Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Jestem ciekawa, jakie najdziwniejsze klientki się wam trafiły i jak sobie radzicie z upierdliwymi bądź nieznośnymi klientami - ktorzy np chcą oddać ewidentnie chodzone rzeczy itp. Piszcie, może być zabawnie :) Ja kiedyś zastępowałam koleżankę w sklepie i przyszła babka która domagała się zwrotu kasy za wymiętoloną koszulę, którą kupiła 2 dni temu. Miała paragon, no ale wg mnie była to rzecz używana już...Nie chciałam jej tego uznać, ona postraszyła, że ma prawo do zwrotu 2 tygodnie - więc albo jej oddam kase albo mnie zaskarży ;I ja niedoświadczona, powiedzialm jej, by przyszła jutro, gdy będzie szefowa. Jestem ciekawa, jak jest z tym prawem zwrotów?(czy to może zależeć jaki dowód zakupu daję klientce- tzn jaki paragon? Ta babka mi powiedziała, że jeśli daję jej taki paragon- wypisany ręcznie,z pieczątką butiku, to ma 2tyg na zwrot bez żadnego tłumaczenia...Wydało mi się to dziwne, ale w końcu nie pracowałam tam na stale i nie wiedziałam... Muszę się orientować, bo chyba tego typu akcje zdarzają się wcale nie rzadko, jak będę miała swój sklepik muszę wiedzieć, co robić. Czy w swoim sklepie to ja ustalam zasady zwrotu, czy jak to jest? Istnieje przecież jakieś ogólne prawo konsumenta... Proszę o wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
W sklepach firmowych typu zara masz prawo 2 tyg od daty zwrocic towar nie podajac przyczyny jednak musi on byc nowy i z orginalnymi metkami przypietymi do danego towaru... Ja powiem szczerze nie mialam sytuacji ze ktos kazal mi oddac pieniazki za zakupiony towar.Chyba ze byla to reklamacja i dostawal nowy towar badz pieniazki ,reklamacje zazwyczaj byly uwzgledniane... raz tylko kobietka chciala mi wmowic ze leginsy nie byly zalozone nigdy a sa na niej dziuerki rzeczywiscie jakby blad w tkaninie i oczywiscie przyjelam ,jednak grzecznie powiedzialam jej ze przyjmuje to jako reklamacje a nie jako nowy towar z bledem... poniewaz wiadac ze leginsy byly zalozone... w hurtowni nie chcieli mi ich przyjac mowiac ze juz ztakich nie maja, ze byly noszone itp ale troszke ich postraszylam ze chce rozmawiac ze szefem po czym uslyszalam "dobra ostani raz wymieniam pani" Dalam klientce nowy towar i po problemie:) dodaj jeszcze ze gdy do niej zadzwonilam ,ze moze przyjsc do butiku w sprawie reklamacji przywitala mnie "rmf fm najlepsza muzyka" hehe w sklepie mnie przepraszala bo wyslala sms do radia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwrot
klient nie ma prawa do zwrotu towaru zakupionego w sklepie stacjonarnym (przez internet ma) - wyjątek oczywiście reklamacja, kiedyś dawno, dawno temu było w ustawie, że można towar zwrócić, ale to było chyba z 10 lat temu albo i więcej...także nie dajcie się nabrać na naciągaczy i nie dajcie się zastraszyć bo może sobie klientka iść gdzie chce i tak nic jej to nie da :) no chyba, że do US :P to już kontrola gotowa jak wymyśli jakaś bzdurę, że np. nie było rachunku czy paragonu bo i takie się trafiają :) Sklepy firmowe dają możliwość zwrotów, ale to jest tylko i wyłącznie ich dobra wola i przyciągają tym klienta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za informacje :) Będę twardsza i się nie dam w swoim sklepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do missy08
czesc mam prosbe czy moglabys sie podzielic informacja na temat ptaka jestem tam co tydzien jednak nie znam wszystkich stoisk bo jezdze dopiero od 6 miesiecy moglybysmy sobie pomoc nawzajem bardzo prosze cie o kontakt moj mail niczka21@wp.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
( Do missy08 ) W Polrosie Hala E - jest olbrzymia hurtownia -: 300 m.kw sami polscy producenci niedawno ją odkryłem al nie wiem jaki jest nr.stoiska. Jeśli chodzi o ciekawe stoiska z odzieżą warto wejść do nowej Hali G na rzeciwko pasaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy robiłyście zakupy w hurtowni Vogahurt ? Jestem ciekawa jakie gatunkowo są ubrania przez nich oferowane, na stronie mają kilka fajnych rzeczy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do BOTOX w maximusie byl duzy wybór torebek ale nie polecam marnowac czasu na szukanie odzieży bo nie ma sensu... w wólce jedynie na halach tureckich EACC mozesz coś znaleść dobre jakosciowo bluzki mają w sklepie o nazwie berge W wiekszość odzieży zaopatrzyłam sie w ptaku świetny sklep w pasazu pólnocnym o nazwie to-tu bardzo modna odziez w przystepnych cenach także na przeciwko tego sklepu jest inny fajny lecz nazwy nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysiak
