Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość gość
jakimi samochodami jezdzicie po towar bo zastanawiam sie czy jest sens pchac duze dostacze auto natowar za 8tys,czy zwyklym kombiakiem jechac.jakie stoiska polecacie w tuszynie slyszalam zew hali G sa fajne ciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jeżdżę Tico za 8 tys. spoko mieszczę. Co to za różnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojnie combi starczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w jakiej hali kupujecie ciuchy?mozecie mi jakis fajny i nie drogi polecic,sprzedawcy daja rabaty>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz 8tys to jedz pociagiem najlepiej.A wogole to daj sobie spokoj z takimi pieniedzmi w dzisiejszych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety taki mamy klimat ze pociagi nie jezdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak.Wiec trzeba czekac na ocieplenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i rekina z allegro wcieło....ehhehe...ciekawe na co chciał nakręcić.....może na kase za kontakty na hurt....ehheheh....k...rwa co za syf i poruta......dobrze ze ja mam swoje dobre kontakty na ciuchy i nie musze sie posiłkować takimi tanimi frajerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilk z tuszyna
ja helikopterem ku...wa latam.......jejku co za nieudaczniki tu piszą.....jedz czym chcesz byle bys towar zapakował...nawet żukiem jak masz ochote.....dzizas.....ale swoją droga jesli wy kupujecie szmaty w tuszynie/ptaku./wólce to ja sie nie dziwie ze miauczycie ze słaby handel...przeciez te ciuchy mają wszyscy.....a bicie na jednej wzmacie jest jakies zenujące...ile macie 30% 50%??? buhahaha.....dzizas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś sama myślałam o sklepie z ciuchami, ale jak nie lubilam zakupów dla siebie, tak przed świętami wpadłam w galerrię handlowe i wiem,że żaden butik tego nie przebije. Jednak sieciówki to jest to . Kupuje też w necie, fajny sklep, nie wiem jak działają mają bardzo malusieńko towaru , i szybko znika, po 3-4 bluzki na stanie, po kilka par spodni, do tego mega reklama na fb , i na necie, ale jak robią wyprzedaże to po 19 zł, były bluzy i spodnie ekstra sklep. Jednak butiki nie mają żadnej przyszłosci chyba ze dla starych matron i moherów nie obeznanych w necie ani nie chodzących do galerii handlowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ehhehe no chyba ze masz w butiku takie same ciuchy jak są w galeriach tylko ze taniej....ja tak mam i nie narzekam......a ceny w galeriach nawet na wyprzedaach to żenada i smiech na sali...chinskie kurtki po 200 zł na wyprzedaży........buhahahahahah....ja za angielskie biore na wejsciu po 160 zł i mam jeszcze na tym bitke super......ale jak ktos jest nieudolem to nic mu nie pójdzie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oloLACZNIK
a teraz napewno czekasz az ktos zapyta o adres tej strony internetowej z tymi tanimi ciuchami po 19 zł....i twedy ty podasz....ehehhe....TANI CHWYT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, nie mogę zostawiać dla siebie tyle co wylicza księgowa. Zdjęć nie robię, albo robi je hurtownia, chyba, że im nie wyjdzie, bo też tak jest to wtedy profesjonalna agencja w Polsce. Opisy im krótsze tym lepsze, ludzie nie czytają opisów. Minimum informacji i to te najważniejsze. Zdjęcie musi być rewelacyjne. Towaru w zasadzie nie sprawdzam, na moją prośbę przechodzi dodatkową kontrolę jakości. Opakowanie też dają swoje. Chyba, że robi towar obca fabryka wtedy sprawdzam wszystko. Dzisiaj na przykład mam same zamówienia po min. 200 zł. Pracy jest dużo, ale daję radę. Ostatnio były 3 dni, że była prawie cisza... a potem nagle 1 dzień odrobił wszystko. Nie chcę nikogo naciągać, jeśli ktoś jest sfrustrowany to już jego problem. Nie podaję adresów, kontaktów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj straciłam bardzo dobrą okazję na zarobienie pieniędzy. Szkoda, że w Polsce nie da się tak współpracować jak z azjatyckimi firmami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam po co podawać oni mają tyle klientów że towar schodzi od reki , nie jestem tu dla reklamy po perostu ich uwielbiam zaraziłam juz cala moja rodzine zakupami u nich . Sory ale żaden butik nie przebije wyprzedaży, wolę iść na wyprzedaż i kupić sobie 20 bluzek po 30 złotych niż kilka w butiku prosty rachunek no i wybór nie do przebicia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam hurtowe ilości koszulki damskie krótki rękaw, różne rozmiary i kolory 10 zł netto sztuka. Kostiumy kąpielowe polskie po 18 zł netto, różne wzory. Spodnie damskie w kratkę, różne rozmiary jeden wzór 10 zł netto sztuka. Torebki damskie kopertówki 15 zł netto Fakura VAT, szybka wysyłka kurierem. Zdjęcia na e-mail odzhur@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
