Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość FilaM
Super ☺ ja jestem nowa. Przez przypadek znalazłam te forum w ostatnich dniach. Sklep prowadzę prawie 3 lata. A jak Tobie się wiedzie? Sklep wypalił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj.Jestem w handlu od 2007 roku.Zaczynałam z tym właśnie forum :) Zbyt długa historia ;) Na dzień dzisiejszy nadal handluję, ale kokosów to z tego nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja prowadzę od 8 lat.N9gdzie chyba nie ma aż tak dobrze żyję się bo się żyje.Ale idzie dziewczyny do wiosny i juz tylko musi być dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abuse
Co tam wiejskie dziewki ze swych targowych bud? Kawa w termosie już zagotowana? Bo skoro świt trzeba zrobić zakupy u chińczyka na 5tys to akurat na tydzień będzie buahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FilaF
Nie wie jak u Was... u mnie popsuło się gdy obok powstał chińczyk, a w pobliskiej miejscowości wyrosła galeria handlowa. Z dnia na dzień... na szczęście część stałych klientów została ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FilaF
A niektórych tu wypowiadających się trzeba ignorować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam udał się zakup towaru w hurtowni.bo czytałam ze jadna z dziewczyn była po towar.czy są ładne sukienki juz i w jakich cenach najczęściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FilaF
Nie wiem jaki jest przedział cenowy odzieży w Waszych sklepach ;) Ja szukam sukienek w cenach 25-70zł netto. Różnie to z nimi bywa. Miałam nadzieję, że znajdę więcej. Kupiłam za to fajne kurtki wiosenne i sukienki dziecięce. Wydałam więcej niż miałam w planie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze że zakupy się udały. Oby tylko pogoda robiła się ładniejsza.Dobrych u targów życzę po towarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze że zakupy się udały. Oby tylko pogoda robiła się ładniejsza.Dobrych u targów życzę po towarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
to niezły rozrzut sukienki 25-70 netto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FilaM
Różni są klienci. Jak ktoś przyjdzie i powie: 'ta ładna ale jaka droga', zawsze można pokazać te tańsze. Tańszych mam więcej i cieszą się większym zainteresowaniem. Dziękuję. Mam taką nadzieję. ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość moda xxl
FimaM ja to zawsze wydaję więcej niż mam zamiar, hehe. A czym handlujesz??jaką rozmiarówką?? A może ktoś poleci jakieś fajne sukienki w wiekszych rozmiarach i nie drogie :) U mnie od wczoraj ciągle pada i już kolejny dzień nie ma ludzi przez tą pogodę,tragedia a jak tam Wam idzie handel?? ruszyło juz coś?? Jak wyszedł luty?? U mnie nawet w miarę, myślałam,że będzie dużo gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FilaF
Teraz handluje chyba już wszystkim :) odzieżą XXL też. W towar głównie zaopatruję się w Wólce i niestety mam ten problem, że mam to co większość sklepów. Luty baaardzo słabo. Ale na szczęście mamy marzec. Zbliżają się święta i wiosna. Najgorsze miesiące mamy za sobą. Będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość moda xxl
To ja mam ten sam problem niestety. Jeszcze ciężko znaleźc coś fajnego w większych rozmiarach i rozsądnej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ania 74
Dziewczyny ja handluje prawie tylko polską odzieżą w rozmiarach większych. Towar kupuje w Krakowie na Nowej Hucie.Mozna tam znaleźć fajne ciuszki w dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćz
Znacie jakies firmy które daja towar w komis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FilaF
Dużo z bluzek które kupuję z większych rozmiarów też jest polskiej produkcji. Jednak są mało oryginalne. Sprzedaję też odzież włoską i turecką. Wystrzegam się chińskiej. Dużo osób patrzy na metki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FilaF
Ania74 - jak kształtują się średnie ceny bluzek i sukienek? u mnie każdy patrzy na cenę. Jak kupię coś droższego to wisi... wisi... wisi... aż w końcu przecenię to po kosztach pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ania 74
Bluzki to tak od 20 do 45.a sukienki to różnie weselne to tak od 85 do 130zl. Dzianina to w Krakowie kupowałam coś po 40 zł. Dawniej miałam też chińskie ale wszędzie bylov tego mnóstwo.lepiej po malu wchodzić w polskie rzeczy.Ludzie szukają lepszych ciuszków. Gadają narzekają ale czasem zybci2j coś takiego sprzedam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam dziewczyny ze mieszkam w małej miescinie.przecietne zarobki u nas to okolo 1300zl .ale kobiety wolą kupić coś lepszego żeby się pokazać na weselu czy komuni.jak to mówią zastaw się a pokaż się. Ja gorzej doprowadzają mnie do szału baby co wejdą przylecą przez sklep i stwierdzą ze nie ma nic co ona by szukała. A tu trzeba być miłym i się uśmiechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FilaF
Takie kobietki zawsze się znajdą :) Albo po towarze... przyjeżdżasz szczęśliwa, że tyle fajnych ubrań kupiłaś a tu przychodzi kobieta i pyta kiedy jadę po towar i nic nie kupi. Właśnie chińskich rzeczy nie kupuję. W Wólce też damskie bluzki kształtują się w takich cenach. Jeszcze nie odważyłam się kupić droższych od 35zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ania 74
Ja nawet o tym nie mowie ze ciągle kiedy nowy towar będzie a na sklepie np.z 600szt sukienek.ale stwierdziłam także ze im więcej sukienek tym cięźszy wybór dla nich.Ale trzeba dziewuszki pocieszyć się tym że idzie do ciepła juz coraz bliżej i może być już tylko lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ania 74
Miłego dnia dziewczynki.W Bieszczadach spadł śnieg dziś tak ze dalej będzie cisza i spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej koleżanko z bieszczad też handluje wiekszymi rozmiarami podałabyś mi może gdzie po tak atrakcyjnych cenach kupujesz towar w wiekszych rozmiarach, ja jestem z łódzkiego i właśnie nic fajnego taniego nie moge kupić zawsze kupuje bluzki w przedziale cenowym od 35-90 wiec byłabym zainteresowania napisz na meila jak możesz a.kowlaska1990@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
Hej. U mnie od poniedziałku słabizna, ciagle pada deszcz, śnieg, razem bądz na zmianę :P przez co ludzi nie ma. Ja niestety tez nie mogę znaleźc nic fajnego w rozsądnych cenach i większych rozmiarach,też chętnie się dowiem gdzie mozna kupić w atrakcyjnych cenach Nicky a jak tam u Ciebie handel?? Coś nam zamilkłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FilaF
Na Podlasiu dziś słonecznie. Resztki śniegu leżą. Kobietki oglądają już kurtki wiosenne, ale na razie tylko oglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wymienie się z kimś kontaktami handlowymi gdzie można dostać komis z jakich firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez moge dac namiary na komisy znam z bizuteria torebkami filcowym oraz z ciuchami podaj meila to Ci wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×