d0 sluchajcie dziewczynyczy m0glabys i mi p0dac namiar na t0 miejsce. tez zaczynam d0pier0 i szukam d0breg0 t0waru. znalazlam p0ki c0 namiar na ubrania z defektem i p0reklamacyjne, i tyle.nie jest latw0.pr0sze jesli m0zesz wyslij mi ten namiar, kt0ras z was tutaj kt0ra d0stala 0d k0lezanki ten namiar.p0zdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktoś szuka modnych rekawiczek polecam w hali " i " w ptaku cena kolo 12-13 zł z pieknej skóry palczaste i bezpalczaste z różnymi gadzetami, Fajne także czapki dostałam na bazarach głuchów 15-20 zł cale z futerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika Jato
hej dziewczyny. Powoli planuje otwarcie swojego małego butiku z odzieżą i być może oryginalnymi perfumami. W mojej miejscowości, która jest dość spora jest tylko jeden taki butik i zamierzam być konkurencją. Ale.. No właśnie towar zamierzam sprowadzać z UK i innych krajów europejskich. Czy któraś z Was obeznana w temacie może mi podpowiedzieć gdzie się udać by uzyskać niezbędne informacje dotyczące regulacji prawnych takiej "zabawy". Chodzi mi o osobę lub instytucję, która wyjaśni mi co z czym się je. Będę wdzięczna za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komis
mam do sprzedania, może być też w komis na tydzień albo dwa, bieliznę damską i męską - 160 par damskich skarpet, 150 męskich , 120 damskich pasków , ok.300 sztuk biustonoszy damskicj, oferty na e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uważam że takie pomysły są już mało konkurencyjne bo dobrego towaru ie kupi się nigdzie taniej a jak nałożysz swoja marże aby się można otrzymać :-) to towar będzie mało konkurencyjny. Ludzie chcą wydawać coraz mniej pieniędzy. Ja myślę o otwarciu sklepów z MARKOWĄ ale używaną odzieżą Wszelkie sondaże mówią że mam szanse. A co Wy o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uważam że takie pomysły są już mało konkurencyjne bo dobrego towaru ie kupi się nigdzie taniej a jak nałożysz swoja marże aby się można otrzymać :-) to towar będzie mało konkurencyjny. Ludzie chcą wydawać coraz mniej pieniędzy. Ja myślę o otwarciu sklepów z MARKOWĄ ale używaną odzieżą Wszelkie sondaże mówią że mam szanse. A co Wy o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
dla zaineresowanych : w wólce kosowskiej o niebo lepsze szaliki apaszki i tansze wiekszy wybór także bizuterie bez porownania z ptakiem W Ptaku w hali E F G fajne włoskie i farncuskie ciuchy przedewszystkim modne to co sie sprzedaje co do czapek i kurtek polecam ptaka częsiowo i głuchów Po torebki Gluchów i hala H w ptaku ( Portfele także) Jezeli ktoś chce kilka par butów tp z pewnoscia ptak Hala D ponieważ w wólce musisz wziasc 12 par tego samego fasonu i koloru Ps. fajnie jak by to forum polegało na wymianie informacji a nie tylko na zadawaniu pytań które w 90 % nie posiadają odpowiedzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maximus i inne
hej dziewczyny. Wybieram się we wtorek 12 - tego do Maximusa. Z chciałabym tan zakupić kombinezony i kurtki dla dzieci. Ale ponieważ będę tam ierwszy raz to nie wiem gdzie mam uderzać żeby od razu trafić w odpowiednie hale. Czy któraś z was mogłaby mi napisać gdzie ja w nadarzynie znajdę takie rzeczy - i wogóle rzeczy dla dzieci ale nie chłam tylko dobra turcja lub chińczyk. Proszę i dziękuję z góry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
do maximus i inne duży wybór masz w wólce dzieciecych co do maximusa ja tam nic nie widziałam specjalnego nie wiem czy wogóle jest sens tracić czas Ale modę ci polecić Ptaka hale E F G H było dużo ciuszków dla dzieci i widać dobre jakościowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jagna
