Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość eurolifestyle
to daj e-mail albo napisz na infoeurolifestyle@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
bez spacji po małpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Blueberrya Jeśli bierzesz pod uwagę kredyt hipoteczny, to bardzo korzystne warunki ma PKO BP (nie mylić z PKO SA). Nie wiem tylko, czy przy takiej małej kwocie będzie to opłacalne, bo jednak jest z tym trochę zachodu: wycena nieruchomości, wypisy i wpisy w hipotece. Przy większych kwotach polecam jak najbardziej. Można spróbować wziąć prywatnie, nie na firmę, bo chyba są wtedy prostsze procedury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie moge znalezc maila do osoby,ktora byla zainteresowana oferta odziezy w wiekszych rozmiarach-jesli moze sie do mie odezwac na maila bede wdzieczna- przepraszam,ale zamieszalam i niestety mam w skrzynce tyle maili,ze nie sposob wszystkie przeczytac-mam oferte dla tej osoby i nie moge jej odnalezc....uffa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akacja89
witam chciałabym otworzyć niewielki sklep z odzieżą używaną i mam kilka pytań, jak się połapać z fakturami i w jaki sposób rejestrować sprzedane rzeczy? widziałam że niektórzy wpisują do zeszytu sprzedane rzeczy, czy może łatwiej jest poprostu nabijać na kasę? chodzi mi o to żebym wiedziała ile rzeczy w danym dniu zostało sprzedane a taka prosta kasa na raporcie dobowym podaje tylko przychód. i jak się potem liczy przychód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam butow
euro dzieki ci bardzo:D Chyba ze miala bys jakas inna ciekawa oferte koturnów czy jak to sie tam pisze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
mam koturny ale bardziej sandały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
daj email albo napisz na mój podawałam przed chwila to ede ci wysylac to co znalazlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lagriffeoutlet A jaka to odzież i przede wszystkim w jakich cenach, bo ja też poszukuję ciekawej odzieży dla tęższych babeczek, ale w nowoczesnych, modnych fasonach, no i cena gra dużą rolę. Jak masz coś ciekawego, prześlij mi ofertę: magnoliasklep@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botox3
Euro, możesz i mi wysłać ofertę ciekawych butów? Tylko zależy mi na dość dobrych jakościowo, wytrzymałych a nie takich jakichś najtańszych, które się rozlecą p o3 założeniach :) - mogą być koturny, baleriny, sandały, platformy ect, aby modne, ladne i dosc dobre jakosciowo botox3 @ wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
mogę wysłać , za chwilę ci coś podeślę, mam fajne pakiety butów z Niemiec, które wychodzą po 20 -30 złotych za parę , skórzane wkładki, albo całe skórzane , więc nie rozpadną się na pewno od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botox3
w takim razie oczekuję oferty :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
ofka poleciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, dzięki. Mam pytanie co do wyposażenia, moze ktoś doradzi, a może ma ktoś ciekawą ofertę. Chodzi o zakup drewnianych wieszaków odzieżowych oraz o manekiny. Może mi ktoś zdradzić, ile średnio (np. w Ptaku czy Maximusie) kosztują manekiny- całe postacie, bez głów? (lakierowane oraz matowe), najlepiej białe jeśli jest różnica w cenie. Jeśli ktoś wie, to proszę o informację, albo jakby ktoś miał w swojej ofercie to jestem bardzo zainteresowana. botox3 @ wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leggi
witam, muszę się wam nieco wyżalić, może wesprzecie, doradzocie..... od stycznia mam butik z bielizną, styczeń i luty ledwo na koszty zarobiłam, ale marzec jeszcze gorszyyy, jejku ale mam doła, popadam w coraz większe długii, chyba zbyt wcześnie mówić o zamknięciu co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
do legii...jaką bielizną handlujesz ? no niby teraz jeszcze nie najlepszy sezon na bieliznę , ale ta branża nie ma sezonów takich jak odzież , sprzedaje się raczej dobrze...pewnie popełniasz jakieś grube błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leggi
