Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość e-cinka
ja jestem pomaranczowa bo nienawidze sie logowac!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e-cinka widzisz jakie jest życie? Jak by mnie dziewczyny posłuchały i np. pokazały na zdjęciach jakiego towaru poszukują konkretnie i w jakiej jakości i rozmiarach to na pewno by się ktoś znalazł co by ci udzielił bardziej konkretnej odpowiedzi. A tak to KICHA :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
no kicha ale moze sie cos znajdzie ,ja wciaz ryje w necie(mialam przerwe wakacyjna chce ruszyc na nowo) i wyszukuje nowe kontakty troche mam nowych musze tylko podzwonic,jest ryzyko bo nie wszedzie dotre sama musialabym zamowic z dostawa...no zobaczymy tak chcialam popatrzec Arena u Ciebie na stronie co tam macie ale sie nie otwiera strona firmowa a widze ze sie reklamujecie w necie :D i tez prowadzisz sprzedaz hurtowa i detaliczna :P na tych zdjeciach co pokazalas widze plaszczyki chyba biale w r.44 jaka jest cena do hurtu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O co tu chodzi
Do Klejnocik Dziewczyno szukasz na tym forum słuchaczy? piszesz takie bzdury,ze aż śmiac się chce. Czytam te Twoje referaty i ani w nich mądrości ,ani doświadczenia. Jaka firmę doradczą reprezentujesz? Masz lekarstwo na biznesy świata? i masz dodatkowo czas na skrobanie postów na forum? Siedze w handlu 15 lat, miałam wzloty i upadki i faktycznie mogłabym wiele o tym napisać ,ale to co Ty piszesz to już śmiech na sali, nawet szkoda tego komentować. Ty chcesz rad udzielać? najpierw ulecz siebie ,a póżniej zabieraj głos na tematy ,które prawdopodobnie znasz z podręczników natarczywych handlowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do o co tu chodzi O NIC NIE CHODZI. Z wyjątkiem tego aby iść z postępem w biznesie na miarę 21 wieku i obecnej sytuacji ekonomicznej na świecie. Jak się prowadzi biznes metodami z XX wieku to już na większy sukces raczej nie można liczyć. Ale nie mam zamiaru tutaj nikogo przekonywać do niczego. Jak ktoś nie rozumie o czym pisze to trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam was sama zastanawiam się nad otworzeniem butiku ale to dalekie plany jeszcze.Jeśli chodzi wam o odzież w dużych rozmiarach znam firmę która nawet jest na ptaku nazywa się CLAUDIA oni są producentami odziezy dużych i małych rozmiarów polacy z tego co pamiętam dużą odzież mają od 46 rozmiaru chyba do 56.Ja cały czas myślę nad otworzeniem sklepy z ciuchami dla osób w przedziale wiekowym 15-40 lat ale to narazie pomysł gorzej z jego wykonaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dać się
Do Klejnocik OK. Być może i nie rozumiemy Ciebie i Twojej idei prowadzenia biznesu. Tak więc mam prośbe byś raz jeszcze naświetlił tą nową metode XXI wieku. Proszę tylko bez pisania ogólników. Chętnie usłyszę jak Ty stosujesz te nowoczesne metody w prowadzeniu swojego biznesu. Jeżeli nie słusznie zostałeś posądzony o chęć reklamy swojego biznesu i wypromowania jekiegoś forum to przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiliki
Dziewczyny może mi któraś pomoże, wystarczy że wygracie grę i się zalogujecie za 1,22 zł. Wtedy będą napływać mi punkty a potem prześlą mi trochę kasy. oto link http://puzz.org.pl/?p=EMpR0gnYtkum Jestem samotną mamą 4 miesięcznego synka i każdy grosz się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanaPOCZATKUJACA
