Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość omehga

30 letni prawiczek ?

Polecane posty

Gość markuss
no właśnie ono jest dla mnie ważne bo go nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jestem jaka jestem
markuss a Ty jestes prawiczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markuss
No a oczym my tu do jasnej anielki mówimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co markus
Jak sie czujesz po dialogu z jedna z przedstawicielek fanklubu -tylko wielkie penisy dają rozkosz - jaką była rozmówczyni o pseudonimie , taka jestem jaka jestem. Nie ma jak zostać podbudowanym na forum .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrec
Witam ! Gdy przeczytacie moją wypowiedź reakcjie mogą byc różne. Mam 22 lata i jestem prawiczkiem. niektórzy pewnie powiedza ze jestem pizda albo jakas ciota natomiast sprawa wygląda w ten sposób: nigdy nie cieszyłem się powodzeniem bo byłem trochę grubszy miałem niską samoocenę itd itp. Tak było gdy byłem młodszy i gdy większośc facetów ma pierwszy raz jak przypuszczam. Sprawa się zmienila w ciągu ostatniego roku gdyż schudłem 15 kg dzięki trenowaniu (jestem w tej chwili bardzo wysportowany). Trochę częściej pojawiam się na imprezach mam więcej pewności siebie. Jestem przystojny mam 178 cm ważę 70 kg. Niby wszystko w porządku. Zanotowałem ogromny wzrost zainteresowania. I teraz paradoks: to co sie we mnie tak głęboko zakorzeniło (czyli strach przed laskami) powoduje, że boję się teraz dalej dziewczyn mimo, że one mnie nawet chcą! :( Tak bardzo boję sie skopać pierwszego razu i jak to będzie wyglądało, że nie wiem czy wogole do niego dojdzie...co ja mam zrobić??? Może skorzystać z usług tych pań...Jestem załamany PS. Poczytałem wiele postów i jeśli chodzi o panów z zasadami w tej gestii to ja do nich nie należe i nigdy nie należałem i nie to było powodem ze nie miałem pierwszego razu. Dodatkowo załamują mnie te posty pań, które twierdzą ze jeśli ktoś w tym wieku jest prawiczkiem to ma coś z głową itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrec
To znowu ja... no nie...trochę pochodziłem po forach na kafeteria.pl i teraz to już zwariowałem....Byłem na forach o długosci członków (az sam się zastanawiam czy jestem w normie czy nie nawet nie mierzyłem) byłem tez na innych forach o prawiczkach. wynika, że panie idziecie często tylko na długość i bardzo was podniecją duze członki a co do prawiczków to niektóre panie by nas zjadły niektóre twierdzą ze to tragedia. Najlepsze że te pierwsze mówią że to skarb pouczyć takiego i że nie lubią tych co zaliczają co chwilę a te drugie potrzebują kogoś dobrze znajacego się narzeczy...Niektóre pary poznały się będąc parą dziewica-prawiczek...jedna z par dowiedziała się tego po 1,5 roku bo oboje się oszukali...buahahaa i teraz jest im głupio. Czy mam się tego wstydzić?? Mam to ukrywac? Pytam jak młodzi chłopcy i młode dziewczyny mają zacząć, przeciez w końcu muszą...Jak mam byc rozprawiczony? Kto mi pomoże? :) Może mam skorztystać jednak z dziwki?? Ciekawie na tych forach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj taaaam
wez nie bredz chlopcze;) nie rob glupstw,wiele kobiet tych z "rozumem" chce nienaruszonego faceta dla ktorego moze byc ta pierwsza nawt w tej kwestii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrec
oj taaaam więc tak jak mowiłem połowa dziewczyn boi się, uważa że to jakiś niesmak a druga połowa miałaby ochotę mnie schrupać…Tylko, że jak tu trafić akurat na taką chętną…aha stróżom prawości powiem, że nie uważam tego za coś złego. Wszystkiego w życiu spróbowałem i od niczego się nie uzależniłem. Chciałbym nie zawieść kiedyś mojej dziewczyny, na której będzie mi naprawdę zależało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markuss
znalazłem Ją moją jedyną i wiecie co jest jest młodsza o rok ale znacznie baaardziej doświadczona, a jak ją poznałem? Internet jednak wielki wynalazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrec
tylko pogratulować, ja szukam dalej Pozdrawiam wszystkich na kafeteria.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w obronie
