Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość omehga

30 letni prawiczek ?

Polecane posty

Gość annnonnimmm
hej persefona odezwij sie na moj mail podalem go teraz. Jestem szatynem : ) a moze szatanem ? Niee szatanem nie jestem, Twoje obawy sa zrozumiale ale wszystko sie sprowadza do jednego - musisz miec odpowiedniego partnera, bo z takimi normalnymi ludzmi jak tutaj przesiadują nie byłabys szczesliwa, normalny czlowiek nie zrozumie Cie, tylko Cie zrani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnonnimmm
Kazdemu sie marzy czasem taki ostry seks, ale uwierz gdybys miala od tak teraz takiego spróbowac nie spodobaloby Ci sie. Lepiej niech to pozostanie w sferze fantazji no chyba ze ma sie stałego partnera z ktorym sie rozumie doskonale to wtedy tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna uwaga
tobie też sie anonim kłania terapia widze, nie sądzisz że ktos sie podszył pod persefone z tym ostrym seksem? chyba że to jest jakis czub, żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
Słuchaj anonim ja rozumiem, że chcesz mnie tylko wyruchać, bo pewno dyskoteki ci się znudziły, ale źle trafiłeś. Ja nie jestem dziwką i nie będę si ę z tobą ruchać. Zrozumiałeś. Bardzo mnie zawiodłeś. Anonim bardzo. Po prostu myślisz, że jestem dam się łatwo wydymać. Ale jesteś w błedzie. Byłabym którą 51 laską i dziewicą. To cię tak podnieca co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnonnimmm
teraz to ty przesadzasz ale dobra skoro ty tak o mnie myslisz to Twoja sprawa, mysl sobie tak trudno. Narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
Słuchaj powiedziałeś, że nigdy tego nierobiłeś, a skoro twierdzisz, że ostry seks by mi się nie spodobał od razu to masz rację ale to świdczy, że to w życiu robiłeś czyli kłamałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnonnimmm
Nie oceniaj jak kogos nie znasz, i mozesz sobie myslec co chcesz i zamykac sie w swojej klateczce w swojej jaskińce i domniemywac jak ktos zyje i co ktos robil po paru słowach ktore napisal. Wiesz czego Ci jest brak ? Rozsadku troche, 15 latki sie tak zachowuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
Anonim przecież masz 21 lat. Zastanów się nie pasujemy do siebie pod względem wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
Ty szukasz kogoś do rozmowy, a ja faceta na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnonnimmm
ja sie z Tobą chcialem poznac tylko zebym mogl popisac na gg tak z nudów tylko mi o to chodzi, bo tez mi ciezko znalezc takich co mysla tak jak ja a widze ze troche myslisz podobnie do mnie. Mi tylko o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
Słuchaj przecież mówiłeś, że nie szukasz dziewczyny, a ja szukam chłopka.Czy widzisz tą różnicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnonnimmm
Oki wiec szukaj, spotkasz chlopaka powiesz mu czesc on powie czesc, potem sie spytasz go - bedziesz moim chlopakiem bo ja nie szukam znajomych szukam chlopaka, to co bedziesz moim chlopakiem. A ON no dobra moge byc Twoim chlopakiem bo ja tez nie szuakm znajomych tylko kogos na stale. LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
Słuchaj ale ty masz 21 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnonnimmm
no to co ? nie moge byc Twoim znajomym nawet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
No wiem to trochę głupie. Ale słuchaj jeśli jesteś taki ładny, wysoki, przystojny to dlaczego jesteś sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
Możesz być znajomym. Ale szkoda, że nie masz 25 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnonnimmm
wiesz co ale wygladam na 25 : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
A mnie się wydaje, że masz 30 lat kłamczuszku? A nie jestem lalką barbi mam 165 cm, włosy brązowe, ładną twarz. Szczupła jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
A może brunetem jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnonnimmm
Boze to wez na mojego maila swojego wyslij to ci wysle swoja fotke. Jak nie spróbujesz to sie nie przekonasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnonnimmm
tak brunetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
Dlaczego nie zaprosisz mnie po prostu na kawę. Czego się boisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnonnimmm
Jezu no to moge Cie zaprosic na kawe jak tak chcesz : ) Narazie po prostu Cie prosze o jakis kontakt z Tobą mozemy pojsc i na kawe pozniej jak bedziesz chciala : ) Oki ja ide na spacer, jak chcesz to na mojego maila wyslij swoj to ci przesle swoja fotke i numer gg. bede za 1.5 godziny. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
Dlaczego skoro jesteś przystojny to do mnie piszesz. Ja nie jestem śliczna piszę to żebyś się nie rozczarował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coala_znudzony
Elo:) Pers Elo:) Anonim (gal) widze ze dobrze wam sie gada. fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
Anonim ja jestem ładna, a nie śliczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
Dobrze nam się gada tylko on jest młodszy. Poza tym skąd mam wiedzieć czy mnie nie oszukuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
Do jednej uwagi ja sama napisałam o takim ostrym seksie. A co nie mogę mieć fantazji erotycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coala_znudzony
Perse...ale wy przeciez nawet nie mieszkacie w jednym miescie wiec czego sie obawiasz. jesli fajnie wam sie gada to dalej utrzymuj z nim kontakt. poza tym mi tez wydaje sie byc calkiem sensowny choc ma 21 lat. pomysl jaki popaprany facet przyznalby sie ze idzie na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
Wiem, ale ja się boję tego wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×