Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość dzieci w ptaku
hej dziewczyny w niedzielę wybieram się do łodzi z wrocławia - jesli ktoś się chce przyłączyć zapraszam. Mam tez pytanie - wiem,że w ptaku już wiosna - ale poniewaz pierwszy raz jadę po towar dla dzieci - interesuje mnie w którym miejscu dostanę spodnie i spódniczki dla dziewczynek ale większych niż maluszki w PTAKU ? Czy mogłabym Was prosić o pomoc. Pozdrawiam AGa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!! Mam do zaoferowania sukienki i komplety znanego polskiego producenta (znakomita jakość) w dobrej cenie!!! agataozg@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do marta1902 mogłabys napisac czy na wolce dostane odziez podobna co jest w ptaku czy tam sa sami chinczycy bo do tej pory jezdziłam do ptaka i cały czas sie zastanawiam czy wybrac sie na wolke mam blizej o 100 kilometrow.dziekuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(Do sklepowa ) Jakie sukienki cię interesują i pzredział cenowy ? Podaj e-mil to może w czymś pomogę Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jest z outletami????
Hej zastanawiam sie nad otworzeniem outletu, ale jak to wyglada od strony prawnej? moge sprzedawac ubrania lee, zary, vero mody itp??? kilkanascie stron wczesniej czytalam na tym forum ze ;"Z tymi nazwami to jest tak.Istnieje coś takiego jak prawo autorskie. Jeśli przykładowo ja stworze logo swojej firmy i ktoś je skopuje i zacznie je wykorzystywać we własnej działalności mogę dochodzić swoich praw to moja własność mój produkt i nikt bez mojej zgody nie może tego w żaden sposób wykorzystywać." to jak kto własciwie jest?? Czy mógłby ktoś kto ma wiedze w tym temacie odpowiedziec mi;) z gory dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtrące.się
ja zamawiałam, wszystko ok, ale brak wymiarów ubrań na stronie komplikuje wiele... np. zamówiłam spodnie nr. 38 a były tak na 42/44, więc lipa.jakość ok, ale to trochę loteria z tymi ubraniami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtrące.się
to było do madzior1989

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janinka w ptaku moim zdaniem jest więcej odzieży eleganckiej, jest dużo polskich producentów a w Wólce nie ma za dużo eleganckich rzeczy, polaków. Jest duży wybór jeansów( tansze są niż na łodzi-różnice sa duże np 5 zł na sztuce), tunik, bluzek, bielizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtrące.się
do madzior1989: ale wszystkie rzeczy z marki Vila i Object są zdupione romiarowo, bo nawet takie xs może byc dobre na osobe noszącą l:P choc czasem m to m :P a tak w ogóle w Dunce to drogo, na allegro jest ten sam towar za 1/3 ceny:P no ale w sumie firma w porządku, bo przyszły ubrania 100% zgodne z opisem i w uwaga w KARTONIE, to istotne bo jak kiedys zamiałam w Miracollo (tez hurtownia) to przyszły w jakimś worku posklejanym, że było aż wstyd odebrać to:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ATRAKCYJNA oferta - SUKNIE
WYPRZEDAŻ STANÓW MAGAZYNOWYCH bardzo ATRAKCYJNA oferta!!! Witam, Mam dostępne w ofercie w cenach hurtowych SUKNIE i SUKIENKI WIZYTOWE przeznaczone na WESELA, PRZYJĘCIA itp w bardzo atrakcyjnych cenach. Producent POLSKI, produkty wysokiej jakości. Przygotowałam album ze zdjęciami, gdzie pod każdym zdjęciem podaję ceny hurtowe oraz stany magazynowe. Podaję link do albumu: https://picasaweb.google.com/103562953501655548417/SUKNIEWIZYTOWEHURTProducentPOLSKIProduktyWysokiejJakosciKontaktEssiellWpPl2000PLN# Podane ceny hurtowe obowiązują przy zakupie min. 10 szt. z wymienionych produktów w albumie do wyboru. Istnieje możliwość zakupu całości oferty 56 szt. eleganckich SUKIENEK I SUKNI w cenie 2000 PLN Ceny tych sukienek w butikach to przedział 50 zł. 200 zł. Podane ceny są już cenami brutto możliwość wystawienia rachunku dla FIRM. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu: essiell@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYPRZEDAŻ OFERTY !!!