mam 31 lat i jestem prawiczkiem kilka słów w obronie prawiczków: „kto nie uprawiał sex przed 30 ma coś nie tak (w domyśle ma zaburzenia) z osobowością” – nie ma związku pomiędzy uprawianiem sexu przed 30 a zaburzeniami osobowości, oczywiście może być tak, że kto nie uprawiał sex przed 30 ma zaburzenia, ale równie dobrze może ich nie mieć, a może je mieć ktoś kto uprawiał sex w wieku 18 lat, 20 itd. wg definicji przyczyną zaburzeń jest „niedopasowania potrzeb do WYMAGAŃ SPOŁECZNYCH I KULTUROWYCH obowiązujących w środowisku jednostki” - proszę nie określać, że normą i wymogiem jest uprawianie sexu przed 30, bo wiele zdrowych osób może poczuć, że „coś z nimi nie tak” „jest to wbrew naturze ludzkiej” – raczej wbrew naturze zwierząt, natura ludzka ma to do siebie, że może opierać się popędom to samo dotyczy określeń „nienormalne, itd” – wg jakiej normy oceniacie człowieka? ja odczuwam lęk przed kobietami – i nie czuję się z tego powodu nienormalny czy gorszy, było tak kiedyś, potem zmieniłem zdanie; wiele osób odczuwa lęki – przed wysokością, zamkniętą przestrzenią itd. i zapewniam, że wcale nie trzeba przed nimi uciekać czy omijać ich z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet to nie baba
A niektórzy zostają prawiczkami przez całe życie. Jedni z wyboru inni z przymusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzyku
nie macie sie czym zajmowac tylko tym, ze ktos jest prawiczkiem. to jego indywidualna sprawa, a wam nic do tego. A Ty ,,bohaterze jesli nie przeprowadzasz jakiejs ankiety (byc moze dla celow naukowych) to nie zwierzaj sie o tym na forum, bo zawsze znajdzie sie jakis polglowek, ktory cie wysmieje, a wiedz ze tacy ludzie tutaj sa. w wiekszosci taki stan wychodzi ludziom na dobre, bo znam takich ,,bzykaczy'', zarowno meskich jak i zenskich, ktorzy dzisiaj sa tylko wypalonymi duchowo frustratami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeszło 3 lata temu poznałam wspanialego mezczyzne, jestesmy ze soba od tamtej pory, mial 29 lat i był prawiczkiem. Atrakcyjny,sypmatyczny, pociagajacy, mial wiele okazji ale nie chcial, czekał na te jedyna. Wiem brzmi to banalnie.Powiem szczerze, ze to jedna z najpiekniejszych \'rzeczy\' jaka mogł mi dac. Mysle ze nie tylko kobiety powinny sie szanowac, Panow tez to dotyczy, nigdy nie wiadomo na kogo sie trafi. Przykład .... Mol i łatwe Polki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm wszyscy tacy ru...chacze a jak się temacik ładnie rozwija coś mi się zdaje że tutaj są same dziewice i prawiczki i bardzo dobrze trzymajcie się bo co to za satysfakcja puszczać się na lewo i prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laveta
Mój facet ma 30 lat, ja 24 i oboje nadal jesteśmy dziewicami, tzn. nie doszło na razie do stosunku ;) I mimo że jestem jego pierwsza dziewczyną, nie musiałam go jakoś za rękę prowadzić i pokazywać gdzie mam pewne części ciała i do czego służą, a wręcz przeciwnie ;) Tak więc nie przyklejajcie od razu takim facetom etykietki ofermy, impotent, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrec
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów. Mam 22 lata Jeszcze nie dawno jak widzieliście we wcześniejszych moich postach miałem problem ale od pewnego czasu juz nie :) i wszystkim facetom, którzy mają podobny problem polecam wyjście takie jak moje. Poznałem dziewczynę, ona jest znacznie bardziej doświadczona. Nie wspominałem jej nic żeby jej nie straszyć (może kiedyś jej powiem) okazało sie, że nie taki diabeł straszny...Opanujcie stres i to wszystko. Nie ma sie czego bać to jest przyjemność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie to nie pociąga
Mam 35 lat, jestem prawiczek, nie z wyboru, nie z wyglądu, nie z charakteru. Ale z chęci mienia przez całe świętego spokoju, nikt mi nie rozkazuje co mam robić, nikt mnie nie szantażuje, robie co chcę, i nie pociąga mnie wyjmowania i wkładanie do dziurki jakiejś kobiety penisa klika razy na sekunde bo to nie jest oznaka miłości tylko odznaka zaspokojenie swoich potrzeb seksualnych. Wolałbym gdybym miał, kupić jej coś, być przyniej, całować ją, tulić, ale wsadzanie jej kutasa do ci*** to już jest lekka przesada dlamnie. Jestem kulturalnie wychowany i jakoś nie jara mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffvv
