Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fryzura

która z was miała rozpuszczone włosy na ślubie??

Polecane posty

Gość ewaewaaa
to ja też, znowu jadą na Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porucznikowa
nie bądź śmieszna , zeszłam z topiku , to się kulturalnie pożegnałam , ale nigdzie nie jest napisane , że nie mogę wrócić później na topiki o obciągach nie trzeba wchodzić , bo obciągi pojawiają się na każdym topiku (proszę o prezentację autorów obciągów , jeśli można - niech tu też się takie coś pojawi , aby zaiste mogła to ujrzeć na własne oczy , o ile to w ogóle zauważy , może kok jej przesłania pole widzenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaisteeee
Wiesz porucznikiwa ty masz doprawdy dziwny tok rozumowania, nie musi być logicznie bo , CYTAT z ciebie " A co to stwierdzenia , że na forum wypowiedzi powinny być jasne i logiczne - a kto tak powiedział ? Czy logiczne są wypowiedzi o klocach i obciągach ? Jesteś zdrowo stuknięta". No cóz jesli uparłaś wzorować sie nw wypowiedziach znudzonych gimnazjalistów, i taki poziom chcesz trzymać to tylko twoja sprawa, ja ze swej strony moge jedynie okazać zazenowanie, ponoc byłaś na uczelni, mnie kojarzy to się ze studiowaniem, a to wymusza jakiś poziom wypowiedzi, przynajmniej powinno. Z drugiej strony przebywanie na uczelni nie wymaga studiowania, mogłaś tam być w innym charakterze. A od prostej dziewczyny nie będę wymagać logicznych i kulturalnych wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e taaaaammmm
takie głupiego gadanie jak ktos ma ładne gęste i zadbane włosy to ma rozpuścić jak LICHE to zostaje tylko kok. Idąc takim tokiem rozumowania można napisać, jak ktos ma ładna buzie to upina włosy i ja odsłania, jak ma brzydka i jeszcze pryszczata to rozpuszcza włosy, a la topielica i zasłania jak sie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja mialam włosy rozpuszczone - upięte a w zasadzie związane,po bokach z wpiętym welonem.Wszyscy mówili ze bedzie to zle wyglądało ale bylo ok. Pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczta polska
zaiste , jesteś głupią , czepliwą suczą ; jak się uwiesisz na jakimś gównie , to obcęgami nie odedrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do porucznikowa
moja dsroga porucznikowo, można zle sie umalować, można zle zostac uczesanym przez fryzjera, mozna niestosownie ubrać , różne błędy w życiu się popełnia i normalną rzeczą jest popełnianie błędów i wyciąganie z tych błędów wniosków. Dlatego nawet zbyt mocno umalowana Panna Młoda, nie wyglądała nigdy dla mnie jak cyt 'Kurwiszon z pod latarnii"..Za to klase człowieka oceniam przez pryzmat jego wypowiedzi i zachowań. Ktoś wulgarnie odpowiadający na posty daje tylko świadectwo swojej kulturze, mnie obrazić nie jest w stanie, ani tym bardziej sprowokować do zniżenia się do takiego poziomu .Można epatowac swoim obeznanien z modą , można pisac o uczelni, a słoma z butów i tak w którymś momencie wyjdzie, taka jest brutalna prawda. Spodziewam się moja droga znowu lawiny wyzwisk, którymi tak łatwo sie posługujesz , nie pozostawiając nam złudzeń co do środowiska z jakiego pochodzisz. Ulżyj sobie i wpisuj tu inwektywy pod moim adresem, cóż osoba z gminu tylko tak potrafi odreagowac emocję. Nie ma argumentów merytorycznych czujesz przegraną i tylko wyzwiska zostają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porucznikowa
Szczerze mówiąc , mam w tyle , co sądzisz na temat mój i środowiska , z którego się wywodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a jakże wiem wiem
ależ domyślam się, że tobie nie zależy na mojej opinii, ja tylko obserwując ciebie patrzę na ciekawe zjawisko socjologiczne, dziewczyna wypowiada sie o modzie, wydaje sie wykształcona, mały zgrzyt a wychodzi z niej prostacka dziewucha z rynsztokowym słownictwem. Nie wystarczy papierek z ukończenia uczelnii, piętno środowiska jest jak widać silniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOŁ JOŁ
szukam kobiety, sprzedawczyni z Biedronki ... dział mięsny mile widziany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiksi
nie polecam rozpuszczonych wlosów.Mam włosy do ramion i fryzura wyglądała ok tylko w kościele na welelu posklejały się w strączkii było bardzo nieefektownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porucznikowa
idź się awanturzyć gdzie indziej , bo zaśmiecasz komuś topic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę
ależ kochana , poleceń to ty tu nikomu nie wydawaj, ośmieszasz sie tylko do końca. Bydlątka w oborze czekają nimi pokomenderuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manka wstanka
Ja miałam i nawet mi się podobało, tylko juz zdjęcia dużo mniej, wyglądałam na nich tak jakbym zapomniała się uczesać. Ale to kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka____22
