Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość omehga

30 letni prawiczek ?

Polecane posty

Gość Arktos
Witam Stało się. Nie jestem już prawiczkiem. Poznałem wspaniałą kobietę. Od samego początku super mi sie z nią rozmawiało. Mamy bardzo dużo wspólnego. Od początku byłem z nią szczery (prawie), o jednym jądrze powiedziałem jej bardzo szybko, przyjęła to cudownie. (I co z tego, na co Ci te jaja, tylko przeszkadzają itd...). Jaki ja głupi byłem, że przez te wszystkie lata się tak tego obawiałem. To, że jestem prawiczkiem powiedziałem jej dopiero przez samym zbliżeniem, obraziła sie na mnie, że ją wcześniej okłamałem, ale po szczerej rozmowie, zrozumiała mnie. Było cudownie. Miałem trochę kłopotów, może to stres itd, ale po wszystkim powiedziała, że było b.dobrze. Co będzie dalej?, nie wiem, czas pokaże. Wiem tylko, że, NIE WARTO było tyle czekać, ukrywać mój problem, straciłem przez to wiele wspaniałych chwil. teraz zaczynam nowe życie. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SWOJ
Witam! Mam 22 lata i jestem prawiczkiem. Nie jestem p**** Miałem sporo możliwości lecz wydaje się że nic wielkiego nie straciłem. Często myślę że popełniając cudzołustwo ( bo do śłubu tak śię to treba nazwać) będę szczęsliwy. Co myslicie....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzechu
He, he, he. Kocham Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzechu
Jeszcze nie trafiłem na tą jedyną postać. Może kiedyś??? 192 wzrostu, 84kg wagi,.....ale obciach....bez drugiej połówki! Niezła kapota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzechu
HMMMMMMM............ wszyscy nad "prawictwem" myślicie? Po co? To jest indywidualna sprawa (patrz wyżej). Kochać trzeba Kogoś aby Go kochać!!! Można się nie zgadzać z moim twierdzeniem, myślę jednak, że jest to jedna z najlepszych myśli jakie udało mi się wygenerować z mojej łepetynki. Z ową sentencją nie zgodzą się króliki i Chińczycy. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos jakby nie tak
dlaczego taki nacisk kładzie się na stracenie cnoty a nie mówi się o znalezieniu połówki??? przecież to jedno i to samo nie? a jednak nie bo telewizja , kolorowe czasopisma i durni ludzie sami nakrecaja atmosferę i tak sie oto zapomina co jest wazne. Kto z kim ile razy? a kogo to obchodzi jakie to ma znaczenie? czy jak pijecie dobra kawe ze szklanki i wam smakuje to tez sie zastanawiacie kto z niej pił przed wami? ważne aby kawa była ciepla slodka i goraca w tej danej chwili :) pozdro dla tych co mysla jeszcze bo sa na wyginieciu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna zawstydzona
a ja bym chciała spotkać na swojej drodze takiego 30letniego mezczyzne! nawet bardzo.to, ze ktos nie uprawial sexu w tym wieku nie musi od razu oznaczac,ze jest szkaradny, brzydki i chory!! ja mam 24 lata, jestem zadbana dziewczyna, mysle,ze NIKT z mojego otoczenia nie domysla sie ze jestem dziewica, chyba by mnie smiechem zabili... od pewnego czasu zaczelo byc to dla mnie dosyc krepujace, zwlaszcza gdy kolezanki wchodza na ten temat i swobodnie zaczynaja gadac o swoich doswiadczeniach.marze,zeby kiedys spotkac normalnego, wyrozumialego chlopaka,ktory to zrozumie i doceni.przyznam,ze o wiele latwiej byloby mi sie otworzyc przed kims, kto jest w tej samej sytuacji i tez troche powstrzymywal sie w latach kiedy hormony strasznie buzuja a natura dopomina sie o swoje, i czekal na kogos kogo naprawde pokocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"przyznam,ze o wiele latwiej byloby mi sie otworzyc przed kims, kto jest w tej samej sytuacji i tez troche powstrzymywal sie w latach kiedy hormony strasznie buzuja a natura dopomina sie o swoje, i czekal na kogos kogo naprawde pokocha.\" Powodzenia życzę, chyba ci będzie potrzebne. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna zawstydzona
