Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość 123***
Pomieszałam z tą marżą . Prawidłowo powinno być : narzut maksymalny 50procent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błagam doradźcie mi gdzie jechać do Głuchowa czy do Ptaka? Chodzi mi głównie o włoską odzież,ale i ceny w miarę przystępne. Przeszukuję ten wątek,ale co trafię to nie do końca pełne informacje. Dobrze doczytałam,że w ptaku sektor G ma włoskie ciuszki? A na Głuchowie też coś znajdę? I tak ogólnie to gdzie jest lepszy wybór w towarze i pod względem cenowym i jakościowym? Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123***
Wiele osób handlujących końcówkami popełnia błąd ,że traktuje swój towar jak ten z najnowszych kolekcji i kupując tanio chce drogo sprzedać .Towar z uwagi na wysoka cene zalego magazyn i jest po jakimś czasie opatrzony ,bez szansy ze komus wpadnie w oko. Taki towar trzeba sprzedać maksymalnie w ciągu tygodnia ,nie powinien go klient widzieć gdy np odwiedza nas co tydzień lub raz w miesiącu . Klient musi sobie zakodowac ,że jak nie kupi czegoś co mu się bardzo podoba od razu to potem tego nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do 123
Metoda jaka stosujesz w postaci tych upustów bardzo przypomina mi niestety ciuchland i dlatego tez przez takich sprzedawcow jak ty outlety traca na renomie. Outlet to markowa odziez z poprzednich sezonow, konckowki kolekcji i znani projektanci a rzeczy tanie i z defektami a metody i sposoby sprzedawane przez ciebie przypominaja sprzedaz w ciuchlandach, mi sie to osobisice nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do 123
tam mialo byc ze a nie rzeczy tanie i z defektami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenka997
Do Eurolifestyle Ten drophishing nie jets taki głupi,ale ma parę mankamentow,ktore nie potrafię przeskoczyc,ale najwazniejszy to jest długi czas oczekiwania przez klienta:od zlozenia zamówienia w e-sklepie do momentu otrzymania przesyłki,jesli jest to np.aż z Chin-dlatego min.na allegro tacy sprzedfawcy mają duzo negatywów. druga sprawa-to jakośc towaru-male mozliwosci obejrzenia i dopilnowania,co tak naprawdę zostaje wyslane do klienta. Zdjęcia ciuchów w e-sklepie sa piękne,ale towar,ktory skadś tam dotrze do klienta bardzo rózni sie od tych fotek,poprostu wciskają jakieś badziewie.Jak ty sobie z tym radzisz? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
tak czekają długo jeśli idzie bezpośrednio, u mnie jest jeden stopień dodatkowy, zaufana firma chińska na miejscu , która towar odbiera, pakuje i wysyła, jak jest ok, klient zadowolony wtedy dostają swoją dolę, dzięki temu towar jest perfekcyjny a klient zadowolony , czy długo , nie, przesyłka lotnicza UPS dwa dni , plus 8 dni na cle w Warszawie, cóż Polska i dwa dni dojazd do Gdańska , co daje razem 12 dni łącznie, plus 4 dni dostawa do Niemiec kurierem po przepakowaniu a;e tp rzadko bo na 99 proc. idzie bezpośrednio teraz brałam bo bralam tez suknie dla polskikego salonu sukien ślubnych więc przy okazji przerzuclama i dla Niemki , jeśli idzie bezpośrednio do klienta, to jest to oczywiście o niebo krócej , bo odpada osiem dni na cle, co przy lotniczych przesyłkach daje jakieś maksymalnie tydzień czasu ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
te na al;egro biorą najtansze paczki pocztowe nierejestrowane z któych co druga ginie, dlatego mają takie a nie inne negatywy, bo te zwykle paczki idą 2-3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO 123 WITAM podobają mi się Twoje metody sprzedaży.Owszem jest to towar firmowy ale z jakiś względów jest tańszy.Więc nie ma wielkiej róznicy między ciuchlandami a outletami.W ciuchlandach tez trafia sie nowa odzież.mój mail 2.bb@gazeta.pl moge zadać parę pytan tą droga.bardziej bezpieczna bo tutaj sie za dużo obrażaja wszechwiedzący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenka997
No tak,ale jak wygląda cło,np w twoim wypadku-ty placisz?[wliczasz to juz w cene końcowa towaru],czy klient?-wtedy napewno podnosi raban,ze sa dodatkowe koszty.pozatym koszty przesyłki -napewno wysokie-czy to z USa czy z Azji. a czy wiesz cos nt drophishingu w naszych hurtowniach? ja tez mam male mozliwości magazynowania i taka współpraca bylaby dla mnie bardzo korzystna.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt Ciebie nie prosi o zdanie czy tego nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
