Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość omehga

30 letni prawiczek ?

Polecane posty

Gość Kupa Jeża
Zawsze Świeża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka z okienka nr 3
A ja bym chciała prawiczka :P bo w sumie sama jestem dziewicą i tylko taki facet byłby dla mnie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panienka z okienka też bym chciał dziewice,ponieważ było by mi łatwiej i bym sie tak nie wstydził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna zawstydzona
trolix, to nie o to chodzi,ze prawiczkow sie nie wstydze a nieprawiczkow tak..tu chodzi o wstyd przed drugim czlowiekiem po prostu,wstyd przed wlasna nagoscia,niska samoocene i brak akceptacji siebie oraz swojego ciala takiego jakim jest.staram sie to zmienic i pracuje nad tym.samopoznanie i uswiadomienie sobie wad to juz pierwszy stopien do ich poskromienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekna zawstydzona to normalne.:) tez tak mialam przed swoim peirwszym razem.. Ale im wiecej się kochalam tym ten wstyd mijał:) Teraz nawet moge chodzic nago przed moim facetem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna ja już mam świadomość o swoich wadach i też to już zmieniam,od przyszłego tygodnia powracam do treningu,kupiłem sobie już wszystko, mam taka domową siłownie :)nie jestem brzydki tylko ten brak mieśni (ponieważ jestem szczupły)powoduje to że nie jestem zbyt atrakcyjny seksualnie,w parcy mam mase koleżanek Polek oczywiście :)starszych i młodszych , zawsze sobie pogadamy,czasem jak spale cegłe to się z tego pośmiejemy ,ale jak narazie one nic nie podejrzewają ,przynajmniej mam taką nadzieje. Ale masz też racje co do nagości o tym wstydzie to nawet nie mówie,ale ja się nawet wstydze wziąść dziewczyne za ręke w publicznym miejscu bo poprostu robie się czerwony jak cegła. A co do tego co pisałeś że pracujesz nad sobą to domyślam się że chodzi o nadwage,tylko nie przesadź zbyt szczupła kobieta też nie jest piękna :), mi naprzykład podoba się kiedy kobieta ma pare kilo więcej,pierwsza i ostatnia jak narazie dziewczyna jaką miałem to przez tydzień na praktykach, była śliczna nie szczupła ani nie gruba ,poprostu kształtne ciało ,piękna po prostu koledzy mi zazdrościli,miała bardzo duże piękne piersi ,pupa jak mażenie po prostu sama słodycz,jak się przytulała to byłem w niebie,z nią był mój pierwszy pocałunek i jak narazie ostatni ,ale za to boże jaki słodki, przez kilka dni próbowała mnie zaciągną do łużka, po tym pocałunku poszliśmy do jej pokoju i czar prysnoł ,jej koleżanki zepsuły wszysko,a to już była nasza ostatnia niedziela,ona wróciła do domu, a ja żałuje do tej pory że się z nią nie przespałem,eh to było tyle lat temu a żal jaki został jest taki sam jak w dzień jej wyjazdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszliśmy do jej pokoju i tam niestety były jej trzy koleżanki i one prawie siłą nas wyciągły na spacer, przykleiły się jak rzep do psiego ogona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejkujejku
No cóż 30 lat, pora cuda czynić :) powiem wam szczerze że moim zdaniem tym sie od małp różnimy że mamy inne cele w życiu oprócz udanego seksu. Zastanówcie się, gdybyście znaleźli sie na bezludnej wyspie, to czy powiesilibyście sie drugiego dnia bo nie ma sie z kim kochać? Bez jaj. Ja mam za sobą trzydziestkę i szczerze mówiąc teraz dopiero smakuję życie. Mam pieniądze na realizację marzeń i spokój sumienia, nie płacę alimentów i nie drapię sie co chwila - znam wielu którzy mi tego zazdroszczą :) Z mojej perspektywy poradziłbym wam "chłopcy" - nie zachowujcie sie jak Butters i nie stresujcie się - nie wszyscy mamy 25 cm i nie wszyscy przebiegamy 100m w 6s. Zakalec wśród przyjaciół lepiej smakuje niż najlepsze ciasto wśród obcych sobie ludzi. Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć - powtarzajcie to sobie codziennie. Przeczytajcie "Raz w roku w Skiroławkach". I nie oszukujcie się - to nie brak seksu was męczy, tylko brak dzieci - jak już raz spojrzycie w te małe śmiejące się oczka to reszta was naprawdę będzie walić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejkujejku
ech sam sobie odpowiadam :( Upraszczając nieco sprawę, odwołajmy sie do relacji w wilczym stadzie. Są samce i samice alfa które się rozmnażają i są samce beta "najgorsze s...syny w dolinie" i są samce delta piastuny szczeniąt i są samce omega na których sie można wyżyć na forum ;) "Nie dbam o rzeczy wielkie, ani o to, co przerasta me siły. Lecz uspokoiłem i uciszyłem moją duszę Jak dziecko na łonie swej matki, jak ciche dziecko jest we mnie moja dusza" bo bez alfa, beta, delta i zwłaszcza bez omega nie ma stada mój stary może wracać najebany przez pół osiedla i nikt go nie ruszy bo ma trzech synów czego i wam życzę :) (taka moja idea-fix)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku,ja gram na giełdzie, więc zmartwienie dotyczące braku kasy mam zgłowy,ale musze się z tobą zgodzić.Od jakiś 3 lat mam wielką potrzebe nie wiem czemu zrobic dzieciaka.Niestety gdy ma się troche więcej kasy i troche więcej w spodniach niż przeciętny facet to ciężko o fajna kobiete,nie interesują mnie jakieś miss, lubie gdy kobieta nie jest zbyt szczupła,jak to mówią słodyczy nigdy za dużo :) ,nie szukam cudu natury tylko kobiety która myśli poważnie o życiu,ale niestety przyklejają się do mnie same nic nie warte imprezowe COŚ,jak wróce do Polski to już przeskanuje wszystkie miasta :P i znajde tą jedyna ,ale z dyskotekami to odemnie z daleka ,tam moge iść ale już z kobietą mojego życia,bo szukać tam kobiety na reszte życia to chyba lepiej sobie palnąć w głowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezlyjebaka
penis w waginie to nie wszystko:) dajcie se spokój z tą dyskusją. Zajmijcie się swoim życiem i sobą i zaufajcie bardziej sile wyższej. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezlyjebak ,masz racje bezsensu tak tu dyskutować :), nie długo bede w Polsce to pójde zapolować na laseczki ,może znajdzie się chetna pojeździć na prawiczym koniku hehe :)kurde jestem idiotą mam dużego i się kisi w gaciach,tzreba mnieć nie równo pod sufitem żeby się nad nim tak znęcać,eh narazie wszystkim czas wypóścić konika na łąke :) Pozdrawiam i tzrymajcie się panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ronnie89
Ja tez jestem prawiczkiem i zdaje sobie sprawe z tego ze taki stan czeka mnie juz raczej do konca. Jestem osoba nieśmiałą. Chocby nie wiadomo jak mi sie jakas dziewczyna podobała to i tak nie podejde i nie zagadam. Wogole przez cale moje zycie nie bylem w zadnym zwiazku... czyli jednym slowem nie miałem nikogo i mieć nie bede. Ludzie sie ze mnie juz zaczynają śmiać ze jestem prawiczkiem i nikogo nie mam... ale co zrobic takie zycie... trzeba sie z tym pogodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barti es
Hej Ronni89 !!! Mam ta sama sytuacje co ty.Chcialbym ja zmienic ale to naprawde trudne choc jestem normalny.Jak mozesz napisz do mnie na meila,chcialbym bardziej poznac twoja przeszlosc,pogadac,moze razem bedzie latwiej znalezc przyczyne tego stanu,pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tufik
a ja uwazam, ze cnota to chroniczny brak okazji. a na dodatek to osobisty wybor kazdego czy chce seksu przed slubem czy dopiero po. i nie ma co krytykowac dziewice, prawiczkow, puszczalskich i tych co sie kochaja bo lubia i sie nie wstydza. wolnosc rzadzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veluz
Tez jestem prawiczkiem :o Powod - chorobliwa wrecz niesmialosc do kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xuchilbara