DO KOGOS KTO CHCIAL NAMIAR NA DUZE ROZMIARY ja polecam outlet polska ja byłam w opolu można kupowac w pakietach i na sztuki oprócz tego maja sklep internetowy na sztuki tylko trzeba sie zalogować z tego co pamiętam to mają zizi ,2 biz,ale dobrze tez zadzwonic do nich to oni dokładnie powiedzą które marki mają tez angielskie mixy duże rozmiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważam coraz wyraźniej, że moje intencje pobytu na tym forum są kompletnie niezrozumiałe. Wręcz jestem posądzana o jakieś „manipulacje :-) Starałam się Wam delikatnie zwrócić uwagę na że stosowane przez Was metody nie są dla Was najkorzystniejsze. Teraz może powiem Wam pewne rzeczy wprost. Założenie biznesu to najłatwiejsza sprawa. Utrzymanie go ażeby przynosił oczekiwany dochód to już całkiem innego. Nie muszę nikogo chyba przekonywać, że prowadzenie własnego biznesu jest z roku na rok coraz trudniejsze. Wpływa na to ekonomia zarówno globalna jak i lokalna jak i ciągła wzrastająca konkurencyjność pomiędzy biznesami. Na rynku wygrywają albo geniusze typu założyciel Microsoftu , (a my raczej do geniuszy się nie zaliczamy :-), albo tylko najsilniejsi gracze, Najsilniejsi to znaczy DUZI. Niestety ci DUZI w wlanym interesie ażeby wykluczyć dla siebie przyszłą konkurencję robią wszystko aby MAŁYM nie pozwolić urosnąć. Jakie jest więc wyjście ażeby mieć moc DUŻEGO? Są dwie drogi. Jedna to wykupywanie tych zagrażających w przyszłości. Co nie jest w praktyce łatwe . Albo łączenie się małych w grupy gdzie siła wielkości jest zastąpiona siłą ilości. USA to kraj kapitalistyczny najbardziej agresywny na świecie. Czy to lubicie czy nie :-) Jak każdy ma wzloty i upadki. Ale tylko on zawsze wychodzi z kłopotów obronną ręką Poświęćcie troszkę czasu na zapoznanie się z trendami ekonomii biznesu w dzisiejszych czasach to się sami przekonacie czy nie mam racji. Tam właśnie (w USA) powstają wszelkie najbardziej racjonalne pomysły na prowadzenie biznesu. Amerykanie są najbardziej praktycznymi ludźmi na świecie. Popełniają błędy tak jak inni ale szybko je znajdują i je eliminują. A jak już się wyłożyli to szybko się potrafią podnieś. Są elastyczni i otwarci na wszystkie nowatorskie metody które mogą im przynieść korzyść. Czy są za tym mądrzejsi od nas. NIE!!!! Bo wiedza każdego z nas jest ograniczona. Ale oni stosują w praktyce zasadę „co dwie głowy to nie jedna. Zrzeszają się w grupy o wspólnych interesach, (największa na świecie ilość wszelkiego rodzaju organizacji w społeczeństwie). I rozwiązują wspólnie swoje problemy. Ale zasada jest jedna: WSZYSCY MUSZĄ NA TYM KORZYSTAĆ. W Polsce niestety to nie bardzo pracuje ponieważ jest zakorzeniona mentalność indywidualizmu. Każdy chce dbać tylko o swoje a nie o czyjeś co przecież przekłada się na to że nikt nie będzie dbał o Twoje. Oczekujemy pomocy od innych ale za „darmo nie oferując nic w zamian. To nigdy nie będzie pracowało. I nie chodzi tu wcale o nie udzielanie rad początkującym którzy w zamian nie mają nic do zaoferowania. Tylko o to, że nie mamy gwarancji, że jak im pomożemy i dzięki nam „staną na nogach to odwzajemnią się nam tym samym. Dlatego ciągle jesteśmy MALUDZCY i nie możemy się nigdzie przebić. Przykładem niech będzie Wypowiedz czarodziejki małej z dnia 26.082010 „.Zresztą z domu jestem że tak napiszę "nauczona", że wszystko tylko nie spółki! Jeśli już pracuję to na własny rachunek,.. Nic dodać nić ująć!!! Pomijając już nieporozumienie na temat definicji „spółki wniosek jest jeden nie akceptujemy pracy zespołowej, nie widzimy w tej pracy żadnych korzyści dla siebie nie mamy zaufania do nikogo, dbamy tylko o własną d. :-) I tak robi większość. Jaki więc mamy interes przy tego typu poglądach forumowiczów dzielenia się z nimi na publicznym forum zdobytą ciężką pracą wiedzą,. Dlaczego mamy publicznie zdradzać własne kontakty biznesowe? Przecież nic z tego nie mamy. Dlatego też tego nikt nie robi. I dlatego tego typu forum nic konkretnego nie wnosi. Podsumowując koncepcja moich wypowiedzi