re kolezance,ktora tak pieknie sprzedaje w internecie,Myslisz ze taka madra jestes?Towar pewnie wozisz gdzies z Prato od włoskich chinczyków albo sprzedajesz jumane z sieciowek.Sa tylko te dwie mozliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od niedawna prowadze sklep odzieżowy i to na wsi. Póki co nie narzekam, nawet styczeń nie był taki zły. Do tej pory zaopatrywałam się w Ptaku, ale kusi mnie wybrać się do Wólki. Odzeż mam różną, ale głownie dla kobiet w wieku 25-45 lat. Czy ktoś ma może porównanie między ptakiem a wólką? Dodam, że nie mam zamiaru kupować chińszczyzny, zależy mi na lepszej jakości, zresztą ta chińszczyzna już odstrasza klientów. Lepiej mieć droższe, a lepsze jakosciowo, przynajmniej u mnie lepiej się to sprzedaje. Ufff tak więc proszę o pomoc w sprawie Wólki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to było do mnie? Pewnie że jestem teraz po części mądra. Ciągle się uczę. Różnica w utargach w sprzedaży jest ogromna pomiędzy zakupami w Polsce a za granicą. Skąd dokładnie biorę towar to już moja tajemnica. Jest wiele możliwości, tylko trzeba szukać, pytać, pisać, dzwonić. Gdybyś chciała wiedzieć to nic nie wożę, wszystko praktycznie co mamy to jest zamawiane indywidualnie w fabrykach i dostarczane już bezpośrednio do nas. Masz problem, że ktoś sprzedaje? Sama też możesz poszukać adresów, ja znalazłam przez internet wiele ciekawych kontaktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to jest jumana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyś nie wiedziała to przy tej działalności są dwie możliwości: albo po jakimś czasie toniesz w długach bo się nie sprzedaje, albo szukasz towaru w dobrej cenie za granicą i w miarę dobrej jakości i masz wtedy pieniądze na życie. Tylko w moim mieście zostały nieliczne sklepy. Internet to jest poniekąd przyszłość. Najwięcej sprzedaje się w godz 10 - 12, 21 - 23. Tu nie trzeba mądrości, trzeba pracy, chęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jumana tylko jumane czyli zapie......dolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątpliwości Gwardii Finansowej zaczęły budzić wyjątkowe niskie ceny odzieży w chińskich sklepach na terenie Włoch. Wyniki i ekspertyzy przeprowadzonego śledztwa wykazały, że materiały deklarowane jako kaszmir, jedwab czy wełna nie miały z nimi wiele wspólnego. Odkryto też, że niektóre tkaniny powstawały z sierści zwierząt m.in. szczurów. Jak udało się ustalić magazyny z podrabianymi materiałami znajdowały się w Florencji. Fałszywe ubrania można byłol kupić na terenie całych Włoch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam do kolezenki kilka postow wyzej:) ja tez prowadze sklep od prawie roku(na dotacji). Bylam wiele razy w Wólce i Ptaku. Powiem Ci,ze jezeli szukasz towaru fajnego gatunkowo,lepszego-POLSKIEGO to o wiele wiekszy wybor masz w Ptaku. W Wolce sama chinszczyzna w wiekszosc****olskie boxy(czyt polska odziez) moge na palcach jednej reki policzyc. I wydaje mi sie,ze przez to ze jest ich tam tak mało, to maja wysokie ceny bo nie ma zbytnio konkurencji. Tak uwazam. Natomiast zachecam,zebys sama pojechala i zobaczyla. Porównasz "swoim okiem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu powyzej :) czy w ptaku kupie na hurt w sztukach czy musze brac zawsze w paczkach?mozesz polecic jakies boksy z polska odzieza,czy w swoim sklepie masz ubrania XXl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż, jeżeli klientka chciała mieć za 50 zł jedwab to dostała na metce to czego oczekiwała.... Część klientek to idiotki, jeżeli czytam w mailu, że za 45 zł miałaby bluzkę z prawdziwego jedwabiu to wcale się nie dziwię, że producenci wyszli naprzeciwko oczekiwaniom klientek. Tak samo polowania w ciuchlandach, nieważne, że bluzka znoszona, przepocona, sprzed 10 lat, ze śmietnika, ważne że pisze, Chanel... Niestety nie mamy u siebie jedwabiu, kaszmiru itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Ptaku nie sprzedają w paczkach, bo polska odzież nie jest pakowana jak chińszczyzna :P jak bylam tam pierwszy raz to tez ciągle pytalam ile w paczce a oni na to: u nas nie ma paczek:D Wiec, w Ptaku kupujesz cała rozmiarówke albo na sztuki. Ale zalezy co,np. jakies bluzki,sweterki to sie zgadzaja na sztuki ale spódnice,żakiety czy spodnie to cały komplet. Tak mam ubrania w większości xxl,ponieważ moje klientki to prawie same kobitki po 30 i w większych rozmiarach:) odziez dla młodych dziewczyn nie schodzi bo kazdy teraz u nas do RIVIERY (nowe centr handl w Gdynii) jedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki za odpowiedz, a powiedz mi czy wszystkie rozmiary ci sie sprzedaja,boje sie ze duzo ubran mi zostanie jezeli kupie cala rozmiarowke,mozesz polecic gdzie najlepiej kupic ubrania XXL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×