Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

"zabawki Do eurolifestyle najbardziej interesuje mnie oferta razem z cennikiem maria24@o2.pl z góry dziękuję." Ty się dobrze zastanów, czy chcesz coś od tej Pani kupić. Poczytaj sobie jej wcześniejsze posty z lekceważącym stosunkiem do klienta, szczególnie sprawę dotyczącą Betiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
do aleksa daruj sobie , każdy wie ze postepuje zgodnie z prawem polskim ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 40 zl to zaden jedwab-cyba,ze w stok-u.Przepraszam was,ze mam troche doswiadczenia w odziezy i nikt mi nie powie,ze moze dotrzec do polskiej hurtowni oodziez po kilku roznych - przejszciach -za 10 euro-100 % jedwab bo albo jest to jedwab bardzo tandetny,albo bardzo watpliwe jest jego 100 %- Tak czy inaczej wielkie dzieki dziewczyny-wasze podpowiedzi sa dla mnie wskazowka-poprostu sama nie jestem w stanie zweryfikowac -w chwili obecnej raczej wykluczam przyjazd do Polski az do....stycznia-wiec wasze wskazowki sa dla mnie...zlotem. Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaaaa5
100% JEDWABIU odzież najprawdopodobniej została zakupiona w stoku z outletu greckiego , cena w euro na metce 90 eur i jest to bardzo dobrej jakości odzież greckiej marki Rococo (www.rococo.gr), widocznie hurtownia zakupiła to w bardzo dobrej cenie. No ale cóż wiadomo Polaka nigdy nie zadowolisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Ja nie wiem jakim cudem można kupić sweter z jedwabiu 100% za 40 zeta jeśli sukienkę mam z jedwabiu i kosztowała 600zł, odliczając nawet marżę (kupiłam ją w Simple) to i tak nie wychodzi na pewno poniżej 300zł wg mnie. Jedwab jest przecież cholernie drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"eurolifestyle do aleksa daruj sobie " Dlaczego mam sobie darować, jezeli mogę kogoś ostrzec przed wdepnięciem w kupę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
I nie wyobrażam sobie jedwabnego swetra... Ta tkanina się na swetry przecież nie nadaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jeśli sukienkę mam z jedwabiu i kosztowała 600zł, odliczając nawet marżę (kupiłam ją w Simple) to i tak nie wychodzi na pewno poniżej 300zł wg mnie." Ubrania z jedwabiu można kupić w hurcie duużo, duużo taniej niż 300 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
To po ile są sukienki? Noszę rozmiar 38. Ale moja chyba nie jest 100% jedwab, bo jest trochę szorstka w dotyku. Taka błękitna princeska nad kolano z kamieniami przy dekolcie. Czyli sporo przepłaciłam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadaje się nadaje :) nie wiem jak to dokładnie wygląda, ale oglądałam kiedyś program o jedwabnikach, masakryczne hodowle i różne hodowle pozwalały na uzyskanie różnego rodzaju hedwabiu. Sama mam sweterek 80% jedwabiu, 20% kaszmiru, mam też szalik 100% jedwab - milutki w dotyku, ale to wszystko pochodzi z odzieży używanej ;P Lepszej jakości (oczywiście nie najlepszej) jedwab włoski we wzory na sukienki można kupić za około 50-60 zł netto za metr, są też tańsze jednokolorowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
do aleksa, a pisz sobie w sumie , to i tak jest twoje widzimisię, bo z formalno prawnego punktu to ja mam rację , a widzimisię czyjeś nie wpływają na innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pisz prosze-polaka nie zadowolisz-bo ja nie pisze z polskiej hurtowni-moja odpowiedz sprecyzowalam- nie wiem jak to w polsce na maximusie czy na ptaku funkcjonuje-u nas hurtownia to hurtownia i wszystkie maja odziez z biezacych produkcji a stoki to stoki i tez sprzedaja tak jak my odziez w stokach z poprzednich sezonow-a tu sie nie moge polapac poprostu-dlatego bylo mojhe sprostowanie co do ceny-chodzi mi o to,ze na zamowienie klienta znalazlam mu-Z BIEZACEJ PRODUKCJI-mieszanke 30% cashmir-50 merinos i 20% jedwab MADE IN ITALY ale musze ustali czy cena dla niego jest do przyjecia-I gatunek cena wychodzi 80 zl przy zakupie 50 szt-zaden stok,kalasyczny,ale trudno powiedziec jak sie nie ma mozliwosc weryfikacji-zobaczymy-ma przyjechac qw przyszly poniedzialek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czyli