na forum miała na celu przekonanie Was, że warto tworzyć grupy biznesowe o wspólnych zainteresowaniach i uczciwie w nich pracować bo takowe zawsze przynoszą wszystkim korzyści. A odnośnie rzekomego „promowania innego forum to nieporozumienie, bo chodzi tylko o sprawy techniczne. Tam można prowadzić polemikę w grupach problemowych do których będą miały dostęp tylko zainteresowane konkretne osoby. Można prezentować zdjęcia do ocen prowadzących dyskusje, można się komunikować między sobą. To są bardzo ważne rzeczy w biznesowych dyskusjach. A tego przecież tutejsze forum nie zapewnia. Ale wystarczy na dzisiaj tego pisania. Pozdrawiam Was wszystkie dziewczyny. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Klejnocik Polska to nie USA!!! Tutaj nie ma żadnego porównania! Nauczyłaś się bajek dla dużych dzieci i wierzysz w cuda. Poraża mnie Twój tok myślenia, tak jak gdyby Ci ktoś mózg wyprał. Wierzysz w coś o czym nie masz bladego pojęcia!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiem Ci na przykładzie moich rodziców. Z 20 lat temu poznali ludzi, którzy również zajmowali się tym co oni. Więc na zasadzie, że w grupie siła postanowili, że zaczną razem współpracować, po jakimś czasie okazało się, że jest to opłacalne więc powstała jedna wielka firma, 0 konkurencji na region. Początkowo przynosiło to dochody, tylko, że z czasem jedna z osób została nałogowym alkoholikiem, druga po cichu "pożyczała" pieniądze firmowe, trzecia dodatkowo dorabiała sobie bez wiedzy reszty. Na pięć osób tylko moi rodzice i jeszcze jeden pan ciągneli później tą firmę. Z czasem było gorzej niż źle. Nikt nie chciał dbać o interes, a tylko kazdy co miesiąc liczył na duży "darmowy dochód". Firma się rozpadła. Rodzice założyli następną, początkowo przez pierwszy rok było strasznie źle, wprowadzili zmiany, lekkie przebranżowienie. Zatrudniają kilkadziesiąt osób od wielu lat. Dlatego "umiesz liczyć licz na siebie". Także wszystko tylko nie praca zespołowa, pieniądze, bardziej dzielą niż łączą. Jak ktoś ma głowę na karku to nie potrzebuje doradców i "współpracowników".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
P.S. Proponuję Ci się nie męczyć w Polsce i wyjechać na stałe do USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj bo chyba
chyba klejnocik jest na stale w Ameryce,przynajmniej adres firmy na to wskazuje...a sprzedaje u nas....i jak idzie ta sprzedaz u nas tak pytam z ciekawosci?od dawna twoja firma dziala na naszym rynku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarodziejka mała. Zgadzam się z Tobą całkowicie. TYLKO! Dałaś mi 100% argumentów że ja mam rację!!!! To nie system zawinił. Tylko LUDZIE!!! Ja to wiem doskonale. W Polsce jest problem z Ludźmi z ich charakterami, mentalnością, lojalnością itd. Dlatego tak mamy w Polsce. Przykre ale prawdziwe. Bardzo trudno się z nimi pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam byłam krótko na tym forum.Niestety nie spełniło moich oczekiwań.Myslałam,ze jest to forum aby wzajemnie sobie pomóc,a tu tylko co jadna to marzejsza w krytyce .Chciałam,aby ktoś mi pomógł w kontaktach hurtowniach outlet,które omijac a jakie polecac.Ale to temat tabu.Tak jak bym miała wszystki towar wykupic......śmieszne.Czytałam ze były pytania na tamat ptaka ale też bez odpowiedzi na zadawane pytania.życze dużych utargów a jesli ktos ma ochote pisć na maila to 2.bb@gazeta.pl.bo to tez było modne aby pisac prywatnie a nie publicznie.Więc po co to forum?????? nie polecam outlet polska poniewaz drogo i byle jaki maja towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alter
