Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość eurolifestyle
polskim przedsiębiorcom nie rozmieszaj mnie tym zaściankiem i zacofaniem, ze wsi rodem, ataku śmiechu dostać można , jak się słyszy to wieśniarskie pytania ze średniowiecza rodem , większego zacofania i chamstwa i buractwa niż w Polsce nie ma, Niemcom by do głowy nie przyszło upominać się, zadąć wysyłek za pobraniem, albo składać żenujące zamówienia na jedną sztukę dopominając sie rabatu jak każdy polaczek, niebo a ziemia w poziomie kultury odbiorców do Polski,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaSkakanka89
Więc ucz się kultury od tych niemców, bo to właśnie Tobie jej najbardziej brakuje, na próżno szukać większego buraka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacy kulturalni niemcy a z tak
m motlochem jak euro robia biznesy he he he. Euro jak tak super tam jest to spieprzaj tam robic interesy. Nie rozumiem po co tu z tym zasciankiem siedzisz???? Skad ty sie urwalas farmazoniaro??? Ty to dopiero ciemota i zacofanie jestes he he he:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Polećcie firmy które wam sie dobrze sprzedają?Zastanawiam się nad wprowadzeniem do sklepu czegoś nowego wiem że warto spróbować z renascimento.Jakie jeszcze firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frizia01
Hej, wiecie może ile jest aktualnie użytkowników allegro ? szukam wszędzie jakiejś informacji na ten temat ale znalazłam tylko dane z 2007 , i ijaki jest ich przedział wiekowy , płeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojka
taka nowoczesna pani przedsiebiorcza euro...a ma hurtownie w domu w pokoiku na ktoryms tam pietrze :o z domu nie wychodzi od lat jak sama pisala bo ma jaks tam chorobe -zanik twarzy czy cos takiego(sama pisalas wiec sie nie oburzaj) wielkie swaitowe interesy bez wytykania nosa w z domu.....w teorii to ty dobra jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czzaa_maaaa
Jestem wściekła...Od kilku mc sprzdajemy dodatkowo na allegro i nawet dobrze nam to idzie. Tzn, mąż ma rękę do tego, bo ja co najwyżej to mogę spakować paczkę. Wczoraj się dowiedziałam przypadkiem, że osoba z najbliższej naszej rodziny sprzedaje to samo na allegro, taniej, towar ma z tej samej hurtowni. Tyle czasu nic nie wiedzieliśmy o tym, a ja jeszcze durna opowiadałam co i jak .... a ta osoba często słuchała. Chyba zaraz wezmę jakieś szkło do ręki i pieprz.. czymś o ścianę. Nie boję się konkurencji, ale żeby ktoś takie coś zrobił z najbliższych mi osób? Za naszymi plecami. Po cichu. Co za świat, już mnie nie dziwi atmosfera na kafeterii jak w najbliższym otoczeniu tak się dzieje. :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rety, ale wyrachowana osoba :/ Ciekawe, co Ci powie prosto w twarz... Przykro mi ;/ Ponawiam pytanie - czy jeśli kupuje ubrania np Atmosphere, czy innych zagranicznych i nie mają oryginalnych metek to gdy dodam do nich własne metki z ceną i rozmiarem będzie wszystko ok? (oczywiście rzeczy te miałabym na fakturze) botox3 @wp. pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do botox
Ja handluje miedzy innymi Atmosphere, z tym że przeważnie mam z metkami firmowymi. Ale gdy się zdarzy że coś jest bez metek to doczepiam swoje metki z firmą rozmiarem i ceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ponawiam pytanie - czy jeśli kupuje ubrania np Atmosphere, czy innych zagranicznych i nie mają oryginalnych metek to gdy dodam do nich własne metki z ceną i rozmiarem będzie wszystko ok? (oczywiście rzeczy te miałabym na fakturze)" Moim zdaniem to będzie ok, ale na metce musi być trochę więcej oznaczeń: rodzaj towaru (bluzka, spodnie itd.), skład surowcowy i przepis prania oraz dane dystrybutora (jeśli sama importujesz towar - to Twoje). Każdy importer ma obowiązek oznaczać swój towar takimi metkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do botox
aleksa.m co do prania to wydaje mi się zbedne nigdy tego nie zamieszczam na metkach, wydaje mi się że wystarczą wszywki firmowe na których jest skład materiału oraz jak prać prasować itd... Jeszcze się nigdy nie spotkałam żeby były te wszywki wyciete z ubrań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do miła a zaopatrujesz się w jakiejś hurtowni czy sprowadzasz z zagranicy, jeśli mogę zapytac? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do REVIVALKA pisałas kiedyś ze jedzie do ciebie towar z monacohurt. Jak wrażenia na temat towaru? Bo stronę w necie mają naprawdę ładną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
do ojojka , w XXI wieku wystarczy komputer do zarabiania nic więcej, jesteś zacofana gorzej niż moja prababcia , siedzenie w butykach na wsi i ograniczanie się do 3 klientów to dobre w prl -u może było a nie w XXI wieku , alegro i internet rządzą światem , sprzedaż internetowa , bo jest tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
za to Ty nawet w teorii nie jesteś dobra bo ja 99 proc. towaru nawet nie widzę , nie mam żadnej hurtowni w domu już, wszystko załatwiam praktycznie dropshipingiem , takie trudne słowo obce Twojemu małemu móżdzkowi nierozwiniętemu, co się zatrzymał w dobie średniowiecza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czzaa_maaaa
i bardzo dobrze najwyższa pora może się nauczysz że za darmo to się światło tylko gasi a nie informacji udziela a każdy to potencjalny wróg i konkurencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojka
pogadaja se...chetnie poslucham :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czzzaa_malła
Trudno w najbliższej rodzinie szukać mi było do tej pory potencjalnych wrogów... Do kogoś trzeba mieć jakieś zaufanie, zwłaszcza, że prawie każdy w mojej rodzinie ma po kilka przeróżnych działalności. A my w porówaniu do innych to zarabiamy grosze. Po prostu ja uważam, że pewnych rzeczy się nie robi. Mało osób się dorobiło na czyjejś krzywdzie. Pan Bóg nie rychliwy, ale sprawiedliwy. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jazda euro
do przodu,pisz,pisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czzaa_maaaa
jak trudno szukać to miej pretensje do siebie, bardzo dobrze ci tak ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazda euro jazda, jazda....