cło , jest bardzo małe za 12 sukienek dziecinnych wieczorowych i suknie ślubną zapłaciłam wczoraj 40 złotych + 12 złotych opłat manipulacyjcnych tam no takich ddtakowych kosztów, to przy 12 sukniach to są grosze w cene wliczone , w Polsce oczywiście są już firmy hurtownie które stosują dropshipinng ale ceny ich to kosmos, wczoraj oglądałam jedną to bluzki, tuniki mieli w granicach 50 złotyhc na hurt,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenka997
do euro czy ci z allegro maja NIP eu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do bozenki997 oj uwazaj bo za rady bedziesz musiała płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
jeśli organizuje wysyłkę na miejscu chińczyk to nie jest ona droga, inaczej w przypadku gdy zamawiasz sama bezpośrednio , to wtedy tak dla nich jesteś biały człowiek do zdarcia , na przykład za realnie ważącą paczkę 5 kg, oni ci skasują za wagę 15 kg . no i nigdy nie bierz tanich nierejestrowanych paczek na 90 proc zginie , najtańsze są dostawy morzem , niekoniecznie kontener takie po 100 kg bardzo się opłaca, tyle że czekasz na to okolo 6 ttygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
NIP EU po co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenka997
do euro wszystko byłoby super,gdyby mozna było znaleźć uczciwych kontarhentów,ale z tym róznie to bywa:( Teraz będzie jeszcze dodatkowy problem-napromieniowanie z Japonii-czyli moze byc embargo na towary z Azji-no i wiele biznesow upadnie,co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
nie potrzebna panika, do Chin to nie dotrze. owszem, bedzie miało wpływ juz ma, bo waluta szaleje straszliwie, to jedyny na razie negatywny skutek ,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
no oczywiście znalezienie dobrego dostawcy to podstawa, najlepiej mieć kogoś tam na miejscu, bo chińczyk chińczyka inaczej traktuje i inne ceny mu daje , no i koszty wysyłek są tańsze, cło też przechodzi bez problemy, bo dokumenty są dopilnowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenka997
do euro Trochę mnie ta cała logistyka przeraża,chyba bardziej przemawia do mnie drophishing w Polsce,bo jesli nawet koszt sukienki 50,00,to moja marza niech będzie tylko 25%-jeśli towar dobry,to zysk można wygenerować dużym obrotem,a nie windowaniem ceny,tak myslę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenka997
do euro Czyli,jak rozumiem-sukces jest wtedy,jak rozumiem,kiedy 1 chinczyk ma hurtownie,towar przekazuje 2 chinczykowi,który towar pakuje i wysyla-to on jest zaufany i to on jest twoim kontrahentem?Troche to skomplikowane,malo się na ten temat jeszcze pisze...a ja lubie poczytac o tych sprawch bo szukam jakiegos rozwiązania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
czy ja wiem czy towar dobry znaczy nie przyglądałam sie znalazłam kilka polskich dropshipingowych hurtowni nie tylko z odzieżą, ale większość ma ceny wyższe niż te z alegro w hurcie , zresztą ja w detal przynjamniej na razie nie wchodzę ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
prowizje płacę po transakcji , także mam pewność że ta osoba się stara, no bo wiadomo że jak nawali to się żegnamy, kasy nie dostanie i po współpracy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123***
Do 2.bb też tak uwazam , nie ma co z outletu robić salonu i bawić się w ekskluzywny sklep , w handlu liczy się szybki obrót gotówką .Zaraz napiszę do ciebie ,ale nie obiecuję za wiele ponad to co tu dałam od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenka997
No tak,masz juz pewne doświadczenie w tym drophishingu. Ciekawa jestem,jak długo rozkręcałąś swoj biznes,nie chcę konkretnych informacji,bo każdy ma swoje sekrety,ale jesli możesz,napisz,jak zdobywałaś doświadczenie i ile czasu ci zajęło wyszukanie dobrych kontarhentów?napewno były też problemy,z którymi trzeba bylo się zmagać.Pisze to zupełnie szczerze i bez żadnych ukrytych intencji,ani nie kieruję sie obcymi opiniami,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
ja się rozkręcam cały czas, i cały czas szukam nowych pomysłów . działam właściwie w każdej branży, jest klient jest zapotrzebowanie, suknie ślubne i wieczorowe to mały wycinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenka997
Dzięki eurolifestyle,mozna z toba pgadac całkiem spokojnie. Życze powodzenia w pracy,pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
i nawzajem powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do eurolifestyle
a skąd wzięłaś w Chinach zaufanego człowieka jeśli można spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×