Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość gość
A czy ktos z was jezdzi po towar na krakowska tandete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jezdze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co jakie sa ceny,trzeba brac w paczkach czy mozna na sztuki? A bylas kiedys w jaworznie po towar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalala tralalala
do gościa, który napisał" "Sprzedaję na allegro i jest rewelacja, a raczej była. Jest dopiero 11 grudnia a mamy już wyprzedane prawie wszystko... W piątek spodziewamy się na szczęście dostawy. Dajcie sobie spokój ze sklepami stacjonarnymi. Teraz trzeba wyjść do ludzi, po towar ruszyć w świat. Dałam w komis do sklepu u mnie w mieście i w ciągu miesiąca sprzedała moja znajoma 3 sztuki. Na allegro dziennie około 50 się sprzedaje i nie ma co porównywać. Dużo osób kupuje z Niemiec, Holandii. Albo mieć sklep sieciowy albo internetowy. Innego wyjścia nie widzę. Prawie nic nie mam wystawione a i tak sprzedały się te resztki na 1236 zł." Nie mydl ludziom oczu, na allegro od dawna już nie ma biznesu. opłaty coraz większe, a *****coraz słabszy. ja tez sprzedaję na allegro i jest coraz gorzej, praktycznie zarabia się na same koszty, nic z tego nie zostaje. A jesli tak jak piszesz masz bardzo małą marżę, ale bardzo dużo sprzedajesz, to masz też niestety duże koszty: prowizja od sprzedaży, pracownicy - ktoś musi przecież zapakować te 5 tys. paczek. i przy niskiej marży koszty cię zjedzą. Takie bajki to nie tutaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga831
Witajcie! Ja od niedawna prowadzę własny butik z odzieżą, ostatnio byłam w Łodzi ale teraz zastanawiam się czy nie jechać do wólki? Macie jakieś porównanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem tak.Wiekszosc towaru od chinoli jest ładna i tancza niz w łodzi.Ale duza czesc towaru np.swetry,towar z grubszej dzianiny jest trwała ale sie mechaci szybko.Sprzedajac taki towar tracisz powoli klientów.Temat szeroki.Lepsza jest cienka dzianina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkoweeoo j
jak tam u was przed swietami,kreci sie interes? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Posiadam w ofercie elegancką odzież - różnorode oferyty : końcówki kolekcji , odzieżą markowa outlet - atrakcyjne ceny ! e-mail : muflon82@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do krakowskiej tandety,to ceny podobno sa porównywalne do wólki czyli dobre,a mozna kupowac po poł paczki czyli po 5-6 szt,nie bylam w jaworznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam zamiar jechac do wolki i kupic jakis towar i jezdzic po domach i sprzedwac bedzie szlo niewiem jakie zeczy kupic damskie bluzki jakies czy meskie zecz\y prosze o doradzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej wietnamki na gosposie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U ciebie jest coraz gorzej a u nas na szczęście nie. Bardzo dobrze jest cały czas. Fakt, że allegro do najtańszych nie należy, ale dobra powierzchnia w jakimś sklepie również nie jest za darmo i podejrzewam, że tyle nie sprzedam. Nam się opłaca. Nikt nie mówił, że będzie allegro za darmo. Mamy prawie 100% sprzedaż i każda dostawa wyprzedaje się błyskawicznie. Jak się nie sprzedaje i na darmo się płaci za wystawienie to oczywiście, że się nie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachodniopomorskie
Wesołych świąt!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mamy prawie 100% sprzedaż i każda dostawa wyprzedaje się błyskawicznie." - coś mi się nie chce wierzyć w takie rzeczy...teraz NIGDZIE nie sprzedaje się do zera, a już na pewno nie błyskawicznie. Albo macie towar, którego nie ma nikt inny, albo oddajecie praiwe darmo, albo po prostu walicie ściemę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ostatnio bylam na krakowskiej tandecie i powiem wam zeznalazlam 3 boxy w ktorych cosbym wybrala do sklepu,aha moge sie pochwalic ze kupilam w auchan fajne majtki dla kobiet w super cenach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomnialam dodac ze w auchan zaopatrzylam sie jeszcze wpodkoszulki i spodniczki ale dziewczyneki to w cenach 5zlza sztuke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomorskie9090