Witam pozwolę się wtrącic w dyskusję - do Klejnocika w szczególności: to nie jest do końca tak z tym brakiem konkretów, czasem padają tu konkretne odpowiedzi na zadane pytania lub poruszone problemy raczej kłopot w tym, że jakby nikt tego nie czytał, każdy skoncentrowany jest na gadaniu, opowiadaniu, żaleniu się i wiecznym narzekaniu widac po to to forum jest potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alter
a przepraszam Beatrycze pisałam o Ptaku tydzień temu, nikt chyba tego nie przeczytał pisałam od razu po powrocie z łodzi czyli dziewczyny pytają ale mało je interesuje odpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zauważcie jedną prawidłowość na tym forum. tak na oko to 80% postów zawiera emocjonalne wypowiedzi, (narzekanie wszelkiego rodzaju) :-) + posty z zapytaniami, (rodzaj formy o "pomoc"). te pozostałe 20% to odpowiedzi na pytania ale w większości na zasadzie odpisywania grzecznościowego a nie na zasadzie merytorycznej pomocy pytającego. Nikt nie będzie się angażował w czyjeś problemy jeśli nie będzie widział w tym swojej korzyści. Brzmi to może brutalnie ale fakty na tym forum są niepodważalne. Metody stosowane tutaj będą zawsze rozczarowaniem dla szukających pomocy.Ale poplotkować zawsze można. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to powiedz
klejnociku w taki razie w końcu jaką ty masz z tego korzyść, że się angażujesz na tym forum.Bo do tej pory nie wiem, a sama napisałaś, że nic za darmo. A więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coz, a ja napisze tak...
coz, klejnocik ma racje, ten topiczek to kolko wzajemnej adoracji. Pytalam kilkakrotnie o rade bo sama firme zakladam, coz, pannice businesswomanky nie raczyly sie znizyc i mi odpowiedziec. Widoczenie jestem gorsza bo dopiero mam zaczac. Choc pisalam ze nie butik zakladam wiec nie bede dla nich konkurencja;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
A co w takim razie zakładasz? Czasami z odpowiedziami i pytaniami jest tak jak na forum ogólnym. Jakaś dziewczyna pisze: "jestem ładna i dlaczego nie mam chłopaka?". I teraz pół Polski ma znać odp co jej brakuje, że jest sama. Tak samo ze sklepami "mam ładne rzeczy i dlaczego się nie sprzedają". Odowiedzi, czynników jest tysiące................ Przecież my się nie znamy i nikt nie będzie stawiał na głowie, żeby rozwiązać problemy X. To, że dziewczyny nie podają kontaktów do najlepszych swoich dostawców to ja rozumiem doskonale, same dochodziły do tego swoją ciężką pracą, szukaniem itp. Trudno podać komuś obcemu gotowe informacje, nr tel na tacy. A rad można wypisywać tysiące tylko, że nie zawsze się dobrze doradzi. A jak ktoś zaczyna to niech przeczyta wszystko dokładnie od początku. Klejnocik namieszałaś tu i nic nie doradziłaś! Pytał sie tu ktoś o biżuterię i też nie odpowiedziałaś sensownie i wyczerpująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Na całym świecie jest problem z ludźmi Klejnociku, z Tobą też jest problem. Nie wiem czemu nie sprzedajesz biżuterii w USA tylko i wyłącznie, a chcesz dorobić w takim marnym kraju. :-) I jak Ci przeszkadzamy, nie odpowiadamy intelektualnie to tutaj nie wchodź i nie skłócaj ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag__
klejnocik wywołał wielkie poruszenie na tym forum. w końcu jakaś dyskusja. nawet jeżeli się nie zgadzacie z jej opinią to i tak zmusiła nas do przemyśleń. Ja się zgadzam z nią tylko to jeszcze nie ten czas na takie rewolucje w Polsce. Nie zapominaj Klejnociku, że Polska przez długie lata nie była wolnym krajem: zabory, komuna ... Niby mamy demokrację, a jaka to demokracja skoro rządzą ludzie komuny, byli pzpr-owcy? mentaność Polaków będzie bardzo trudno zmienić bo do tej pory działało to tak, że tylko ten co kombinował to coś miał. Ale nic dziwnego skoro nawet cukier i masło