Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Jeszcze co do stażystów, to prawda jest taka, że niektórzy traktują pracę jak dopust boży. Miałam taka stażystkę, która potrafiła powiedzieć pracownicy z bardzo długim stażem, która miała ją pod swoją "opieką", że ona nie musi tego, czy tamtego robić, bo jest "tylko stażystką". Nie muszę chyba dodawać, że się z nią pożegnałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem Waszych opinii, jak powinien wyglądać sklep internetowy z odzieżą? Czy wolałybyście sklep, w którym można kupić wszystko (odzież, obuwie, bieliznę, biżuterię, torebki i wszelkie inne dodatki), czy jednak sklep wyspecjalizowany w jednej branży? Przykładem tego pierwszego modelu jest asos.com, który jest chyba najbardziej znanym multibrandowym sklepem z bardzo szerokim asortymentem. I jeszcze jedno: czy zrobić w jednym sklepie odzież w różnych przedziałach cenowych, czy podzielić na dwa różne sklepy - z odzieżą tańszą i droższą? Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki i sugestie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
jeden łaczony ale też nie z natłokiem produktów optymalnie to tak od 300 maks produktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serio tak mało, to by było zaledwie1/5 mojej oferty, którą mam w sklepie? Zawsze sądziłam, że im większy wybór, tym więcej kupią klienci. Proszę o więcej wypowiedzi, jakie sklepy internetowe Waszym zdaniem są najbardziej efektywne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
jak wiecej to zrob duzo kategorii , zeby klient w polowie przegladania jednej nie zasnał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość według mnie czym więcej
Według mnie czym więcej produktów tym zdecydowanie lepiej, tylko trzeba uważać żeby nie umieszczać jakiegoś szmelcu a żeby tylko było więcej w ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
aleksa.m sklep podobny do asos byłby dobrym wyjściem , bo takich mało i każdy będzie wolał obkupić się w jednym miejscu , mniejszy koszt za przesyłkę. ale musisz się liczyć ,że to ogromne przedsięwzięcie wymagające pracy wielu specjalistów. w polskich warunkach należałoby ten pomysł rozłożyć w czasie , bo ogromne koszty , nawet jeżeli będziesz handlowała obcym towarem. w jednym sklepie nie lokalizowałabym różnych, skrajnych przedziałów cenowych , chyba ,że skupisz się na jednej kategorii ,ale o niespotykanym nigdzie indziej wyborze . wybór od którego klient dostanie zawrotu głowy. jeżeli taki klient wejdzie na inną stronę w poszukiwaniu czegoś konkretnego ,szybko uzna ,że jak kupować to tylko u ciebie. wypisz sobie plusy i minusy każdej rozpatrywanej wersji . ja generalnie jestem za jednym , najwyżej dwoma asortymentami i przeogromnym wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kolorowesnymam Zdaję sobie sprawę, że nie będzie to łatwe organizacyjnie przedsięwzięcie. Oczywiście byłoby to rozłożone w czasie, produkty wprowadzane byłyby sukcesywnie. Czasami obawiam się, że mnie to przerośnie, albo zastanawiam się czy jest w sieci miejsce na jeszcze jeden sklep z odzieżą. Ale generalnie jestem pełna optymizmu. Masz już pewne doświadczenie w tym temacie, jak myślisz, z czym mogę mieć największe problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aleksa.m
Według mnie z dotarciem do klientów, a jak już osiągniesz dużą saprzedaż z ogarnieciem wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"do aleksa.m Według mnie z dotarciem do klientów, a jak już osiągniesz dużą saprzedaż z ogarnieciem wszystkiego." Co do tego pierwszego punktu, to zdaję sobie sprawę, że tak będzie i dużo czasu i środków potrzeba na wypromowanie sklepu. Masz może sklep internetowy, piszesz z własnego doświadczenia? Jeśli tak, to po jakim czasie sklep się "rozkręca", jeśli jest pozycjonowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aleksa.m
Tak piszę z własnego doświadczenia. Pozycjonować trzeba cały czas niestety, ja pozycjonowałam sklep zanim jeszcze był zatowarowany gdy główna sprzedaż była przez allegro. Powoli przenosiłam się na sklep internetowy a allegro z czasem spadło tylko roli do reklamy. Na początku dobrze też podepszeć się google adwords. Ja byłam o tyle w dobrej sytuacji że zabrałam sporo stałych klientów z allegro, no i mam znajomych którzy są pozycjonerami i sporo pomogli programami do tego satworzonymi i podpowiedzieli co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile trwało od otworzenia sklepu do jego pełnego "rozkręcenia"? Możesz podpowiedzieć co to za program do pozycjonowania? Rozumiem, że teraz sprzedajesz głównie przez sklep, na allegro tylko reklama? Możesz zdradzić jak się mają obroty z samego allegro (gdy nie miałaś jeszcze sklepu), do obecnej sprzedaży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aleksa.m