dziękuję za odpowiedź. Czy zatem uważasz,że lepiej jednak do ptaka niż dalej do wólki ? Mam dość daleko więc chciałabym trafic jak najlepiej Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
aga jeżeli stawiasz na lepsze jakościowo to z pewnościa ptak ( jeżeli zdecydujesz sie na ptaka nie trać czasu na hale A ) zacznij od b jeżeli stawiasz na cene to z pewnością wólka jest tansza ( jezeli zdecydujesz sie na wólkę to sprawdzaj w dłoniach jakośc materiału bo mozesz sie naciać Kazda cena do negocjacji... to co widziałam dzis w ptaku na dzieci poprostu przecudne można dziecko ubrać dosłownie w modne ciuchy ... najlepiej badz już tam ok 8.30 Ptak 6.00wólka bo duzo do oglądania najlepiej brać towar z obu hal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie drogie kozlezanki "po fachu".jestem tu nowa ,ale z przyjemnoscia od kilku dni poczytuje wasze wpisy dotyczace handlu,odziezy,poszukiwania ofert-do kilku z was nawet pozwolilam sobie wyslac nasza ostatnia oferte.Fajnie,ze istnieje takie miejsce. Znalazlam pytanie jednej z was,ktora nie moze nznalezc zrodla outletowych ciuchow i to ja martwi-nic zlego w tym nie ma-na ogol zrodlem sa firmy,ktore odbieraja z magazynow calos pozostalosci....a sa to bardzo duze ilosci...potem je dziela na mniejsze...potem te co kupia te mniejsze dziela na jeszcze mniejsze....potem te je dziela na jeszcze mniejsze.....i tak do was docieraja tazw pakiety. Sama zajmuje sie stokowaniem odziezy firmowej we Wloszech-z jednej strony wiem jak to dziala,z drugiej napewno wiele tajnikow jeszcze i dla mnie jest nie odkrytych.Wiem,ze chcialabym moc zaproponowac wam w sezonie wiosna lato odziez wloskiej firmy HFN,ktora mam mozliwosc zestokowania wprost z magazynu zanim wiecy kolosi zabiora cala resztte-mam nadzieje za dosc rozsadne ceny,ale ostatni zaczelam sie obawiac tego tematu,poniewaz wiem,ze konkurencja z berlina wprowad juz HFN na rynek na kilogramy-ua mi sie zachowac konkutrencyjne ceny? jak widzicie nie tylko wy macie ciezkie dylematy.....;-) Glowy do gory moje drogie kolezanki-w nas nadzieja,ze handel nie Padnie a nasze polskie kobiety beda ubrane ciekawie i kolorowo a moze nawet w dobrej jakosci odziez z ktorej beda zadowolone .ja wciaz szukam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lagriffeoutlet czy ja mogłabym również prosić o przesłanie oferty?? Wprawdzie dopiero wszystko planuje i rozmyślam gdzie, co i za ile. Ale będę wdzięczna Mój mail to luiqendi@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety drogie panie-moje plany i marzenia rozprysly sie niczym banka mydlana-dowiedzialam sie wlasnie,ze wlsciciel firmy HFN sprzedal calosc pozostalosci magazynowych do Berlina jak w poprzednim sezonie,wiec bedziecie musialy....oczywiscie jesli bedziecie mialy taka ochote zakupowac go na kilogramy....uffa,a pomyslec ze to ja 4 lata temu chcialam go wprowadzic na rynek i zeby nie ciaza i moje slodziudkie malenstwo byc moze udaloby sie to. Coz....zycie toczy sie dalej....narzie musze zajmowac sie drozyzna....w srode jadde zobaczyc stok Missoni,kauten itp....trzymajcie kciuki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limanova
dzięki jagna :) używasz tggo żelazka Tobi? Czytalam różne opinie na temat tych stacji parowych. Podobno powinny mieć powyżej 2000w żeby cokolwiek poza firanami prasowaly. Co Wy na to? I czego konkretnie używacie do prasowania? Mam już towar i część nadaje sie tylko do prasowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hurtownikow
czy sprzedajecie tez towar bez rachunku,faktury bo ja narazie przymierzam sie do otwarcia e-sklepu i nie jestem jeszcze firma,teraz okazjonalnie sprzedaje na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurtownik
ja tak, nie widzę problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hurtownikow
acha....a mozna prosic o namiar na te hurtownie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurtownik
podaj e-mail to wyślę linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×