Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość omehga

30 letni prawiczek ?

Polecane posty

Gość annnonnimmm
mam 21 lat i tez nigdy nie mialem nikogo : ) nawet ci swoja fotke pokarze jak bedziesz chciala : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
Coala narąbany to znaczy jak ogłosić się albo odpowiedzieć na ogłoszenie . Nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
Człowieku jeśli prawdę piszesz ty jesteś ode mnie o 7 lat młodszy. Po prostu zastanów się ja nie szukam młodszego brata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnonnimmm
a kogo szukasz ? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
Słuchaj to,że ja tu wypisuję różne rzeczy to tak jak każdy na tym forum. Niestety internet nie jest dobrym miejscem na spotkanie miłości ponieważ to jest bardzo niebezpieczne. Może się okazać, że za klawiaturą siedzi jakiś pedofil czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
Poza tym można bardzo łatwo kogoś oszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
W gwoli informacji jeśli bym kogoś szukała to tylko w wieku od 28 do 30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnonnimmm
wiesz u mnie w miescie ciezko jakos spotkac mi kogos fajnego tez jakos nie mam takich zdolnosci zeby duzo ludzi znac wiec tutaj przesiaduje, malo do kogo pisze ale tak mnie jakos zaciekawilo to co piszesz, pomyslalem ze w sumie fajnie by sie bylo zapoznac z Tobą i czasem pogadac w samotne nudne wieczory : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
Ile masz lat i skąd pochodzisz tylko napisz prawdę bo ja mam świetną intuicję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnonnimmm
mam 21 lat i jestem z Węgrowa woj. Mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxvv
" Może się okazać, że za klawiaturą siedzi jakiś pedofil czy coś." no, pedofil szukajacy 28-letniej kobiety :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
Wiesz co poszukaj sobie kogoś w swoim wieku.Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnonnimmm
spoko dobrej nocy : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
No dobra z tym pedofilem to może przesadziłam, ale może za klawiaturą siedzieć podtatusiały pleyboy albo napalony pantoflarz lub jakiś inny wariat czy oszust albo łajdak albo po prostu pleyboy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnonnimmm
siedzi po prostu normalny chlopak co widzi Twoje cierpienie. Ale dobra juz sie nie odzywam pa : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
Albo za klawiaturą może siedzieć ktoś cholernie na palony na dziewicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
Stary jakoś nie wierzę ci,że masz 21 lat. W ogóle dla mnie kłamiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
Przecież ja wcale nie cierpię. Słuchaj nie zaufałam nikomu w życiu rzeczywistym więc tym bardziej nie zaufam nikomu przez internet.Przykro mi może rzeczywiście jesteś normalny, ale ja jestem ostrożna. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
Pozdrawiam wszystkich nawet wariatów. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna uwaga
heheh dzięki za pozdrowienia,,,,,te dla wariatów :D Nie zmnienie tonu wypowiedzi bo za głupi jestem na to, zresztą sama już do tego doszłaś :D Napisałaś że nie obchodzi cie co ludzie myśla ale i tak nawalasz w klawiaturę że głowa boli, post za postem i jeszcze powtarasz frazesy po innych nawet bo takim durniu jak ja :D Masz problem dziewczyno z soba i to powazny. To co czytam to jakbyś była 15 latką co najwyżej. Brak kontaktów z ludzmi przyblokował twój rozwój, zmykaj z ztego złego i wrogiego intenetu bo ktoś jeszcze wyjdzie z gniazdka i cie przytuli albo coś jeszcze gorszego. Powodznia w prawidzywm świecie pełnym obłudy kłamsta i seksu z przypadkowymi ludzmi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiczaka
farciara z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
Wiesz co wolę rzeczywiście zmykać do tego strasznego świata pełnego obłudy, kłamstwa, fałszu i seksu z przypadkowymi ludźmi niż czytać słowa takiego złośliwego i zarozumiałego faceciczka jak ty.Może i jestem infantylna, ale przynajmniej nikt mi jeszcze nie złamał serca lub co gorsza wykorzystał seksualnie. I wiesz nikt mnie nie będzie uczył jak kierować swoim życiem. I więcej nie pisz takim tonem do mnie bo sobie tego nie życzę. Jeśli już to ludzie uprawiają sex, a nie się ruchają. Użyłeś obrzydliwego słowa.Zresztą tak jak stwierdziłeś to przerasta cię intelektualnie. Dobranoc ty ograniczony wariacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna uwaga
Ehehehe :D :D :D no pewno że sie ruchaja też dla przyjemności a nie z powodu miłosci to chyba oczywiste? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizardman
Persefona1980 rzeczywiscie masz problem i to powazny idz sie leczyc dziewczyno bo az zal dupe sciska jak sie czyta to co wypisujesz heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
Ale są też tacy co się kochają z miłości. Przecież to chyba oczywiste, że przyjemność musi być. Jeśli nie ma przyjemności to jest to żałosne.Wy sami idźcie się leczyć. Robicie to z czystej przyjemności to wasza sprawa. Róbcie tak dalej tylko się nie zmieniajcie. Już znałam w swoim życiu takich co mówili, że z seksu bierze się miłość. To byli dopiero ograniczeni. hehehehehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
Ciągle mi chodzi po głowie czy w tej dziedzinie erotycznej można mieć talent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnonnimmm
Mozna miec talent, tylko zle jest wtedy kiedy ktos sie nie moze realizowac w tej dziedzinie a bardzo by chcial, tak jak Ty i ja : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnonnimmm
Dla mnie w gre wchodzi jedynie kochac sie z ogromnej miłosci, bo tak nie ma z tego prawie zadnej przyjemnosci. Nie robilem tego, ale 2 razy w zyciu pozwolilem zeby dziewczyna mnie tam piescila i wiesz co ? Piescila mnie tam spojrzalem sie na nia i pomyslalem "kurde, przeciez ja jej nie kocham" i przestalo to byc dla mnie przyjemne wogóle. Dlatego ja rowniez jak i Ty nie rozumiem jak mozna to robic tylko dla przyjemnosci, po prostu nie pojmuje tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
Przecież masz 21 lat i całe życie przed tobą. Chyba, że nie piszesz prawdy o swoim wieku. A mnie zostały tylko 2 lata do trzydziestki i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnonnimmm
No to co ze mam 21 lat, to takie dziwne ze chce zrobic to z kims kogo bede bardzo kochal ? I powiem CI ze mysle zeby nawet poczekac z tym do slubu, wtedy bede mial pewnosc ze robie dobrze, nie bede mial moralniaka i bede szczesliwy : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×