Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ANITA------25

Pierwszy taniec weselny - przeczytajcie !!

Polecane posty

Gość cała-w-trawie-24
Ja miałam "Bo jesteś Ty" Krawczyka, nie ma się czym podniecać, za pół roku nikt nie będzie pamiętał co tańczyliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołeczka22
Jeśli mogę to ślicznie proszę o przesłanie mi walca z nocy i dni.Bardzo dzięki. szyszunia2@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didi.ak
CZEŚĆ WSZYSTKIM! JA TEZ SZUKAM JAKIEGOŚ CIEPLUTKIEGO TAŃCA WESELNEGO I BARDZO PROSZĘ O PRZESŁANIE MI: 1)Magda Famme\" rozmowa z aniolem\" 2)walc , noce i dnie 3)Forever Tonight 4)przetanczyc z toba chce calą noc- anny jantar anitakrych@wp.pl dzięki bardzo! pozdrawiam /ak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szamot..proszę o walc..choć ani ze mnie narzeczona, żona tez nie ;)....takie ze mnie...nie wiadomo co ;) plosię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kainkas
czy mogę prosić oprzesłanie mi na poczte ten walc z nocy i dni. Dziekuje. danglan@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi_80
A my z moim mężem mamy tyle wspólnych piosenek...a jak przyszo co do czego to nie umieliśmy podać konkretnego tytułu ;) Gdybyśmy dziś brali slub byłaby to piosenka "Woman in love" B. Streidsond. mimi http://www.ametis.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defuńka
a co myślicie o piosence "if you don't know me by now" ? idealnie tańczy się przy niej walca. uderzenie "na raz" wyraźnie zaznaczone więc ciężko będzie się pomylić :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo poprosze kobitki o te kawalki 1)Magda Famme\" rozmowa z aniolem\" 2)walc , noce i dnie 3)Forever Tonight prawie jestem zdecydowana na przetańczyc ale chetnie wybralabym cos innego cudownego kasiastejka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki tak- walca Ci wyslalam \'rozmowe z aniolem\' wysle Ci pozniej, bo teraz na serwer o2 nie mozna przeslac zadnego pliku i wyslalam cos jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też poprosze wszystkie utwory na maila i bardzo dziekuje- madziorekj@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli jeszcze się da to ja prosiłabym o walc z nocy i dni oraz o Forever Tonight. My na pierwszą piosenkę mieliśmy \"chcę tu zostać\" Farby. Ja bardzo chciałam walca, ale niestety mój mąż ma dwie lewe nogi :) Chociaż namówiłam go aby na weselu ostanią naszą piosenką był walc:)I tańczyliśmy \"Ślubowanie\". Niestety nie mam tego utworu, gdyby ktos miał to też proszę.Ref. jest taki: Będę wierny Ci, będę kochał Cię, tak jak przysięgałem Ci to dziś, nie opuszczę Cię, aż do końca dni i rozdzieli nas jedynie śmierć Piękny utwór, choć dość stary. iskierka1979@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli można to ja tez poproszę ten utwór na email z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dziekuje za maile z kawalkami,to od ciebie no to co prawda? dzieki:) ale poprosze jeszcze raz bo nie doszlo nic prócz jantarki! bardzo prosze kobitki które mogły by przesłać mi te kawalki, please!!! i wogóle wszystkie fajne które nadają sie na 1 taniec i z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KoRnikova
Prosze aby no to co też przesłała mi te piosenki! z góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo proszę prześlijcie mi też następujące utwory: 1)Magda Famme\" rozmowa z aniolem\" 2)walc , noce i dnie 3)Forever Tonight 4) oczarowanie 5) z tobą chcę oglądać świat 6)ślubowanie 7)przetańczyć z tobą chcę całą noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podajcie
jakies stronki z mp3 do sciagniecia, chodzi mi o jakies piosenki na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja tez poprosilabym o przeslanie mi piosenek: 1)Magda Famme\" rozmowa z aniolem\" 2)walc , noce i dnie 3)Forever Tonight 4)przetanczyc z toba chce calą noc- anny jantar na martzlublina@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalijkaaaa
tez bardzo prosze o 3 pierwsze :) natala4u@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiciu
Witam Was! proszę Was bardzo o przesłanie na mój adres e-mail utworów: 1. Kochać Piotr Szczepanik 2. Zabiorę Cię Kancelaria 3. Niech mówi serce Robert Gawliński 4. Z Tobą chcę oglądać świat Zbigniew Wodecki 5. Przetańczyć z Tobą chce cała noc. Anna Jantar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie żona
Hej! Tez prosze o przesłanie na maila (doriss83@interia.pl) - walca - noce i dnie - A. Jantar - przetańczyć z toba... - Forever Tonight Ja planuję na pierwszy tanieć Seweryna Krajewskiego - Czekasz na tę jedną chwilę... Jest piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedługo ślub
Proszę prześlijcie mi walca. Bardzo proszę!!!!Na maila: bbasia996@wp.pl Z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjm
Wyślijci mi walczyka z "Nocy i dnie" mjm@op.pl Juz dziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkka
A my tańczymy do "walcowej" składanki z "Wesołej Wdówki" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stresik przedweselny
Halo:) za miesiąc ślub a ja nadal nie wiem jakiego walca zatańczyć na początek, pomóżcie mi bo chłopa musze jeszcze nauczyc tanczyć:)) prześlijcie mi jakieś fajne walce na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia85
ja też roszę o fajne walczyki jak można będę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaczki
A mi sie bardzo podoba Oczarowanie Zbigniewa Wodeckiego oraz walc z Nocy i Dni. Jesli ktos ma jakies fajne walczyki na mp3 to pls kaaczki@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo proszę o piosenkę
Forever Tonight na adres: reve1@wp.pl Z góry śliczne dzięki:-) Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeslijcie prosze
Ja bardzo poprosze o Z Toba chce ogladac swiat Zbigniewa Wodeckiego, z gory dziekuje!!!I o walczyki tez jesli mozna... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×