Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość eurolifestyle
nie łąszcze się tylko odpisuje komuś, skoro pyta to wiadomo że jest cennik , za darmo to jak wyżej świattło się gasi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak wszystko fajnie
euro chyba dasz rade przezyc bez tego tysiaka do pierwszego??? Czy nie bardzo? Bo jak nie to moze my zapyziale sklepikary z naszych nedznych utargow zrzucimy sie dla ciebie zebyc dalej do pierwszego mogla dalej pobierac euro od swiatowych niemcow buehehehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
ja tam biorę wszytsko zwłaszcza od głupich polaczków co nie umieją używaćź internetów bo są takie wieśniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
Niemcy przynajmniej mają klasę i kulturę nie to co Polacy słoma z butów i myśli że kupuje dwie sukienki i to wielki hurt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak wszystko fajnie
coz slabo wycenilas ten twoj swietny eurowy biznes bo tylko na tysiaka, myslalam ze takich kur znoszacych zlote jajka to co najmniej na tysiace ale w euro sie wycenia a tu prosze swiatowa polka za nedzny tysiak gotowa go opitolic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
głupia jesteś pewnie że nie sprzedam namiarów na portal na którym jestem tylko te z których nie korzystam sama , to chyba oczywiste,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
dlatego się przeniosłam na Europę , tam nic nie kuleje , Niemcy, Fini, Slowacy, Francuzi kupują tak że polaczek w sowim sklepie to roczne zaopatrzenie by zrobił , tylko dzisiaj mam spakowąn paczke za 1500 euro sukieneczke dzieciecych dla Niemki , 11 sztuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak wszystko fajnie
"uzywac internetow" dobre dobre. Swiatowa polka za to umie swietnie sie wyslowic :d ba a caly jej internetowy biznes to owszem istnieje ale na kafe i nazywa sie wyludzaniem hajsu za fikcyjne informacje ogolnie dostepne w necie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do eurolifestyle
dziękuję, sprzedaję odzież nowa ale bardziej używaną idealna taką trochę wysublimowaną linie i wyszukane metki typu MAX MARA, BURBBERY, FRED PERRY , TED BAKER, TOMMY HILFIGER ITP. nie duże ilości ale takie perełeczki, a za ile gasi się światlo?-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
nie wyłudzam niektórzy są tak tępi że nawet google nie używają , a jak są głupi to ytrzeba doić głupich za głupotę się płaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
NIemcy nie kupują używanych ciuchó, a mojącenę już napisałam 1000 PLN za jeen portal niemiecki doo wystawiania, 2000 PLN za ogólno eurpejski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do eurolifestyle
A TEN PANI BUTIK , OCENIAJĄC PO SAMOOCENIE TO JAKAŚ RASA KLASA? DLA TYCH BARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH KLIJENTÓW? WIEDZĄCYCH CO SIĘ NOSI I W JAKIM STYLU I W BARDZO DOBRY GATUNKU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
nie masz nic co ja sprzedaje więc mogę ci podać te co ja mam nawet , aha i żeby założźyć tam konta to oczywiście musisz mieć nip eu , bo ja siedzę w czym innym aktualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
normalna hurtownia , suknie wieczorowe i ślubne szyte na wymiar na zamówienie pod klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak wszystko fajnie
ho ho nasza biznes women jeszcze pracownie krawiecka swoja posiada w ktorej szyje te cuda ktore opitala tym niemca z klasa fiu fiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie swiatowa firma...pozazdroscic chodliwego towaru rwanego przez europejczykow- daruj sobie kobieto to lanie wody przez lejek bo to jest tak zalosne jak wrecz zenujace- 1500 za 11 sukienek dla dziecka-to nawet za Armaniego nie placa-wiec daruj sobie te bzdury bo chyba nawet najbardziej naiwny ci niw uwierzy-a juz kto naprawde siedzi troche w hurcie odziezy w EUROPIE to ci tego nie lyknie chocbyc chciala mu dac do przepicia kwasem solnym odetchnij,zbierz mysli bo ze ty na 2 pietrze twojego slonecznego mieszkanka masz hurtownie super extra alta moda odziezy to ja uwierze jak w sierpniu grad spadniez jasnego nieba nawet bedac PSEUDO WLOSZKA do niczego nie zdatna obracakaca byle szmatami-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
nie mam pracowni po co mi , suknie szyte są za granicą , na zamówienia , pff, w POlsce szyć suknie, chyba kpisz albo pytasz o drogę |Polacy by Ci uszyli suknie porządną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do eurolifestyle
NIEMCY KUPUJĄ ODZIEŻ UZYWANĄ - SZCZEGÓLNIE SPORTOWĄ NP. TENISOWE SUKIENKI TOMMY HILFIGER I INNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
