Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość omehga

30 letni prawiczek ?

Polecane posty

Gość zap
ale dlaczego uogolniasz? rzeczywiscie tacy tez sa, co maja ze soba problem psychiczny i seksualny, taki mamy swiat. ale jest jeszcze setki innych przypadkow i powodow. nie chcesz tego zrozumiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jestem jaka jestem
markuss wiecej wiary w siebie i bycia w towarzystwie.Masz internet,wejdź na jakis portal randkowy,zacznij z kobietami pisac ,spotykaj sie z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę o cos zapytać
Markuss - Jeśli spotkasz dziewczynę, która miała już kilku chłopaków, będzie Ci to przeszkadzało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga-l
taka jestem-nie mylę miłości z seksem,absolutnie...pierwszy raz to nie kwestia wieku ale okoliczności,a nie każdy jest taki wygadany i sprytny jak ty. do ciebie nie dociera że ludzie są różni i do tych spraw też różnie podchodzą. musisz mieć ogromne doświadczenie skoro tyle wiesz,bez urazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zap
pytanie dla ciebie w takim razie, juz nie wazne czy masz chlopka czy jeszcze nie. poznajesz super chlopka, no twoj ideal, chcesz z nim sie powaznie zwiazac, ale okazuje sie prawiczkiem. co robisz? tylko dlatego ze jest prawiczkiem dajesz sobie spokoj a nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jestem jaka jestem
zap ,chcesz mi wmowic ,ze facet jw wieku 30 lat jest cnotliwy bo jest bardzo moralny i bez miłosci nigdy nie pojdzie z kobieta do łozka :-) njezeli jest taki mezczyzna na swiecie ,ktory tak mysli to niestety jest niespełna rozumu ,bo jest fanatykiem moralnego zyciaa tacy zbyt umoralnieni nie sa dobrymi ludźmi zazwyczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markuss
wydaje mi się że nie mam kompleksów, jestem poprostu cholernie nieśmiały i za chińskiego boga nie odezwę się pierwszy do nieznajomej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jestem jaka jestem
zap ja juz mam meza i na szczescie moj maz był juz rozprawiczony.Ale jezeli byłabym sama i spotkałabym 30 letniego cnotliwego to spieprzałabym od niego jak najdalej ,bo jezeli facet w tym wieku nie miał kobiety w łózku to naprawde z jego osobowoscia jest cos nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jestem jaka jestem
markuss przełam wstyd i zacznij najpierw pisac z kobeitami,rozmawiac przez telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markuss
A co ja do cholery robię od roku rejestruje się na stronach randkowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę o cos zapytać
A moje pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jestem jaka jestem
markuss moge Ci cos podpowiedziec .Jest wiele mezatek,ktore maja ochote na młodszego faceta i lubia dominowac ,wiec wyszukaj jakas w necie i taka da Ci niebianski seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roki
Kobiety chcą by faceci szli z nimi do łózka z milosci, a nie tylko chcieli je przeleciec, a jak ktorys sie nabierze i rzeczywiście czeka na miłość to sie z niego smieją i uważają za porypanego. Kobietom ciezko dogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markuss
oczywiście że wolałbym dośwadczoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga-l
Markuss- może tak się stanie że to ciebie poderwie jakaś laska i nie bedziesz ty musiał robić pierwszego kroku?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zap
no to sluchaj, jezeli ty tylko ciagle o tej milosci konrta sex, to sie chyba nie dogadamy. juz gaga tez wspomniala ze jest mase okolicznosci. no trudno ..OK, rozumiem ze nie chcesz tego zrozumiec, masz swoja teorie do ktorej masz prawo. ja sie za super moralny cud nie uwazam, obecnie nie jestem z nikim zwiazany, ale ni einteresuje mnie wizyta w wiejskiej dyskotece w wiadomym celu, ani w agencji, ani nawet u mojej fajnej kolezanki ktora napewno wyrazila by chec, po prostu nie mam na dzien dzisiejszy ochoty nawet z moja fajna kolezanka. wiec pewnie zaraz mi powiesz ze ja mam cos nie tak z psychika albo seksualnascia? ps a przed pierwszym razem zrobiliscie sobie badania i testy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markuss
i wyrozumiałą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jestem jaka jestem
markuss wchodz na czaty na stronki randkowe ,poderwiesz na seksik na pewno.CZesto sie zdarza,ze ludzie zaczynaja od seksu a koncza miłoscia i slubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markuss
gaga-l ja na to po cichu liczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jestem jaka jestem
zap ,badania i testy hihi dobre sobie.ja juz mam tyle lat i jesstem z mezem tyle lat ,ze nam testy nie były potrzebne :-) keidys nie trzeba było robic testow,bo w POlsce nie panowała dżuma XXIw.hiv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga-l
życzę ci z całego serca!!!!!!!!!!! i nie bierz do siebie takich skrajnych wypowiedzi. zap-podoba mi się twoje podejście do sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jestem jaka jestem
markuss licz,licz i doczekasz w cnocie starosci :-) weź sie za siebie i zacznij zyc.tera znp.zamaist na tym forum idź na jakiegos czata ,nie musi byc czat zwiazany z seksem.Czatuj,zapoznaj sobie kobiete,klikaj z nia na gg,potem sie znnia za jakis czas spotkaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę o cos zapytać
Podaj link do profilu na randkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markuss
umówiłem się chyba przedwczoraj i olała mnie nie przyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jestem jaka jestem
No to umawiaj sie do skutku,jedna,druga nie przyjdzie ale piata ,dziesiata na pewno przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga-l
Markus nie łam się,może nie od razu,próbuj dalej. najważniejsze to być w kontakcie z ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markuss
wejdz na zapoznanie.pl i wyszukaj "voxuran" to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jestem jaka jestem
Uwielbiam eny-e:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jestem jaka jestem
hihi,ale napisałes Ważną sprawą dla mnie jest: aktywnwne życie sexualne ;-) a gdzież to Twoje aktywne zycie seksualne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markuss
no widzisz jednak nie jestem taki nienormalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×