może popełniam, nie wiem, mmam głównie bieliznę znanych marek, kilka "chińskich" rzeczy , bo niektórych nie stać na stanik np.za stówkę , spory wybór rajstop, legginsów. sklep jest naprzeciw większego centrum handlowego, ludzi kreci sie tam sporo, ale po drugiej stronie ulicy-czyt. u mnie- cisza, dzis np do godz 16 około 40zł utargu, gównie podkolanówki i tanie rajstopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
skoro masz pod nosem centrum handlowe , to tym bardziej nie rozumiem. jezeli masz konkurencję w tym centrum to musisz ich przebić przynajmniej dwoma czynnikami.wymienię w przypadkowej kolejności - jakość w górę , ceny w dół - doszkolić się w technice sprzedaży , albo zatrudnić dobrego handlowca , który czuje blusa w swoim zawodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
jak cukier 6,5 i ludzie nie mają na chleb to co się dziwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
no tak , ale ci , których nie stać na cukier czy chleb to juz od dawna nowych ciuchów nie kupują. jeszcze spora grupa ludzi zarabia wystarczajaco by skleby odziezowe i bieliźniarskie mogły funkcjonować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leggi
staram sie podgladac konkurencje, mało towaru sie powtarza, jak tak jest to daje cene nizsza, obsługa- sprzedaje ja sama, popłudniami sympatyczna kolezanka, nawet jak klient denerwujacy to jestem milutka, pokazuje duzo, daradzam, wystawe zmieniam czesto,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leggi
dodam że staram sie przyciągnąc klienta, jak czegoś nie mam a wiem ze w hurtownii to jest to nawet kilka razy w tyg podjezdzam po małe zakupy, wtedy dzwonie i informuje panią ze towar juz dostępny, naprawde sie staramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
do leggi...nie wiem jak długo pracujesz w handlu , ile masz lat , jakie doświadczenie w biznesie itd. jedyna rada to usiąść i spokojnie się zastanowić , rozłozyć swoja działalność na czynniki pierwsze i kazdy konsekwentnie poprawić , zmodyfikować . jezeli to nie pomoze to zamykać biznes i przeczekać kryzys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
moze masz za duzo rodzajów a za małą rozmiarówkę ? albo nie chodliwe marki bo markowe wcale nie znaczy ze sprzedawalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leggi
sama już nie wiem, pisałam że sklep mam od początku roku, wcześniej też była tu bielizna przez dwa lata,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leggi
zamknąć?hmm, jak lokal oddam to juz sie taki dobry nie trafii, dostałam go tylko po znajomości, jak odpuszcze to potem lipa, a zresztą towar-musiałabym sie go pozbyt, sprzedaż w necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leggi
troche marudzę, ale dziękuje ze ktoś przeczytał i swoje rady napisał dzia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalnie Porażka
Ja bym się tak szybko nie poddawała, jak w pierwszych dwóch miesiącach zarobiłaś na czynsz to nie jest tak źle. Jest nadzieja że się rozkręci, może bardziej zainwestuj w reklamę ? Druga sprawa miejsce po drugiej stronie ulicy Centrum Handlowego wcale nie musi być takie dobre, napisz czy po twojej stronie ulicy jest duży ruch pieszych bezpośrednio pod Twoim sklepem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leggi
no właśnie nie, jest chodnik, przejście dla pieszych bezpośrednio z tej galerii, ale mimo to i tak mało ludzi przechodzi, jest jeszcze kilka sklepów kołoo mnie, też narzekają, minusem napewno są przyciemniane szyby w witrynach , najlepiej wieczorami jak sie swiatło pali w dzień z daleka niezbyt wystawe z drugiej strony ulicy widać, zainwestowałyśmy w ulotki, 20tyś, z czego ponad połowa rozdana, z ulotka 10% rabatu, mineło juz 2 tyg i nikogo, nikogutkuuu nie było z ulotką, marzy nam się radio ale to kwestia 1500zł, przy dzisiejszych obrotach marzenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
internet wykorzystaj ul;otki radio to przeżytek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×