WYPRZEDAŻ OFERTY ostatnie sztuki z niemieckich HURTOWNI internetowych. DLA ZAINTERESOWANYCH Oferta dotyczy ostatnich sztuk SUKIENEK oraz BLUZEK. Cena pakietu 13 szt. 320 zł. Poniżej link z dokładną specyfikacją ZESTAWU: https://picasaweb.google.com/103562953501655548417/QUEENZESTAW13SztWartosc320PLN# Zestaw sprzedajemy już po kosztach ZAKUPU w ramach WYPRZEDAŻY!!! Podane ceny są już cenami brutto możliwość wystawienia rachunku dla FIRM. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu: essiell@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYPRZEDAŻ STANÓW magazynowych
WYPRZEDAŻ STANÓW MAGAZYNOWYCH bardzo ATRAKCYJNA oferta!!! OFERTA japan style SUKIENKI, BLUZKI, TUNKI CENA ZESTAWU: 3.500 zł. 135 szt. + GRATISY Poniżej przedstawiam link z dokładną specyfikacją ZESTAWU: https://picasaweb.google.com/103562953501655548417/JapanStyleZESTAW135SztGRATISYWartosc3500PLN# Zestaw sprzedajemy już po kosztach ZAKUPU w ramach WYPRZEDAŻY!!! Podane ceny są już cenami brutto możliwość wystawienia rachunku dla FIRM. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu: essiell@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasny biznes
chciałabym się dowiedzieć gdzie mozna kupić odzież dziecięca, next H&M nova itd z końcówek serii?? własnie te bez metek:) jestem bardzo zainteresowana lecz nie moge nic znaleźć prosze o inf na e mail kinnkaa@o2.pl dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurt.
pakiet nowe paski markowe z metką - cropp plus reserved 4.99/ sztuka brutto, zamówienie min 20 sztuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurt.
cena na metkach to przeważnie 39,90 czy 49.90 więc marża na poziomie 300% a nawet 400%, super oferta, tylko 4.99zł brutto/sztuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlenaB
temat z BUTIKIEM obserwuję już od dłuższego czasu i widzę, że macie dziewczyny spory problem z zaopatrzeniem swoich sklepów w dobre jakościowo rzeczy. Przywiozłam sporo rzeczy z Azji, które sama osobiście mierzyłam i przeglądałam, chciałam wybrać to, co najlepsze i modne. Myśle, że mi się udało. Jeśli któraś z was byłaby zainteresowana to mam 321 sztuk odzieży wiosennej i biżuterię sztuczną: -tuniki - 19 szt - bluzki krótki rękaw - 100 szt - sukienki - 30 szt - spodnie - 39 szt - spódnice - 5 szt - ponczo - 3 szt - swetry/kardigany - 45 szt - bluzki koszulowe - 10 szt - spodenki - 14 szt - żakiety - 9 szt - bluzki z długim rękawem lub 3/4 - 47 szt - apaszki 11 szt. Ubrania moge sprzedać detalicznie Ceny ubrań są adekwatne co do jakości. Jak widze, że ktoś chce sprzedać ubranie hurtowo za 15 zł, a takich ofert na tym forum jest mnóstwo to się zastanawiam, jak kiepskie muszą być to rzeczy. Biorąc pod uwagę koszty zakupu, transport do Polski, podatek, cło, nie jest możliwością sprzedać dobrej jakościowo i modnej rzeczy w cenie 15 zł. Ubrania można osobiście zobaczyć, zapraszam! Mój nr tel. 792186604

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w jakich mniej wiecej cenach detalicznych miesci sie twoja sprzedaz detaliczna dobrych jakosciowo rzeczy ...przywiezionych z Azji? Jesli to nie jest tajemnica? Jestem dosc ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABC.OUTLET
