Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość omehga

30 letni prawiczek ?

Polecane posty

Gość jedna uwaga
no i temat umarł bo persefona ma jakies durne zajęcia :P Choc tu wracaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
Słuchaj nie wrócę tu bo mam obowiązki. Chciałbyś żebym wróciła, ale ja nie wrócę bo masz coś w sobie takiego, że mnie wkurzasz. Te twoje durne określenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
Poza tym muszę poszukać kogoś kto za jakiś tam czas zaspokoi moje przyjemności. Hehehehehehehehe. No i co łyso wam. Kurczę może trochę przesadziłam. Teraz to posypią się propozycje? No i co zaskoczyłam was, ale wam teraz szczęki opadną. Pozdrawiam wszystkich. Życzę żebyście miło spędzili czas wy szajbnięci i nieszajbnięci ludzie. W sumie to jesteście nieznajomi. Wiadomo kto siedzi za klawiaturą. Tego nigdy nie wiadomo.Papa moi mili i niemili nieznajomi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
Wiecie co wczoraj czytałam, że jakiś prawiczek taki był spragniony seksu, że jak się dorwał do jednej dziewczyny dziewicy to ją to strasznie bolało i było okropnie. Powiem tak ja się nie wyrażam pojebus jakiś. I wiecie co ten thedude76 miał jednak rację lepiej stracić cnotę z kimś doświadczonym. To znaczy nie np: z pleyboyem co miał od 50 do 100 dziewczyn. Bo taki to też nie wiadomo co tam może zrobić. Tylko, że z takim kimś można było eksperymentować dużo dużo wcześniej. Bo ja ma do ciebie dorwać się taki psychol i zacznie jechać na całego to przecież krzywdę ci może zrobić. Wiecie co ja mam za sobą złe doświadczenia i prawda jest taka, że to jest jedyny powód unikania tego. Ale powstrzymywanie się do 30 lat to przecież wbrew naturze i fizjologii. Weźmy chociaż księży . Przecież to też jest nie normalne. Bo np: pastor to już coś innego. Zaraz zacznie mnie oskarżać, że zmienam zdanie, ale ja sobie to wszystko przemyślałam. Pozdrawiam nawet wariatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
Baj baj wracam do obowiązków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
Małe sprostowanie chodziło mi o to w wypowiedzi dwa wiersze wcześniej, że z kimś niedoświadczonym można było eksperymentować dużo dużo wcześniej. Powiedzcie mi czy faceci to zawsze poznają dziewicę czy można to jakoś ukryć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
Wracam do moich koniecznych obowiązków. Papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna uwaga
Już se wszystko wytłumaczyłaś ? :P I tak tu wrócisz bueheheh :D Dziewice i prawiczka da sie rozpoznac w większkości przypadków po dłuższej znajomości ;) Zastanawia mnie jedno w sumie dlaczego z góry zakładasz co i jak będzie, punkt po punkci? Załozyłaś sobie teraz ze chcesz miec doświadcoznego bo prawiczek nie będzie wiedział co i jak. Radze ci isc do łóżka z kimś z kim się najpierw zwiążesz emocjonalnie a nie na odwrót bo wtedy wogóle ci szajba odbije. no chyba że tak mocno chcesz stracici błone to polecam wibrator lub jazde na rowerze bez siodełka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
Gdybym chciała pójść do łożka z kimś z kim nie będę związana emocjonalnie to bym to dawno zrobiła ale ja tak nie chcę. W ogóle to znowu zmieniłam zdanie nigdy nie pójdę do łóżka z kimś doświadczonym. Bo się wstydzę i boję. Poza tym który doświadczony poleci na dziewicę i jeszcze w moim wieku. Gdzieś przeczytałam na jakimś forum, że doświadczeni nie lubią dziewic bo jesteśmy podobno nie zdecydowane. Poza tym tak pisali doświadczeni faceci, że nie mają od razu przyjemności którą chcieli by mieć. Dopiero za którymś razem jest ta przyjemność i to ich odstręcza od dziewic. A tak w ogóle to już nie chcę mieć tego pierwszego razu bo dużo dziewczyn pisze, że to boli i się krwawi. A jak sobie to wyobrażę to mnie ciarki przechodzą po całym ciele. To musi być okropne dla takiej dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnonnimmm
ty chyba nie masz przyjaciol he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
Wiesz co nie zrobię tego z doświadczonym bo będę czuła się gorsza od niego. I tak mam dużo kompleksów, a taki doświadczony to na pewno mnie wyśmieje, a tego bym nie zniosła.Więc będę takiego unikać. A taki prawiczek mając ten sam problem co ja to mnie zrozumie. W ogóle to w tym świecie wartościowego faceta to ciężko jest znaleźć. Więć raczej nigdy nie znajdę takiego z którym zwiąże się emocjonalnie. Jakoś taki się nie znalazł, a ja tu piszę jakieś dziwne rzeczy. Do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
