Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość eurolifestyle
bo każdy debilko pusta wie co miałas na myśli ale nie masz racji jest więcej mądrze myślących osób tu na wreszcie , a po was , po skończeniu dotacji nawet smród nie zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWA w tym temacie
green-dworcowa, nie reaguj nie ma sensu :) Ja tak z innej beczki, chciałam ostrzec osoby, które korzystaja z usług różnych kurierów. Zamawiałam paczkę i została wysłana do mnie za pośrednictwem kuriera K-EX (kurier kolporter), i nigdy w zyciu nie spotkałam się z takim kurierem. Paczka dotarła do mnie po 5 dniach :/, towar był w niej uszkodzony :/, po złożeniu reklamacji, czekałam na decyzję 164 dni!!!! (w regulaminie mają napisane, że decyzja na reklamację powinna być udzielona niezwłocznie do 30 dni od otrzymania reklamacji- a reklamację tą otrzymali 27.09.2010!!!:/ Telefony, które są na ich stronie internetowej do działu reklamacji, są chyba głuchymi telefonami bo nie można się tam połączyć, trzeba to zrobić przez infolinię na której przez 15 min słyszy się "w tej chwili wszyscy konsultanci są zajęci, proszę czekać!!!!:/ Jeśli nie chcecie mieć problemów, nie korzystajcie w tej firmy kurierskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tam matołki?
ile dzis na handlowały? złotówka bedzie ? ;) no pozalcie sie tak ladnie to wam wychodzi co nikt nie chce kupowac waszych brzydkich szmat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyn nie ma sensu, nie po to powstalo te forum, zaraz bedzie kolejne 20 str na klotniach i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
pfff jak pisałam o K-Ex to się smiały że giną paczki, a tu proszę co na własnej skórze się przekonało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
ciesz się ze wogole dotarła do mojej znajomej paczka z 3 listopada dotarła pod koniec stycznia na Twoim miejscu to bym się cieszyła że tak szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie to są jednak skomplikowani. Jak dobrze idzie interes to zazdroszczą że komuś idzie lepiej, jak słaby utarg to zawistni się odzywają i cieszą ze komuś gorzej troche idzie. Przecież po to to forum żeby można było się podzielić opiniami, doświadczeniami. Doradzić lub odradzić. A co niektórzy to wchodzą tu żeby sprawdzić komu to dzisiaj słabiej poszło. I jeszcze czerpią satysfakcje z czyjejś porażki- to trzeba mieć charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenko istotko
droga przejrzyj to forum i sama zobacz jak wy wszystkie marudzicie, narzekacie zamiast pomyslec ruszyc lbem aby bylo lepiej to siedzicie na kafe i licytujecie sie ktora ma gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmien slownictwo kobieto-jesli juz musisz sie wypowiadac to przynajmniej podnies poziom uzywanego slownictwa -bo kultury juz raczej chyba nie zdolasz -ale naprawde prosba -jesli juz masz prowadzic swoja ogolna przeciw wszystkiemu i wszystkim wojne-to rob to bynajmniej bez wulgaryzmow u darmowego wyzywania ludzi i ublizania im. Wiemy juz wszyscy ,ze nikt nie jest do niczego zdolny bardziej czy mniej-do niczego sie nie nadajemy-AMEN! Noz sie w kieszeni otwiera na sposob w jaki zwracasz sie do innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperacik
Nie otworzyłam sklepu z dotacji, tylko z własnych oszczędności. Sklep mam w mieście powyżej 45 tys mieszkańców, jednak nie w ścisłym centrum, lecz raczej w takim małym centrum osiedlowym duże skupisko bloków. Odzież mam głównie z Ptaka dużo bluzek Berge i Kula, dobrze się zawsze sprzedawały. Listopad i Grudzień były bardzo dobre, jednak w Trójmieście jest dużo galerii handlowych i uważam że tam mieszczuchy robią zakupy. Miałam wielki zapał do tego interesu i nie chce się tak łatwo poddać. Nie wiem jednak czy dalej inwestowac w moj sklepik, mam 23 lata i raczej rzeczy w tym przedziale wiekowym, brak jest mi wyczucia w kupowaniu czegoś dla starszych kobietek;( Gdy bym miała odpowiednie zaplecze finansowe ratowałbym się teraz odzieżą dla dzieci bądz bielizna...;/ Uważam jeżeli ktoś chce otworzyc swój sklep powinien mieć duże zaplecze finansowe, że mimo małych utargów będzie miał na nowy towar. Dzięki wszystkim za rady;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