ej nie umiem inaczej.gdybym może kiedys w przeszlosci zrobila ten krok teraz myslalabym inaczej. bylabym zapewne zupelnie inna osoba..osobowoscia. w tej chwili nie potrafilabym nagle isc do lozka z nowo poznanym facetem.nie czekam na wielka milosc, to nie o to chodzi,po prostu wolalabym zeby moj 1 raz, nie byl zarazem ostatnim z danym mezczyzna, zebysmy byli dopasowani a uprzednio dobrze sie poznali. zreszta to jest takie piekne gdy ludzie jednoczesnie ucza sie siebie nawzajem, ja nie chcialabym tego zrobic z doswiadczonym chlopakiem! chce prawiczka! dojrzalego emocjonalnie prawiczka:D pozdrawiam wszystkich znajdujacych sie w podobnej sytuacji!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dojrzalego emocjonalnie prawiczka" 30 letniego, dojrzałego emocjonalnie prawiczka? To jakbyś powiedziała: "chcę suchą wodę". :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TaMtEn13
ej mam pytanie... mam 13 lat i 6cm czy to dobra dlugosc bo chce wiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieśmiałek XXL
Ja rowniez cierpie na chorobliwą niesmialosc, mam 23 lata, dziewczyny mnie uwielbiają, musialem usunąć zdjecie z fotki.pl bo mialem po kilkaDZIESIĄT propozycji spotkania dziennie, na zadne nie poszedlem, co to moja wina ze boje sie dziewuch? Nie moja i chuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna zawstydzona
ja tam nie wiem ile wynosi przecietna dlugosc penisa 13 latka... a co do chorobliwej niesmialosci to mozemy sobie podac reke:) tez jestem niesmiala, nie wiem z czego to wynika, na pewno po czesci ze zlego wychowania...a co do atrakcyjnosci to w sumie nie umiescilam swojej fotki na zadnym portalu:P ale w zyciu codziennym adoratorow mi tez nie brakuje, wiec jesli chodzi o wyglad zewnetrzny to nie jest ze mna chyba zle, jedynie jesli chodzi o wnetrze to jest nie najlepiej:zaploszone, zawstydzone,bojazliwe:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thedude
już za 8 lat będę mógł założyć topic "jestem 40 letnim prawiczkiem"... makabra ... ale co zrobić, nie mam szczęścia do kobiet, a potrzebuję(łem) czegoś więcej niż zwykłej chuci, prawdziwego uczucia którego dopełnieniem będzie sex Zakochałem się niestety tylko raz, ale "do tanga trzeba dwojga"...Teraz to już koło zamknięte. W tym wieku mam taki strach przed tym że cos sie nie uda, że zostane wyśmiany... nawet szczerze mówiąc wstydził bym się chyba nawet rozebrać przed kobietą... czas zrobił swoje... Generalnie gdyby nie jointy to najprawdopodobniej wcześniej czy puźniej pewnego samotnego wieczoru w domu po robocie palnął bym sobie pewnie w łeb... i jeszcze w tym zasranym systemie jestem potencjalnym przestępcą bo palę jointy żeby w tym wszystkim nie zwariować, a w życiu nikogo nie skrzywdziłem, nie okradłem... i co miesiąc płacę niezłe podatki chrzanić takie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna zawstydzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne naprawde ...
bo zazwyczaj to mezczyzna ma wiekszy poped sexualny niz kobita jak on wytrzymal tyle czasu walił sobie tyle lat konia ???a moze ci takie glupoty opowiada a naprawde juz to robil i to nie raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna zawstydzona
chyba w takim razie jointy sa domena ludzi slabych i zaleknionych.. bo ja tez lubie:D chyba w niczym nam to nie pomaga tak naprawde,uciekamy przed samymi soba:/ ja az tak chorobliwego wstydu chyba nie mam tzn na pewno nie na trzezwo, ale po odpowiedniej dawce alkoholu odzywaja sie we mnie niespelnione instykty heh niestety nie mam z kim dzielic tych emocji. nie wiem,jak zareagowalby normalny chlopak, ktoremu powiedzialabym ze jestem 24letnia dziewica!! szok normalnie. poza tym bardzo czesto oceniamy i wstepnie weryfikujemy ludzi na podstawie ich wygladu.ja swoim wygladem chyba nie przyciagam prawiczków:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24 letnia dziewica to nie jest
jakis ewenement z kobietami jest inaczej czekaja na tego jedynego boja sie ciazy nie potrzebuja sexu , boja sie bólu podczas 1 razu ale 30 letni prawiczek to dziwne bo w wieku 18-30 lat jest najwiekszy poped plciowy u mezczyz wiec mnie to dziwi ze nie szukal kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna zawstydzona
zebys Ty wiedzial jak ja potrzebuje sexu!!:D hehe wcale tak nie jest,ze kobiety maja mmniejszy poped sexualny.ja tak na pewno nie uwazam w kazdym razie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TaMtEn13