sporo przepłaciłam ?" W Simple, jak i innych droższych markach, dużą część ceny płaci się za markę. Przecież jak sieciówki robią wyprzedaż -50% czy -70%, to myślicie, że do tego dokładają? Mają tak skalkulowaną cenę, że nawet po takiej obniżce jeszcze zarabiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;-) sa takie firmy-ktore juz w kolebce tak sa konstruowane,ze nawet jak stokuja za grosze to juz sa zarobione-poniewaz polowe towaru maja od chinoli-albo produkowana tu na moejscu-z wyzysku proacy tych co siedza w hangarach i szyja za 5 euro dzien i noc -albo sciagane bezposrednio z chin-nie bede pisac nazw-bo towar ten jest sprzedawany w polsce w outletach-ptawa guungli-live ist brutal-tak samo postepuja tez i najwieksi projektanci tego swiata-wiekszosc linii chodliwych szyja np.w rumunii,czy hiszpanii,czy innych krajach -a ceny sa czysto wloskie,no ale tych juz za grosze sie raczej zestokowac nie da. Inny trymb np przyjela grupa Max Mara-ci stokujac wycinaja wszekie metki i wszywki-chcesz miec tanio-masz-ale towar bez wszywek wyglasda tak oblesnie,ze za grosze by tego nikt nie chcal. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spodnie jeansowe - 45 zł/szt
Dla zainteresowanych, mamy w ofercie spodnie jeansowe damskie, proste, klasyczne z lekkimi przetarciami cenionej greckiej marki LUSSILE (www.lussile.com). Spodnie w cenie 45 zł/szt - niestety tylko w rozmiarze 42 (czyli 36 europejskie). Dla wszystkich zainteresowanych mogę przesłać zdjęcia na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Ja czasem do sklepu biorę rzeczy z outletów, są markowe tyle, że czasem brakuje metki- ale klientom to nie przeszkadza, bo przecież ciuch ten sam. ''lagriffeoutlet lagiffe@tlen.pl'; ale jedwab-szorstki...hmmm--?'' No właśnie. To nie był jedwab 100%, coś tam jeszcze ma w składzie ale nie mogę sprawdzić bo wycięłam metkę (zawsze wycinam bo mnie drapią). Ma materiał lekko szorstki, dość sztywny i w takie jakby lekkie paseczki drobne 'pozaciągane'... Ale na pewno ma w składzie sporo jedwabiu bo takiej szukałam no i tania nie była więc to raczej nie bawełna- chciałam mieć jakąś jedną lepszą kieckę wyjściową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Spodnie jeansowe- ja poproszę! : tuttifruttistyle@o2.pl A rozmiar 36 to jeden z najbardziej chodliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
łłłłłłooo matyldo! alescie stron naplodzili od wczorajszego wieczora...czytam ze goraco bylo :D szkoda komentowac...ale powiem jedno zadna choroba nie usprawiedliwia chamstwa xxyyy to juz rozumiem dlaczego zmienilas nicka :D pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spodnie jeansowe ja tez
Spodnie jeansowe - 45 zł/szt, ja poproszę o ofertę na emalia: agunia148@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atak-to
22:47 [zgłoś do usunięcia] betina110 mam pytanie czy ktoś robił zakupy w hurtowni internetowej eurolifestyle? 09:12 [zgłoś do usunięcia] alter betina dość często pytaja pytania o hurtownie, które reklamuja się na tym forum to ryzykowne pytania. Bo jak Ci odpowiem, że tragedia i nie polecam to zaraz będzie atak, że pewnie nieuczciwa konkurencja albo coś. Jesli napiszę, że super to zaraz będzie zarzut że pewnie to ktoś z hurtowni. Takie pytania i odpowiedzi nic nie wnoszą. 09:29 do xxyyy w sprawie betiny i hurtowni eurolifestyle a tak to sie zaczelo: [zgłoś do usunięcia] betina110 a ja nie boję się napisać zakupiłam kurtki i rękawiczki w tej hurtowni, a tak właściwie to chciałam zakupić bo od dwóch tygodni czekam i czekam podobno paczka idzie ale nie ma numeru jej nadania co jest ciekawe robiłam już mnóstwo zakupów przez internet u różnych sprzedawców , sama też wysyłam i jakoś paczki dochodzą lub można je zlokalizować po numerze nadania kasę wpłaciłam i nic jestem wkurzona , bo mogłam zakupić coś innego i zarobić z zyskiem myślę że to forum też po to jest ,żeby wymieniać się takimi doświadczeniami a może to tylko ja miałam takiego pecha................? pozdrawiam wszystkich a dalej od 151 str.mozna poczytac argumentacje hurtowni euro....milej lektury....ppoczytaj odechcialoby sie takiej wspolpracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