boże pppseudo wieśniarska włoszko poczytaj o dropshippingu jak wiesz co to jest google wpisz sobie tam i potem wróc, prostaczko bo w XXI wieku nie potrzeba mieć lokalu żeby mieć światową firmę na cały świat , jak chcę toi przepakowuje je u siebie, jak nie chcę to idą prosto do klienta z zagranicy , tyakto jest jak się siedzi na zapyziałych wsiach i nic nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
na portalu na którym wystawiam Niemcy i Holendrzy mają w ofercie skromne sukienki ślubne po wyżej 100 euro nawet do 500 widać kto tu się nie zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
nawet w polskich hurtowniach można znaleźć już te które sprzedają jako dropshhiping , są z odzieza, zabawkami, ze wszystkim już, ludzie podpinają swój sklep internetowy i nic nie robią poza zbieraniem zamówień i odbieraniem kasy, średniowiecze zacofane pora opuścić ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak wszystko fajnie
a jak bys nioe zauwazyla swiatowa kobieto to jednak wiekszosc tych zapyzialych wiesniar potrafi sie wyslowic w ojczystym jezyku a ty nie bardzo, wiec jak ty sie wyslawiasz w innych to strach pomyslec:D Patrzcie i uczcie sie od tej Pani.. towar szyjecie za granica i albo przysylaja wam do pakowania w domu albo sami pakuja i wysylaja z zagranicy. Wlasciwie sami wszystkim sie zajmuja a nasz gwiazda tylko euro przelicza. No i wyobrazcie sobie ze ta swiatowa biznes women siedzi z nami na zapyzialym topicu o biedzie nedzy i cherlawym handlu w zapyzialych wioskach:D Dobrze ze jest z nami to powialo wielkim swiatem bo ja w zyciu bym nie wpadla na to ze mozna dac zlecenie szycia na miare za granica i nie dosc ze uszyja to jeszcze sami zapakuja i wysla a czlowiek pobierze euro i tylko przeliczy:D A w ktorym to wytwornym panstwie odbywa sie to szycie tych cudow na rynek zachodni??? Bo skoro polacy nie potrafia uszyc to gdzie indziej nie dosc zed potrafia to i jeszcze pewnie taniej.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak wszystko fajnie
a czlowiek taki zapyzialy ciemnogrod meczy sie z tymi swoimi stacjonrnymi sklepami zamiast handlowac na necie z calym swiatem i dawac tylko zlecenia na szycie i wysylke. No i liczyc cale noce euro po tych transakcjach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak wszystko fajnie
i wtedy euro budzi donosny glos z kuchni, na kafe stara wlaz moze znajdzie sie jakis pajac i da ci tego tysiaka to prad zaplacimy i neta bo nam odetna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty tez jestes
powalona jak ta euro....daj spokoj z tymi wypocinami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tlumacz jezyka tureckiego
Oferuje pomoc w zakupach odziezy damskiej i nie tylko w Turcji. Pomoge porozumiec sie w jezyku tureckim, zalatwie rezerwacje w swietnie usytuowanym hotelu w dogodnej cenie, odbiore z lotniska, ustale trase zakupow z uwzglednieniem interesujacych Panstwa marek i pomoge w negocjacjach oraz zalatwieniu transportu towarow do Polski. Zainteresowanych prosze o kontakt emailowy: izaerbas@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła8
ja dwa lata temu zauważyłam spadek obrotów na ciuchach dla małolatów...rozejrzałam się i wyszło na to że sklep na sklepie z podobnymi ciuchami z Ptaka itp...od jakiegoś czasu postawiłam na ciuchy dla średnio i więcej zarabiających...powiem szczerze że po roku otworzyłam kolejny sklep w sąsiednim mieście a teraz przymierzam się do kolejnego... może i wy zróbcie jakieś zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
ja tu wchodzę tylko po to żeby się pośmiać , bo to jest śmieszne żeby w XXI wieku mieć internet i nie słyszeć o dropshipingu , poziom podłogi i zapadłej średniowiecznej wsi tylko mógłby o czymś takim nie słyszeć , mają internet i jedyne co umieją to pisać na kafe więcej to już umiejętności mózgowe przerasta , cała Europe i świat już tak działa w dzisiejszych czasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daruj sobie kobieto bo taki twoj biznes rozwiniety jak i ty sama-zamiast skakac i podskakiwac wypij sobie rumianku,poczytaj o dobrym wychowaniu-bo widac na studiach tego cie nie nauczyli i wejdz na twoje portale rozwijac interesy i zbijac kase- tak nedzne sa twoje pierdoly,ze ich sie sluchac nie chce-tak sie wynosisz na piedestal,ze obawialabym sie na twoim miejscu co by nie byl zbyt wysoki-zebys nie upadla-kto bedzie kase zbijal...;-) Bawiasz mnie czasem do bolu. Mam nadzieje,ze nie przeniesiesz swojego poziomu rowniez na europejskie portale-nie nies wstydu polskim przedsiebiorcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×