ja mimo mlodego wieku bardzo chce sexu, ale "gdyby juz do czegos mialo dojsc to bym sie wstydzil... nie wiem czemu ale jak sie slyszy slowo "SEX" to od razu czuje sie chec zrobienia tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thedude
„chyba w takim razie jointy sa domena ludzi slabych i zaleknionych.. bo ja tez lubie „ Coś w tym jest... do najsilniejszych jednostek raczej nie należę, co pewnie skutecznie ode mnie odstraszało kobiety… „ale 30 letni prawiczek to dziwne bo w wieku 18-30 lat jest najwiekszy poped plciowy u mezczyz wiec mnie to dziwi ze nie szukal kobiety” A co to ma do rzeczy?! Miałem wtedy gigantyczne ciśnienia i szukałem, ale chętne były tylko te kobiety które mi nie odpowiadały, a akcje że budzę się rano i nie mam co powiedzieć/nie chcę nawet odezwać się do kobiety z którą spałem to nie dla mnie. No ale nie powiem, ciśnienia seksualne miałem zawsze ogromne i jakoś to powstrzymywałem i powstrzymuję. Przyznam też że jointy palone w dużych ilościach skutecznie pomagały/ją mi opanować takie chwile, gdyż w większych ilościach działają w ten sposób że obniżają libido i po prostu człowiek jest bardziej spokojny i zrelaksowany. Chyba jestem skazany na lolki do końca życia … :/ żenua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna zawstydzona
a ja mam róze przemyslenia na temat budzenia sie rano obok osoby ktorej sie nie ma nic do powiedzenia..jednarazowe przygody nie raz przechodzily mi przez glowe, jednak pomimo tych refleksji nigdy nie wprowadzilam tego w czyn, chyba nie umiem, nie potrafie i nie chce. tak naprawde chcialabym spotkac mezczyzne ktoremu rano bede miala wiele do powiedzenia a on mi. dopasowanie ciala+dopasowanie duszy=pelnia szczecia:) a poki co blunciki..alko i uciekanie od spojrzenia rzeczywistosci w oczy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna zawstydzona
a wstydzicie sie swojego ciala? ja sie wstydze:( mam kompleksy i bardzo mi to przeszkadza,choc mam swiadomosc,ze z moim cialem nie jest najgorzej, dbam o nie, pielegnuje i staram sie dopieszczac,to mimo to boje sie i mam opory przed jego obnazaniem. niedoscigniony ped za idealami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusza człowiek
mam prośbe do tych dziewczyn które nie lubią prawiczków a raczej nasmiewaja się z nich umówcie sie z nimi i dajcie im dupy to wszystko pozdro laski!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reaver
haha zgadzam się, to że was brali od 14-nastego roku życia to nie znaczy że wszyscy tak mają, po drugie seks to nie jest konieczność, nie chcesz nie masz i nic wam do tego szczerze mówiąc czy ktoś mial czy nie, takie pierdolenie kotka za pomocą motka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna zawstydzona
nikt sie przeciez z prawiczkow nie nasmiewa..a to dlatego,ze oni sie nie przyznaja do zaistnialego stanu rzeczy:P jakby sie jakis przyznal to sama bym go wziela hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek 29 lat
nigdy nie mialem dziewczyny, mam mikro penisa , jakies 7 cm :O masturbuje sie analnie , bo wiem ze przegralem zycie :O przeciez zadna mnie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miuie
rozni sa ludzie , rozne potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna zawstydzona
(...)wiem,ze przegralem zycie.. co Ty wypisujesz za brednie.a probowales?? ja mam za to mikro piersi ktorych tez sie wstydze,ale nie mysle w ten sposob,ze przegralam zycie! niktnie jest idealny pamietaj.prawdziwa wartosc jest w umysle i duszy,a nie ponizej pasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamileki
Ja mam prawie 20 lat i jakos się zbytnio nie przejmuje tym że jestem prawiczkiem, gdy nic sie nie mieni to w wieku 30 czy nawet 40 lat dalej nim będe i nie zamierzam się przejmowac , prawiczek29 - jeżeli twierdzisz że przez to że masz małego penisa i w wieku 29 lat jesteś prawiczkiem przegrałes życie to sie mylisz , jest wiele bardziej ważnych wartości w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×