Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość missy08
bylam teraz w jednym sklepie kilka km ode mnie i wiecie co mieli sweterki po 35zl i to ladne jestem zdziwiona bo ja tej cenie to kupuje hurtowi wiec skad oni biora takie ceny??????????? i naprawde reszte ciuszkow tez byly ladne...nie wiem moze w lodzi sa takie ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja narzucam sobie zysku po 5 z
ja narzucam sobie zysku po 5 złoty na sztuce i takie ceny bez problemu się osiąga , wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sweterki można nawet kupić w hurcie po ok 26-27 zł. ale coś innego nie masówka to już niestety kosztuje trochę więcej a jak coś dorzucisz dla siebie to nie wiadomo czy się sprzeda klienci chcieliby nie wiadomo co i najlepiej za 10 zł. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botox
kurcze, martwicie mnie tymi informacjami, myślałam ze kryzys sie juz konczy i w handlu ruszylo... Mimo wszystko podpytam i bardzo prosze o pomoc: 1) w jakim miesiacu najlepiej otwierac sklep z odzieza? - mysle o kwietniu 2) czy moze mi ktos podpowiedziec, gdzie znajde damskie ubrania w rozmiarze +44? Nie chodzi mi o wielkie czarnobure wory, tylko o jakieś przyjemne ciuszki dla młodych kobiet (18-30 lat). Bardzo, ale to bardzo proszę kogoś o podpowiedź tutaj lub kmp33 @ wp.pl Najblizej mam do Wawy i okolic... 3) czy ktoś może mi wyjaśnić jak jest z rozliczaniem się, gdy nie mam na początku kasy fiskalnej? - daję faktury + wypisane przez siebie paragony jak odowód, że coś sprzedałam ,czy to coś bardziej skompilowanego? 4) czy mogę mięc terminal płatniczy bez posiadania kasy fisklanej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
5zl na sztuce??? heh to ile ty tego musisz sprzedac aby uzbierac chocby na czynsz i zus?? pojade do lodzi sie sama prezkonac co i za ile mozna tam dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowadze dzialanosc
prowadze dzialanosc internetowa w domu, ile nie wiem ale przynajmniej sie sprzedaje a nie zdzieram z ludzi i mudze zamykac interes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heifhreihg
Jesli chodzi o ceny w Ptaku to nie sadze aby udalo sie znalezc swetry ktore mozna w sklepie wystawic za 35 zl i miec na tym sensowny zysk ( mysle tu o 50% marży conajmniej ) - sama szukalam czegos niedrogiego, ale niestety nie ma. U Turkow mozna kupic dluzsze swetry za 25zl, ale material jest tak fatalny i sztuczny, ze nie bylo sensu w ogole tego brac. Zwykle krotkie swetry zapinane na guziki sa po ok. 30zl, a te swetry dluzsze - "za tyłek" owszem ladne, ale po 49zl w hurcie, a takie cieple, grube swetry wiazane w pasie dobre jakosciowo sa po 80zl takze w hurcie ! Nie wiem, moze zle szukam, omijam szerokim łukiem ciuchy chinskie, w Ptaku zaopatruje sie glownie u Turkow bo maja fajne bluzki i kiecki w niezlych cenach, szykowalam sie na zakup swetrow, ale niestety - kiepsko i oprocz dlugich,asymetrycznych narzutek nie kupilam niczego. Natomiast sa naprawde bardzo fajne bluzki, golfy po 10-14zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam w hurtowni
mam w hurtowni swetry angielskie od 20 zł, markowe oryginalne angielskie, w razie zainteresowania prosze o email podam adres hurtowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam w hurtowni
a takie lepsze z cenami na metkach po kilkadziesiąt funtów, po 30 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heifhreihg
mam w hurtowni - prosze o szczegoly na sklep-trendy7@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam w hurtowni
e-mail poszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalnie porAŻKA
Do tego kogoś co narzuca po 5 zł. Ja również sprzedaję przez neta i wiem co i jak... Kupujacy przez internet musi do tych 5 zł doliczyć jeszcze koszt przesyłki, nie może przed zakupem przymierzyć przejżeć sie w lustrze, pomacac i ocenić skład materiału itd... No i załóżmy że kupujący nie trafił z rozmiarem i co wtedy musi jeszcze doliczyc dwa koszty przesyłki tam i z powrotem. Następna sprawa żeby przeżyć na marży 5 zł to trzeba mieć niezły obrót a duzy obrót to vat. Mając 5 zł marży i płacić z tego jeszcze vat to opłacalne jest chyba tylko w hurcie. No chyba że ukrywasz obroty przed skarbówką, no ale wtedy przy katroli maja Cię jak na dłoni wystarczy ze sprawdzą obroty na koncie , a wtedy ładna kara i vat za wszystko wstecz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam w hurtowni
ja też poproszę maria24@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jakim ...