a jak u was po swietach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bryndza,wszyscy w galeriach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.12.13 [zgłoś do usunięcia] tralalalala tralalala do gościa, który napisał" Sprzedaje na alegro fakt że opłaty duże, ale spokojnie wyszłam na swoje przed świętami. Branża zabawki nie ubrania, więc wiadomo że sierpień - grudzień dobry teraz będzie zastój. Ale teraz spokojnie sobie zrobiłam od 24 do 2 stycznia wolne. Fakt że pracowałam 20 godzin dziennie wszystko robiąc samemu,żeby zaoszczędzić na kosztach, ale to był najlepszy rok od lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwierz mi sprzedaje się wszystko, ale mamy towar bezpośrednio z fabryk i część rzeczy jest takich których nikt nie ma. Jeżeli kupujesz za dużo USD miesięcznie to zrobią wszystko co zechcesz na podstawie dobrego opisu i zdjęć. Średnie zamówienie przeważnie u nas to około 200 zł, mamy dużo zamówień jednorazowych po 1000 zł i więcej do sklepów. Są klientki, które biorą co miesiąc na 5 tyś zł. Pakujemy wszystko sami z mężem, nikogo nie zatrudniamy. Także to nie wygląda tak, że mamy 5000 tyś paczek. Czasami się sprzeda 6000 tyś rzeczy i paczek jest 800.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscc
do goscia podaj mi swoj link na allegro to zagladne do Ciebie,piszesz tak zachecajaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachodniopomorskie
Dobrego roku 2014 i samych mądrych decyzji wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chce jechac po towar na targowisko do Tuszyna zastanawiam sie nad sobota,prosze napiszcie czy lepiej jechac w tygodniu czy to nie ma roznicy,chodzi mi o sprzedaz hurtowa,ceny i ilosc sprzedawcow. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, sprzedam mix buzek w większych rozmarach po okazyjnej cenie!!! oraz mix jeansów Pilne Więcej inf na meila EmodaXXL@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć wszystkim, Mam pytanie do wszystkich rzyczliwych osób. Interesują mnie ubrania tego typu, które mozna kupić na stronie: http://www.in-stylefashion.com/young-fashion/kleider/test3.html Mieszkam za granicą. Własnie skonczyłam macierzyński a pracy nie mam. Chciałam zobaczyć jak na tutjeszym rynku poszłaby sprzedaz takich ciuszków. Na początek jednak szukam hurtowni ktora nie wymaga działalności gospodarczej jak in-stylefashion, a po prostu doliczy mi VAT do cen. Jak sprzedaż mi nie pójdzie to nie będę nic otwierała. Chce na próbę kupić troche tunik i mini- sukienek. Za linki do hurtowni bede BARDZO wdzięczna. moj mail to: elpiker1@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może są tutaj hurtownicy z odzieżą typu Queen of Catwal czy wspomnianej juz niemieckiej hurtowni In-fashion?? Jeśli ktoś posiada kontakty do takich hurtowni, również proszę o napisanie na mojego maila" elpiker1@interia.pl Oczywiscie za wszelkie informacje się odwdzięczę! Od ponad miesiąca bezskutecznie szukam dostawców :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy piszę zachęcająco, ale piszę jak jest. Chociaż dzisiaj nawet nie sprzedaliśmy 1 rzeczy... :-) Jeszcze dzień się w sumie nie kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos wie jak to jest z targowiskiem w tuszynie,lepiej jechac w tygodniu czy to nie ma znaczenia czy sie pojedzie w sobote.bardzo mii zalezy na odpowiedzi. gosc a jak u was zawsze jest ze sprzedaza,slyszalam ze styczen to masakraaa z handlem :) dziewczyny a mam jeszcze prosbe zebyscie przekazaly 1% z podatku dla mnie,niestety choruje na SM a leczenie jest strasznie drogie :( Nr.KRS 0000055578 jako cel szczegolowy: Elzbieta Moskala. Dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do uzytkownika nnaattaallkkaa czy interes w Toruniu wypalil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×