Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Witam, czy znacie może ceny spódnic w wólce kosowskiej? Nigdy tam nie byłem (nie mam czasu) Pytam bo doszły mnie słuchy że ostatnio zrobiło się lepiej niż zwykle (hala polska). Zastanawiam się nad wynajmem tam stoiska (ostatnio maximus i ptak kiepsko przędzie) ale nie wiem czy nie mam za drogiego towaru na wólkę. Dzięki Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milanos
poszukuje namiarów na odzież wysokiej jakości takich marek jak: La Bella, Angie, Rogers, Rader, Fi More

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uotehv
jakie kolory są najmodniejsze tego lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaciekrece hehe
tego lata jak na razie jest - 20 stopni, za oknami zdecydowanie dominuje biały kolor hehehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepik
Proszę o zdjęcia mala140@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na emtc masz nazwe firmy
na metce masz nazwe firmy ktora nie istnieje, pewnie tandentna chinczyzna ładnie sfotogrgafowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem to import włoski , albo chińszczyzna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość villi20
Dzieki kochani za odpowiedz. W sumie macie racje, bo lepszy towar wiecej by kosztowal. Zainteresowalam sie nimi bo niezle sie sprzedaje. Macie pomysly co przywozic do sklepow teraz? Na niektore rzeczy jest za pozno a na wiekszosc za wczesnie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksa m
Zdecydowanie jest to ta tańsza Turcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DoHenry66 . Spódnice na Wólce są w podobnych cenach jak w Tuszynie . Od 35 zł wzwyż .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klient pan
Dzieki kochani za odpowiedz. W sumie macie racje, bo lepszy towar wiecej by kosztowal. Zainteresowalam sie nimi bo niezle sie sprzedaje. Macie pomysly co przywozic do sklepow teraz? Na niektore rzeczy jest za pozno a na wiekszosc za wczesnie Pozdrawiam przywoź to co chcą kupić ludzie. dlaczego się ich nie zapytasz co by chcieli ? pokaż im zdjęcia ciuchów i zapytaj czy się podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajdka z tej strony
Sprzedaż hurt/detal www.zaka.pl/sklep Zapraszam do zapoznania się z ofertą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Villi 20 Witaj, czy przypatrzyłaś się jak tandetnie wszyte są suwaki w tych sukienkach? To jedno. Drugie, wzór włoski ale przez kogo uszyty... tego może nikt nie wiedzieć. Trzecie. Byłam dziś po raz pierwszy obejrzeć SCC w Jaworznie. Były takie sukienki i podobne do nich również. Ciekawe czy zgadniesz za ile...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Hurtownia odzieży duńskiej Marku powiedz mi dlaczego ta hurtownia nogafashion jest taka dobra? A gdzie ona się znajduje. Możesz mi o niej coś więcej powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modnykuba
POSIADAM W SPRZEDAŻY ODZIEŻ FIRM STEFANEL SISLEY(ODZIEŻ TYLKO DAMSKA)ICHI VILA I INNE TORBY SISLEY MEXX OBUWIE ZARA MASSIMO DUTTI STRADIVARIUS. OUTLETPODLASIE@GMAIL.COM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tontina Czy możesz podać mi do siebie maila. Ewentualnie podaję swój omar1@op.pl. Chciałabym się o coś zapytać, a niestety tutaj jest za dużo chamstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam wysłać e- mail , ale występuje jakiś problem . malaczarna1979@yahoo.it

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xadh,.
do annn92111 po ile widziałaś te sukienki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxmarowa
Poszukuję hurtowni z odzieża uzywaną typu -Odzież typu lacoste . TOMMY HILFIGER , ralph lauren. OUTLET MAX MARA -HUGO BOSS itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w Jaworznie na nowej hali z dwa tygodnie temu. Połowa boksów pozamykana, zero wyboru, wróciłam z kasą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla wszystkich zainteresowanych. Sukienki o które pytała Villi20 kosztowały 28 zł netto. Były wykonane z tandetnego sztucznego materiału. Nie opłacało by mi się jej kupować po takiej cenie w porównaniu z ceną z allegro. Nie ma to najmniejszego sensu. Nie kupię ich cały kontener żeby móc dostać tak dobrą cenę żeby sprzedać za 29,99 i jeszcze zarobić. Nie ma co konkurować z allegro. Jeśli chodzi o Jaworzno też mnóstwo pozamykanych boksów widziałam. Zdecydowanie wolę Gwarka i polskich producentów choć tanio nie jest. A w tym kryzysie nie mieć taniej półki dla uboższego klienta to błąd. Więc szukam dalej. Jeśli chciałby ktoś podzielić się swoimi spostrzeżeniami to byłoby super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właścicielka butikuuuuuu
dziewczyny czy u Was też taka kiszka. U mnie 4 dzien w lutym zerowy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUNIKI W ptakach tą pierszą tunikę widziałam po 25 albo 27zł. Ale jakość materiału dużo zostawiała do życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właścicielka butikuuuuuu
No w końcu coś zarobiłam. Dziewczyny to nie było straszne i nie bolało. Popuściłam gwinta dwum menelom(jechali na dwa baty). Dziadek mnie tak straszył a to nawet bylo spoko. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właścicielka butikuuuuuu
to było do tontiny oczywiście. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana Tez włascicielka
Włascicielko lokalu ( ta pierwsza) u mnie tez beznadzieja.W tym mies. nie mam nawet na czynsz. Pierwszy raz muszę dokładać . Zwolnienie pracownika nawet nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana Tez włascicielka
Oczywiście miało byc włascicielko butkiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detalistka
DO OMAR Witam chciałam zapytać o te tuniczki które wcześniej się pojawiły zarówno za 28 jak i te po 25 i 28 z wstawkami - podane ceny to ceny netto prawda a ile wychodzą w detalu i czy jest możliwy taki zakup naprawdę są takiej kiepskiej jakości ? na zdjęciach prezentują się ślicznie - w ogóle jeden sprzedawca ma na allegro wszystkie rodzaje no i świetnie wykonane zdjęcia za cenę z przesyłką prawie 50zł - szkoda byłoby zmarnować tyle kasy ale widzę że bluzeczki idą jak świeże bułeczki jest mnóstwo chętnych na nie. Do WSZYSTKICH Czy ktoś widział je może w jakimś sklepie lub w GWARKU???? jestem ze śląska więc tam mi najbliżej - no i jak wygląda to cenowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedawcę zapytałam, o cenę w hurcie. To była cena z fv. Prawda jest taka ze na allegro kupujesz widząc fajne zdjęcie, a rolą sprzedawcy jest zrobic takie zdjęcie aby cie zainteresować. Ja dla siebie tej tuniki bym nie kupiła. Na zdjeciu wygląda jak porządna bawełna w realu jest to a'la dzianina no i nie jest to taka czysta biel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×