Normalnie porAŻKA o jakim Ty mowisz koncie ? Allegrowym czy bankowym ? Tak naprawde to jak patrze cos sie dzieje np. w Ptaku to watpie w "sile" skarbowki, bo tam to faktura jest na zyczenie, czesto kreca nosem gdy prosze o fakture, glownie to wszystko jest sprzedawane "na lewo" bez jakiegokolwiek paragonu, faktury, rachunku... a to nie sa drobne kwoty, obrot maja tam niesamowity... A tak naprawde jak nie masz kasy fiskalnej i nie jestes na vacie, to ciezko cokolwiek udowodnic, bo nie ewidencjonuje sie poszczegolnych rzeczy, a jedynie dzienny przychod - mowie tu o prywatnych sklepach, bo wiadomo ze hurtownia ( uczciwa ) musi byc na vacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalnie porAŻKA
Pisałam o sprzedaży przez internet i o koncie bankowym oczywiście, przecież klienci muszą przelewać na konto, a skarbówka może uzyskać wgląd na nie, a jeśli to jest handel przez allegro to tam w ogóle wszystko jak na dłoni, wystarczy poczytać na cafe allegro ilu sprzedawców już miało problemy. Co do skarbówki to faktycznie wydaje się że oni wolą podnieść vat niż ścigać szarą strefę. Ale czasami można mieć pecha, albo ktoś może być tak miły i napisać anonim do skarbówki. Ja towar ściagam z Anglii, i niestety jestem platnikiem vat, np. wczoraj znowu musiałam im przelac 4 tyś vat za miesiąc sierpień. Nim zaczełam ściagać towar z Anglii to byłam w Ptaku, Tuszynie, Wólce itp... i tam wszedzie bez faktur sprzedają jak chce się fakture to kreca nosem i mówią ze 22% trzeba będzie do ceny doliczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jakim ...
Tylko to jest taki paradoks, ostatnio ksiegowa mi mowila, ze czlowiek ktory prowadzi sklep spozywczy dostal kare 500zl bo nie nabil na kase 2kg ziemniakow - mial pecha, ze zrobili mu niezapowiedziana wizyte, a tamci wlasnie w Tuszynie czy w Wolce zarabiaja grube tysiace i nikt ich "nie tyka" ... no, ale coz. Rzeczywiscie vatowiec podaje swoj nr konta do skarbowki, ale ktos kto nie jest na vacie tego nie robi, wiec naprawde zeby cos udowodnic trzeba sie troche nameczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla zainteresowanych
dla zainteresowanych odzież dziecięcą mam w sprzedaży super okazja body dziecięce George pakowane po 7 sztuk , po 5 zł brutto sztuka, i śpioszki George pakowane po 3 sztuki po 10 zł brutto sztuka, szczegóły na email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenka 997
Witam:)do "mam hurtownię" Poproszę o namiary do hurtowni sweterkow oraz tej dzieciecej odzieży.Pozdrawiam serdecznie mile Panie:) bozenka997@gmail.com :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bozenka997
oferta poszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifajka
" do mam w hurtowni " Ja tez poproszę o ofertę na iwona.fajka@vp.pl Nie ma m pojęcia co sie dzieje z tym handlem , na usługach troche lepiej co zauważyłam to że ludzie kupuja ale w ciucholandach i pozniej nosza do przerobek . chyba zamkne sklep i zostane tylko z usługami bo nerwy nie pozwalaja mi juz na normalne zycie . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ifajka
oferta poszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też poproszę o ofertę
też poproszę o ofertę sovex.krk@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
"mam w hurtowni... bardzo prosze o przeslanie mi swojej oferty kamilaa08@o2.pl z gory dziekuje Niestety moja sasiadka tez dostala kare 500zl za nienabicie pieczywa w sklepie wartego 2,20zl nigdy nie wiesz kto jest Twoim klientem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
heifhreihg dziekuje serdeczie za informacje juz wiem czego mniewiecej moge sie spodziewac w ptaku...a czy masz moze gg aby porozmawiac?? pozdrawiam Mam nadzieje ze dzisiejsza pogoda nie przyniesie nam w dniu dzisiejszym 0zl w kasie....!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajlandia albo china dostawa
tajlandia albo china dostawa bezposrednia kontenerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Import bezpośrednio z Azji. Jeśli któraś z Was sprzedaje odzież dla kobiet +25 to dobrą firmą jest MOON z Kielc, kiedyś kupowałam u nich spódnice, szły jak woda. Długie wiskozowe, całoroczne, przepiękne, cenowo ok. Bardzo dużo ich sprzedałam, nawet zapisy miałam na te spódnice. Chyba strony www nie mają, ale na Ptaku ktoś ma ich rzeczy. Kilka razy udało mi się kupić je na Ptaku a potem bezpośrednio zamawiałam u nich. Bluzki też mieli dzianinowe ok, ale spódnice wtedy szyli jak z bajki. Duże rozmiary też szyli. Nie wiem czy firma nadal istnieje, ale może komuś pomoże ta info. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heifhreihg
Missy08 mam gg, ale prosze podaj maila to na niego wysle Ci nr, bo wole nie podawac publicznie, bo potem dostaje stosy dziwnych wiadomosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @missy08...
to co tu podałaś http://allegro.pl/piekne-rozpinane-sweterki-n a-guziki-wyprzedaz-i1229049307.html o typowy chłam chiński. ja kupuję z importu :Niemcy ,Francja ,Włochy , w podobnych cenach ,ale w dobrym gatunku i markowe. przeważnie sprzedaję narzucając 100% . poza odzieżą mają też znane marki bielizny ,na którą też dokładam 100% i się dobrze sprzedaje .biustonosze np są od 10 do 36zł.kupuję u nich końcówki kolekcji,ale chyba wiedzą co i za ile się w Polsce sprzedaje ,albo mają dobrą rękę. mam inny towar niż moje konkurencje i na tym zyskuję,a w PTAKU kupuję coraz rzadziej ,bo tam drożej i dużo mi się towaru odkładało. teraz jest kryzys i trzeba miec w ofercie tani ,dobry i ładny towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×