Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość gość
witam, kupię chętnie sukienki len, Francja /Włochy jak toś jeszcze posiada to proszę o kontakt 727 599 299

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, kupię chętnie sukienki len, Francja /Włochy jak toś jeszcze posiada to proszę o kontakt 727 599 299 witam, kupię chętnie sukienki len, Francja /Włochy jak toś jeszcze posiada to proszę o kontakt 727 599 299 witam, kupię chętnie sukienki len, Francja /Włochy jak toś jeszcze posiada to proszę o kontakt 727 599 299 witam, kupię chętnie sukienki len, Francja /Włochy jak toś jeszcze posiada to proszę o kontakt 727 599 299

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaskaa92
Poszukuje jakieś namiary na hurtownie. Macie jakieś sprawdzone (których nie ma w necie) ?? z góry bardzo dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobesh
zerznijmniewd*pe.com.pl ta jest dość dobra. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssss nhanyya
Jak tam u was sprzedaż? U mnie bardzo dobrze, sprzedało się tak dużo, że zostałam bez towaru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to zamknij i wypoczywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do "ssss nhanyya" jaki towar sprzedajesz że taki chodliwy jeśli można wiedzieć? I gdzie się zaopatrujesz. Ja jestem w trakcie otwierania sklepu, na razie czas spędzam na poszukiwaniu producentów, obuwia, odzieży, galanterii. Czeka mnie jeszcze rozeznanie w okolicach Łodzi. Jeśli ktoś życzliwy ma jakieś kontakty, z którymi mógłby się podzielić dostawcami bądź miejscami gdzie można zakupić towar w dobrej cenie hurtowej to poproszę na e-mail. Z góry bardzo dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcias5
do "ssss nhanyya" jaki towar sprzedajesz że taki chodliwy jeśli można wiedzieć? I gdzie się zaopatrujesz. Ja jestem w trakcie otwierania sklepu, na razie czas spędzam na poszukiwaniu producentów, obuwia, odzieży, galanterii. Czeka mnie jeszcze rozeznanie w okolicach Łodzi. Jeśli ktoś życzliwy ma jakieś kontakty, z którymi mógłby się podzielić dostawcami bądź miejscami gdzie można zakupić towar w dobrej cenie hurtowej to poproszę na e-mail. Z góry bardzo dziękuję. marcia-s5@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep morze morze
poproszę o pełną listę hurtowni tanich i sprzedających wszystko 2x taniej jak w łodzi, do tego listę rzeczy które się sprzedają oraz wasze zarobki i obroty, to wszystko proszę spakować w kopertę i mi przysłać na adres : Jestem idiotką otwierającą sklep ul. niedoszłej handlary 4 82-140 kiszewa macie coś z deklem pisząc te idiotyzmy, ręce opadają !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arukowicz
Interes dość ciekawy, budźet wydaje się ok... oby Ci się udało.. poczytaj co ludzie piszą o swoich biznesach między innymi na http://www.nowybiznes.pl/ - albo innych ciekawych portalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania232
Jak będziesz potrzebowała kuriera to możesz skorzystać z centrumkurierskie.pl aby ułatwić sobie wysyłkę paczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssskknad
Nic dodać, nic ująć, sklep morze morze doskonale napisałaś. Pisałam już ogólnie gdzie kupuję, w jakich cenach, ale to i tak na nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaopatrujecie już swoje sklepy w odzież jesienną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W najbliższym czasie (do dwóch tygodni) wybieram się po raz pierwszy po towar do Włoch. Nawiązałam już kontakt z przedstawicielem , który na miejscu wprowadzi mnie do hurtowni. Szukam osób , które pojechały by ze mną w celu dokonania zakupu hurtowego . (oferta skierowana do właścicieli , którzy nie prowadzą swoich sklepów na terenie podkarpacia ) Zainteresowanych proszę o e-maile na adres agi_007@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję w ch ptak w rzgowie. To bezpośredni importer z francji i włoch. Ma dobre jakościowo ciuszki , modne fasony. Zawsze najlepiej sprzedaję towar od niego. To w Ptaku w hali g 49a. właściciel sam przywozi towar więc ceny ma naprawdę najlepsze. Już po pierwszym zakupie wysyła mi zdjęcia na e-mail z nową dostawą i nie muszę wydawać kasy i tracić czasu na podróż. Sprawdzony i zaufany sprzedawca. polecam zainteresowanym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobrze robisz, że jedziesz do Włoch. Naprawdę można zarabiać, ale nie przy polskich cenach hurtowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanawiam się nad otwarciem butiku jakiejś znanej na zachodzie marki chce otworzyć go w Warszawie na zasadach franczyzy dysponuje kapitałem ok 800 tyś zł opłacalny biznes czy nie??? czy ktoś ma jakieś doświadczenia mysle o takich markach jak np Tara Jarmon czy Versace Jeans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś zarobił te 800 tys zł skoro ma pomysł na handel ciuchami? Jak nie wie gdzie stracić to jest na jak najlepszej drodze. Nie tacy plajtę strzelali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Postanowilam sprzedac moj ukochany samochod i zalozyc firme , handel obwozny odzieza ,wlasnie wystawilam samochod do sprzedazy . Został mi starszy bus wiec bede miala czym jezdzic po towar i na handel . Co o tym myślicie ? czy 7-8 tys to na poczatek ok ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
handel obwoźny odzieżą? Już widzę te tłumy przy twoim busie. Lata 80-te minęły już na szczęście. Zastanów się, bo szkoda twojej kasy i czasu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja nie oczekuje tłumów , nie oczekuje za wiele , chce poprostu przezimowac tu w polsce bo w marcu i tak wyjade , wole miec 1000zł na czysto swoich niz pracowac dla kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomnij o 1000 zł na czysto, podejrzewam, że zarobisz 20 zł. niestety tak to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7-8 tys to trochę mało wg mnie, zresztą musisz zliczyć wszystkie koszty tzn zatowarowanie,paliwo, podatek od sprzedaży czy faktycznie wyrobisz tyle,że się to opłaci.Musisz sobie wszystko zliczyć co chcesz sprzedawać ,po ile , jakie koszty poniesiesz i wtedy podejmować ewentualnie decyzje-zdaję sobie sprawę,że lepiej robić na siebie,ale handel w obecnych czasach przy obecności marketów i sieciówek jest ciężki, trzeba mieć zapas gotówki po to,aby na początek przetrwać brak dochodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze a co z ludzmi ktorzy handluja ? mam znajoma ktorej cała rodzina handluje obuwiem , wiem ze ona i on nie pracuja i co tydzien sciagałam od nich po 300zł (to była akurat wtedy moja praca) jej córka tak samo z mezem , na wczasy jechali na 2 tygodnie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli handlują to chyba jest ich praca???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli handluja to znaczy ze sie opłaca ,jesli by sie nie opłacało to by ich tam nie było proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha a skad ty wiesz ze ona na czysto zarobi 20 zł ???? tak sobie lezysz i przypuszczasz ???? przeciez to chyba zasugerowana stawka miesieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma szansy na 1000 zł mc na czysto, zus, paliwo, inne opłaty, towar. Ja również sprzedaję ale robię to od lat. nie da się tak po prostu kupić bluzek za 8 tyś i zrobić z tego 30 tyś na bazarze. nie wiem czemu od razu zakładacie ile zarobicie. Na to składa się bardzo wiele czynników. Może weź się za sprzątanie, za sprzątanie prawie całego domu sprzątaczka bierze u mnie 800 zł. Od 7 rano do 22 godz mniej więcej. Teraz przychodzi w środę posprzątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×