zbluzgaj wszystkich, obrzuć gów*em a następnie wdeptaj w ziemię, może troszkę ci się poprawi humor że na innych się wyżyjesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czzzaa_malła
:-) :-) :-) Rodzice mi teraz obiecali, że kupią nam nowe auto i mam powiedzieć w rodzinie, że ten samochód to kupiony ze sprzedaży z allegro... :-) Ja jestem od bardzo dawna przyzwyczajona, że ludzie mi zazdroszczą. W sumie powinnam się tego spodziewać, że ktoś mi zrobi taki numer. Coś wymyślę innego. Co nas nie zabije to nas wzmocni, szkoda, że nie mogę sobie rzucić szklanką, nie chce mi się sprzątać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czzzaa_malła
Bardzo mi się podobały sukienki w kwiatki z tej hurtowni monaco, trochę rzeczy mają całkiem fajnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
dzięki mam cudowny humor i nic mi go nie popsuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła8
do bozenka1982... ja przerobiłam wiele hurtowni teraz zatrzymałam się przy kilku kupuję i w polskich i zagranicznych ale głównie przez net...jeżeli znajdę ten sam towar w Polsce i w podobnej cenie to oczywiście wolę u nich zakupić bo szybka i tańsza dostawa...między innymi mam w ofercie towar podobnej klasy jak w fashion-hurt ale kupuję w innej znacznie tańszej polskiej hurtowni , jeszcze z innego źródła zaopatruje się w dobre marki bielizny , butów , dodatków i innych art o które proszą klientki...jednym słowem ciągle szukam i zmieniam dostawców bo kupuję pod gust i potrzebę klienta głównie skupiam się na stałych klientkach , znam ich rozmiary ,upodobania itd...mam z nimi kontakt mailowy , wysyłam oferty i propozycje... trochę to pracy kosztuje i wymaga dobrej organizacji i odpowiednich sprzedawców ale póki co opłaca się pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do miła8 dziękuję za odp. Też chciałabym mieć u siebie coś innego niż wszechobecną odziez z Ptaka, stąd moje pytanie do ciebie. Narazie jestem na etapie intesywnych poszukiwań. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
ta znów tu o matko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praaalinka
Witajcie, Niedawno otworzyłam butik z końcówkami kolekcji i mam pytanie po jakim czasie Wasze sklepy zaczęły generować zyski? Ja zrobiłam tak, że policzyłam sobie wszystkie koszty i podzieliłam na ilość dni i wyszło mi jaki muszę mieć minimalny średni utarg dzienny, żeby zarobić na opłaty. I tak przez pierwszy tydzień miałam takie utargi, że akurat starczy na opłaty, ale drugi tydzień jest już gorszy. To chyba dobrze nie wróży? Po jakim czasie u Was pojawiły się zyski, czy przez pierwszy miesiąc udało się Wam zarobić choćby na opłaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pralinka
żeby firma generowała zyski to trzeba minimum roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123***
Ja w tamtym roku otworzyłm też z końcówkami w lutym , pierwszy miesiąc miałam do tyłu , ale potem każdy miesiąc był lepszy . To chyba zależy od wielu czynników i musisz zdobyć klientów. Handlowanie outletem jest specyficzne ale jak zaskoczy to potem już dobrze jest. Ja zawsze w czwartek robię nową dostawę i muszę wydłużać czas pracy do 20 . Od piątku do końca tygodnia daję po 5 procent upustu .W poniedziałek wszystko obniżam o 10procent ,we wtorek o 20 i w środę o 30 i tak w kółko . To czego nie sprzedam przed następną dostawą chowam na jakiś czas i potem dokładam do jakiejś kolejnej nowej dostawy i tak w kółko. Swój sukces widzę w niskiej marży , dokładam maksymalmie 50 procent na pierwszy dzień ,wtedy idą najładniejsze ciuchy , to co zostanie ludzie kupuja często ze względu na niska cene .Mam takie klientki które kupuja tylko w środę gdy jest totalna wyprzedaż i potem wystawiają to na allegro .Na każdą dostawę wydaję w zależności od sezonu od 5-10tys , mam małą powierzchnię handlową ,wiec wiecej się nie zmieści ,ale wg moich oczekiwań na zysk wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×