30-letni jeszcze nie, ale do 30 blizej niz dalej - w sierpniu 27 urodziny. Przyczyna i diagnoza: niesmialosc, a co za tym idzie introwertyczna osobowosc. Dziewczyny nigdy nie mialem i nie wiem, czy to sie kiedykolwiek zmieni... Zaczynam miec watpliwosci. Znam za to kilka kobiet, ktore uwazam za przyjaciolki - zwierzaja mi sie, ja chyba nie mialbym odwagi... Zawsze wyslucham, postaram sie poradzic, nawet wtedy, gdy nie mam ku temu wiedzy czy predyspozycji, czasem wystarczy jeden usmiech, jeden gest, jedno slowo, by uczynic kogos szczesliwym. I samemu poczuc sie lepiej niz zwykle. Szanuje kobiety - nigdy zadnej nie skrzywdzilem, ale to i tak nie ma znaczenia. Bywa, ze smieje sie przez lzy. Unikam wzroku mijanych przeze mnie ludzi - tak by ukryc smutek w oczach. Chcialbym nie odczuwac, byc twardy jak kamien - to jednak niemozliwe... Dookola mnie milosc koegzystuje z egoizmem, a cierpienie z obojetnoscia. Dlaczego na ulicy tak niewiele osob odwzajemnia usmiech, nawet wymuszony? Dlaczego tak wiele kochajacych sie par odczuwa samotnosc? Nawet milczenie moze byc krzykiem i nie da sie go zagluszyc... Brakuje mi usmiechu, dotyku, delikatnych slow, oddechu kobiety blisko mnie, na szczescie sa jeszcze osoby mi bliskie... choc czasami i one zawodza. Wtedy wybaczam. Zawsze. Pozdrawiam wszystkich - i tych bardziej mi zyczliwych, i tych mniej. Xuchilbara - samotnik z Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrad22
Ja mam 22 lata i też nigdy tego nie robiłem, bo to jest jednak pewne ryzyko, jednej strony na kobiety trzeba mieć kasę a z drugiej zdrowotne, bo jaką mam pewność, że nie zarażę się np. HIV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej nie
zawsze też jakiś sygnet w cipce możesz znaleść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrad22
a np. powiedzmy, że zrobię to z dziewczyną, a jej się np. nie będzie podobać i poda mnie do sądu, że ją zgwałciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość presja otocznia
Każdy ma swoją drogę życiową do cholery i czemu tak wiele ludzi nie potrafi tego zrozumieć? Nie były okazji to tego nie robił powody: nieśmiałośc, złe wychowanie a co za różnica? Rozwala mnie jak to niektórzy widza przyszłość z góry ustalając że prawiczek lub dziewica to będą beznadziejni. Ci z cnotą[wogóle co za słowa durne] o dziwo też znają przyszłość bo twierdzą że nigdy przenigdy coś tam coś tam. Więcej trzeźwego spojrzenia na świat życze....Wszystkim. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawik22
lata melduje sie!!! jestem prawikiem z wyboru i czekam na swoja druga polowke (dziewice)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość persefona1980
Boże a ja mam 28 lat i jestem dziewicą. Czuję się gorsza. Nie należę do osób który uważają, że trzeba czekać z tym do ślubu.Po po prostu nie daję im szansy. Jak miałam 23 lata chciał mnie zgwałcić kolega ze studiów. Ufałam mu, a on mnie zawiódł. Nic mi nie zrobił, ale tak bardzo boję się mężczyzn. Przez jednego cholernego łajdaka zawaliło się wszystko w moim życiu. Od tego czasu uciekam przed przystojnymi mężczyznami, nie daję im nawet żadnej szansy. I to najbardziej boli w tym wszystkim.Czy kiedyś będę szczęśliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilusion
Nic wielkiego Niektórzy są skazani na to na całe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość persefona1980
I wiecie co strasznie kręcą mnie młodsi faceci.Ponieważ nie wyglądam na swój wiek. Wyglądam podobno na jakieś 20 lat i jestem podobno atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość persefona1980
Tylko że ja już jestem w sumie starszą panią. Wiem jedno nigdy nie poleci na mnie doświadczony kochanek,bo przecież ja nic nie wiem.Skoro nic nie wiem to nie wiem jak zachowuje się doświadczony kochanek. Marzę o tym żeby z kimś pójść do łóżka mimo moich przykrych przeżyć. Ponieważ już dłużej nie mogę chamować swojego popędu płciowego bo to nienormalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość persefona1980
Na pewno nie pójdę do łóżka z wysokim i umięśnionym facetem bo boję się takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość persefona1980
Mówiąc szczerze jak czytam że są faceci koło i po trzydziestce prawiczkami to nie mogę w to uwierzyć. Wiecie co postanowiłam, że skoro tyle czasu straciłam to muszę zacząć trochę eksperymentować do trzydziestki. W sumie mam 2 lata. Wtedy zdobędę doświadczenia seksualne. Dobra to poszukiwania zaczynam od teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×