Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość betka-b
Areno jakie sa ceny do hurtu plaszczy i kurtek ORO&ARGENTO i Fracomina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdjęcia na e-mail
super oferta markowych produktów, zdjęcia wysyłam na e-mail 10 bluzek z długim rękawem ABERCROMBIE AND FITCH MIXED LONG SLEEVED TOPS , rozmiar XS do L , różne kolory, cena detaliczna z metki 30 funtów , 1 sztuka brutto 45 złoty ABERCROMBIE AND FITCH - rozpinane bluzy z kapturem - cena z metki 70 funtów, 1 sztuka brutto 145 zł , minimum zamówienia 5 sztuk CRIMINAL CLOTHING pakiet 100 sztuk , odzież mieszana bluzki, bluzy, kurtki, spodnie, sukienki, kurtki, jeansy, odzież sportowa, spódnice, (pakiet wielosezonowy) - ceny z metek od 20 do 50 funtów za sztukę , 1 sztuka brutto 45 zł Swetry długie damskie 10 sztuk, 1 kolor , cena z metki 20 funtów, 1 sztuka brutto 50 zł kolor szary m czerwony, turkusowy, czarny, jasny niebieski, ciemny niebieski , błękitny, Pakiet odzieży z postaciami z bajek damski - piżamy, bluzy, bluzki, spodnie, ceny z metek do 30 funtów , 1 sztuka brutto 40 złoty REEBOK - rozpinane bluzy z kapturem , minimum zamówienia 5 sztuk , rozmiary angielskie 8-16 , cena z metki 40 funtów, 1 sztuka brutto 65 zł brutto REEBOK - bluzy z kapturem , minimum zamówienia 5 sztuk , rozmiary angielskie 8-16 , cena z metki 40 funtów, 1 sztuka brutto 65 zł brutto 10 ex swetrów długich z długim rękawem, różne kolory , cena z metki 18 funtów, 1 sztuka brutto 50 zł , CHUPA CHUPS bluzy rozpinane XS, S, M & L , minimum zamówienia 5 sztuk , cena z metki 30 funtów, 1 sztuka brutto 79 zł 10 LADIES CHUPA CHUPS - bluz z kapturem minimum zamówienia 10 sztuk , cena z metki 30 funtów, 1 sztuka brutto 79 zł Męskie sportowe spodnie Reebok - 5 sztuk , rozmiar 2XL do 6 XL , cena z metki 35 funtów , 1 para 55 zł brutto PLAYBOY rozpianne bluzy damskie, minimum zamówienia 5 sztuk - cena zmetki 24 funty, 1 sztuka 60 zł brutto PACHA męskie POLO , 10 sztuk , cena z metki 30 funtów, 1 sztuka 65 zl brutto PACHA POLO SHIRTS 10 sztuk , cena z metki 30 funtów, 1 sztuka 65 zl brutto Męski mix - tshirt, polówki, slipki, szorty - 44 sztuki , ceny od 7 do 20 funtów, 1 sztuka brutto 20 złoty 10 LADIES POLO TOP T-SHIRTS - Elegancki, sportowy, modny, czarny top polo - 1 szt 45 zł brutto 10 POLO SHIRTS, cena z metki 25 funtów, 1 sztuka brutto 40 złoty 10 MENS EX bluzek z długim rękawem , cena z metki 25 funtów, 1 sztuka brutto 40 zloty 10 MENS TOMMY HILFIGER , cena z metki 39,99 funta, 1 sztuka brutto 65 zł 5 LUCKY SPORT MENS MIXED STRIPED POLO SHIRTS, M-XXXL , 65% bawełny, 35 % poliester , cena z metki 30 funtów, 1 sztuka brutto , 60 zł Pakiet męski lub damski: 50 sztuk, 1 szt 46 zł brutto - w tym takie marki jak * playboy, * reebok , * pacha, * chupa chups * YVES SAINT LAURENT , * TOMMY HILFIGER , * CALVIN KLEIN , * RALPH LAUREN , * CHILLI PEPPER LONDON itp. berhska, stradivarius po 32 zł brutto puma, nike, adidas 40 zloty brutto oferta pełna dla zainteresowanych po podaniu e-maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalnie porAŻKA
do meeja Hmm... nie do końca się zgodzę że żadna hurtownia nam nie wystawi na fakturze że to jest odziez ZARA Ja co prawda biorę odzież z angielskich hurtowni i zawsze na fakturze mam że to Zara, bershka, puma itd... A druga sprawa wydaje mi sie jeśli nawet nie mamy na fakturze nazwy Zara to jeszcze nie jest żadne przestępstwo, o ile odzież jest oryginalna, gorzej jakby to były podróby. Według mnie warto miec markę odzieży na fakturze tylko po to że w razie kontroli przedstawiamy fakturę i wtedy sprawdzają tego od kogo nabylismy tą odzież czy ma jakieś świadectwa oryginalności, albo faktury na tą