Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fryzura

która z was miała rozpuszczone włosy na ślubie??

Polecane posty

Mi się podoba pierwsza i czwarta, a ta piąta w ostateczności, bo podejrzewam że też się może przekształcić w nitki makaronu jak się zgrzejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja prędzej stanęłabym na głowie, aniżeli zrobiłabym sobie koka. Mam odstające uszy, a koki, kitki, włosy upięte z tyłu głowy jeszcze to dodatkowo podkreślają. Miałam rozpuszczone, długie, piękne loki. Bez wianka, welonu, diademu. Po północy włosy były delikatnie oklapnięte, a z loków zrobiły się fale, ale i tak nie zamieniłabym tej fryzury na żadną inną. I wbrew pozorom nie było mi gorąco. W restauracji, w której odbywało się wesele mieliśmy klimatyzację, a w kościele też było chłodno, więc nawet nie miałam kiedy się spocić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam odstających uszu dlatego mogłabym miec własnie cos w tym stylu, co pokazałam wyżej...no ale..heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plimpuszka
Odchodze baj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowoczesne się znalazły
Rozbawiła mnie ta panna "trendy", co tu pisała, że koki są od paru sezonów niemodne, że fryzjer "na czasie" nie upnie włosów itp. :) Przykro mi, ale klasyczna elegancja jest zawsze modna i zawsze obroni się sama. A jak ktoś nie ma pięknej twarzy o regularnych rysach i łabędziej szyi, by je odsłonić, to przykro mi bardzo ;) Ale niech nie pokrywa tego teoriami, że żal d... ściska. Jestem panną od koka i nie mogło być inaczej w moim przypadku :) Śliczna, klasyczna twarz, elegancka, królewska suknia z koronki, perły na szyi, perły w uszach, róże... :P Nie mogło być inaczej :) A jak ktoś nie może sobie na to pozwolić, to cóż ;) Przesadziłam (choć niewiele). Celowo, więc proszę oszczędzić sobie komentarzy :) A sprawa wygląda tak, jak już wiele tu pisało - rozpuszczone włosy tak, ale TYLKO przy pięknych włosach. Do tego kwiaty - cudo. Dziewicza panna młoda ;) Zmartwię panienki nowoczesne - to przecież też klasyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plimpuszka
Ostatni raz daje wam szanse !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i zyli dlugo i szczesliwie
blebleble....a po roku rozwod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plimpuszka
Hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plimpuszka
Pszeszło mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plimpuszka
Jest tam kto ???????????????????????????????????????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plimpuszka
:D :D :D :D :D :D :d :D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plimpuszka
No odezwijcie się na tym forum !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W końcu od czego to jest ????????????????????????? !!!!!!!!!!!!!!!!! D: D: D: D: D: D: D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plimpuszka
oj pomyliłam się :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plimpuszka
Lece na manicure baj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plimpuszka
I oczywiscie na pedikur :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plimpuszka
Dobrze byc z wami :D Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plimpuszka
Weż się odwal i jaki laptop i ja nie mama siostry oddziałowej, oszalaś ???????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takamała
wiecie wy co? rzadko zagladam na fora... i poczytałam co tu wypisujecie. Naprawdę żal mi was. Mój tata mówi, że "jednemu podoba się ksiądz a jednemu kucharka". Chyba rozumiecie tę metaforę. Cały spór na temat "natury" i "kiczu" jest już bardzo stary i tak naprawdę nie wymyśliłyście nic nowego... A teraz coś na temat. Wybieram rozpuszczone z kwiatkiem. Tak chcę wyglądać, tak się podobam sobie i mojemu Ukochanemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plimpluszka
już jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plimpluszka
Mam nowego chłopaka. Hura !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plimpluszka
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madalenadelamur
Mój ślub coraz bliżej i zdecydowanie stawiam na włosy rozpuszczone 80)... Ja będę miała fryzurkę zrobioną asymetrycznie czyli grzywka,która będzie lekko opadała na twarz oczywiście tak abym czuła się wygodnie... Tył będzie tapirowany tak aby diadem ładnie wyglądał i dobrze się trzymał!!!A ogólnie fryzurka świetnie wygląda bo miałam taką na studniówce i wyglądało to naprawdę elegancko!!!Tyle ze teraz dochodzi też welon 80) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lindsay
hej, plimpuszka, dzięki Tobie to forum nabrało sensu:) ubawiłaś mnie do łez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamierzam mieć rozpuszczone(mam swój naturalny blond,długie już poza pas) z tym,że moje są proste,i za nic nie chcą się układać(efektem całej nocy w wałkach i obolałej głowy było cieszenie się lokami góra 3 godziny..) a mając prpste na codzień-wolę do ślubu mieć coś lokowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pozatym wybieram rozpuszczone,bo jestem buc-chwalipięta i chcę pokazać moje długie kłaczki :D chociaż oglądając fryzury nieupięte waham się co do koka lub jakiegoś upięcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa!kuźwa namieszałyście mi czy upięte czy nie i teraz intensywnie się zastanawiam i na przemian oglądam fryzury.idę stąd,nie lubię was :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beyla
Ja też idę w rozpuszczonych chociaż dokładnej koncepcji jeszcze nie mam. Całe życie chodzę w rozpuszczonych czy jest gorąco czy zimno. Nie znoszę wsuwek, gumek i w ogóle jak ktoś mi grzebie w głowie. Myślę, że wytrzymam, bo zawsze na wesela chodziłam bez żądnych zrobionych fryzurek przez fryzjerów. Mam długie do łopatek włosy, są gęste i zdrowe - czarne:) Kręcić ich nie będę, bo mi nie pasują loczki mam grzywkę zastanawiam się tylko czy ją odsuwać z czoła czy iść tak jak wygląam zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×