Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość omehga

30 letni prawiczek ?

Polecane posty

Gość Persefona1980
Ale on prosi żebym mu wysłała swojego e- maila i numer gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
Wysłałam mu e- maila. Chyba oszalałam. Dobranoc nawet popaprańcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnonnimmm
Dzieki : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
Słuchaj ale skąd mam wiedzieć, że z drogiej strony klawiatury siedzi ktoś. Wiesz ja jestem normalna. A ty jesteś w tej chwili dla mnie wielką niewiadomą? Poza tym dlaczego tak ci zależało na moim e- mailu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
Dostałam twoje zdjęcia. Masz włosy ciemne blond. Raczej nie wyglądasz na 21 lat a tak 28-30 lat.Czego ode mnie tak naprawdę chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
Nie zły w sumie jesteś. Ale ja ci nie prześlę moich fotek bo wiesz ja lepiej wyglądam w realu. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnonnimmm
Czemu tak mi zalezy ? Bo lubie poznawac fajnych ludzi, a tutaj mnie zaciekawiłaś, bo duzo osób jedzie po Tobie, a ja uważam ze masz super zasady, moze troche z tego powodu cierpisz czasami, ale głowa do góry : ) Po prostu poznac Cie chce : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesefona1980
Wysłałam ci e-maila. Zastanów się czy ci starczy sił i energii jeśli chodzi o moją osobę. Dowidzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesefona1980
xytras w sadź sobie w dupę te swoje gratulacje. A te swoje ocenianie innych osób wsadź też sobie w dupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesefona1980
Anonim czemu milczysz? Jeśli zaś mnie nie chcesz to chociaż miej odwagę to napisać mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek25
Mi jeszcze 5 lat brakuje by ten temat traktował i o mnie... Zastanawiam się właśnie nad wzięciem 100 do ręki i pójścia na dziwki... Ile można tak ręką tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
I myślisz, że jak przelecisz jakąś panienkę to ci ulży. Głupi jesteś liczy się tylko uczucie. Bo jak nawiążesz z kimś relacje międzyludzkie to wtedy będziesz szczęśliwy.Co z tego,że mam dobre oceny w szkole skoro nie mam miłości. Wiesz jakie to straszne uczucie. To tak jakby była w tobie pustka. I kiedyś pewnego razu pewien skurwysyn zburzył wszystko w co wierzyłam czyli zaufanie do ludzi. Zranił mnie bardzo emocjonalnie. I nikomu już nie ufam i czuję strach i lęk przed nieznajomymi. Może któregoś dnia zaufam komuś. Może w końcu przestanę mierzyć wszystkich jedną miarą. Anonim nie chciałam cię tak ocenić.Bo tak naprawdę cię nie znam. Życzę ci powodzenia w życiu. Szkoda,że nie masz tak 25 lat. Dobranoc i pozdrawiam nawet świrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
Mnie też zależy anonim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
Dziwne, ale na tych fotkach to wyglądasz na starszego. Ale przecież to niemożliwe. Czego się boisz tak naprawdę anonim? Dobranoc całuski gorące przesyłam ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
Bo ja się najbardziej boję miłości takiej poważnej.Marzę o niej, ale się jej boję.I tak ciągle przed nią uciekam tylko jak długo można uciekać. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
Bo wiesz co jeśli sobie jaja ze mnie robisz to ci super wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
Jedna uwaga i ci inni popieprzeni napiszcie mi coś jeszcze przecież to wy w końcu jesteście tymi szajbusami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnonnimmm
Chcesz opini innych o tym ? Nie odpiszesz mi juz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
Wiesz co anonim okłamałam cię ze wszystkim dla bezpieczeństwa. Jeśli chcesz żyć w wirtualnym świecie dalej to żyj,ale ja tak nie chcę. Fotki to sobie mogłeś skądś zeskanować i w ogóle cały czas kłamiesz. Wiesz co może udaj się na terapię. I nie mów mi, że przez internet można kogoś poznać. Jesteś szajbnięty. Internetowe znajomości to bzdura, a ty jesteś albo popaprańcem, ale zakompleksionym pantoflarzem bez zahamowań albo jakimś zakompleksionym pryszczatym brzydalem albo zwykłym młodym gnojkiem co się nudzi i sobie pisze byle co To nie są twoje zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
Wcale nie mam 28 lat i wcale nie jestem jakąś pieprzoną dziewicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
Nie odpisze ci już nigdy. Bo mnie nie interesuje pisanie z jakimś 21 letnim gnojkiem co mi bzdury wypisuje bo cały czas woli zamiast żyć i umówić się z kimś w świecie rzeczywistym to woli w wirtualnym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnonnimmm
ehhhh...... wiesz co zdecyduj sie bo teraz to ty sie po prostu bawisz kims, glupia jestes i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnonnimmm
szkoda mojego czasu na ciebie, kto by do ciebie nie napisal to i tak nie bedziesz mu wierzyc widocznie tak juz masz nasrane w bani. Heh co za kretynka . ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
Ty masz jesteś kretynem. Gdyby ci zależało by mnie poznać to byś mnie zaprosił na kawę od razu a nie tak kręcił. A ty cały czas kłamiesz. Powiem ci kim jesteś debilem skończonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnonnimmm
Ja Cie nienawidze, jestes podła, wysłałem Ci swoje zdjecia, napisalem jak sie nazywam, skad jestem, a Ty co zrobilas ? Podle zabawilas sie najpierw zrobilas nadzieje a potem po prostu rzucilas jak smiecia w smietnik. Jestes podła i zimna, nie zasługujesz na uczucie, teraz juz wiem dlaczego ciagle jestes sama. Zobaczysz kiedys Ci ktos odpłaci i naprawde Cie oszuka. Ja chcialem byc miły dla Ciebie, poznac Cie w necie potem moze spotkac sie gdybys tylko chciała a Ty co zrobilas ? Podle zabawilas sie mną. Ty głupia kretynko HUJ CI W DUPE !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
Nie bawię się tobą i nie wyrzucam cię jak śmiecia. Nie jestem zimna i podła , ja nie krzywdzę mężczyzn, ale boję się tobie zaufać. Skąd mam wiedzieć, że nie jesteś łajdakiem. Daleko mieszkam od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
Anonim to tobie na mnie zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
Anonim wrócisz do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
Anonim miałeś dziewczynę przede mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek25
Tak sobie wczoraj tutaj zajrzalem, a tu widze jakies ostre jazdy. Anonim daj sobie z nia spokoj, przeciez widac po tym JAK pisze, ze brakuje jej piatek klepki albo to jakis gosciu. Niestety ma tez troche racji, w necie mozna poznac kogos, ale od razu trzeba czmychac do "reala" bo tutaj sie dlugo ciagnac tego nie da. Ja niestety popelnilem ten blad i to dwukrotnie - bo sie latwo poznaje, ale potem to jest.... Rozkochasz kogos w sobie albo sie zakochasz i co wtedy... A bez kontaktu fizycznego, bez bliskosci, bez obcowania ze soba na codzien mozna sobie wymyslic falszywy obraz kogos. A Ty Persefono nie zakladaj, ze kazdy klamie. Ja np. nigdy nikomu nie nalgalem bo po co? To i tak by wyszlo predzej czy pozniej. Patrzac po sposobie w jaki piszesz to chyba masz z 14 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×