piotrec - jak poznales dziewczyne, tzn. gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frustratttttt
ja jestem prawie 26 letnim prawiczkiem i ta myśl przeraża mnie sprawia że mam ochote sie rozwalić :( już straciłem nadzieje że kiedykolwiek zmienie ten stan pozdrawiam wszystkich korzystających z życia nawet nie wiecie jakie macie szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frustratttttt
z małej wiochy gdzieś w wlkp. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffvv
"pozdrawiam wszystkich korzystających z życia" myslisz, ze korzystanie z zycia to seks? Jesli dla ciebie tak, to czemu nie chodzisz do agencji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frustratttttt
ponieważ nie mam nawet odwagi iść do "agencji " to jest dopiero żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnie to nie pociąga
Łzy w Oczach od Dawna jestem z Zielonej Góry. Naprawde nie wiem czemu ci ludzie prawiczki się tak załamują. To bez sensu. I to wcale nie jest ważne w życiu. Co ma być w tym takiego strasznego że ktoś nie miał okazji wyjąć i włożyć do dziurki dziewczyny penisa. To aż śmieszne że to ludzi pociąga, lub przez to że tego nie robili chcą skończyć z życiem. Dlamnie się liczy najbliżsża rodzina i to dla nich bym oddał życie, nie za jakieś głupie wkładanie penisa do czegoś co mi nic nie da! Przyjemność która mija w zaskakująco szybkim tempie, moge sam sobie wytworzyć przez masturbacje. Co mi to da że zrobie to z dziewczyną? Właściwie nic. Dzieci puki co też nie zamierzam mieć bo jak wspomniałem wcześniej, dlamnie liczy się spokój bo nikt mi nie dręczy co kilka sekund ,,Idź do sklepu'' ,,Idź z psem na spacer bo się obraże'' ,,Tato a co to jest'' I tym podobnych głupich docinków które mnie wkurzają w nadmiernych ilościach. A tak to sobie siedze przed komputerkiem elegancko i co więcej, mam święty spokój ;) Chodziaż dziewczyna by się przydała, jakaś taka skromna, nie chcem by była ładna, nie interesuje mnie nawet wygląd. Chciałbym żeby była taka ciepła, żeby się mnie nie wstydziła, i była spokojna i opanowana ;) Ale to marzenie które udostępniają mi tylko sny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łzy w oczach od dawna
Mnie to nie pociąga - Dlaczego nie chcesz, aby była ładna? Większość chłopaków ( mezczyzn) piszących na kafe chce właśnie atrakcyjną, szczupłą dziewczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaws
:-) z jednej strony powinnas sie cieszc z drugiej zas to przykre moim zdaniem :-) Ale przynajmniej bedziesz wiedziala ze to Ty go pierwsz uswiadomilas he he . POZDRAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytammmm
Dlaczego jedni mają 10 dziewczyn a inni 0?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadammm
Moim zdaniem: (1) Są faceci, którzysą nieśmali i mają problem z nawiązywaniem relacji damsko-meskich, (2) Czekają na taką, która spełni ich kryteria i rezygnuja po drodze z "przygod", bo uważają, że będzie to nieuczciwe wobec kobiety skoro są pewni, że nie chcą z nią spedzić reszty życia, (3) połączenie tych dwóch przypadków (wtedy to można czekać naprawdę dłuuugo), (4) mniej częste przypadki typu choroba, zaborczy rodzice, niechęć do utraty wolności i wiele innych. A ci co mają 10 po prostu nie mają tych problemów. Albo żadna kobieta nie chce z nimi dłużej być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet ktory w poznym wieku traci tzw dziewictwo bardzo wiele wie o seksie..uczy sie szybko ...ma swoje poglady na seks i ma swoje marzenia dotyczace seksu....jest przy tym fajnie nastawiony do wszelkich nowosci i nie straszna mu buzia umazana swoja sperma albo krwia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roki 2
nieistniejąca-Twoja wypowiedz opisujaca jak doszlo do pierszego intymnego kontaktu z poznanym chlopakiem zabrzmiala bardzo mechanicznie ,żeby nie powiedzieć dośc wyrachowanie, chociaż może to nie jest najlepsze słowo opisujące wydarzenie .Czy nie chcieliście nadal kontynuować swojej znajomości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×