Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość eurolifestyle
15:54 [zgłoś do usunięcia] czy strona eurooutlet nalezy do Ciebie, Euro? ] A czy ja jestem kurwa z Lubllina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jesteś jakimś vipem
żeby każdy musiał wiedzieć skąd jesteś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
chyab widac tam inna nazwe firmy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do eurolifestyle
piszesz; "Polak to złodziej" czyli mowisz o sobie ta? czy moze nie jestes polka? a tak na marginesie co ma pobranie do złodziejstwa czy wizyta sobista w hurtowni?? ty poprostu siedzisz na necie calymi dniam i inaciagasz ludzi, skoro posiadasz taka olbrzymia firme ktora funkcjonuje na miare miedzynarodowa to nawet hurtowni stacjonarnej nie posiadacie?????????????? dla mnie to zwykly kant!!!!i nie tylko dla mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurooutlet to nie
eurolifestyle jest z Gdańska dla niewiedzących, zeby wiedzieli gdzie nie kupowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupie buty
witam:P oj widze ze tu watek kwitnie. A ja mam pytanie do aleksy. Chce otworzyc sklep internetowy z butami, mozesz mi udzielic kilku wskazowek jak to zrobic, jaki jest koszt np. w twoim przypadku uruchomienia takiego sklepu i miesieczne utrzymanie. I co to jest to pozycjonowanie bo nie wiem. A tak na marginesie co do tej ust. ad. z chwila wydania towaru przewoznikowi sprzedawca nie odpowiada. Hmmm to nie jest tak do konca. Bo wydanie towaru nie nastapilo do przewoznika osoby kupujacej tylko przewoznik zawarl umowe ze sprzedajacym, co znaczy ze dziala na polecenie sprzedajacego a co za tym idzie jest przewoznikiem sprzedajacego i to on odpowiada za dostarczenie towaru. Stad niektorzy sprzedawcy zadaja oswiadczenia od kupujacych ze umowe z "przewoznikiem " zawieraja w jego imieniu. Tak wiec nie jest to tak jak wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
90 proc. firm teraz tak funkjconują tylko internetowo jesteś zacofana wieśniara z epoki średniowiecza , co druga firma nie podaje adresów i nei prowadzi już odbiorów osobistych , nie zamierzam wywalać paru tysięcy na jakaś druną siedzibę żeby 5 osob na miesiac przyjechało, i podnosić przez to ceny żeby zarobić na czynsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczciwa
Oto kolejny dowód na nieuczciwość Pani Eurolifestyl http://www.forum.chh.pl/t337-UWAGA-FIRMe-EUROLIFESTYLE-%28ANNA-MARIA%29!!!.html Od 20 lat prowadzę sklep z bielizną i odzieżą. Od pewnego czasu zaczęłam korzystać z hurtowni internetowych. Wszystkie transakcje przebiegały wzorowo oprócz tej z udziałem Pani Eurolifestyl. Pani jest arogancka, ordynarna i unika konfrontacji i wyjaśnienia sprawy. Stanowczo ją odradzam! Szkoda waszych pieniędzy dziewczyny skoro dopiero zaczynacie. Wiem jak liczy się każdy grosz przy rozkręcaniu interesu ponieważ właśnie pomagam otworzyć sklep córce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
proszę o podanie danych imienia i nazwiska firmy neistety w chwili obecnej nei mamy żadnych zamowien na odzież w Poslce w trakcie wiec nie jest to prawda,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
niestety prowokacja wysoce nietrafiona bo w chiwli obecnej jedyne zamowienia na Polske to zabawki , dziekujemy za cyrk dowidzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczciwa
ależ ja nie twierdze, że to było dziś. A poza tym sama Pani kreuje swój wizerunek pisząc i wyrażając się o obcych ludziach, którzy ani Pani nie obrazili ani nie ujeli Pani szacunku. Wystarczy spojrzeć na post powyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
a ja wiem co sprzedaje i odzieży polakom nie sprzedaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
poza tym jak kogoś sie obraza to wypada napisac kim sie jets bo anonimowqe opinie to mi świszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczciwa
Ależ kto Panią tu obraża?! Proszę zacytować choć jedno słowo! A poza tym jestem Polką aczkolwiek mieszkam od 25 lat w niemczech, mam męża Niemca i tutaj też prowadzę interes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Do voga ;-) W ofercie posiadamy jedynie spodnie Miss Berge. Sa to właścwie getry z kieszonkami i aplikacjami lub tego typu co na zdjęciach. (jeansowe) Mamy też spodnie włoskie rybaczki (zakładane)- sfotografowane razem z włoskimi bluzeczkami: http://www.vogahurt.pl/?paged=4 Pozdrawiam . www.vogahurt.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