odzież ... Jak już napisałam tak mi się wydaje pewności nie mam, ale nie sądze że można miec problemy sprzedając oryginalną odzież firmy Zara nie mając na fakturze wpisanej marki odzieży. W takim wypadku bardzo dużo outletów zaopatrujących się w polsce mogło by miec problemy, bo z tego co sie zorientowałam to polskie hurtownie outlet sprzedają czesto mixy w których bywają przeróżne marki i nna fakturze widnieje np. mix odzieży damskiej sztuk tyle i tyle... i nie ma tam wpisanych marek odzieży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OutletArena
betka-b, podaj maila to prześlę cennik tych płaszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeja
do porażka mam znajomą w zarze w centrali i generalnie powiedziala mi ze jesli zara by sie dobrała do tylka takim sprzedawcom jak my czy tez hurtownia to przekichane:) gdyz nie mozna nigdzie ale to nigdzie poza sklepami firmowymi sprzedawac odziezy marki zara. Tyle wiem, ale coz chyba im sie raczej nie zachce walczyc z takimi mroweczkami jak my:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modaitaly
Witam Serdecznie! Mieszkam we włoszech i jestem przedstawicilem nowej fantastycznej wloskiej hurtowni outlet/stock,(północne włochy), odziez damska i meska, torebki, made in italy, nowe z metkami, rewelacyjny towar w szokujaco niskich cenach w euro netto, wylacznie do sprzedazy hurtowej, poszukuje klientów na terenie polski, hurtownie, sklepy zainteresowane prosze o pisanie na mail w celu wyslania szczególowej oferty,foto,ceny itp, modaitaly@onet.eu pozdrawiam gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
witam|! betka-b@gazeta.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plillik
Nareszcie ruszyło się w handlu ciuchami. Aż zachciało się żyć.Mam nadzieję ,że u was też już widać jesień i potrzebę zmiany odzieży. pozdrowionka-Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anixterka
Hej dziewczyny. Ja też rozmyslam o takim handlu ale chyba raczej z samochodu na bazarku. Bo lokale są drogie ale też poszukuję jak Wy sprawdzonej hurtowni - importera odzieży znanych marek. Jeśli macie sprawdzonych importerów to napiszcie ich adresy albo telefony. A do porażki ....mam pytanie jak nawiązac bezpośredni kontakt z hurtownikiem a Anglii moze dasz nam jakieś namiary . Z góry bardzo dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anixterka
Mój mail to anixter@poczta.fm nie na tlen.pl przepraszam za pomyłkę jak możecie to proszę na maila adresy importerów jeśli nie chcecie pisać na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze takie pytanko małe, mianowicie przeszłam się ostatnio po naszych lokalnych targowiskach i kilka Pań posiadało bardzo fajne ciuszki firm których niestety w żadnej hurtowni nie wiedziałam, mianowicie były to swetry i sukienki marki " made in italy" i nie chodzi mi tą metkę z boku ze pochodzą z Włoch, tylko tak miały tak napisane na metce -tej na karku, czy ktoś się orientuje gdzie można je dostać, pozdrawiam , i z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka edka
drogie panie proszę Was o informację, w której hali w ptaku mogę już dostać zimowe, w dobrej cenie szaliki, będę tam jutro przejazdem, mam tylko godzinę, więc nie będę miała czasu żeby zobaczyć wszystko, jeśli ktoś się orientuje w temacie bardzo proszę o podpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kobieta edka
jeśli bedzisz zainteresowana podaj emaila mam ws przedazy duzo wybó szalików, apaszek , czapek, w dobrych cenach , juz od 6 zł czapki i szaliki zestawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