Witam Czy jest tutaj ktoś kto prowadzi sklep typu outlet, mam kilka pytan w zakresie i prawnym i formalnym ale na tym forum niestety tylko wybiórczo odpowiada sie na zadane pytania, także oto moj meil abc.outlet@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
witam Wie ktoś jaka jest obecnie kwota minimalnej placy która pracownik dostaje na ręke???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jagny
w 2010 bylo to 1317 zł (brutto) pensja minimalna, przy podstawowych kosztach uzyskania przychodu wyniesie 984,15 zł. (netto) , natomiast od 1 stycznia 2011 płaca brutto wynosi 1386 na reke wychodzi gdzies ok 1000zł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
dzieki za szybka odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlena he he he
ciekawa jestem jakie ty masz dobrej jsakosci cuda z azji buehehehe. Nie jezdzi sie do azji po towar dobrej jakosci tylko po tania chinszczyzne z tajwanu, malezji chin itp. Wiec nie wydurniaj sie tutaj ze masz niby dobry towar i zapewne chcesz nie wiadomo ile za niego. Podejrzewam ze kupilas sama od chinczykow i teraz chcesz opitolic tutaj. Dobra jakosc to maja ciuchy z turcji ktore zapewne jak wiesz rowniez nie sa bardzo drogie. Moze nie po 15 zl ale od 25 zl letnie koszul;i do hurtu mozna kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka tu cisza się zrobiła, nie było mnie parę dni, a postów prawie nie przybyło... Mam nadzieję, że wszyscy zajęci handlem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, dostala ktoras z was dotacje z urzedu pracy na otwarcie dg, bo ja juz zwatpilam prawie czekam od stycznia a tu nic, nawet wnioskow nie mozna skladac, a tak wogole to daja do 10tys, wiec chyba bede ruszala z moim sklepem bez Co myslicie?Warto jeszcze czekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HURTOWNIA odzieży włoskiej
Witamy serdecznie. JUŻ JEST! NOWA DOSTAWA KOLEKCJI WIOSNA-LATO2011 W swoim asortymencie posiadamy odzież damską, męską, dziecięcą oraz różnego rodzaju dodatki (torebki, baski, portfele, buty). Oferowane przez nas produkty są wysokiej jakości oraz posiadają oryginalne metki i oznakowania producentów. Posiadamy miedzy innymi:Armani, Cavalli, Eco, GF Ferre, Diesel, Calvin Klein, Versace, Coconuda , Rossodisera ,Antony Morato, Artigli, Spago Donna Milano, Spago Uomo,Primo Emporio, Liu Jo, Fendi, Trussardi, Messagerie, s.o.s, Guess,Miss sixty, Gues, Ralf Lauren Polo, Sergio Larini, Koe, Trussardi, Rodrigo, Dsqared. kontakt: e-mail: handlowy@mohafashion.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
@magdam7603 Ja dostałam ale w tamtym roku 18 tys na urzadzenie lokalu nie wiem jak u Ciebie w urzedzie ale w tamtym roku u nas było 4 czy 5 tur gdzie w kazdej ponad 120 osob dostalo kase teraz w tym roku nie dostali pieniedzy tyle ile w tamtym w tamtym 9 mln w tym niecale 3 mln i nie przyznaja pieniedzy na wyposazenie stanowiska oraz na dotacje tak samo ograniczyli ilosc stazy wszystko przez powodzie i inne czynniki na ktore w tamtym roku miasta wydaly pieniadze czy to z unii czy wlasne wiec najlepiej jedz i sie podpytaj mi powiedzieli szczerze ze w tym roku nie ma na co liczyc ze staraja sie teraz wygrac konkurs na jakis projekt i jezeli wygraja to bedzie na 30 dotacji gdzie w tamtym roku bylo prawie 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×