Bardzo podoba mi sie jak panna młoda ma rozpuszczone włosy. Sama bym tak chciała, ale boje się, że podczas zabawy moja fryzura wyglądałaby tragicznie. Wiadomo że jak sie tańczy to człowiek się spoci i.... dajcie spokój ładnie to tylko wygląda, ale w praktyce chyba nie za bardzo (chyba) to tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manka wstanka
no właśnie mnie tez sie podobało, a jak odebrałam zdjęcia już mniej. Chyba gdybym mogła jeszcze raz wybierać jednak nie miałabym rozpuszczonych, ale niech kazda dziewczyna sama decyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manka wstanka
i czesał mnie fryzjer czyli nie był to luz blus , i podobało mi się, dopiero na tych zdjęciach jak popatrzyłam to wyglądałam na potarganą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia____22
No właśnie jak sie wychodzi od fryzjera zawsze jest super! Szkoda tylko że nie jest na sali aby poprawić :) to co się zepsóło. Trzeba to poważnie przemyślećaby potem nie płakać przy oglądaniu zdjęć czy kasety z wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plimpuszka
Hej jestem nowa :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plimpuszka
Co tam słychać {:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam rozpuszczone
tak cos w hawajskim stylu w wpietym duzym bialym kwiatem nad uchem. mam ciemne dlugie i krecone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viss
Ja zastanawiałam się nad rozpuszczonymi, bo mam długie włosy do pasa i myślę, ze ładnie by to wyglądało, jakbym je wyprostowała, bądź zrobiła sobie lekkie fale na grubych wałkach. Ale niestety zrezygnowałam z tego pomysłu, mam bardzo gęste, cięzkie włosy, zreszta boje się, ze by mi przeszkadzały. W upiętych nie wyglądam jak babcia, tylko nawet mi pasują, sprawdziły się już na różnych uroczystościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla200
ja mialam slub cywilny i wtedy mialam spiete w kok bo balam sie latem upalu i dodatkowego pocena sie w stresie, zdjecia mielismy kilka dni pozniej i wtedy mialam pieknie rozpuszczone ... mamy super fotki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też sie wypowiem : Mam włosy półdługie, ale bardzo gęste i lekko kręcone na codzień chodzę w spiętych włosach, czasem je prostuję u fryzjera i wtedy wyglądają pięknie , lśnią i czuję sie inną osobą bardziej atrakcyjną;-) W dniu ślubu będą na pewno proste bo wtedy jest ich jakby mniej, ale będą choć trochę upięte z przodu, abym nie musiała ich stale poprawiać i było mi wygodnie. Ale będę rozmawiać i kombinować z fryzjerem co do fryzury. Natomiast martwię się pogodą, aby mi ich nie pokręciła i nie zepsuła humoru :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plimpuszka
Hej ja tu jastem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klasjaiihdald
i ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkg h
Mnie jakoś rozpuszczone włosy nie przekonują, tym bardziej że moje pomimo tego że są grube i gęste to szybko mi się puszą i mnie denerwują, pozatym na pewno by mi przeszkadzały, leciały na twarz itp. ja wybrałam takiego koka http://www.2promhairstyles.com/wedding6.shtml pasuje mi do sukienki i do mnie w ogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu jarmark jak przekupy przed straganem.... ja uważam, żeeeeeeeeeeeeeeee żeby rozpuścić włosy to trzeba założyć, żeeeeeeeee: 1. ma się co pokazać ( grube, piękne itd. włosy), bo z cieniasami a'la siano nie ma co nawet wyskakiwać 2. pogoda będzie nie 140 stopni w cieniu, bo nawet najpiękniejsze włosy szybko staną się nieodcedzonym makaronem Poza tym, może i faktycznie, rozpuszczone włosy wyglądają bardziej naturalnie, ALE pomyślcie sami. Ktoś kogo natura nie obdarzyła piękną końską grzywą tylko zwykłymi, normalnymi włosinkami co ma z nimi zrobić? Na weselu sa tańce, tarmoszenie, obijanie się o siebie i takie tam bzdety. Jaka fryzura to wytrzyma? TYLKO POLAKIEROWANY KOK. a niestety DOBRYCH fryzjerów jest jak na lekarstwo, więc się idzie do tego, gdzie ma się bliżej, wymysla się jakąś katalogową fryzurokokę, a panie fryzjerki i tak zrobią na głowie młodej to, co potrafią, a nie to, co ona sobie zazyczy. Dlatego proponuje nie krytykować tych wsyztkich fryzur a zastanowić się jakie wy mialybyscie rozwiązanie, gdyby bylo ono jedno lub zadne? Ja mam długie blond włosy, prostuję je codziennie i chcialabym coś miec innego na głowie w ten dzien, zwlaszcza, za slub w sierpniu. W pokręconych wyglądam glupio, mam wysokie czolo wiec nie biore do gory, zwyklych wyprostowanych mam po dziurki w nosie a jak widze te niektóre oczywiscie starszne koki to mi sie slabo robi...i co ja mam zrobić? na pewno wiele dziewczyn ma takie dylematy....i nie ma na nie rady...trza zrobic jakiegos koka, trzeba tylko wytlumaczyc babie, ze chce sie cos...delikatnego..czy co.. heh :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×