Słuchaj ty anonimie jesteś pół wieku ode mnie młodszy, a przyczepiłeś się do mnie jak rzep do psiego ogona. Przecież ci wcześniej napisałam, że mnie nie kręcą młodsi faceci. Właśnie, że mam przyjaciół. Więcej już nic nie napiszę bo sobie jaja robisz ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna uwaga
no nie dociera, nie dociera nic, no to inaczej: dlaczego się martwisz tym co będzie? Znasz przyszłość? Czemu zakładasz że będzie tak i tak gdy stanie się to i to??? Kurde staraj sie brać życie z dnia dzisiejszego, nie jutro nie wczoraj tylko to co teraz jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnonnimmm
Głupia jestes, liczy sie uczucie i wtedy nie ma zadnego wstydu przed kims. Skoro ty tak myslisz ze nie zrobisz tego z kims doswiadczonym bo Cie moze wysmiac to w tym momencie juz wogóle nie czaje Ciebie. Jak spotkasz odpowiednia osobe ktora bedzie Cie kochac to dla niej to bedzie najpiekniejszy skarb cos wspaniałego, na pewno porzadny facet bardzo to doceni a skoro ty myslisz takimi kategoriami to juz Twoja smieszna sprawa . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnonnimmm
Nie do wiary . . . albo zjem cukierka albo moze nie, albo bym sie czegos napiła albo i mi sie juz nie chce, hm albo pujde tam albo moze nie no ja cie krece ale ty jestes niezdecydowana i pogubiona. I pewnie bardzo naiwna mimo takiego wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnonnimmm
i mnie tez zwiazek zaden z Toba nie interesuje po prostu sobie z kims pogadac chcialem sie poznac troche a Ty mi juz wyrzucasz ze nie chcesz mlodszego do zwiazku, za powaznie to wszystko bierzesz, jak sie ktos usmiechnie do Ciebie to pewnie myslisz sobie ze Cie kocha . .. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
No bo moi rodzice byli oboje niedoświadczeni , a ja się boję doświadczonego bo on będzie miał od razu wymagania, a ja temu nie sprostam. Wiem, że się liczy uczucie. W swoim życiu mogłam mieć bogatych i przystojnych facetów, wysokich. Nawiasem mówiąc( ja nie wiem co oni we mnie widzieli ja nie jestem pięknością tylko przeciętną dziewczyną, a po ulicy chodzi tyle piękności),ale ja ich nie kochałam. Po prostu nie oszukuje mężczyzn. Mogłam to zrobić bez uczucia, ale ja tak nie chciałam. No i pozostałam czysta. Jestem głęboko przekonana, że taki doświadczony facet mnie nie zrozumie. Jak bym go słyszała: W tym wieku i dziewica. No bo tak jakoś wyszło. Ale ja nie należę do żadnego Radia Maryja. Jestem po prostu zwyczajną dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
Oczywiście jak sobie znajdę faceta to po trzydziestce, a nie przed trzydziestką. I tyle.Bo ci przed są niedojrzali emocjonalnie. A jak się przytrafi dziecko to co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
Poważnie wszystko biorę bo jestem już starszą panią. A z doświadczonym nie będę i już. Mam prawo wyboru.Poza tym jakoś jesteś za mądry jak na swój wiek. Napisz ile masz naprawdę lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnonnimmm
Nie no w sumie racje masz, u mnie na osiedlu mieszkal taki facet co jest informatykiem. Caly blady, wychudzony zgarbiony okularnik. Nigdy nikogo nie mial, a ma po 30. I wkoncu trafil swoj na swojego. Spotkal garbata chudą okularnice po prostu sa idealnie dopasowani sa szczesliwi, niektorzy sie smieja a mi sie podoba bo wlasnie o to chodzi : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
Jestem bardzo nie zdecydowana. A z tym związkiem to przesadziłam. Przecież nie wiadomo tak naprawdę kim jesteś. Zresztą internet to chyba najgłupsze i najniebezpieczniejsze miejsce na poznawanie ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnonnimmm
21 pisalem Ci juz . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
Słuchaj na mnie na pewno nie poleci jakiś przystojny, wysoki facet. Bo ja jestem przeciętna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
To co ty nie możesz poderwać jakieś laseczki w swoim mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnonnimmm
u mnie w miescie ciezko poznac fajne dziewczyny, poza tym ja szukam takich normalnych a nie jakis techno barbi wiec to nie jest takie łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
A jak wyglądasz tak tylko pytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
No to cóż życzę ci powodzenia w szukaniu normalnej dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnonnimmm
jak chcesz to ci moge na maila wyslac swoja fotke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
A ja to zrobię z przystojnym prawiczkiem.hehehehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persefona1980
Nie po prostu opisz siebie. Chyba, że się wstydzisz prawiczku.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×