było wydzielane na kartki. Wiem, że to było dawno temu ale co z tego jak to pokutuje do dzisiaj. I mnóstwo wody musi upłynąć, żeby coś się zmieniło. Taka jest szara rzeczywistość polska i jak tu wyjść z inicjatywą jak każdy tylko do swojego garnuszka chce wrzucać. Ludzie w biznesach są tacy sami jak w życiu osobistym. Zero poczucia wspólnoty. Sąsiad sąsiadowi nie pomoże a nawet uprzykrzy a co dopiero w biznesie. Jak ktoś coś ma to się nie podzieli. Taka jest Polska właśnie. Śmiejemy się np. z turków a oni powinni być przykładem dla nas. Jak jednemu dzieje się krzywda to reszta murem za nim staje, razem się trzymają i pomagają nawzajem. Dlatego takie inicjatywy jak Klejnocika są bardzo nam potrzebne, bo uświadamiają pewne rzeczy. I małymi kroczkami może w końcu uda nam się wypracować coś razem. Ja popieram i jestem za. do e-cinka swego czasu interesowałam się tym tematem i jeśli chodzi o duże rozmiary to hurtownia mjw też takie oferuje, tylko to są pakiety outlet ale naprawdę fajne. Można do nich jechać i "dotknąć", kontakt też super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
dziekuje za odpowiedzi skierowane do mnie :D nie bylam w mjw ale dopatrzylam sie ze wlascicielka sprzedaje na allegro wiec sie zniechecilam ale moze trzeba rzeczywiscie sie tam przejechac..... kolejna hurtownia ktora spzredaje rowniez w detalu na allegro to dantex,juz chyba nie ma takich prawdziwych hurtowni zajmujacych sie hurtem :P dzieki za opinie outlet polska na stronie bylam dzwonilam ,ale jeszcze od nich nie bralam nic bo to wysylkowo to sie tak cykam nie mam nic przeciwko jesli to forum oprocz konkretow bedzie sluzylo aby sie wyzalic :P nie wiem czy znacie te stronke z ofertami: http://marketeo.com/pl/Oferty/Odzież-tkaniny-obuwie-5955/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. „no to powiedz i „mag. Przekonały mnie że powinnam wyjawić prawdę odnośnie mojego pobytu na tym forum. Otóż ja jestem analitykiem biznesowym w korporacji amerykańskiej o zasięgu globalnym. Analizuję rynki zagraniczne pod kątem opłacalności wchodzenia na rynki danego kraju, Ponieważ jestem Polka przypadła mi rola rozeznawania Polski. Chodzi tutaj o szczegółowe rozegnania postępowania Polaków występujących w roli biznesmenów jak i zwykłych klientów. Ich mentalność, sposoby myślenia i w konsekwencji postępowania. Oczywiści wszystko w kontekście biznesowym czy, z kim i w jaki sposób opłaca się robić biznes? Biznes z biżuteria, (zresztą to był mój pomysł bo rodzaj biznesu tutaj nie ma żadnego znaczenia), to takie PRAKTYCZNE ćwiczenie na reakcje Polaków. Chodzi przede wszystkim o to z kim lub na kim i w jaki sposób można zarobić. Oczywiście kolejna grupa naszych specjalistów wypracowywuje optymalne metody do prowadzenia biznesu w dzisiejszych czasach. Nie mniej jednak największą niewiadomą jest CZŁOWIEK! W każdym kraju są inni ludzie i Ina mentalność. Dlatego w jednym kraju opłaca się inwestować a w innym nie. Polacy to mądrzy ludzie ale niewiele praktycznie można z nimi zrobić. Przypomina mi się z przed lat sytuacja gdzie podczas dużego spotkania towarzyskiego było również wielu Polaków. Tak jak wszędzie potworzyły się grupy „dyskusyjne Oczywiście Polacy miedzy sobą. Obserwowałam ich zachowania i tematykę ramowy. W grupie amerykanów rozmowy były całkowicie ma luzie. Opowiadali dowcipy, czasami nawet niewybredne, o panienkach i śmiali się z samych siebie. Rozmowa wśród polaków była „śmiertelnie poważna nasycona emocjami. Oczywiście prym wiódł temat POLITYKA jak również inne poważne i „na poziomie intelektualne rozmowy. Z tym, że zdecydowana większość w grupie amerykańskiej to byli milionerzy a w grupie maludzcy biznesmeni lub przyszli biznesmeni. Wynika