Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

O.K. jak wróce z PTAKA to podzielę się moimi obserwacjami może już coś dojdzie wiosennego... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o , to dziękuję również ja za informację. Zastanawiałam się właśnie, kiedy najlepiej zacząć jeździć po towar wiosenny, tylko, że dla mnie będzie to pierwsze zatowarowanie... Co do prasowania, to podobno te stacje parowe są rzeczywiście niezłe, tylko to oczywiście zależy od modelu i firmy... Może ktoś podpowie, jaka się naprawdę dobrze sprawdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obsrwwuję
i myślę że ciszą was te pyskówki, czerpiecie z nich niezłą satysfakcję. Gdyby było inaczej po prostu nie ciągnęłybyście tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponawiam pytanie. Jakie są ceny spodni i bluzek w Queen of Catwalk od do ktoś wie. Czyli największa i najmniejsza? Kupuje ktoś od nich rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś tu kiedyś podawał strone yournewstyle.pl moje pytanie: czy ktoś może mi powiedzieć coś o ich ofercie? co powiecie o jakości i cenie? mogę się spokojnie zalogować? korzysta ktoś z tej strony? jest ktoś tam zalogowany żeby mi coś bliżej o nich powiedzieć? z góry dzięki za odp. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lucja 7
zaloguj się to zobaczysz jesteś aż tak ograniczona umysłowo żeby nie umieć wpisać loginu i hasła w sklepie internetowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę się zalogować bo nie mam NIP Europejskiego. Jak nie znasz odpowiedzi na pytanie to się nie wypowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lucja7
tam jest kilkase produktów a ceny zależą od ilośći , im więcej tym taniej więc trudno powiedzieć ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
ja tez sie zastanawiam kiedy jechac po wiosenny towar... o ile pamietam to miała być polowa lutego wiec nie ma co sie spieszyć Jak bedziecie w Wólce zerknijcie sobie do Tatu w tureckiej hali ostatnio brałam fajne sukienki od nich zeszły wszystkie najgorsze teraz jest pozbycie sie zimy... Robie takie przeceny zeby tylko sie tego pozbyć Niewiadomo czy brać wogóle jakieś wiosenne kurtki bo zazwyczaj wiosna wchodzi pełną para

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kwietnia konca
do kwietnia konca miał być mróz, ale chyba coś i m prognoza uleje juz i tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tak ogólnie czy opłaca się u nich brać towar chodzi mi o queen of catwalk. Czy ktoś u nich kupuje i może na ten temat coś więcej powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie opłaca
nie opłaca , mają bardzo drogo , chyba że berze sie bardzo duże ilości ale i tak drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebe
Hallo wagon a skąd jesteś ?? byłeś może : Oferujemy Państwu odzież damską włoskiej firmy RINASCIMENTO z najnowszego katalogu WIOSNA/LATO 2010. Szeroki asortyment: sukienek, spódnic, bluzeczek, tunijek, kamizelek, koszul, sweterków itp Fantastyczne modele oraz świetna jakość. Możliwość wyboru odzieży przez klienta. Gwarancja częstych dostaw. Zapraszamy do współpracy: butiki, sklepy internetowe oraz hurtownie. Nasz SHOW-ROOM znajduje sie w Centrum Handlu Hurtowego MAXIMUS Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn (pod Warszawą) Hala E Lok. 106. Kontakt: +48798390421 DLA ODBIORCÓW HURTOWYCH - CENY PRODUCENTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyobrażaj ;-) sobie nawet ile możesz zarobić w swoim sklepie zamawiając atrakcyjną odzież. Zapraszam do obejrzenia naszej oferty: www.vogahurt.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle .............
niestety ta kobita postrzelona ma rację, jeszcze 2-3 lata i ilość butików małych spadnie o połowę, każdy zaczyna coraz więcej kupować z internetu pewnie nie jedna z was mająca swój sklep zaopatruje się w allegro, zabawki, odzież, bielizna wszystko w necie jest przynajmniej 50% tańsze a nikt nie jest głupi żeby całe życie przepłacać, jest swego rodzaju moda na wygrzebywanie atrakcyjnych cenowo rzeczy, pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej3400
Do m.k.fashion polecam stację parową. mam u siebie w sklepie i panie są zadowolone jak prasują ciuszki po dostawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wszystko w necie jest przynajmniej 50% tańsze " No bez przesady, widziałam na allegro wiele rzeczy, które były dużo droższe niż w moim sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak się wymawia
tą włoską markę RINASCIEMENTO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na przykład co ?