ziew ale jesteście nudni, prawo jest po mojej stronie a wy dalej ze swoim widzimisię, może by tak się najpierw dokształcić zanim zacznie się coś pisać, bo widzimisię i chęci nikogo nie obchodzą , najważniejsze są przepisy i zasady prawne, których nie złamałam w żadnym punkcie , ile razy można to samo wałkować ,. kupujący nie ma żadnych praw , a strata przez firmę kurierską jest jego stratą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Dzięki za odpowiedz! Zaraz sobie poczytam argumenty. Wg mnie jeśli kupujący wpłacił pieniądze za zamówienie to w ciągu 7 dni roboczych powinien paczkę dostać i nie ma innej opcji. Zagłębiam się więc w lekturę, bo aby dyskutować należy wiedzieć o czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Wow przeczytałam już trochę i wiem o co chodzi. Hahaha. Eurolifestyle- wstydziłabyś się kobieto. Tak naprawdę wg mnie nie zajedziesz daleko w handlu. Powiem Ci, że ja tak samo jak i Ty pracuję w handlu internetowym. Więc wiem jak to jest. Raz zaginęła mi paczka na poczcie. Mylisz się twierdząc, że nie ponosisz odpowiedzialności od momentu nadania paczki. Zaczynając od tego że MUSISZ mieć druk potwierdzający jej nadanie! Kiedy mi paczka zaginęła to wysłałam towar ponownie klientce (jeśli nie mam takiego na stanie to odsyłam pieniądze), a potem czekałam na rozpatrzenie reklamacji przez pocztę. Zachowujesz się niepoważnie, nieprofesjonalnie i godnie pożałowania. Może dla Ciebie 400zł to mało, dla mnie to sporo, i powiem Ci, że gdybyś to mi ukradła te pieniądze (to jest kradzież w takiej sytuacji) to pojechałabym do Ciebie i nakopałabym Ci -brzydko pisząc- do dupy. Nie wiem co zrobi Betina, ja bym Ci założyła sprawę cywilną żebyś beknęła za to. Nie masz potwierdzenia nadania, nie chcesz oddać pieniędzy, nie chcesz wysłać towaru... Klienta gówno interesuje że Ty się reklamujesz u kuriera, klient płaci pieniądze i za to ma dostać towar, to TWÓJ problem że kurier nawalił- po to masz potwierdzenia nadania. Moim zdaniem nie masz go, bo paczki nie wysłałaś a pieniądze ukradłaś. Wstydu nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
A kupujący nie ma żadnych praw?! ;D hahaha Ojej.... Szybko popłyniesz. Cieszę się że nie trafiłam na Ciebie w interesach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Od dłuższego czasu śledzę to forum. Bardzo proszę Was o pomoc. Wkrótce otwieram sklep odzieżowy ok. 80m2. Chodzi mi o namiary na hurtownie które sprzedają odzież takich firm jak: SPEEDWAY, a.m.n milano, party 21, lady elite, vdp, cinema donna, vk studio itp. Może byc też odzież mniej znanych firm, w przystępnych cenach. Bardzo prosze o kontakt osoby chcące pomóc. Na pewno się odwdzięczę :-) Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
mam druk nadania, bo paczki były dwie i mam druk nadania, tak zgodnie z kodeksem cywilnym doksztalć sie kupujacy podnosi odpowiedzialnosc do momemntu wyslania mu paczki , nie ma zadnych praw roscic czegokolwiek do mnie od momentu mu wysłania paczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
nigdzie nie beknę wiem co stawi kodks cywilny i ustawa o sprzedazy na odleglosc, zanim zalozylam firme nauczylam sie jej na pamiec i zawsze z niej korzystam,nic mnie nie obchodzi towar od momentu wysłania proste i to jak wszystkie sklepy internetowe mam wpisane w regulaminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
jak Cie stac to sobie odsyłaj do usmiechnietej smierci mnie nie stac wiec zadbałam o zabezpieczenia prawne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak w kółko...
I tak w kółko macieja, my swoje euro.. swoje, my że tak sie nie robi ona że tak się robi i to ona jest cacy, czuję się jak w piaskownicy, albo jakbym do sciany mówiła, dla mnie jest spalona jako hurtownik i człowiek nawet nie tłumaczy to ze jest chora, człowiekiem się jest lub nie , ma się zasady lub nie, a ta Pani nie ma zasad za grosz, jak dla mnie to powinna wydać poradnik jak zarobić pierwszy milion nic nie robiąc tylko wysyłać paczki których nie ma, lub jak nabić w butelkę kupujących;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×