ja jestem z Trójmiasta i nigdy nie byłam w żadnym sklepie stacjonarnym inteligentni ludzie kupują trzy razy taniej na alegro albo bezpośrednio w hurtowni , rusz głową a nie siedzisz w tej swojej dziurze , gdybyś sprzedawała i tam i na necie na cały świat miałabyś kasę przy dobrym konkurencyjnym towarze , ja teraz sprzedaje przez niemieckie portale , z wysyłką na cały świat , treba mysleć a nie siedzieć jak burak na swojej wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
pseudo włoszka nie wiem z kim toczysz wojnę ale tym razem to nie ja pisze, za to tłumy nowych mądrych osób, brawo pomarańczki, lepsze niż ten niewykształcony motłoch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperacik
jeżeli uważasz że siedzę w jakiejś wioscę to grubo się mylisz. Jeżeli chcesz obrażać ludzi to pomyliłeś wątki. Zajmij się lepiej swoim światowym biznesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
no i co się jarasz , na moje strony i tak nie trafisz bo nie są już dla biednych polaczków ze wsi takich jak ty pfff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
nieważne skad jesteś i tak alegro i handel internetowy Cię wygryzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galeria-Mody
Witam Zapraszamy do nowej hurtowni pod Krakowem W asortymencie mamy katalogową ekskluzywną włoską odzież z najnowszych kolekcji 2011: ROSSODISERA, JUST-R, NORTHLAND, KING KONG, GURAPO, SUERTE. Sprzedajemy tylko na fakturę vat na szt wybór z wieszaka minimalne zakupy 2000 zł. Zapraszam Małgorzta www.galeriaoutlet.pl tel 509 154 402

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do eurolifestyle
czy mogłabym dowiedzieć się coś więcej jak się sprzedaje na niemieckie portale. byłabym wdzięczna za odpowiedz. mail gosssia3@o2.pl małgorzata.pokaże jaką działalność prowadzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
za darmo to ja najwyżej gaszę światło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
1000 zeta za informację ojednym portalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
portale są płatne zależy za rok z góry albo za 3 miesiące, mnie się zwrociło pierwszego dnia opłata ze sprzedaży tam , średni zakup Niemców na ciuchy to jest 1000-5000 euro jednorazowo , płacą z góry, nie pyskują jak polaczki i nie żądają za pobraniem , zero stresu ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak wszystko fajnie
Dziewczyny jaki macie towar wiosenny juz? Czy juz u was ruszyl sie handelkek? A tak na marginesie euro cos tam w jakim celu udzielasz sie na tym topicu skoro tak zajebiaszczo ci sie handel kreci???? Taka biznes women nie powinna tracic czasu na taki topic oblozony biednymi zapyzialymi sklepikarami tylko trzaskac gruby hajs bueheheheh:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galeria-Mody
Adres takiej hurtowni w Niemczech house-style.de/ mówią po polsku dostawy regulane bez problemu zamawia sie przez internet polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
wchodzę się pośmiać z kolejnych upadków i narzekań jaka bieda u polaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
drogo, i zdzierstwo , prowadzi Polak , ma sukienki głównie chińskie , które z chin sprowadza się za 1/10 ceny też poleciłaś szajsowatą hurtownię , house style to badziew drogi , z którego pół alegro korzysta,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak wszystko fajnie
euro taka wielka biznes women przy zarobkach liczonych w tysiacach euro laszczy sie na jeden nedzny tysiac i to w pln???? Buehehehehehe Jezeli juz to w ogole nie podawaj takich informacji i nie laszcz sie jak tania polka na nedzny tysiak... i to w pln buehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas na stronie najnowsza kolekcja odziezy z Włoch. Nowe zdjęcia wraz z cenami. . . www.vogahurt.pl . . Zapraszam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
są w Niemczech hurtownie trzy razy tańsze od tej , a najlepiej samemu z Chin ściągac ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×