na przykład co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praaalinka
Witajcie Dotychczas byłam zdecydowana na otwarcie małego outletu z końcówkami kolekcji, wyszukałam lokal blisko swojego domu, wzięłam już kredyt... no a teraz po przeczytaniu tego wątku zaczęłam się zastanawiać. Aktualnie jestem bez pracy (którą straciłam z dnia na dzień), sama wychowuje dziecko, więc chciałam zaryzykować "wszystko albo nic". Zawsze chciałam mieć coś swojego, a teraz trafił się lokal blisko domu, 30 m za niecałe 2000. Lokal znajduje się w peryferyjnej dzielnicy Warszawy, w pobliżu nie ma sklepu z odzieżą, jest kilka budek na bazarze, ale rzeczy raczej niskiej jakości. Najbliższa galeria handlowa jest dalej o 15 km. W pobliżu jest kilka bloków, fryzjer, fitness, pętla autobusowa, reszta to domki jednorodzinne. W okolicy sa tez szkoły i koło lokalu przechodzi sporo młodzieży. Na towar mam zaledwie 15 tyś, i jeszcze 15 tys na wystrój i reklamę. To trochę mało, ale nie dostałam aktualnie większego kredytu. Chcę stawiać na jakość i różnorodność, sama bede wybierala towar, mam już adresy fajnych hurtowni. Chce trochę zainwestować w reklamę, mój brat jest grafikiem komputerowym, interesuje się też marketingiem więc ma mi przygotować reklamy i całą oprawę. Problem polega na tym, że aby wyjść na swoje musiałabym miec min. 300 zł średnio utargu dziennego. Czy jest to w ogóle realne? Czy ciężko o taki utarg? Co myślicie o lokalu w takiej okolicy, jaką opisałam? Z góry dziękuję za wszystkie rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam dolinku ze stopki, zarobki nawet 500zł, zero wkładu własnego, tylko klikasz w reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praalinka wiele zalezy od dzielnicy-od mieszkancow-jesli dzielnica jest-biedna-ciezko bedzie znalezc ci odpowiednia klientele-ale duzo zalezy tez od ciebie-ja mysle,ze nic straconego-w Warszawie masz duze prawdopodobienstwo sukcesu-ale zalezy od od ciebie. Musisz przyciagnac do sklepu kobiety,ktore lubia sie ubrac,dac im dobry towar w takiej cenie,ktora da ci zarobek-nie mozesz nastawiac sie na tanie-to zejdzie-bo na ilosci nie wyjdziesz na swoje-jestes na uboczu wiec stawiaj na jakosc i ca wyzsza cene-nie jest to latwe i skierowane do duzo bardziej ograniczonej klienteli,ale....nie jest niemozliwe. Wiem co pisze poniewaz wspolpracuje ze sklepami,ktore dzialaja w Polsce,sprzedaja towar w wysokich cenach i maja sie dobrze...mimo kryzysowi...ale kazdy z nich dziala wlasnie dzieki wlascicielowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praaalinka
Witaj Dzielnica nie jest biedna. Lokal jest przy ulicy po której jeździ sporo samochodów i autobusy. Jest parking, przez ścianę byłby salon fryzjerski, kawałek dalej fitness tylko dla kobiet, no i ludzie przechodzą tamtędy na pętle autobusową. Czy taka lokalizacja pomoże mi przyciągnąć klientów? Tylko czy ludzie nie wolą jednak centrów handlowych? Liczę na to, ze ktoś komu nie będzie się chciało jechać do zatłoczonego centrum handlowego zajrzy do mnie w poszukiwaniu czegoś niepowtarzalnego. Liczę też na mamy spacerujące z wózkami. Przed sklepem jest podjazd dla wózków, co mam nadzieje będzie zachęcało. Sama pamiętam, ze chodzą c z dzieckiem na zakupy miałam problem ze sklepami, w których nie było podjazdów. To chyba detale, ale ważne. Co nie będzie mi schodziło w sklepie mam zamiar sprzedawać przez allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Bluebe napisz email swój cos chciałabym się zapytac Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praaalinka
Od siebie mogę Wam polecić kilka niedrogich sposobów na reklamę, z których mam zamiar m.in. skorzystać. To są druki bezadresowe, taka ofertę ma poczta polska. Polega to na tym, ze listonosz każdemu z mieszkańców danego terenu dostarcza Wasza ulotkę bezpośrednio do skrzynki pocztowej. Koszt nie jest wielki, bo ok 8 gr za 1 ulotkę + oczywiście koszt druku ulotek. Dodatkowo jeszcze znam listonoszkę więc mam nadzieję, ze szepnie każdemu miłe słówko na temat mojego sklepu:) Druga sprawa, na którą wpadłam niedawno, ale trochę droższa to druk papierowych toreb ekologicznych na zakupy z reklamą sklepu i podarowanie ich dużym sklepom spożywczym z okolicy (nie mówię o marketach tylko raczej delikatesach). Sklepy chętnie w to wchodzą, klienci mają darmową torebkę, a my reklamę. Koszt 1 torby to min. 70 gr. w zależności od drukarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWA w tym temacie
Dziewczyny, czy u Was też w dniu dzisiejszym zamarł ruch? praaalinka, widzę, ze jesteś dobrze przygotowana na otwarcie własnego sklepu, masz wszystko przemyślane, nie jest to decyzja na "dziko" , powinnaś spróbować, na pewno Ci sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×