proszę podac nazwę firmy która rzekomo coś u mnie kupowała sprawdzę to ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
jak ktoś pisze anonimowo to obraża proszę podac imie nazwisko nazwe firmy ktora kupowala wtedy sobie moze Pani pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle skoncz tą szopke
Nie zastanowilo cie dlaczego nikt nie toczy tutaj wojny z innymi hurtownikami a tylko z toba??? Jest tu np voga - świetna strona internetowa, super ciuchy, jasne warunki współpracy jakos wszystko takie przejrzyste i zrozumiale i nie slyszalam ani jednej negatywnej opini na temat tego sprzedawcy, świat nie uwoził sie na ciebie, to z tobą jest cos nie tak, zmiataj stad i przestan naciagac i obrazac ludzi. Pewnie i tak tu bedziesz zagladac pomimo tego ze wszyscy maja cie dosyc, ale spoko posmiejemy sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
anonimowe opinie i wpisy chorych umysłowo pomarańczek latają mi koło dupy .ani jedna opinia nie została potwierdzona prawdziwymi danymi, tak to ja sobię moge o każdym wejść i napsiać ze mnie oszukał, mam to głęboko w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
jak sie podpiszesz imieniem i nazwiskiem i adresem tka zeby ludzie ktorzy cie znaja mogli znaleźć i bedziesz miała odwage mi nabluzgac wtedy to pisz , a teraz to mnie mozesz nawet w dupe nie pocalowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczciwa
Moja niechęć do podania swoich danych nie jest spowodowana oszustwem, zakusami na Pani dobrą opinie- i tak już takowej Pani nie ma, Nie podaje swoich danych ponieważ obawiam się Pani nieuczciwości, pomówień oraz obelg i fałszywych sabotaży jak zrobiła Pani antyreklamę firmie PH Betina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
oczywiście ze tak bo każde kłamstwo trzeba napiętnować a taką osobe zniszczyć, więc skoro Pani nie podaje Pani opinia jest gówno warta i nie istniejąca żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
ja sobie tez moge zaraz napisac ze jest Pani zlodziejka i wariatka bo takie mam widzimisie i sie nie podpisac pd tym jak Pani chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
wiadomo ze nie poda bo kłamie, jest Pani kłamczucha i tyle, gdyby to byo prawda napisała Pani by od ręki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajda g.
euro ale niestety to ty odpowiadasz za dostawe. Ta ustawe ktora podalas to ona tyczy sie przewoznikow ktorzy osobiscie odbieraja towar z magazynu i wtedy oczywiscie z chwila wydania sprzedajacy juz nie odpowiada. Natomiast ty jako sprzedawca zobowiazujesz sie dostarczyc towar do odbiorcy i mnie jako kupujacego gowno obchodzi czy ty wyslalas czy mas zpotwierdzenie ja zaplacilam tobie za towar i za dostawe a jesli nie dostarczylas to mozesz mnie w dupsko pocalowac. Ty odpowiadasz i to ty tocz sobie boje z tym kto sie nie wywiazal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
niestety nie masz racji zgodnie z polskim Kodeksem Cywilnym w sprzedaży internetowej za zrealziowaniem zamóieniem UWAŻĄ SIE MOMENT PRZEKAZANIA GO PRZEOWŹNIKOWI I WTEDY ODPOWIADA ZA TO KUPUJĄCY, NIESTETY MUSISZ SIE DZIECINKO DKOSZTALCIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
I wdupe to ty mozesz pocałowac sprzedajacego jak zaginie albo sie zniszczy nie masz zadnych praw w polskim sytsemie rpawnym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
Zgodnie z art. 544 par. 1 kodeksu cywilnego , przyjmuje się, że wydanie rzeczy nastąpiło z chwilą jej powierzenia przez sprzedającego przewoźnikowi, który zawodowo trudni się przewozem takich rzeczy. Z tą też chwilą następuje spełnienie świadczenia niepieniężnego polegającego na zobowiązaniu do wydania rzeczy. I PRZECYZTAJ GO 100 razy az sie nauczysz dziecinko, nie masz zadnych praw jak dostawa nie dojdzie albo sie uszkodzi kiedy sprzedajacy ja wyslal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajda g.
a mi zwracasz kase:D Najpierw powinnas sie zapoznac z prawem to nie bylo by tych wszystkich awantur z toba. A ja podam swoje dane jesli masz ochote i uwierz mi ze znam sie na tym. Prowadze sklep juz bardzo dlugo. A czy u Ciebie euro mozna zwracac towar w ciagu 10 dni czy to tez ciebie nie obowiazuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
firma nie przysługuje prawo zwrotu 10 dniowego, zwrot 10 dniowy dotyczy tylko konsumenta, masz duze braki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×