Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość dorotka paprotka
a czy chodzi o to żeby tylko pokojowo tu było? autorka całego zamieszania chciała ostrzec ludzi, to chyba dobrze, ja tez sie zastanawiałam nad zakupem u eurolifestyle ale po tych wpisach zrezygnowałam, dzięki za ostrzeżenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
i całe sczescie bo klientów debili wierzących w plotki nie obsługujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka paprotka
przeczytałam tylko ostatnią stronę i padaka hehehe jednak z tej eurolifestyle to niezły numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
tak jednak pora wywiesić napis Polaków nie obslugujemy już dawno o tym myślała zębym przejść tylko na kulturalnych eeuropjeczyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepsze od kabaretu
zrób tak, zrób.....trzymam cię za słowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
już dawno to zrobiłam nawet byle rumun przebija kultura zawistnych chamów z polskich , któzy myślą tylko jak anonimowo się popisać bo w realu są nikim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile.
Ja nie przeczytałam dobrze nawet tej strony Ale chcę Wam powiedzieć, że w handlu 50% to jest sprzedawca. Pracuję już 20 lat. Stali klienci, co przychodzą, bo ja ich ubiorę. Lenie zwyczajne:) Ale u mnie najwyżej stoi obcy klient. Ja mam lumpeks:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepsze od kabaretu
"któzy myślą tylko jak anonimowo się popisać bo w realu są nikim " ciecie na pewno nie przebiję, nie ma opcji, na goldenline zrobiłaś sobie taką reklamę, że hej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepsze od kabaretu
literówka, miało być: ciebie na pewno nie przebiję, nie ma opcji, na goldenline zrobiłaś sobie taką reklamę, że hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka paprotka
do " lepsze od kabaretu" no i teraz chce pokazac ze to wszyscy sa glupi tylko nie ona, a przeciez to ona kreci i do kogo te pratensje, jak dla mnie to wariatka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
ja ma w dupie , polscy klienci i tak są od dawna dl mnie nikim więc mi to wali , dla mnie polak to cham tylko ktory nie ma zadnego szacunku ani zrozumienia dla sprzedawcy , i zdania nier zmienie, wszyscy tacy sami, a potem powypisywac na necie bzdury bo anonimow to ja jetsem wielkim pan ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
w realu zaden by geby zakaznej nie otworzyl ale na neci uhuu to kazdy mocny i wygadany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepsze od kabaretu
"polscy klienci i tak są od dawna dl mnie nikim więc mi to wali " chyba już wszyscy mają jasność co do tej pani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka paprotka
Jak tak możesz o ludziach sie wypowiadac? a ty to kto jestes? to ty ludiz nie szanujesz i dlatego ludize maja cie z nic. Do ciebie idealnie pasuje tak jak to Rydzyk powiedzial " że z szmba perfumerii sie nie zrobi" idalnie do ciebie pasuje, a tak na marginesie super reklama, teraz to pewnie nikogo juz nie pokantujesz, oszustko jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konrads78
Kupowałem w firmie eurolifestyle i jedyne co mogę powiedzieć na "NIE" to, że przesyłka trwała dłużej niż powinna. Tzn. miałem dostać w piątek, ale dostałem we wtorek a w zamian dostałem gratisy więc w sumie mi się opłaciło... Uważam, że konkurencja chyba nie śpi, bo ceny u eurolifestyle są tańsze niż u niektórych starych wyjadaczy. Tak poza tematem... Czy ktoś wie gdzie mogę kupić tanie suknie ślubne?! Chodzi mi o suknie, które żona mogłaby kupować w salonie... Zależy mi by były jak najtańsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepsze od kabaretu
"przeciez to ona kreci i do kogo te pratensje, jak dla mnie to wariatka" a dla mnie to bardzo zakompleksiona osoba, która musi sobie podnosić samoocenę ubliżaniem innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konrads78
* Poprawka... SPRZEDAWAĆ W SALONIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka paprotka
oj euro a ty za faceta sie podajesz?? bo w scieme z gratisami i to od ciebie to napewno nie uwierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepsze od kabaretu
"Uważam, że konkurencja chyba nie śpi" ta jasne, wszyscy tu na kafe i na goldenline jesteśmy jej konkurencją i tylko czyhamy, aby ją zniszczyć sama sobie robi najlepszą antyreklamę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
tym też się zajmujemy , jak Pan chce proszę napisać e-maila ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka paprotka
przeciez napisałas ze polski klient jest dla ciebie nikim????? ale ty zenująca jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepsze od kabaretu
czyżby znowu rozdwojenie jaźni? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
tak taki jak Ty, a nie stały klient kulturalnie sie zachowujący,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepsze od kabaretu
jednak rozdwojenie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
nie rowne traktowanie jak cham to chama tzreba po chamsku traktowac bo inaczej prostak nie zrozumie jak kulturalnie się mówi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konrads78
Czy na serio ten topik nie ma już żadnego poziomu? Zamiast odpowiadać mi na pytania tworzą Państwo jakieś teorie na mój temat... Ile mają Państwo lat? Może się tu wszyscy przedstawimy a Państwo zaczną od siebie a potem będę komuś ubliżać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konrads78
Czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepsze od kabaretu
konrads, też sobie poczytaj, naprawdę dobre na chandrę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
( Do kondras78 ) Podaj e-mail to może coś ci pomogę w temacie sukien śłubnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×