Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

No te stoliczki w przymierzalni były fajne ale zasłaniały lustro zostały zastąpione mniejszymi zrobię zdjęcia w nowym lokalu i pokaże jak jest obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Zaglądam często i Was poczytuję.Mam do Was pytanie-co sądzicie o firmie VICE WERSA ?Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnośnie wyposarzenia ja mam wieszaki robione na wymiar z pręta,, z takimi ozdobnymi wstawkami i kulkami,, jak zrobie zdjęcia to wstawie. Mi się podoba. Green-dworcowa śliczny wystrój,, zupełnie inaczej niż u mnie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praaalinka
Witajcie Ja będę miała jasne ściany z lawendowymi wstawkami. Do tego chcę mieć czarne kute wieszaki z metalu (takie trochę ozdobne) i ciemnobrązowe półki (chcę poszukać w IKEI). Ostatnio kupiłam takie fajne woreczki z lawendą, mam zamiar je porozkładać w kilku miejscach, będzie ozdoba i będzie pachniało. Ponieważ mam w logu sklepu i w nazwie lawendę to chcę porobić takie małe woreczki z lawendą suszoną właśnie i rozdawać je klientkom w dniu otwarcia. No ale jak już pisałam, mocno stawiam na promocję :) Jak już będę po remoncie to też wstawię foto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga654
Janinka 446 napisz skąd jesteś ewentualnie podaj maila do mnie 2 razy w miesiącu przyjeżdza przedstawiciel odzieży włoskiej ma fajne ciuchy moge od niego sobie z samochodu wybrać co 2 tygodnie moge wymienić jak u mnie jakis towar nie schodzi ma tez fajne torebki nie musze jezdzić wiec jestem zadowolona ze współpracy z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak was cały czas czytam i wszystki kupujecie tylko włoskie albo tureckie tzn. polskiej odzieży się nie opłaca czy nikt nie kupuje jest małe zaineresowanie jak to jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praaalinka, z opisu wygląda ciekawie :) Nie mogę się doczekać zdjęć :) Też uważam, że promocja i reklama jest ważna i też się do tego przygotowuję, dam reklamę w lokalnych gazetach i parę plakatów ;] w dzień otwarcia promocje, ale jeszcze nie wiem do końca, jakie :) Bozenka82- takie wieszaki na wymiar, na pewno są śliczne i wyjątkowe, ale pewnie drogie? Ja muszę ograniczać koszty ;/ Jak zrobisz zdj chętnie popodziwiam ;] inga- możesz podać maila? Jeśli fajny towar sam do ciebie przyjeżdza i sobie wybierasz co i ile chcesz, to po prostu mumi być bajka :))) Mi się wydaje, że polskie firmy mają zbyt klasyczne wzory, a zalezy jaki towar i styl chcesz mieć u siebie. Jakies kostiumy, zakiety- na pewno jest wiele fajnych polskich, ale juz takiego modnego stylu miejskiego dla powiedzmy 25-35+ średnio...Ale tak mi się to koajrzy, szczerze, to nawet nie szukałam w polskich firmach ubrań takich, jakie mnie interesują, może to blad, hm.. botox3@ wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem własnie w trakcie wyposazania sklepu czekam na meble i w przyszłym tygodniu czeka mnie zakup towaru do sklepu i własnie sie zastanawiam co na początek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do muflon82
do muflon82 dzięki za ofertę na e-mail jednak to nie są ceny hurtowe i to na takie sukienki, taniej można nabyć za granicą wieczorowe i eleganckie suknie niż u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frizia01
wlasnie wracam z Ptaka, każde stoisko ma już wiosne i nędzne końcówki zimyu na przecenach - szczerze polecam - jest w czym wybierać - płaszczyki, sukienki , i koszule są w cudownych wiosennych juz kolorach( dominują koralowe odcienie różu, pomarańczy , błękitu szarości , malo jest jeszcze sukienek i spódnic ale całej reszty jest pod dostatkiem :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie wiecie o Vice Wersa? Mam od nich ofertę.Mogłabym otworzyć ich sklep.Warunki okej.Tylko nie wiem czy ich towar schodzi.Proszę jeżeli znacie tę firmę to odezwijcie się.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba Vice Versa?
chyba Vice Versa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie ceny w ptaku?jest troche taniej niz na zime .a moze ktos wie jak na wolce czy dostane odzie podobna jak w ptaku nie chinska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jesteśmy importerami odzieży niemowlęcej. Mamy w ofercie śliczne body , drukowane lub printowane w cenie 5.50 za sztuke ( cena całkowita ), w 4 pakach. Bawełna i krój jest najwyższej jakośći, ponieważ producent szyje je dla Cartersa na rynek amerykański. Zainteresowanych proszę o kontakt na teddy.trade@gmail.com prześlemy ofertę wraz ze zdjęciami Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
do inga654 Śląsk jeżeli można prosiłam bym o namiary na tego przedstawiciela coco21@go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Inga654
Napisz jeśli możesz gdzie masz sklep i czy ten przedstawiciel z włoską odzieżą jeździ po całym kraju czy tylko w twojej okolicy mój mail sklep_outlet.moda@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny czy..
sprzedaje się u was już kolekcja wiosenna w sklepach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej3400
DO INGA 654 Jestem zainteresowany kontaktem z przedstawicielem. Jeśłi to nie będzie problemu to czekam na wiadomość: butik.hypnose@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My ?
Hej dziewczyny. Ja otwarłam swo interes w styczniu i było nawet dobrze bo na +, zaś luty to tragedia. Zarobiłam może ze 100zł i straty ogromne:( Nie wiem czy zawsze są takie początki ale tragedia u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
( do muflon 82 ) Taniej mam końcówki serii sprawdzony model ( satyna drukowana na lato - duże rozmiary ) W ciągu tygodnia zapraszam wszystkich zainteresowanych na nową stronę internetową - wkrótce będą nowe kolekcje sukienek w wiosennej kolorystyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Inga654 ja również proszę o kontakt na tego przedstawiciela 2.bb@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do muflon82
to i tak o 1/3 za drogo jak na takie zwyklaste sukienki , za tą cenę można w Niemczech kupić wieczorowe suknie u hurtowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny! Ja tez juz nie dlugo otwieram wlasny biznesik-outlet (jak narazie czekam na dotacje, achhhh te urzedy).Kilka osob narzekalo na outlet sportowy (marki adidas, nike,puma).Czy molybyscie mniej wiecej napisac jakie macie ceny w sklepie? pozdrawiam wszyskie forumowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w sumie nie tylko sportowy, interesuja mnie takze marki typu topshop, river island, new look, dorothy perkins, itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Inga654 ja również proszę o kontakt na tego przedstawiciela : agunia148@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×