosenek 1. Magda Famme" rozmowa z aniolem" 2. walc , noce i dnie z gór bardzo dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaw
A ja mam ślub za dwa miesiące i pierwsza piosenką będzie 'zawsze tam gdzie ty " lady pank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Mam goraca prośbę: ja tez poprosilabym o przeslanie mi piosenek: 1)Magda Famme\" rozmowa z aniolem\" 2)walc , noce i dnie 3)Forever Tonight 4)przetanczyc z toba chce calą noc- anny jantar 5)Z Toba chce ogladac swiat Zbigniewa Wodeckiego 6)Oczarowanie Zbigniewa Wodeckiego 7)z tobą chcę oglądać świat 8)ślubowanie dziękuje bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1979
Witam, za miesiąc nasz ślub. Jeszcze nie wybraliśmy pierwszego tańca. Byłabym ogromnie wdzięczna za podesłanie na maila kilka utworów, np.: Oczarowanie, Wielka miłość, Ślubowanie, Jesteś blisko mnie (Kukulska i Piasek), Bo jesteś ty. Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Velvet__
Bardzo prosze o przesłanie walca z nocy i dni z góry dzieki edyta80_80@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ładna piosenka jest Natali Kukulskiej-zamieniam sie w ciebie sciagnijcie i posłuchajcie naprawde polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xanja
Hej! Plis o Forever Tonight, slub w tą sobote a my nie mamy nic i nie mamy pomysłu, znam ta piosenkę ale chciałabym ją przesłuchać.....plis...........PILNE Xanja@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arczij
Bardzo prosze o piosenke Universe : " W perłę zmienić deszcz" na arczij@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s-i-w-a
Uważam, że Forever Tonight jest najpięknieszym, melodyjnie powalającym utworem. Sama bym go chciała na pierwszy taniec, ale u mojego kuzyna już był i nie chce się powtarzać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelkajaw
hej my wybraliśmy na nasz pierwszy taniec Krzysztofa Krawczyka " Kiedy będziesz moją żoną" to jest walc ale łady. zastanawialiśmy się też nad Zbigniewem Wodeckim " oczarowwanie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radzio
to ja też poproszę : radoslaw.sierant@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×