Na allegro miałam obroty rzędu 40-60 tyś miesięcznie, w sklepie na samym początku po przejściu z allegro niespełna 20 tyś, a w tym miesiącu już przekroczyłam 40 tyś obrotu. A co do programów do pozycjonowania to z tego co mówili jest ich sporo tylko że sporo kosztują i raczej sie nie opłaca ich kupować żeby jedną stronę pozycjonować oni te programy mają kupione na firmy do pozycjonowania stron klientom. Dzieki ich uprzejmości jak jakiś program był akurat wolny to wtedy pozycjonował moją stronę. Ile czasu trwało aż sklep się wypozycjonował to trudno powiedzieć bo on od dawien dawna był troszkę pozycjonowany ale jakoś z braku czasu cały czas sprzedaż była głównie przez allegro aż w końcu powiedziałam dość tego haraczu i stopniowo przerzucałam się na własny sklep internetowy wtedy pozycjonowanie też zaczeło się dużo bardziej intensywne, aż chyba zabardzo intensywne bo strona mojego sklepu wpadła w filtr google i musiałam jeszcze 3 miesiace dłużej sprzedawać na allegro aż google łaskawie zniosło9 na moją domenę filtr i większość fraz powróciła na swoje pozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dododo do aleksa.m
Plis podaj namiar na swoj sklep plisss rozpalilas moja ciekawosc pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aleksa.m
Ten post nie jest kierowany do aleksa.m a do osoby piszacej powyżej. Od długiego czasu co jakiś czas czytam ten temat i wiem jak tu jest i z tego powodu nie podam żadnych namiarów na siebie. Nie mam zamiaru się denerwować jak jakieś mądralińskie będą się wysmiewać że to są szmaty lub nie modne starocie a co najgorsze wyzywać obrażać itp. już raz mnie tu prowokowano żebym się ujawniła,może lepiej się nie udzielać w tym temacie i mieć święty spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wtedy pozycjonowanie też zaczeło się dużo bardziej intensywne, aż chyba zabardzo intensywne bo strona mojego sklepu wpadła w filtr google" Słyszałam tez ostrzeżenia na ten temat, żeby na początku nie pozycjonować zbyt intensywnie, ale dla mnie to na razie tylko teoria, więc korzystam ze wszystkich sposobów, żeby się trochę "podszkolić". Wcale się nie dziwię, ze nie chcesz się ujawniać na tym forum, zaraz na pewno znalazłyby się jakieś hieny. Może mogłybyśmy pogadać na pw? Jeśli nie masz nic przeciwko, podaję swój mail: magnoliasklep@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowe, najmodniejsze wzory już na naszej stronie w wyjątkowych cenach. . . www.vogahurt.pl . zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leggi
witam ponownie, dziękuję za rady przysłane na maila, dały do myślenia, muszę sie pochwalic że wczoraj był rekordowy utarg w sklepie, najlepszy od początku roku!! bardzo mnie to podbudowało, może zacznie sie nieco lepszy okres??? oby... eurolifestyle - jeśli chcesz prześlij mi więcej fotek i warunki ewentualnego komisu na maila milka.mp@wp.pl, dzięki za uwagi, będę zagladać i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
widzę ze Betina tak kiepsko ci idzie ze az musisz siedziec na neta i oczerniać ludzi, biedaczka z Ciebie że tak vmusisz żyć anonimowe nicki na necie i plucie na necie, bo interesy nie idą, współczuje beidaczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jetsem betina
a ty sio stąd i przestan wkoncu naciagac ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do voga
super masz te ciuszki ;) ale mnie interesują wyłącznie spodnie, czy są w twojej ofercie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
jak napsizesz swoje imie i nazwisko i adres to sobie pojde ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euro ale ty glupia
po co ci moje dane? zebys mnie oczerniala tak jak zrobilas to ze swoja klientka tylko dlatego ze ty sie nie wywiązalas z umowy, kretynów to sobie w rodzinie poszukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
kretynką to jestes ty bo ja sie wywiazalam a kuriera moge miec w dupie ze nie dostarczyl mam do tego pelnego prawo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jena nie chodzi o jedną rzecz
euro... nie chodzi o jednego klienta, bo kazdy jest czlowiekiem i pomylki sie zdazaja to jest zrozumiale, ale posluchaj chcialam u ciebie zamowic bo widzialam reklame na neci i wszystko pieknie wyglada, jest super opisane ale zastanowilo mnie dlaczego u ciebie po pierwsze nie mozna zamowic za pobraniem po drugie osobisie i zaczelam szukac info o waszej hurtowni i to co przeczytalam to do dzis jestem w szoku, ludzi oszukanych przez ciebie jest nie jedna, nie dwie osoby lecz cala masa, rozumiesz to nie jest zwykly przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy strona
eurooutlet nalezy do Ciebie, Euro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
w dupie mam anonimowe opinie nie prawdziwe, nikt nie dostanie za pobraniem , nie ma takiej opcji już się ciągam po sądach za umowę komisową za grudzień, a w marcu , jak poszłam jednemu na rękę to mi dwa tygodnie nie chciał zapłacić i dostałam przez to z nerwów zawału, nigdy więcej nikt nie dostanie za pobraniem ani w żaden inny sposóbb niż z góry, jak klienci są złodzieje to niech się nie dziwią ze nie ma opcji za pobraniem ani osobiscie, polak to złodziej, i albo placi u mnie z góry albo zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
90 proc opinii jest kłamliwych, co mam zrobic nja to jak mnie ktos wyzywa od zlodziejek bo bezpośredni importer na alegro ma taniej no co?> w dupie to moge tylko miec , albo jak ktos pisze ze go okradlam na dwa tygodnie przed planowanym jego terminerm dostawy, niech sobie pisza , klamcy i tyle a ja i tak robie swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×