( Do jagodzianaa ) Witam ofertę wysłałem - zdjęcia nowości z dzianin tzw.tkaniny punto - wzorki oraz gładkie dwa atrakcyjne modele sukienek - jeszcze doślę ! Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do współpracy www.vera-fashion.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anixterka
Koleznaki i Koledzy Nadmienię jeszcze raz, że poszukuję sprawdzonych importerów znanych marek Zara, Axara, TH, LV, Armani, Teleh, Vila, Atmosphere, H&M, itd. Również poszukuję sprawdzonych hurtowni z odzieżą używaną ale bardzo dobrej jakości i też z markowymi ciuchami. Jak macie może sprawdzonych importerów i takie hurtownie to proszę o namiary. Jeszcze nie mam działalności ale rozmyslam miedzy nowymi a używanymi moze też ktoś poradzi co lepiej schodzi i z czego można chociaż 2 tys. na rękę zarobić :) Napewno nie tylko ja ale i inny chcętnie by skorzystali. Jak nie na forum to na maila proszę. mój mail anixter@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fugiuigiugui
jagodzianaa - ciuchy z metka o ktorej mowisz sa dostepne w Ptaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
bardzo prosze napiszcie choc jakie hale warto przejsc w ptaku poniewaz bede miec malo czasu na oebjscie a bym chciala cos ciekawego kupic. czy jest to jakos tam podzielone np turcy w jednej czy cos?? Nie wiem kochane czy nie odejde od was....coraz slabiej zaledwie zbieram na czysz,brak pieniazkow na towara co dopiero do wlasnnej kieszeni nie wiem co sie dzieje.Jestem zalamana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffdff
missy08 polecam hale G i hale: pasaz zachodni, wschodni i centralny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffdff
aaa i nie ma podzialu na Turkow itd, jest jednie hala chinska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
dziekuje za odp! zostalo 1,5 godz a ja mam 22 zl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do missy Nie jesteś sama u mnie podobnie prowadze sklep z bielizna w wielkopolsce (z POLSKĄ BIELIZNĄ) i jest tragicznie nie mam nawet na czynsz. W Poznaniu handel w centrum zanika wiec jesli chodzi o szukanie lepszej lokalizacji to odpada. Handel przeniósł sie do Centrów handlowych. A tam warunki wynajmy nie na maja kieszeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @bodystyle
pocieszę cię,że w centrach handlowych też lipa,nie starcza na koszty,masowo się zadłużamy.oczywiscie są i tacy,którzy nie przyznają się do małych obrotów ,ale to tylko taktyka.kryzys szaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
stwierdzam ze utrzymuja sie jedynie firmowe sklepy w CH... sklepy ktore prosperuja w mniejszych miejscowosciach sa w duzej mierze przykywka czarnych interesow.... siedziec 8h i zamartwiac sie czy cos sprzedam czy nie...ojjj nie kochani jestem zbyt mloda by sie zadluzac... dam szanse jeszcze do konca roku ,jak nie to od stycznia pozegnam sie z butikiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
dodam jeszcze ze wsumie nie dziwie sie ludzia co jada na zkaupy do wiekszych miast do CH sama jezdze i zawsze na cos sie skusze....a ceny hm praktycznie sa rowne niz te ktore my oferujemy w swoich sklepach wiec nie dziwmy sie...czywiscie ne mowie o wzgorowanych firmach a takich jak hm reserverd itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dać sie
Jak w sklepach handel idzie słabo, w centrach handlowych też, to gdzie ludzie kupują ubrania? Bo przecież gdzieś muszą kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dać się
Jak w zwykłych sklepach jest kiepsko i centrach handlowych podobnie to gdzie ludzie kupują ubrania? Bo przecież chyba nie zaprzestali kupowac odzieży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość op/kl
teraz ludzie kupuja ciuchy w outletach i ciucholandach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×