z tego, że nie sama wiedza ale jej umiejętność wykorzystania decyduje o sukcesie w biznesie. Generalnie opinia o Amerykanach w społeczeństwach europejskich jest nie najlepsza uważa się ich za mało inteligiętnych bo nie wiedzą np. jaka jest stolica Polski. Ale to właśnie Amerykanie są przykładem praktyczności inwencyjności i elastyczności w biznesie to tutaj rodzą się największe pomysły które się realizuje. I proszę mnie nie zrozumieć żle, że staram się promować Amerykanów bo ja nie promuję ich ale ich sposób myślenia. W mojej korporacji jest załoga międzynarodowa (nie ma tu miejsca na żadną dyskryminację), ale myśląca tymi samymi kategoriami. Dlatego odnosimy sukcesy. Wracając do forum. To mag ma rację. Nie pomogą najlepsze pomysły jeśli nie będzie ich można z nikim wprowadzić w życie. To ludzie i ich charaktery są wąskim gardłem w rozwoju Polski i jej ekonomi. Dlatego sukces w biznesie zależy nie od tego czy się znajdzie lepszą i tańszą hurtownie ale od tego jak się myśli i i do biznesu podchodzi. Dlatego od samego początku pisałam, jedna głowa do prowadzenia biznesu w dzisiejszych czasach to za mało. Powinno się „organizować w grupy o wspólnych zainteresowaniach. Dyskutować w nich o swoich problemach. Tylko w trakcie zespołowej pracy powstają najlepsze pomysły. Oczywiście wszelki e publiczne fora jak i portale społecznościowe są również potrzebne ale one nigdy nie zdadzą egzaminu w rozwoju biznesów. Dlatego ci co to wcześniej zrozumieją i zaczną zmieniać swoje „nawyki w praktyce będą tymi którzy wcześniej osiągną własny sukces. Nie można oczekiwać zmian u innych kiedy się nie potrafi zmienić siebie. Dlaczego proponowałam inne forum. Dlatego, że to forum jest typowo „społecznościowe a w tamtym są o wiele większe techniczne szanse na prowadzenie dyskusji biznesowej. Ale same widzicie jak wielu osobom jest trudno odpisać na czyjeś pytanie nie mówiąc już o wysiłku zarejestrowania się zalogowania i napisania czegoś KONKRETNEGO. Nie mówiąc już o „narodowej awersji do wypowiadania się we własnym imieniu. Tylko anonimowo. A przecież do dobrego tonu w odpowiednim towarzystwie zawsze należy się przedstawiać. Nikt nie lubi rozmawiać z anonimową osobą na poważne tematy i nikt nie lubi być traktowany anonimowo. Dlatego ta forma w Internecie nie zdaje egzaminu w kontekście szczegółowej dyskusji biznesowej. Jeszcze raz przekonuję do zmiany sposobu myślenia we własnym interesie. Wejdzie na to forum: http://pie-pl.org/index.php?option=com_kunena&Itemid=65&func=showcat&catid=30 i spróbujcie zmienić własne podejście do rozmowy. Piszcie INACZEJ szczegółowo zadajcie pytania, dajcie poczucie innym że ich traktujecie poważnie Może coś się uda zmienić . I nie zapominajcie, że najskuteczniejsza pomoc otrzymacie wówczas kiedy udzielający pomocy również będzie w niej widział korzyść dla siebie. I to jest podstawa biznesu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O co tu chodzi
No i jak się okazało miałam rację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuemi
ale chrzanicie wszyscy klocicie sie bo tak naprawde wszyscy jestescie wlascicielami a przeciez szef ma zawsze racje hehe a tu tyle szefow nie przeskoczycie tego jest teraz kryzys w polsce wszyedzie gdzie slychac ten rok jest nie udany a tu jeszcze pogoda beznadzieja i to nie tylko u mnie wszedzie jest podobnie jak wy chcecie zarabiac hmmm niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuemi
p.s.bylam w gluchowie wczoraj towar drogi i beznadziejny potrzebuje cos ekskluziw wlochy francja ma ktos namiar na hurt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuemi
chodzi mi o chanel itp z "niskiej" pólki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×